Jump to content

HTC One Mini


petros11
 Κοινοποίηση

Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;  

142 members have voted

  1. 1. Σκοπεύετε Να Αγοράσετε Το HTC One Mini;

    • Ναι
    • Όχι
    • Περιμένω να δω τα reviews
    • Προτιμώ κάτι οικονομικότερο


Recommended Posts

Thanks για τις απαντησεις!;)

 

Εχει αγορασει κανεις απο seven spot;

Ειδα οτι πλεον πουλαει και κινητά και υπαρχει και το mini.

 

Το Seven το έχει 395,00 €, μπορείς να το βρεις και ποιο φτηνά, βλέπε skroutz

Edited by Sorteps
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 594
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

έλα το ρίξαν σε 20 μέρες 65 ευρώ?

gg, στα 370 έκλεισε +10 μεταφορικά :D

Link to comment
Share on other sites

τι τιμές ειναι αυτές ρε ****το; με 280 θα πουλούσε πολύ αυτή η συσκευή..δεν βγαινεις ρε htc το ξερουμε, αλλα ουτε εμεις βγαίνουμε :lol:

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το πήρα πριν μια εβδομαδα με 354.

Το έψαξα στο σκρουτζ.

Το αγόρασα από ένα κατάστημα στο Περιστέρι.

Link to comment
Share on other sites

τι τιμές ειναι αυτές ρε ****το; με 280 θα πουλούσε πολύ αυτή η συσκευή..δεν βγαινεις ρε htc το ξερουμε, αλλα ουτε εμεις βγαίνουμε :lol:

Με 280 θα το ειχα παρει εχτες....:p:D

Περιμενω να πεσει κοντα στα 300 με 350 για να το τσιμπισω.

 

Εγώ το πήρα πριν μια εβδομαδα με 354.

Το έψαξα στο σκρουτζ.

Το αγόρασα από ένα κατάστημα στο Περιστέρι.

 

Δεν εχες κανενα προβλημα ετσι;;; Τα φοβαμαι λιγο τα skroutzomagaza!

 

Ξερεις γιατι το λεω,ειχα ενα desire S απο κωτσοβολο. Πηρα ενα ιδιο απο το mobileHellas και βάζοντας τα διπλα-διπλα ειδα οτι η οθονη του δευτερου ηταν χάλια!!!Με το που την κοιταζες απο το πλαι κιτρινιζε!! Επίσης η ποιότητα κτασκευης και ολο το αλουμινενιο unibody ηταν εντελως ψευτικη ποιότητα.

 

Το πρωτο ηταν made in Taiwan και το δεύτερο made in China.

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχες κανενα προβλημα ετσι;;; Τα φοβαμαι λιγο τα skroutzomagaza!

Ξερεις γιατι το λεω,ειχα ενα desire S απο κωτσοβολο. Πηρα ενα ιδιο απο το mobileHellas και βάζοντας τα διπλα-διπλα ειδα οτι η οθονη του δευτερου ηταν χάλια!!!Με το που την κοιταζες απο το πλαι κιτρινιζε!! Επίσης η ποιότητα κτασκευης και ολο το αλουμινενιο unibody ηταν εντελως ψευτικη ποιότητα.

Το πρωτο ηταν made in Taiwan και το δεύτερο made in China.

Μιά χαρά είναι το τηλέφωνο.

Απλά όταν το άνοιξα χωρίς ΣΙΜ δεν είχε ελληνικό μενού.

Μόλις έβαλα την ΣΙΜ, αμέσως γύρισε στα ελληνικά από μόνο του.

Και το πήρα από το mobilhellas αν δεν κάνω λάθος, που είναι στην Οσίου Δαυίδ.

'Οταν τους είπα για τα ελληνικά, μου είπαν πως "ακόμα κι αν δεν έχει, θα το φέρετε να του περάσουμε".

Για τα λεφτά του είναι μια χαρά επιλογή το τηλέφωνο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από σκρουτζομάγαζο το πήρα όλα οκ, δεν είναι υπερβολική η τιμή του για αυτό που πέρνεις, αν και θα μπορούσε να πέσει λίγο ακόμα, θα 300€ θα ήταν super .

Εγώ δεν άντεξα να περιμένω άλλο και το χτύπησα στα 355€.

Παντός με έχουν εντυπωσιάσει μπαταρία, WiFi, και GPS........

Link to comment
Share on other sites

Παντός με έχουν εντυπωσιάσει μπαταρία, WiFi, και GPS........

