Jump to content

Grand Theft Auto V


billmw
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 95
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδιά το έχει παραγγείλει κανείς από ebay? σκέφτομαι να το πάρω από εκεί γιατί βγαίνει στα 43 ευρώ..

 

Στο σκρουτζ το βρίσκεις με 60 περίπου...Πιστεύω αξίζει να δώσεις λίγα περισσότερα γιατί από το ebay αργούν πολύ,όποτε παραγγέλνω θήκες για το sole(από ευρώπη,μην φανταστείς Κίνα και τέτοια) κάνουν 1+ μήνα να έρθουν...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Στο σκρουτζ το βρίσκεις με 60 περίπου...Πιστεύω αξίζει να δώσεις λίγα περισσότερα γιατί από το ebay αργούν πολύ,όποτε παραγγέλνω θήκες για το sole(από ευρώπη,μην φανταστείς Κίνα και τέτοια) κάνουν 1+ μήνα να έρθουν...:mad:

 

δεν με πειράζει το ότι αργεί.. ούτως ή άλλως είμαι φαντάρος τώρα.. το θέλω για μετά από 15 μέρες που θα απολυθώ

Link to comment
Share on other sites

δεν με πειράζει το ότι αργεί.. ούτως ή άλλως είμαι φαντάρος τώρα.. το θέλω για μετά από 15 μέρες που θα απολυθώ

 

Πίστεψε με δεν θα θες να περιμένεις ούτε 1 μέρα...:p

Link to comment
Share on other sites

Πίστεψε με δεν θα θες να περιμένεις ούτε 1 μέρα...:p

 

χεχε το ξέρω.. είναι το δεύτερο παιχνίδι που αγοράζω για το ps και το περίμενα πολύ καιρό.. άντε να απολυθώ για να έχω χρόνο να λιώσω

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 απορίες :P

 

1)Το online multiplayer κομμάτι του παιχνιδιού θα βγει μαζί με το gta v?(εννοώ αν είναι ενσωματομένο στο cd του gta v)

 

2) #bomber21 Ο αποθηκευτικός χώρος του ps3 σου φτάνει και για τα saves ε?

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 απορίες :P

 

1)Το online multiplayer κομμάτι του παιχνιδιού θα βγει μαζί με το gta v?(εννοώ αν είναι ενσωματομένο στο cd του gta v)

 

2) #bomber21 Ο αποθηκευτικός χώρος του ps3 σου φτάνει και για τα saves ε?

Ναι, φτάνει. Τουλάχιστον ως τώρα. :p

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 απορίες :P

 

1)Το online multiplayer κομμάτι του παιχνιδιού θα βγει μαζί με το gta v?(εννοώ αν είναι ενσωματομένο στο cd του gta v)

 

1 question left :p

 

Ναι, φτάνει. Τουλάχιστον ως τώρα. :p

 

Μακάρι και ως το τέλος αλλιώς.....:cry:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να πω την αλήθεια με τρέλανε πιο πολύ το 4 γιατί ήταν πιο σκοτεινό το περιβάλλον και όσο να ναι είχε πιο καλές αποστολές και στορυ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να πω την αλήθεια με τρέλανε πιο πολύ το 4 γιατί ήταν πιο σκοτεινό το περιβάλλον και όσο να ναι είχε πιο καλές αποστολές και στορυ.

 

Ε αυτό το σκοτεινό περιβάλλον εμένα μου έσπαγε τα νεύρα....Δεν μπορούσα να οδηγήσω στον δρόμο :dash:!!Για το story δεν ξέρω γιατί το gta v δεν το έχω ακόμη αλλά από κάποια missions που έχω δει φένεται πως υπάρχει μεγαλύτερη ποικιλία αποστολών(είναι διαφορετικές μεταξύ τους) σε αντίθεση με το iv(μιλάω για αυτό με το nico belic)

Link to comment
Share on other sites

στο v είναι τόσο φωτεινό που τα πιξελ που κάνει κάνουν μπαμ και δεύτερον η πόλη είναι σαν το midight club los angeles και είναι σαν να παίζω εκείνο το παιχνίδι και δεν μ αρέσει αυτό.
Link to comment
Share on other sites

στο v είναι τόσο φωτεινό που τα πιξελ που κάνει κάνουν μπαμ και δεύτερον η πόλη είναι σαν το midight club los angeles και είναι σαν να παίζω εκείνο το παιχνίδι και δεν μ αρέσει αυτό.

