Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρκετα τηλ εχουν την υποδοχη 3,5 στο κατω μερος αυτο τωρα δε θεωρειται μειονεκτημα,οσο για το μικροφωνο του χαντς φρη ισως επρεπε να ειναι πιο ευαισθητο?:)

 

Όταν το έχω σε απόσταση 15 εκατοστών και χρησιμοποιώ την εφαρμογή της φωνητικής εγγραφής η φωνή μου γράφεται και ακούγεται κανονικά στο playback. Αν το έχω όμως σε απόσταση πάνω από 5 εκατοστά κατά τη διάρκεια κλήσης τότε ο συνομιλητής δεν μπορεί να ξεχωρίσει τι του λέω. Μιλάω για τα lg quadbeat 2 κι είναι μεταχειρισμένα. Εσένα σε ακούνε κανονικά με τη χρήση του handsfree ;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Απο την μερια μου ,κατι παραπλησιο συμβαινει με το wi-fi.Το βραδυ κλεινω το τηλ.το πρωι που το ανοιγω ανοιγει και το wi-fi.....(ελβετικο με 20g)

...

 

Το βράδυ το φορτίζεις?

Link to comment
Share on other sites

Το βράδυ το φορτίζεις?

 

οχι,θα το κλεισω κατα τις 11,και το πρωι που θα το ανοιξω ανοιγει και το wi-fi....

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα εδω το ΙΜΕΙ μου..... http://sndeep.info/en δεν πιστευω να εκανα καμια παατα και να το δηλωσα ως κλεμμενο!!
Link to comment
Share on other sites

οχι,θα το κλεισω κατα τις 11,και το πρωι που θα το ανοιξω ανοιγει και το wi-fi....

Συνέβη και σε έμενα αλλά τελικά έφταιγε το battery saver γιατί μου έκλεινε το WiFi και το πρωί που το έβγαζα από την πρίζα ήταν ανοιχτό το WiFi!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα εδω το ΙΜΕΙ μου..... http://sndeep.info/en δεν πιστευω να εκανα καμια παατα και να το δηλωσα ως κλεμμενο!!

Λιγο πιο κατω απ' τη μπαρα που εβαλες το ΙΜΕΙ σου εχει ενα κουμπι που λεει να το δηλωσεις σαν κλεμμενο...... ελπιζω να μην το πατησες;

Αν οχι ενταξει.... λιγο-πολυ ολοι βαλαμε το ΙΜΕΙ μας σ' αυτο το site (ειδικα οσοι πηραμε απο skroutzομαγαζα) για να μαθουμε ή να επιβεβαιωσουμε πληροφοριες!

Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει διαφορά. Έχω παρακολουθήσει και εγω το θέμα. Ενημέρωσε μας όταν κανεις το συγκριτικό και τις ρυθμίσεις στις συσκευές σου και αν μπορείς βάλε καμία δικιά σου φωτό να δούμε και εμείς για τι διαφορά μιλάμε...

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί πάγωμα του τηλ. στο logo της συσκευής. Και με Flash Tool 2014 με την StocRom επανέρχεστε, όπως ακριβώς το πήραμε, χάνοντας τα δεδομένα foto - video - sms. Γιαυτό περνούμε αρκετά συχνά Backup.;);)

Αυτο που λες συμβαινει παντα οταν γινει OTA με custom recovery.

Αυτο που ρωταει ομως ειναι τι προβληματα υπαρχουν, αν υπαρχουν, οταν κανεις OTA με root και stock recovery.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όντως υπάρχει διαφορά. Έχω παρακολουθήσει και εγω το θέμα. Ενημέρωσε μας όταν κανεις το συγκριτικό και τις ρυθμίσεις στις συσκευές σου και αν μπορείς βάλε καμία δικιά σου φωτό να δούμε και εμείς για τι διαφορά μιλάμε...

 

Το άλλο ΣΚ θα τα ξανάχω και τα 2 στα χέρια μου.

Unrooted :mad:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...Γενικα το ζαχαρωνω το κινητο τις τελευταίες μερες και ετσι μπενω και τσεκαρω τις τιμες στο skroutz... Σημερα το πρωι λοιπον που μπηκα να τσεκαρω τιμες βλεπω πως το open365.gr ειχε σε λευκο το g2 στα 166 ευρω...Το θεμα ειναι οτι με αφησε να κανω παραγγελια μου δωσε και κωδικο αλλα μετα στον ελεγχο επειδη λογικα ειδαν οτι ειχαν κανει κοτσανα με τη τιμη μου την εβγαλε ανεπιτυχης τη παραγγελια...Επισης τωρα αμα μπειτε δεν υπαρχει το κινητο στο site...Επειδη γενικα εχετε παρει πολυ απο δω κινητα απο σκρουτζομαγαζα αξιζει πιστευεται να πιεσω τη κατασταση ή δε θα βγαλω ακρη?

