Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Η συσκευή έχει από την μάνα της μια εφαρμογή που ονομαζεται εκπομπή Κυψέλης. Τι είναι και πως λειτουργεί? Πως την ρυθμιζω? Στις ρυθμίσεις λέει να προσθέσω κανάλι και μου ζητάει να βάλω αριθμό καναλιού. Τι βάζω εκεί?
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να αντιγράψω από το τηλέφωνο τις σημειώσεις(από τις εφαρμογές σημειωματάριο και σημείωση) για να τις ξαναπερασω μετά την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που θέλω να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να αντιγράψω από το τηλέφωνο τις σημειώσεις(από τις εφαρμογές σημειωματάριο και σημείωση) για να τις ξαναπερασω μετά την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων που θέλω να κάνω;

 

Από την εφαρμογή αντιγράφων ασφαλείας του τηλεφώνου στα προσωπικά δεδομένα αν δεν κάνω λάθος είναι αυτό που θες. Μια και δεν έχουμε SD θα χρειαστείς έναν υπολογιστή για να αντιγραφείς το buck up εκεί και μετά το περνάς πάλι στο κινητό.

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει από την μάνα της μια εφαρμογή που ονομαζεται εκπομπή Κυψέλης. Τι είναι και πως λειτουργεί? Πως την ρυθμιζω? Στις ρυθμίσεις λέει να προσθέσω κανάλι και μου ζητάει να βάλω αριθμό καναλιού. Τι βάζω εκεί?

 

Η εκπομπή κυψέλης έχει σχεδιαστεί για να παρέχει στις υπηρεσίες παροχής ασύρματου δικτύου τη δυνατότητα χρήσης μηνυμάτων κειμένου SMS για την ταυτόχρονη αποστολή πληροφοριών smartphone σε μια συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή. Μπορείτε να λαμβάνετε μηνύματα εκπομπής κυψέλης που περιέχουν ένα συγκεκριμένο τύπο πληροφοριών με την εγγραφή σε ένα κανάλι εκπομπής κυψέλης που παρέχει τις συγκεκριμένες πληροφορίες. Διαφορετικά κανάλια εκπομπής κυψέλης στέλνουν διαφορετικά μηνύματα εκπομπής κυψέλης. Για παράδειγμα, ένα κανάλι εκπομπής κυψέλης μπορεί να στέλνει μετεωρολογικές προγνώσεις και ένα άλλο, πληροφορίες σχετικά με την κυκλοφορία στους δρόμους.

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

το αναβάθμισα,χωρίς εργοστασιακές ρυθμίσεις...πρώτες εντυπώσεις εδώ και 2 μέρες θετικές.

ξέρει κανείς αν αλλάζει το widget στην οθόνη κλειδώματος?

με την kitkat μια χαρά άλλαζε.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει να lagari οπουδήποτε και αν μπω ακόμα και όταν επιλέγω ποιο δυκτιο wifi θέλω..το αναβάθμισα σε lollipop αλλά πάλι τα ίδια και νομίζω από όταν το έκανα lollipop τελειώνει η μπαταρία ποιο γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

οσο ειχα για lock screen το συρετε ολα καλα... χθες αλλαξα και εβαλα το μοτιβο και μου κλειδωσε τα υπολοιπα γτ?

Κ εμένα Έτσι. Δεν ξέρω γιατί.

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα Έτσι. Δεν ξέρω γιατί.

 

 

οκ βρεθηκε η λυση στο προβλημα...

 

πας ρυθμισεις-->γενικες-->ασφαλεια-->εκκαθαριση διαπιστευτηριων ;)

 

και ξαναεμφανιζονται ολες μια χαρα.....:shifty:

Link to comment
Share on other sites

οκ βρεθηκε η λυση στο προβλημα...

 

πας ρυθμισεις-->γενικες-->ασφαλεια-->εκκαθαριση διαπιστευτηριων ;)

 

και ξαναεμφανιζονται ολες μια χαρα.....:shifty:

Αααυτος είσαι!! Το έκανα και εμφανίστηκαν όλα!

Τι να ήταν αυτο που εμπόδιζε τα κλειδωματα Ποιος ξέρει....

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Αν επαναφερεις με το backup τις ρυθμίσεις μπορεί να επαναφερεις και το πρόβλημα. Δυστυχώς το τίμημα είναι αυτό. Ίσως κάποια συγκεκριμένη εφαρμογή να στο κάνει. Οπότε μετά καλύτερα να βάζεις τις εφαρμογές μια - μια ώστε να εντοπισεις αν και ποια σου δημιουργεί το πρόβλημα.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

έγινε ευχαριστώ έτσι και αλλιώς χρειάζεται ένα reset απλά υπάρχει κάποιος τρόπος να κρατήσω παράδειγμά τους κωδικούς του wifi η κάτι άλλο Χωρις backup gΓιατί έκανα όταν έκανα αναβάθμισή
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή αντιγράφων ασφαλείας του τηλεφώνου στα προσωπικά δεδομένα αν δεν κάνω λάθος είναι αυτό που θες. Μια και δεν έχουμε SD θα χρειαστείς έναν υπολογιστή για να αντιγραφείς το buck up εκεί και μετά το περνάς πάλι στο κινητό.

 

Σε ευχαριστώ πολύ, το έκανα και ετοιμάζομαι να περάσω την lollipop!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με επίσημη lolipop & knock code ανοίγει η συσκευή στην οθόνη κλειδώματος με διπλό χτύπημα ή όχι;

Ναι κανονικά

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...