Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμφανιστηκε και σε μενα στη οθονη το "κιτρινισμα" που ειχε ανεφερθει και απο αλλα μελη παλαιοτερα.Ειμαι με στοκ ρομ.Πρεπει να επικοινωννησω με την lg ή με την αλλη εταιρια που αναφερατε?Χρειαζομαι αποδειξη?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμφανιστηκε και σε μενα στη οθονη το "κιτρινισμα" που ειχε ανεφερθει και απο αλλα μελη παλαιοτερα.Ειμαι με στοκ ρομ.Πρεπει να επικοινωννησω με την lg ή με την αλλη εταιρια που αναφερατε?Χρειαζομαι αποδειξη?

Αρκει να ειναι ευρωπαϊκο και με stock ROM. Μπορει να χριαστει και η αποδειξη σου. Εγω δεν το εχω παει ακομα. Μου εχει βγαλει σε δυο σημεια κιτρινιλα. Το ενα μαλιστα εχει προχωρησει κι εχει γινει μπλεμοβ.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλη παραλαβη φιλε και καλοριζικο.

Μια χαρα ειναι και σε stock κατασταση.

Και να ρουταρεις ή και custom ROM να περασεις, η εγγυηση θα επανελθει αν μετα περασεις μια επισημη ROM. Δεν υπαρχει εδω knox οπως στα samsung. Το root ομως διευκολινει τη ζωη μας και μπορεις να εχεις καλυτερα αποτελεσματα στην καμερα του G2.

 

Με το u8800pro πώς εισαι; Εχεις κανει root; Εχεις περασει καμια custom ROM;

Παντως να ξερεις οτι εγω δεν ειχα με το G2 τοσο πολυ την αναγκη να βαλω custom ROM οπως με το u8800pro οπου η stock δεν παλευόταν.

 

Να σαι καλα φιλε μου..

Με βλεπω για καποιο καιρο αρχικα να καθομαι στα αυγα μου με stock, καθως το σοκ της μεταβασης ειναι πολυ μεγαλο. Εσυ που ειχες και το θρυλικο u8800pro καταλαβαινεις τι λεω :lol:

 

Οσο για το huawei το εχω χρονια με μια customia cyanogen σε android 2.3.7 και απλα πετουσε. Μακραν τα καλυτερα 60ε που εχω δωσει σε συσκευη (την πηρα μεταχειρησμενη απο ενα παιδι). Ελπιζω πλεον να λεω τα καλυτερα και για το g2 (και με 0ε αυτο λογο επιδοτησης)

 

Παντως ηδη τα οργανα της γκαντεμιας αρχισαν μια και δεν μου εδωσαν microsim και εκανα βλάκεια στο κοψιμο. Δεν μπορω να δοκιμασω και το τηλ χωρις sim και εχω ξενερωσει λιγο :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εμφανιστηκε και σε μενα στη οθονη το "κιτρινισμα" που ειχε ανεφερθει και απο αλλα μελη παλαιοτερα.Ειμαι με στοκ ρομ.Πρεπει να επικοινωννησω με την lg ή με την αλλη εταιρια που αναφερατε?Χρειαζομαι αποδειξη?

 

Έπαιζες παιχνίδια...??? είχες υπερθέρμανση της συσκευής...??? πόσο καιρό έχεις το G2

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ από Amazon.de DEU με s/n που ξεκινάει από 410. Άψογο, ήμουν μεταξύ meizu mx4 και g2 32gb αλλά τελικά προτίμησα το g2. Όταν το άνοιξα μου έβγαλε κατευθείαν αναβάθμιση την 20g.
Link to comment
Share on other sites

Έπαιζες παιχνίδια...??? είχες υπερθέρμανση της συσκευής...??? πόσο καιρό έχεις το G2

 

Επαιζα παιχνιδια ναι.Αλλα οταν ενιωθα το κινητο να ανεβαζει θερμοκρασια το αφηνα.

TUPAC ξερεις σε ποιον πρεπει να απευθυνθω πρωτα lg ή Procordia?