 

10808036_10202425677437893_1824466233_n.jpg?oh=d51ffa9e1bd6cea3444c0b971283d24d&oe=5469A9CD&__gda__=1416201440_8d19c8e87dc87ea73122f2e43adabe1f

Edited by drakak1s
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...Γενικα το ζαχαρωνω το κινητο τις τελευταίες μερες και ετσι μπενω και τσεκαρω τις τιμες στο skroutz... Σημερα το πρωι λοιπον που μπηκα να τσεκαρω τιμες βλεπω πως το open365.gr ειχε σε λευκο το g2 στα 166 ευρω...Το θεμα ειναι οτι με αφησε να κανω παραγγελια μου δωσε και κωδικο αλλα μετα στον ελεγχο επειδη λογικα ειδαν οτι ειχαν κανει κοτσανα με τη τιμη μου την εβγαλε ανεπιτυχης τη παραγγελια...Επισης τωρα αμα μπειτε δεν υπαρχει το κινητο στο site...Επειδη γενικα εχετε παρει πολυ απο δω κινητα απο σκρουτζομαγαζα αξιζει πιστευεται να πιεσω τη κατασταση ή δε θα βγαλω ακρη?

Εγω προσωπικα πιστευω δε θα βγαλεις ακρη! Ηταν προφανως τυπογραφικο λαθος, ενδεχομενως επρεπε να γραψουν 266......

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα πιστευω δε θα βγαλεις ακρη! Ηταν προφανως τυπογραφικο λαθος, ενδεχομενως επρεπε να γραψουν 266......

 

Καλα ναι απο την αρχη φανταστηκα οτι αυτος που περναγε τις τιμες αντι για 2 πατησε 1 απλα ελεγα αφου επεσε η παραγγελια επισημα αν υπηρχε καποιος τροπος πιεσης...

Link to comment
Share on other sites

Καλα ναι απο την αρχη φανταστηκα οτι αυτος που περναγε τις τιμες αντι για 2 πατησε 1 απλα ελεγα αφου επεσε η παραγγελια επισημα αν υπηρχε καποιος τροπος πιεσης...

Ενταξει βασικα δεν εχεις να χασεις κατι, αλλα λιγο......χλωμο το κοβω:o

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν υποστηριζει ασυρματη φορτιση το g2 μην αγορασω τζαμπα τον φορτιστη
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν υποστηριζει ασυρματη φορτιση το g2 μην αγορασω τζαμπα τον φορτιστη

Όχι φίλε δεν υποστηρίζει.. μην μπεις στον κόπο να πάρεις φορτιστή.

Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Για να μην παραπληροφορουμε τον κοσμο ομως αυτη ειναι η διαφορα παρτιδων στις οθονες και δεν εχει καμια σχεση με το versus μεταξυ G2 απο Cosmote και απο σκρουτζ.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις αν υποστηριζει ασυρματη φορτιση το g2 μην αγορασω τζαμπα τον φορτιστη

 

Κοίτα το video, και αποφάσισε...!

 

http://www.play247.gr/index.php?referrer=true&main_page=product_info&products_id=113919

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όχι φίλε δεν υποστηρίζει.. μην μπεις στον κόπο να πάρεις φορτιστή.

 

Πείτε τέλος στη φόρτιση με καλώδια με το νέο ασύρματο φορτιστή της LG

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα θέμα παρτίδων. Δεν έχει καμιά σχέση με το κατάστημα αγοράς. Θα μπορούσε να είναι και ανάποδα.:)
Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν φταινε τα καταστηματα αλλα δεν το γνωριζουν κιολας!!πρεπει να υπαρχει και δευτερο g2 για να γινεται σωστα η αναγνωριση!!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ενεργοποιώ τη μετάδοση δεδομένων αλλά δε μπορώ να συνδεθώ, (ή μάλλον συνδέομαι μια στις τόσες) με 3g ή 4g.

Έχω δοκιμάσει μόνο 3g και αυτόματα 3g/4g αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Ο πάροχος είναι COSMOTE.

Καμία ιδέα;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ενεργοποιώ τη μετάδοση δεδομένων αλλά δε μπορώ να συνδεθώ, (ή μάλλον συνδέομαι μια στις τόσες) με 3g ή 4g.

Έχω δοκιμάσει μόνο 3g και αυτόματα 3g/4g αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Ο πάροχος είναι COSMOTE.

Καμία ιδέα;

Ευχαριστώ.

 

Περιοχη μηπως κορυδαλλος πλατεια μεμου πχ?

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

ενεργοποιώ τη μετάδοση δεδομένων αλλά δε μπορώ να συνδεθώ, (ή μάλλον συνδέομαι μια στις τόσες) με 3g ή 4g.

Έχω δοκιμάσει μόνο 3g και αυτόματα 3g/4g αλλά χωρίς αποτέλεσμα. Ο πάροχος είναι COSMOTE.

Καμία ιδέα;

Ευχαριστώ.

 

Και σε μενα το ιδιο. Ειναι θεμα παροχου λογικα. Επειδη ειμαι κ εγω cosmote, βλεπω οτι για καποιο λογο κλεινουν αρκετα συχνα το ιντερνετ τους, και κραταει ωρες! Κανε του ομως και μια επανεκκινηση μηπως εχει κολλησει τιποτα, δεν εχεις να χασεις κατι αλλα κατα 90% δεν ειναι θεμα της συσκευης σου. Περιμενε εως αυριο και βλεπεις.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

 

Απ' όσο γνωρίζω μόνο η Verizon έκδοση έχει ασύρματη φόρτιση..

Βγαίνεις για καφέ και συνειδητοποιείς πως δεν έχεις mb στο κινητό και τα wifi των μαγαζιών είναι κλειδωμένα. Tζάμπα βγήκες! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...