 

Τετοια πες μου!!!!!!! :D:D:D:D:D

 

Τα κινητα σας που είναι κατασκευασμένα;

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Τετοια πες μου!!!!!!! :D:D:D:D:D

 

Τα κινητα σας που είναι κατασκευασμένα;

 

Τι σημασία έχει αν είναι καταασκευασμένο στο Μπαγκλαντέζ ή στην Ιαπωνία;

Κι εμένα το αμάξι μου είναι Nissan αλλά συναρμολογήθηκε στην Αγγλία.

Δεν σημαίνει τίποτα όμως αυτό.

 

Φιλικά το λέω. Δεν έχω διάθεση να ειρωνευτώ κανέναν.

 

Σημασία έχει πως σαν συσκευή, λειτουργεί πολύ καλά.

Και το λέει αυτό κάποιος που έχει σχολιάσει όλα τα κακά που έχει το εν εν λόγω κινητό.

(π.χ. στο skroutz μια μεγάλη αξιολόγηση που δεν μιλάω και με τόσο κολλακευτικά λόγια, είναι γραμμένη από εμένα).

Link to comment
Share on other sites

Α!!!! Εσύ ήσουν που έθαψε το κινητάκι μας...:p ( πλάκα κάνω ε).

 

1.Αυτό με το H+ δεν το πρόσεξα γιατί δεν χρησιμοποιώ 4G.

2. Τα περισσότερα, αν όχι ολα δεν υποστηρίζουν βίντεο κλίση μέσω παρόχου, κάνω λάθος? (δεν ξέρω ρωτάω).

3. Δεν μου φαίνεται παράλογο αυτό, (η το έχω συνηθίσει από την HTC), σου στέλνει sms και σε ενημερώνει ότι έχει παραδοθεί το μήνυμα που έστειλες....

4. Τα κόκκινα ακουστικά χρησιμοποιώ και εγώ δεν πρόσεξα κάτι τέτοιο με τον ήχο, θα το ξανα τσεκάρω για σίγουρα.....

5. Οι υπέρυθρες και nfc ok δεν λεν και κάτι.......

 

Αυτό που θα ήθελα από το μεγάλο one θα ήταν τα 32 GB αποθηκευτικός χώρος και τα 2 GB ram και αυτό για ψυχολογικούς λόγους......

Edited by Sorteps
Link to comment
Share on other sites

Το HTC One υποστηρίζει κλήση HD.

'Αραγε το HTC mini υποστηρίζει κλήση HD (μέσω 3g) ;

 

Στην παρακάτω λίστα, δεν δείχνει να το αναφέρει...

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Smartphones_using_HD_Voice

Link to comment
Share on other sites

Και ναι, είπα να βγάλω τα καβούρια από την τσέπη και να κάνω την κίνηση της αναβάθμισης στο συμβόλαιό μου.

Το 4g, δείχνει έτσι...

http://imageshack.com/a/img31/2685/zrn.gif

 

πιο αναλυτικά, δείχνει έτσι, (με ένα πρόγραμμα που έχει περισσότερες πληροφορίες για τη σύνδεση)

 

http://imageshack.com/a/img690/6894/m1q.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην τα εσκασες για να δεις πως φαίνεται το εικονίδιο στο τηλέφωνο :lol:

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην τα εσκασες για να δεις πως φαίνεται το εικονίδιο στο τηλέφωνο :lol:

Σε σχέση με το πακέτο που είχα μέχρι σήμερα, μου βγαίνει πιο οικονομικό το 4g κατά 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μην τα εσκασες για να δεις πως φαίνεται το εικονίδιο στο τηλέφωνο :lol:

 

:lol:

 

Ναι ρε συ, τι δράμα είναι αυτό που ζεις με τα εικονίδια τόσες μέρες;

Μήπως υπερβάλεις λιιιιιιγάκι;

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Ναι ρε συ, τι δράμα είναι αυτό που ζεις με τα εικονίδια τόσες μέρες;

Μήπως υπερβάλεις λιιιιιιγάκι;

 

'Οταν σκας 350 ευρώ για να αγοράσεις κινητό, έχεις την αξίωση (αν όχι την απαίτηση) να μην σε πιάνουν κώτσο (ούτε καν η ίδια η HTC) και το κινητό να κάνει αυτά που λέει.

Ή τέλος πάντων να σου "δείχνει" ότι κάνει αυτά που λέει στα χαρακτηριστικά. Το συγκεκριμένο τηλέφωνο, λοιπόν, ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ αυτά που λέει στα χαρακτηριστικά.

Οπότε το λύσαμε αυτό το ζήτημα.