Και κατι ακομα για οποιον γνωριζει.Επειδη ειμαι θεσσαλονικη ποσο καιρο θα κανει το service?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και εγώ από Amazon.de DEU με s/n που ξεκινάει από 410. Άψογο, ήμουν μεταξύ meizu mx4 και g2 32gb αλλά τελικά προτίμησα το g2. Όταν το άνοιξα μου έβγαλε κατευθείαν αναβάθμιση την 20g.

Πόσο στοίχισε η αγορά του και πόσο χρόνο για να το λάβεις?

Link to comment
Share on other sites

θα λυνόταν το θέμα, αν από της ρυθμίσεις αν σου επέτρεπε της photo & το video να αποθηκευόταν στο usb ;)

 

Μετά ομως μπορεις να αποθηκευσεις βιντεο-εικονες σε usb otg έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος κι εγώ εδώ και σχεδόν μια βδομάδα. Το κινητό αγοράστηκε από skroutzομάγαζο (i-buy) και είναι φρεσκαδούρα (410) και unbranded γερμανικό (DEU). Δηλώνω απίστευτα ικανοποιημένος, σε βαθμό που λέω ότι ίσως ήταν υπερβολή...:p Το μόνο που δεν έχω συνηθίσει ακόμα (και δεν ξέρω αν συνηθίζεται) είναι το μέγεθος στην τσέπη. Στο χέρι μια χαρά μου κάθεται, μιας και είμαι νταμαράκι 1.88+ με χέρι - κουπί, αν και σίγουρα δε θα με χαλούσε αν ήταν μικρότερο. Επέλεξα το 32άρι και ήδη με τις εφαρμογές που εγκαταστάθηκαν και τις μουσικές που περάστηκαν, έχω πέσει στα 10 gb ελεύθερου χώρου. Για όταν θα ξεκινήσει ο πειραματισμός με custom roms, kernels κλπ έχω ήδη στην κατοχή μου ένα 32άρι στικάκι micro usb για να μπορώ να κάνω άνετα παιχνίδι με nandroid backups κλπ. Προς το παρόν παραμένω σε stock κατάσταση και δε βλέπω λόγο να αλλάξω από αυτήν στο άμεσο μέλλον. Α, λίγο αφού το ενεργοποίησα πρώτη φορά ήρθε ΟΤΑ η 20g. Προς το παρόν ούτε το root δε σκέφτομαι... ΟK, θα μπορέσω να αναβαθμίσω την κάμερα, αλλά και όπως είναι με ικανοποιεί απόλυτα. Ως φωτογράφος που δουλεύει με full frame dslr και ποιοτικούς φωτεινούς φακούς, όσο και να βελτιωθεί, δεν πρόκειται να με συγκινήσει, οπότε και εργοστασιακή μια χαρά είναι... Γενικά, πραγματικά δεν έχω να πω κάτι αρνητικό για τη συσκευή.

 

Όσον αφορά το σήμα που συζητήθηκε πιο πάνω, δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα, ίσα ίσα! Είμαι πελάτης της Cosmote. Με την προηγούμενη συσκευή μου (ένα τιμιότατο Galaxy S3 mini με CM11 και τον αντίστοιχο custom kernel) ήταν πολύ συχνό το φαινόμενο να χάνω κλήσεις ή να κόβεται η σύνδεση κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, φαινόμενο που εμφανίζεται και με το stock λογισμικό της συσκευής εκείνης. Αντιθέτως, με το G2 στις 6 μέρες που το έχω δεν έχω χάσει κυριολεκτικά ούτε μία κλήση και δεν έχω επίσης καμία αποσύνδεση! Συνδέθηκε κατευθείαν σε 4g αυτόματα (συμπεριλαμβάνεται στη σύνδεσή μου και είχα φροντίσει να το ενεργοποιήσω όσο περίμενα τη συσκευή) και μάλιστα έχω ενθουσιαστεί με την ταχύτητα της σύνδεσης, αφού στη μοναδική δοκιμή που έκανα με το Ookla speedtest και χωρίς να έχω και εξαιρετικό σήμα, έπιασε 41,67 Mbps download και 16,67 Mbps upload! Και ξαναλέω, τις 6 αυτές μέρες δεν έχασε ούτε δευτερόλεπτο το σήμα του και σε σημεία που μέχρι πρότινος για να μιλήσω έκανα τάμα!

