Jump to content

Grand Theft Auto V


billmw
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειμαι με cfw φιλε και δε μπαινω online

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι να πω,η αλήθεια ειναι οτι φοβαμαι για ban

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σύντομα θα το πάρω και εγώ για ps3!! :)

 

Πω πω φιλε η χαρα σου φαίνεται σε καθε σου λέξη χαχαχαχαχα. Συγνώμη εντελώς καλοπροαίρετα.

Επίσης σύντομα θα παρω το ps3 μονο και μονο για το gta

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πω πω φιλε η χαρα σου φαίνεται σε καθε σου λέξη χαχαχαχαχα. Συγνώμη εντελώς καλοπροαίρετα.

Επίσης σύντομα θα παρω το ps3 μονο και μονο για το gta

 

Έχεις δίκιο έχω τρελαθεί από την χαρά μου!!! :lost::wacko::hypno::shock::rotfl:

Είμαι σε crew με 300 μέλη-ενεργό και μπορώ να πάρω και καλή θέση στην ιεραρχία(ierarchy),έχω δει όλα τα βίντεο που έχουν να κάνουν σχέση με το gta v δεν υπάρχει κάτι που να μην ξέρω....Άντε όπου να ναι θα το πάρω....(Ψάχνω να πάρω κάνα μεταχειρισμένο gta v αλλά φοβάμαι μήπως μου προκαλέσει κάποιο πρόβλημα στο online...)

Edited by Nero55
Link to comment
Share on other sites

Το 5 στο online είναι μαύρα χάλια

 

Γιατί το λες αυτό?Εγώ ξέρω ότι όσα προβλήματα είχε έχουν πια διορθωθεί...

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που παλεύω μια ώρα για να πιάσω ενα άτομα για να παίξω online τι να πω. Χίλιες φορές το 4

 

Εγώ πάντως χτες που έπαιξα σε έναν φίλο μου μπήκα με άλλους χωρίς κανένα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει επισημη πληροφορια ή ανακοινωση αν θαβγει για πισι? ακουσα κατι για χριστουγεννα αλλα οχι σιγουρα
Link to comment
Share on other sites

Και εγω βαρεθηκα να περιμενω ποτε θα βγει σε pc και πηρα χβοχ

 

Έπρεπε να έπαιρνες ps3 γιατί εδώ στο forum δεν υπάρχει κάποιος με xbox....:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια το online ξεκλειδώνει μετα που τελειώνουμε ολες τις αποστολές στο campaign?

 

Όχι φίλε online παίζεις όποτε θες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
το οτι μπαίνεις στο αεροδρόμιο παιρνεις αεροπλανο και το πιλοταρεις ....... ολα τα τα λευτα στο V
Link to comment
Share on other sites

το οτι μπαίνεις στο αεροδρόμιο παιρνεις αεροπλανο και το πιλοταρεις ....... ολα τα τα λευτα στο V

 

Χαχα, απίστευτη βελτίωση λέμε, κάνεις ΟΤΙ θέλεις πραγματικά! Οι τύποι το απoγείωσαν το παιχνίδι, κυριολεκτικά ;)

Life, like poker has an element of risk. It shouldn't be avoided. It should be faced.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Δεν υπάρχουν ούτε καν ανεπίσημες φήμες για pc version ε?? Μάλλον η Rockstar δεν θέλει να χάσει ούτε δολάριο από πειρατές... Κρίμα και είχα σκοπό να το κατεβ... εεεε να το αγοράσω μόλις βγει :X
Link to comment
Share on other sites

Ειστε καλα ρε που δεν θα βγει σε pc;;; Εδω θα βγει και στις νεες κονσολες. Λεφτα ειναι αυτα. http://www.gameover.gr/news/item/27397-fimes-gia-kykloforia-tou-gta-v-se-ps4-kai-xbox-one
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...