Εφόσον παρακολουθείς το νήμα, πες μου έναν από τους συμφορουμίτες, που μπήκε σε ανάλογη διαδικασία... δηλαδή να μου πει ότι "εγώ που μπαίνω με 4g, βγάζει αυτό το εικονίδιο". Η απάντηση είναι κανείς. 'Η μάλλον ένα παιδί μου είπε να δω ένα βίντεο στο youtube, που όμως η εικόνα ήταν κακή και δεν φαινόταν τίποτα.

Και προφανώς ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι που είμαστε εδώ μέσα, παίρνουμε πληροφορίες από τους άλλους, αλλά σπάνια να "δίνουμε το κάτι παραπάνω" και να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

Που βρίσκεις λοιπόν το παράλογο, φιλαράκο; 'Οτι έκανα screenshot για να ξεστραβώσω άσχετο κόσμο;

Edited by radiodj105
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες..ο καημός σου ήταν να επιβεβαιώσεις ότι όντως η συσκευή συνδέεται σε 4g;

Η ότι δε σου βγάζει h+;;Και που δεν σου βγάζει h+ πιο ακριβώς είναι το πρόβλημα αφου το αποτέλεσμα στο τέλος είναι το ίδιο, δηλαδή πλοηγεισαι με h+ ταχυητητες.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω αυτό που λες..ο καημός σου ήταν να επιβεβαιώσεις ότι όντως η συσκευή συνδέεται σε 4g;

Η ότι δε σου βγάζει h+;;Και που δεν σου βγάζει h+ πιο ακριβώς είναι το πρόβλημα αφου το αποτέλεσμα στο τέλος είναι το ίδιο, δηλαδή πλοηγεισαι με h+ ταχυητητες.

Ας απολογηθώ, λοιπόν:

'Οπως έχεις προσέξει στις διαφημίσεις της τηλεόρασης, αναφέρουν όλες οι εταιρίες κινητής για 4g.

'Οπως επίσης θα έχεις προσέξει, δεν αναφέρει πουθενά ότι το 4G δεν ενεργοποιείται αυτόματα, αλλά πρέπει να αλλάξεις οικονομικό πρόγραμμα.

'Ετσι, οι περισσότεροι καταναλωτές (όπως κι εγώ), που είχαμε την όρεξη να αλλάξουμε συσκευή (θυμίζω πως υπήρχε και το δώρο Χριστουγέννων που κάποιοι πήραμε), είπαμε να πάμε σε κάτι πιο σύγχρονο. Προσωπικά, αποφάσισα να αγοράσω αυτή τη συσκευή που είχε καλά χαρακτηριστικά. Την πρώτη μέρα που την αγόρασα, όταν "άνοιγα" τα δεδομένα δεν είδα κάπου να λέει 4g αλλά ούτε και H+. Είδα μόνο να λέει Η.

Θέλω να πιστεύω πως υπήρξαν και άλλοι χαζοί σαν κι εμένα. Εκτός κι αν εσύ, αγόρασες το HTC One mini γνωρίζοντας πως δεν θα συνδεθείς σε γρήγορο δίκτυο. Και όχι, δεν έχω το κινητό για κατεβάσματα. Επίσης, για σερφάρισμα από το κινητό, μπαίνω από το WIFI όπως και οι περισσότεροι. Αλλά όπως κι εσύ, έτσι κι εγώ ασχολούμαι με την τεχνολογία. Είμαι 40 χρονών και ηλεκτρονικός στο επάγγελμα.

Συμμετέχω στο φόρουμ από το 2005. Εδώ και 9 χρόνια έχω μάθει να βοηθάω όπου μπορώ, και όχι να κριτικάρω ή να λέω εξυπναδούλες στους άλλους. Αντίστοιχα με έχουν βοηθήσει αρκετά μέλη από εδώ και το εκτιμάω.

Ελπίζω να σε κάλυψε η απάντηση και να μην χρειαστεί να βγούμε κι άλλο εκτός τόπικ.

Link to comment
Share on other sites

'Οταν σκας 350 ευρώ για να αγοράσεις κινητό, έχεις την αξίωση (αν όχι την απαίτηση) να μην σε πιάνουν κώτσο (ούτε καν η ίδια η HTC) και το κινητό να κάνει αυτά που λέει.

Ή τέλος πάντων να σου "δείχνει" ότι κάνει αυτά που λέει στα χαρακτηριστικά. Το συγκεκριμένο τηλέφωνο, λοιπόν, ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ αυτά που λέει στα χαρακτηριστικά.

Οπότε το λύσαμε αυτό το ζήτημα.