 

Συνολικά όλα εξαιρετικά λοιπόν! Ελπίζω να συνηθίσω άμεσα και τον όγκο του και δε θα έχω κανένα απολύτως παράπονο! Δηλώνω σχεδόν ενθουσιασμένος...:)

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα φιλε μου..

Με βλεπω για καποιο καιρο αρχικα να καθομαι στα αυγα μου με stock, καθως το σοκ της μεταβασης ειναι πολυ μεγαλο. Εσυ που ειχες και το θρυλικο u8800pro καταλαβαινεις τι λεω :lol:

 

Οσο για το huawei το εχω χρονια με μια customia cyanogen σε android 2.3.7 και απλα πετουσε. Μακραν τα καλυτερα 60ε που εχω δωσει σε συσκευη (την πηρα μεταχειρησμενη απο ενα παιδι). Ελπιζω πλεον να λεω τα καλυτερα και για το g2 (και με 0ε αυτο λογο επιδοτησης)

 

Παντως ηδη τα οργανα της γκαντεμιας αρχισαν μια και δεν μου εδωσαν microsim και εκανα βλάκεια στο κοψιμο. Δεν μπορω να δοκιμασω και το τηλ χωρις sim και εχω ξενερωσει λιγο :mad:

Γιατι δε μπορεις να δοκιμασεις το κινητο χωρις sim; Μια χαρα λειτουργει.

 

Καλα το u8800pro ειναι θρυλος. Τωρα το εχει φιλος. Μαλλον τη CM7 του gkalen ειχες.

 

 

 

Επαιζα παιχνιδια ναι.Αλλα οταν ενιωθα το κινητο να ανεβαζει θερμοκρασια το αφηνα.

TUPAC ξερεις σε ποιον πρεπει να απευθυνθω πρωτα lg ή Procordia?

Και κατι ακομα για οποιον γνωριζει.Επειδη ειμαι θεσσαλονικη ποσο καιρο θα κανει το service?

Εγω 5-6 φορες το εφτασα και 47οC μπαταριας, οχι CPU.

Μετρισες εσυ καθολου τις θεμοκρασιες σου;

Μαλλον καποια panels ειναι πιο ευαιθητα στη θερμοκρασια απο αλλα.

 

Επειδη δεν το εχω παει ακομα, νομιζω οτι πρεπει να απευθυνθεις στην Procordia.

Ας απαντησει καποιος πιο σιγουρος φιλος.

 

 

 

 

Μετά ομως μπορεις να αποθηκευσεις βιντεο-εικονες σε usb otg έτσι?

Βεβαίως.

 

 

 

 

[...]............Το μόνο που δεν έχω συνηθίσει ακόμα (και δεν ξέρω αν συνηθίζεται) είναι το μέγεθος στην τσέπη. Στο χέρι μια χαρά μου κάθεται, μιας και είμαι νταμαράκι 1.88+ με χέρι - κουπί, αν και σίγουρα δε θα με χαλούσε αν ήταν μικρότερο............[...].................

Ελπίζω να συνηθίσω άμεσα και τον όγκο του και δε θα έχω κανένα απολύτως παράπονο!

Καλοριζικο φιλε.

Ωραιο το ποστ σου που μοιραστηκες μαζι μας τη γνωμη και τις σκεψεις σου.

Μια χαρα θα συνηθισεις τις διαστασεις του, μην ανυσυχεις.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Επαιζα παιχνιδια ναι.Αλλα οταν ενιωθα το κινητο να ανεβαζει θερμοκρασια το αφηνα.

TUPAC ξερεις σε ποιον πρεπει να απευθυνθω πρωτα lg ή Procordia?

Και κατι ακομα για οποιον γνωριζει.Επειδη ειμαι θεσσαλονικη ποσο καιρο θα κανει το service?

