Jump to content

Samsung Galaxy Core (I8260)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

offtopic

Το S3 θα παρει κανονικα αναβαθμιση

http://phandroid.com/2014/02/18/samsung-galaxy-kitkat-official/

:ninja:Εχεις αποριες για το ZTE Blade? Δες ΕΔΩ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia kalispera !!! exw to core 2 mines peripou kai eixa kanei to update pou eixe vgalei kateu8eian molis to pira !!! simera sundesa to kinito me to kies kai mou evgale kainourio update !!! to exei dei kaneis ??? prospa8isa 2 fores na to kanw kai dn mporesa isws exei provlima to lap top !!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εβαλα για ενημέρωση, μεσα απο το κινητό και όντως ξεκίνησε ληψη πακέτου 43,52mb,τωρα τι ενημερωση ειναι αυτη θα σας γράφω μολις τελειώσει...
Link to comment
Share on other sites

gia kapoio logo emena dn mporei na kanei enimerwsi twra mesw tou kinitou !!! tin prwti tin ekana mesw kinitou kai twra dn 3erw gt dn mporw na tin kanw !!!

καλό είναι να γράφεις ελληνικά

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το εβαλα για ενημέρωση, μεσα απο το κινητό και όντως ξεκίνησε ληψη πακέτου 43,52mb,τωρα τι ενημερωση ειναι αυτη θα σας γράφω μολις τελειώσει...

Σε πια έκδοση είσαι? εγώ στη 4.1.2

πάω να κάνω ενημέρωση μέσω ΟΤΑ και μου βγάζει τι παρακάτω μήνυμα. Ξέρει κανείς τι είναι και γιατί το βγάζει?

http://i58.tinypic.com/29z3dyw.png

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τελείωσε το update. Εκανε αναβάθμιση σε 148 εφαρμογές (από οτι μου έγραψε) και πρόσθεσε το Drive, Εχασε το ροοτ αλλα το επανεφερα με το framaroot εύκολα.
Link to comment
Share on other sites

Δλδ δν πηρε καμια φοβερη αναβαθμιση !!! πφφφφ !!! και εμενα το ιδιο μνμ μου βγαζει με ΟΤΑ !!! και με Κιες δν μπορουσα να την κανω !!!
Link to comment
Share on other sites

δλδ για το συγκεκριμένο τηλέφωνο υπάρχει νεώτερη της 4.1.2
:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

Το συνδεω με το κιες παταω ενημερωση και μολις ξεκιναει η ληψη του λογισμικου αποσυνδεεται το κιν !!! αν μπορει καποιος να δωσει τα φωτα του ας το κανει γτ θα το πεταξω απο το μπαλκονι και το λυπαμαι !!!
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη αναβάθμιση που ειχε γίνει, ειχα και εγω προβλήματα τα οποία όμως οφείλονταν στο ροοτ. Μολις έκανα unroot το τηλέφωνο, το update εγινε κανονικά. Τωρα όμως, αν και ηταν ροοτ το κινητό, η αναβαθμιση εγινε κανονικα.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, τελείωσε το update. Εκανε αναβάθμιση σε 148 εφαρμογές (από οτι μου έγραψε) και πρόσθεσε το Drive, Εχασε το ροοτ αλλα το επανεφερα με το framaroot εύκολα.

μόλις τελείωσε και σε εμένα. έκανε βελτιστοποίηση σε 77 εφαρμογές

:protest: Λέω ΟΧΙ...!!! στα Greeklish
Link to comment
Share on other sites

εγω δν το εχω ρουταρει !!! δν μπορω να καταλαβω γτ δν κανει το update !!!

 

Δοκίμασες να κάνεις κάνα restart?

Μήπως, με κάποιο πρόγραμμα έχεις "παγώσει" το update του τηλεφώνου?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες να κάνεις κάνα restart?

Μήπως, με κάποιο πρόγραμμα έχεις "παγώσει" το update του τηλεφώνου?

 

οχι δν νομιζω να το εχω παγωσει !!! εχω κανει ρεσταρτ και το κιν και το λαπ τοπ !!! μολις ξεκιναει η ληψη αποσυνδεεται το κιν !!! δν ξερω τι στο καλο συμβαινει !!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/thikes/samsung-protective-cover-ef-pi826blegww-thiki-samsung-galaxy-core-mple/prod4850101pp/

 

Με αυτή είμαι ευχαριστημένος.

 

Η αναβάθμιση έγινε με wi-fi κανονικά, έκανε αναβάθμιση σε 148 εφαρμογές και πρόσθεσε το Drive.

Link to comment
Share on other sites

εγω απο θηκες εχω

 

1. http://www.ebay.com/itm/Flip-Leather-Metal-Magnetic-Hard-Case-Cover-For-Samsung-Galaxy-Core-i8260-i8262-/350975959518?pt=AU_MobilePhoneAccessories&var=&hash=item51b7cc21de

 

2.http://www.ebay.com/itm/BL-X-line-Gel-TPU-Rubber-Silicone-Skin-Case-Cover-for-Samsung-Galaxy-Core-i8260-/171183267427?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&hash=item27db515e63

Link to comment
Share on other sites

Εδω και κατι μερες μολις το κιν φτασει στο 5% μπαταρια αντι να χαμηλωσει το φως του οπως εκανε παντα οταν ειχα ανοιχτα wifi κτλ τωρα κλεινει μονο του τελειως

Τα παιξε η μπαταρια μηπως ?το κιν το εχω παρει το Σεπτεμβρη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μία ερώτηση? Προσπαθησα να κάνω reset στο κινητό μου όπως δείχνει στο
αλλά δεν μου εμφανίζει την οθόνη για να επιλέξω. Απλά ανοίγει κανονικά το κινητό. Για ποιό λόγο μπορεί να γίνεται αυτό? Κάνω κάτι λάθος?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως κανω εγγραφη προιοντος στην samsung; το ελληνικο site ειναι για κλωτσιες και το αγγλικο δεν εχει καν το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Οπως ειχα αναφερει λιγα post πιο πριν,ειχα προσπαθησει να περασω cwm recovery με αποτελεσμα να διαγραψε το λογισμικο του κινητου και να μην ανοιγει παρα να δειχνει μονο το λογοτυπο'samsung galaxy core'.Λοιπον δεν εκατσα να ασχοληθω αλλα το πηγα στον γερμανο.Μου ειπε οτι ή θα μπει στην εγγυηση ή θα πληρώσω 30 ευρώ και συμφώνησα να το στειλουν στην samsung.Μετα απο μια εβδομαδα μου ερχεται μηνυμα ότι πρεπει να πληρωσω 99 ευρώ για να φτιαχτεί και φυσικά αρνήθηκα.Μου είπαν ότι αυτήν την εβδομαδα θα το εχω πισω και μου προτεινε ο τεχνικος του γερμανου να προσπαθησει να το φτιαξει εκεινος με 50-60 ευρω(δεν του εχω απαντησει).Θα το προσπαθησω μονος μου να flasharw τη stock rom με το odin αλλα δεν ξερω που θα βρω τη stock rom να την κατεβασω.Για την ακριβεια δεν βρισκω την Ελληνική(αν υπαρχει).Καποια βοηθεια κανεις?καμια ιδεα?(αξιζε να δωσω 99 ή εστω 60 ευρω να μου το φτιαξει καποιος αλλος?)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Core (I8260)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...