Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρε παιδιά λογικά η εγγύηση ισχύει από την ημερομηνία αγορας Και όχι κατασκευης..(νομιζω)

 

Βρε. ...... o.k. για την εγγύηση, αλλά εσύ θα έπαιρνες τέτοια παρτίδα....???

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βρε παιδιά λογικά η εγγύηση ισχύει από την ημερομηνία αγορας Και όχι κατασκευης..(νομιζω)

Ναι αγορας!

Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος έχει ένα εικονίδιο κάρτας σιμ και δίπλα γράφει Vodafone GR. πως στο καλό το εξαφανίζω αυτό να μη γράφει τίποτα?
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος έχει ένα εικονίδιο κάρτας σιμ και δίπλα γράφει Vodafone GR. πως στο καλό το εξαφανίζω αυτό να μη γράφει τίποτα?

Αυτο δεν βγαίνει. Τώρα δεν ξέρω σε root κινητά αν υπάρχει τέτοια επιλογή να το βγαλεις.

Link to comment
Share on other sites

 

Συγνώμη για το πρήξιμο..Για να κάνουμε καθαρή εγκατάσταση στο flashtool επιλέγουμε το CSE flash?

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθώ. πάω να δοκιμάσω την κάμερα να γράψω βίντεο και μου βγάζει μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εγγραφη βίντεο κατά της διάρκειας της κλήσης"τι κανω?

(το swype στο πληκτρολόγιο της lg είναι για κλάματα εσείς ποιο χρησιμοποιείται?)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το πρήξιμο..Για να κάνουμε καθαρή εγκατάσταση στο flashtool επιλέγουμε το CSE flash?

 

σωστα...... :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη για το πρήξιμο..Για να κάνουμε καθαρή εγκατάσταση στο flashtool επιλέγουμε το CSE flash?

 

Ναι αυτό πατας για καθαρό install

Link to comment
Share on other sites

(το swype στο πληκτρολόγιο της lg είναι για κλάματα εσείς ποιο χρησιμοποιείται?)

 

για μενα touchpal ,κορυφη :)

Link to comment
Share on other sites

σωστα...... :)

 

Ναι αυτό πατας για καθαρό install

 

εχει κολλησει εδω....γλωσσα μου ειχε κορεα δεν το αλλαξα γτ σκεφτηκα οτι θα το αλλαξω μετα..εκανα μαλα$%#???

 

http://i1377.photobucket.com/albums/ah53/aggelospatra1/Capture_zpsdjw8j8fw.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε. ...... o.k. για την εγγύηση, αλλά εσύ θα έπαιρνες τέτοια παρτίδα....???

[ATTACH]58922[/ATTACH]

Επειδή ρε φίλε το αποτέλεσμα με εβαλε σε σκέψεις,μιας και εγώ το πήρα πριν κάνα μήνα από το ίδιο μαγαζί έκανα και εγώ το τεστ με το ιμει και έβγαλε τα παραπάνω. Ψιλοηρεμησα λίγο.Επίσης θα ήθελα να πω ότι το κινητό μαμει και δέρνει εγώ είναι και πανέμορφο. Τρομερή επιλογή πραγματικά.

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει εδω....γλωσσα μου ειχε κορεα δεν το αλλαξα γτ σκεφτηκα οτι θα το αλλαξω μετα..εκανα μαλα$%#???

 

http://i1377.photobucket.com/albums/ah53/aggelospatra1/Capture_zpsdjw8j8fw.png

 

δεν χρειαζεται να αλλαξεις γλωσσα. το φλασαρισα και εγω σημερα, η γλωσσα που μου εμφανισε ηταν η αγγλικη. αν εχω καταλαβει σωστα απο την εικονα η διαδικασια ειναι ακομα στην αρχη.

Link to comment
Share on other sites

εχει κολλησει εδω....γλωσσα μου ειχε κορεα δεν το αλλαξα γτ σκεφτηκα οτι θα το αλλαξω μετα..εκανα μαλα$%#???

 

http://i1377.photobucket.com/albums/ah53/aggelospatra1/Capture_zpsdjw8j8fw.png

 

δε πειραζει, την γλωσσα μην την αλλαζεις ,δε χρειαζεται ,απλα βαλει το αρχειο kdz μεσα στο φακελο flash tool και τρεξε το προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθώ. πάω να δοκιμάσω την κάμερα να γράψω βίντεο και μου βγάζει μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εγγραφη βίντεο κατά της διάρκειας της κλήσης"τι κανω?

(το swype στο πληκτρολόγιο της lg είναι για κλάματα εσείς ποιο χρησιμοποιείται?)

1) απενεργοποιησε το κινητό σου κ άνοιξε το πάλι και ξαναδοκιμασε. Μπορεί κάπου να "σκαλωσε" Και να φτιαξει.

 

2) εμένα με έχει βολέψει πολύ το δικό του πληκτρολόγιο.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται να αλλαξεις γλωσσα. το φλασαρισα και εγω σημερα, η γλωσσα που μου εμφανισε ηταν η αγγλικη. αν εχω καταλαβει σωστα απο την εικονα η διαδικασια ειναι ακομα στην αρχη.