Εφόσον παρακολουθείς το νήμα, πες μου έναν από τους συμφορουμίτες, που μπήκε σε ανάλογη διαδικασία... δηλαδή να μου πει ότι "εγώ που μπαίνω με 4g, βγάζει αυτό το εικονίδιο". Η απάντηση είναι κανείς. 'Η μάλλον ένα παιδί μου είπε να δω ένα βίντεο στο youtube, που όμως η εικόνα ήταν κακή και δεν φαινόταν τίποτα.

Και προφανώς ο λόγος είναι ότι οι περισσότεροι που είμαστε εδώ μέσα, παίρνουμε πληροφορίες από τους άλλους, αλλά σπάνια να "δίνουμε το κάτι παραπάνω" και να βοηθάμε ο ένας τον άλλον.

Που βρίσκεις λοιπόν το παράλογο, φιλαράκο; 'Οτι έκανα screenshot για να ξεστραβώσω άσχετο κόσμο;

 

Kατ' αρχήν μίλα πιο όμορφα. Δεν με ξέρεις και δεν σε ξέρω και πραγματικά μετανιώνω που κάθισα να σου απαντήσω πιο πριν βλέποντας αυτό το υφάκι σου.

Από εκεί και πέρα αν θεωρείς ότι σε "πιάσανε κώτσο" επειδή δεν υπάρχει εικονίδιο H+ ή κάτι τέτοιο πραγματικά έχουμε διαφορετικές απαιτήσεις και διαφορά προβλήματα.

Ότι δεν σου απάντησε κανείς, σε έκανε μήπως να αναρωτηθείς ότι το θέμα που έκανες τόσο μεγάλο είναι πραγματικά αδιάφορο για τους περισσότερους;

Τώρα αν θεωρείς ότι "ξεστράβωσες άσχετο κόσμο" δικαίωμά σου, εγώ απλά πιστεύω ότι οι περισσότεροι απλά προσπέρασαν τα ποστς σου.

Η συσκευή είναι 4G και αρκεί ένα απλό ψάξιμο για να το βρει κανείς. Λες να είχε κυκλοφορήσει χωρίς 4G και να είσαι ο πρώτος που το ανακάλυψε; Αν σε έπιασε κάποιος κώτσο δεν είναι η HTC, είναι η Cosmote, η Vodafone ή η Wind. Η κάθε HTC σου λέει τις δυνατότητες της συσκευής, σαν να μου λες ότι δεν έχεις ασύρματο ρούτερ στο σπίτι σου και σε κορόιδεψε η HTC γιατί δεν συνδέεσαι στο ίντερνετ με wifi.

Link to comment
Share on other sites

Στα καινούρια HTC το Η και το Η+ είναι ένα και το αυτό όσον αφορά το εικονίδιο. Διάφορες θα δεις στην ταχύτητα πλοήγησης. Δηλαδή θα παίζεις με ταχύτητες Η Αλλά το εικονίδιο θα παραμείνει Η.

 

Όλα αυτά έχοντας το HTC one το τελευταίο εξάμηνο.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Ας απολογηθώ, λοιπόν:

'Οπως έχεις προσέξει στις διαφημίσεις της τηλεόρασης, αναφέρουν όλες οι εταιρίες κινητής για 4g.

'Οπως επίσης θα έχεις προσέξει, δεν αναφέρει πουθενά ότι το 4G δεν ενεργοποιείται αυτόματα, αλλά πρέπει να αλλάξεις οικονομικό πρόγραμμα.

'Ετσι, οι περισσότεροι καταναλωτές (όπως κι εγώ), που είχαμε την όρεξη να αλλάξουμε συσκευή (θυμίζω πως υπήρχε και το δώρο Χριστουγέννων που κάποιοι πήραμε), είπαμε να πάμε σε κάτι πιο σύγχρονο. Προσωπικά, αποφάσισα να αγοράσω αυτή τη συσκευή που είχε καλά χαρακτηριστικά. Την πρώτη μέρα που την αγόρασα, όταν "άνοιγα" τα δεδομένα δεν είδα κάπου να λέει 4g αλλά ούτε και H+. Είδα μόνο να λέει Η.

Θέλω να πιστεύω πως υπήρξαν και άλλοι χαζοί σαν κι εμένα. Εκτός κι αν εσύ, αγόρασες το HTC One mini γνωρίζοντας πως δεν θα συνδεθείς σε γρήγορο δίκτυο. Και όχι, δεν έχω το κινητό για κατεβάσματα. Επίσης, για σερφάρισμα από το κινητό, μπαίνω από το WIFI όπως και οι περισσότεροι. Αλλά όπως κι εσύ, έτσι κι εγώ ασχολούμαι με την τεχνολογία. Είμαι 40 χρονών και ηλεκτρονικός στο επάγγελμα.