 

 

Κοίτα στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού ίσως θα έχει ρυθμίσεις για το πόσο τονισμενα,κορεσμένα κλπ. θα φενονται τα χρώματα οπως και στο iv.όσο για αυτό με την πόλη δεν το γνωρίζω γιατί δεν έχω παίξει ποτέ το.game που λες.

Edited by Nero55
Link to comment
Share on other sites

Ε αυτό το σκοτεινό περιβάλλον εμένα μου έσπαγε τα νεύρα....Δεν μπορούσα να οδηγήσω στον δρόμο :dash:!!Για το story δεν ξέρω γιατί το gta v δεν το έχω ακόμη αλλά από κάποια missions που έχω δει φένεται πως υπάρχει μεγαλύτερη ποικιλία αποστολών(είναι διαφορετικές μεταξύ τους) σε αντίθεση με το iv(μιλάω για αυτό με το nico belic)

Γιατί δεν μπορούσες να οδηγήσεις?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μπορούσες να οδηγήσεις?

 

Μπορούσα με δυσκολία επειδή ήταν αρκετά σκοτεινό το περιβάλλον....Τέσπα έχουμε βγει off-topic...:p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα να ακούσω καμία από τις καταπληκτικές...:p

 

 

 

Δυστυχώς όχι.....:p

Μια απο τις αποστολές: Κλοπή κοσμηματοπωλείου με χρήση αναισθητικου αεριου απο τον εξαερισμό,διαφυγή με μοτοσυκλέτες και ανελεητο κυνηγητό μέχρι να αποφύγεις τα στρουμφακια κλπ....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μια απο τις αποστολές: Κλοπή κοσμηματοπωλείου με χρήση αναισθητικου αεριου απο τον εξαερισμό,διαφυγή με μοτοσυκλέτες και ανελεητο κυνηγητό μέχρι να αποφύγεις τα στρουμφακια κλπ....

 

Την έχω δει σε video στο youtube αυτην :p

 

Να η Rolls μου! Ποζάρει με καμάρι! :D

 

 

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/0303/_IL_iX2ljkeYAEqGxuqBvQ/0_0.jpg

 

All time clasic :cool:

 

 

EDIT:Παιδιά επειδή είμαι ένας από τους διαχειρηστές της σελίδας Grand Theft Auto V(Greek Community) μπορεί κάποιος από εσάς να μου πει κάποιο πρόγραμα για να φτιάξω ένα ωραίο εξώφυλλο για την σελίδα?Επίσης όσοι θέλετε μπορείτε να μπείτε στο crew της σελίδας και να παίζουμε μαζί(για ps3)!!

Edited by Nero55
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να η Rolls μου! Ποζάρει με καμάρι! :D

 

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/0303/_IL_iX2ljkeYAEqGxuqBvQ/0_0.jpg

 

http://prod.cloud.rockstargames.com/ugc/gta5photo/2947/XcUH-xDFy0enUFWfODM8JQ/0_0.jpg

 

Στο Single Player είμαι στο 100% με όλα τα achievements (Xbox 360).

 

Στο GTA Online, είμαι level 64 αυτή τη στιγμή.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμα παλεύω να το πάω 100% :(

 

Αυτός ο τυπάκος εδώ έχει οδηγούς για όλα τα collectibles. Τα 50 άλματα, τα 50 γράμματα, τις 15 πτήσεις κ.λ.π. Βοηθάει πολύ όταν προσπαθείς για το 100%.

 

Επίσης αν κάνεις εγγραφή στο Social Club της RockStar μπορείς να παρακολουθείς online πως πας.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο τυπάκος εδώ έχει οδηγούς για όλα τα collectibles. Τα 50 άλματα, τα 50 γράμματα, τις 15 πτήσεις κ.λ.π. Βοηθάει πολύ όταν προσπαθείς για το 100%.

 

Επίσης αν κάνεις εγγραφή στο Social Club της RockStar μπορείς να παρακολουθείς online πως πας.

 

Έχω ήδη τον επίσημο strategy guide καθώς και το social club. Χρόνο δεν έχω! :p Λόγω δουλειάς..

 

Thx anyway ;)

>> m4b <<
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
το τερματισα εδω και δυο βδομαδες και τώρα παίζω έτσι για τη μ@@@κια

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...