 

δε πειραζει, την γλωσσα μην την αλλαζεις ,δε χρειαζεται ,απλα βαλει το αρχειο kdz μεσα στο φακελο flash tool και τρεξε το προγραμμα

 

αυτο εχω κανει και εχει κολλησει το 60% και εχει εμφανισει το pop-up παραθυρο με 2 επιλογες

Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω κανει και εχει κολλησει το 60% και εχει εμφανισει το pop-up παραθυρο με 2 επιλογες

 

τι επιλογες βγαζει?

Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος έχει ένα εικονίδιο κάρτας σιμ και δίπλα γράφει Vodafone GR. πως στο καλό το εξαφανίζω αυτό να μη γράφει τίποτα?

 

Αυτό λες.....???

 

http://s11.postimg.org/5usnfbjbn/Screenshot_2015_04_01_22_22_45.png

forum image hosting

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο χρονος ανταποκρισης αφης τι αφορα? Ποια ειναι η καλυτερη ρυθμιση, η συνεχομενη?

Επισης οταν παταω κατα μηκος της οθονης αφης, τελευταια σειρα αγγιγματος, η γραμμη του κορνερ, αν μπορω να το πω ετσι, ακριβως πανω απο το σημα της lg και δεξια-αριστερα, ΔΕΝ ξεκλειδωνει το κινητο! Αντιθετα ορισμενες φορες κλειδωνει! Γενικα το κινητο πεφτει σε μια νιρβανα οταν ειναι να ξεκλειδωσει, γιατι?

Υποψην οτι το εχω 3 εβδομαδες και δεν εχει πεσει νερο πανω, εκτος απο μια φορα που πηγα για τρεξιμο εχοντας το στην τσεπη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .Εχουν πάρει φωτιά τα G2 ε ?Οσονούπω(μα τι λέω) ξετρύπωσα αυτό .Παίζει μπάλλα ή όχι ?Ακούω τους ψαγμένους

Stock rom 5.0.2 Lollipop LG G2 D802 V30D

http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW75RPB032M9AKI2AC00B3O/D80230d_00.kdz

Είναι απο τη σελίδα του Hoangnova στο LG VIET

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του προβλήματος των κλήσεων, έχεις αλλά θέματα με την οθόνη και την απόκριση στο αγγιγμα? Αν έχεις θέμα μόνο με τις εισερχόμενες και Αν έχεις στο φουλ Την δόνηση κατά την κλήση, δοκίμασε να την χαμηλώσεις να δεις αν αλλάζει κάτι.

Εγώ αυτό θα δοκίμαζα πρώτα.... Μπορεί από τους δυνατούς και συνεχόμενους κραδασμούς της δόνησης να μην σου πιάνει καλά το τατς

Ναι, οπως περιγραφω παραπανω!

Link to comment
Share on other sites

αυτο εχω κανει και εχει κολλησει το 60% και εχει εμφανισει το pop-up παραθυρο με 2 επιλογες

 

εχω την εντυπωση οτι το τηλεφωνο δεν εχει ξεκινηση το φλασαρισμα ακομα, το πιο πιθανο απο τις δυο επιλογες η αριστερη θα ειναι no

εγω θα ακυρωνα για να ξεκινησω απο την αρχη.

η αποφαση ομως δικη σου, νμην σε παρω και στο λαιμο μου

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι το τηλεφωνο δεν εχει ξεκινηση το φλασαρισμα ακομα, το πιο πιθανο απο τις δυο επιλογες η αριστερη θα ειναι no

εγω θα ακυρωνα για να ξεκινησω απο την αρχη.

η αποφαση ομως δικη σου, νμην σε παρω και στο λαιμο μου

 

ριξε μια ματια αυτο το βιντεο στο 2:27

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

αυτο εχω κανει και εχει κολλησει το 60% και εχει εμφανισει το pop-up παραθυρο με 2 επιλογες

 

ριξε μια ματια αυτο το βιντεο στο 2:27

Link to comment
Share on other sites

παιδιά. πέρασα την stock lollipop της vodafone της ισπανίας, αλλά από ό,τι βλέπω δεν γράφει 16G, οπότε είναι για 32άρι. εγώ έχω 16άρι. παίζει κανονικά, αλλά γενικά θα έχω κανένα πρόβλημα; αν είναι να την αφήσω γιατί βαριέμαι να ξαναστήνω το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Θα τρελαθώ. πάω να δοκιμάσω την κάμερα να γράψω βίντεο και μου βγάζει μήνυμα "δεν είναι δυνατή η εγγραφη βίντεο κατά της διάρκειας της κλήσης"τι κανω?

(το swype στο πληκτρολόγιο της lg είναι για κλάματα εσείς ποιο χρησιμοποιείται?)

SwiftKey για πληκτρολόγιο. Απλά τα σπάει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...