Συμμετέχω στο φόρουμ από το 2005. Εδώ και 9 χρόνια έχω μάθει να βοηθάω όπου μπορώ, και όχι να κριτικάρω ή να λέω εξυπναδούλες στους άλλους. Αντίστοιχα με έχουν βοηθήσει αρκετά μέλη από εδώ και το εκτιμάω.

Ελπίζω να σε κάλυψε η απάντηση και να μην χρειαστεί να βγούμε κι άλλο εκτός τόπικ.

 

Πρώτον η συσκευή κυκλοφορεί παγκόσμια όπου το ίντερνετ με δεδομένα προσφέρεται απλόχερα. Επειδή γράφει 4g η συσκευασία απέξω τι σημαίνει;το 4g είναι θέμα του παρόχου σου.

2ον και το ξαναλέμε!όταν το εικονίδιο είναι h μια χαρά πλοηγεισαι με h+ ταχύτητες απλά δεν στο δείχνει. Ανάλογα το σήμα παίζει μεταξύ h και h+.

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Kατ' αρχήν μίλα πιο όμορφα. Δεν με ξέρεις και δεν σε ξέρω και πραγματικά μετανιώνω που κάθισα να σου απαντήσω πιο πριν βλέποντας αυτό το υφάκι σου.

Από εκεί και πέρα αν θεωρείς ότι σε "πιάσανε κώτσο" επειδή δεν υπάρχει εικονίδιο H+ ή κάτι τέτοιο πραγματικά έχουμε διαφορετικές απαιτήσεις και διαφορά προβλήματα.

Ότι δεν σου απάντησε κανείς, σε έκανε μήπως να αναρωτηθείς ότι το θέμα που έκανες τόσο μεγάλο είναι πραγματικά αδιάφορο για τους περισσότερους;

Τώρα αν θεωρείς ότι "ξεστράβωσες άσχετο κόσμο" δικαίωμά σου, εγώ απλά πιστεύω ότι οι περισσότεροι απλά προσπέρασαν τα ποστς σου.

Η συσκευή είναι 4G και αρκεί ένα απλό ψάξιμο για να το βρει κανείς. Λες να είχε κυκλοφορήσει χωρίς 4G και να είσαι ο πρώτος που το ανακάλυψε; Αν σε έπιασε κάποιος κώτσο δεν είναι η HTC, είναι η Cosmote, η Vodafone ή η Wind. Η κάθε HTC σου λέει τις δυνατότητες της συσκευής, σαν να μου λες ότι δεν έχεις ασύρματο ρούτερ στο σπίτι σου και σε κορόιδεψε η HTC γιατί δεν συνδέεσαι στο ίντερνετ με wifi.

 

Παραννόησες τα γραφόμενά μου.

Δεν έγραψα "Sotnem, όταν σκας 350 ευρώ... μπλα-μπλα...".

'Εγραψα γενικά υποννοώντας το εξής " 'Οταν ένας άνθρωπος σκάει 350 ευρώ... "

Σαφώς και δεν με ξέρεις και δεν σε ξέρω και ούτε είχα κάποιο υφάκι.

Τέλος... το ότι δεν απάντησαν κάποιοι, σημαίνει πως πολύ απλά δεν γνώριζαν την απάντηση.

Το ίδιο κάνω κι εγώ. 'Οταν συμμετέχω σε ένα φόρουμ με συζητήσεις, αν δεν γνωρίζω δεν απαντώ.

Και τουλάχιστον τα φόρουμ είναι για να ανταλλάσουμε απόψεις επάνω σε θέματα που μας αφορούν. 'Οχι κριτικές και ειρωνίες.

Από την πρώτη στιγμή που γράφω εδώ, (και ειδικά με το HTC One Mini) όλες οι ερωτήσεις ή συμμετοχές μου, έχουν να κάνουν με τη συσκευή που αγοράσαμε.

'Οχι με κριτική σε μέλη.

Edited by radiodj105
Link to comment
Share on other sites

και οσοι γνωριζαμε σου απαντησαμε αλλα μαλλον δεν σου εφτασε..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να τελείωση εδώ η παρεξήγηση σας.......

Είχα την εντόπιση ότι το καλώδιο OTG χρειαζόταν το κινητό να είναι ρουταρισμένο για να δουλέψει......

Edited by Sorteps
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πρέπει να τελείωση εδώ η παρεξήγηση σας.......

Είχα την εντόπιση ότι το καλώδιο OTG χρειαζόταν το κινητό να είναι ρουταρισμένο για να δουλέψει......

 

Όχι βέβαια.. Root χρειάζεσαι μόνο για να δεις ntfs στικάκια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to HTC One Mini

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...