 

4-5 μέρες συνολικά.

Παίρνεις τηλ. στην Procordia, (σου δίνουν μετά ένα τηλ. της LG που δεν το θυμάμαι τώρα) τους λες το πρόβλημά σου, στέλνουν courier στο σπίτι σου,βάζεις το κινητό, ένα χαρτί με το πρόβλημα της συσκευής και μια φωτοτυπία της απόδειξης αγοράς και στο επιστρέφουν με τον ίδιο τρόπο.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Πόσο στοίχισε η αγορά του και πόσο χρόνο για να το λάβεις?

 

Καλημέρα, το παρείγγειλα 5/11 και εχθές το παρέλαβα με ups ακριβως την ημέρα που μου είπαν οτι θα το παραλάβω. Το αγόρασα με ενδοκοινοτικό ΑΦΜ 286€ μαζί με τα έξοδα αποστολής. Την ημέρα που το παρείγγειλα κόστιζε 329€ σημερα κοστίζει 322€. 32gb μαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Επαιζα παιχνιδια ναι.Αλλα οταν ενιωθα το κινητο να ανεβαζει θερμοκρασια το αφηνα.

TUPAC ξερεις σε ποιον πρεπει να απευθυνθω πρωτα lg ή Procordia?

Και κατι ακομα για οποιον γνωριζει.Επειδη ειμαι θεσσαλονικη ποσο καιρο θα κανει το service?

 

Κατευθείαν υποστήριξη LG πέρνεις

http://m.lg.com/gr/support/contact-customer-support

 

Αυτοί θα σου στείλουν το κούριερ με έτοιμο το δέμα με τα στοιχεία που θα τους δώσεις. Δεν κάνεις τίποτα εσύ. Μόνο το τηλέφωνο (χωρίς κουτί) και φωτοτυπία της απόδειξης αγοράς δίνεις.

Εγώ το έστειλα Τρίτη και το πήρα Δευτέρα.

Link to comment
Share on other sites

4-5 μέρες συνολικά.

Παίρνεις τηλ. στην Procordia, (σου δίνουν μετά ένα τηλ. της LG που δεν το θυμάμαι τώρα) τους λες το πρόβλημά σου, στέλνουν courier στο σπίτι σου,βάζεις το κινητό, ένα χαρτί με το πρόβλημα της συσκευής και μια φωτοτυπία της απόδειξης αγοράς και στο επιστρέφουν με τον ίδιο τρόπο.

 

 

Καλημέρα, το πήγα στην Procordia την Πέμπτη το πρωϊ και το πήρα την Παρασκευή. :)

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,παίδες έχω ενα προβλημα με την συσκευή μου,μπαίνει μόνη της σε τυχαίο χρονικό διάστημα στο αθόρυβο κατα την διάρκεια της φόρτισης.Η έκδοση λειτουργικού είναι η D80220G-EUR rooted.Αλλά αυτό μου το κάνει απο την αρχή που το αγόρασα το τηλέφωνο.Κατα καιρούς έχω ψάξει το τηλέφωνο και δεν έχω βρει κάποια λύση αλλά έχασα πρόσφατα κάποια πολύ σημαντικά τηλέφωνα τον τελευταίο καιρό και πρέπει να το λύσω το συγκεκριμένο θέμα αλλιως πάω για αλλαγή συσκευής καρφί.
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα,παίδες έχω ενα προβλημα με την συσκευή μου,μπαίνει μόνη της σε τυχαίο χρονικό διάστημα στο αθόρυβο κατα την διάρκεια της φόρτισης.Η έκδοση λειτουργικού είναι η D80220G-EUR rooted.Αλλά αυτό μου το κάνει απο την αρχή που το αγόρασα το τηλέφωνο.Κατα καιρούς έχω ψάξει το τηλέφωνο και δεν έχω βρει κάποια λύση αλλά έχασα πρόσφατα κάποια πολύ σημαντικά τηλέφωνα τον τελευταίο καιρό και πρέπει να το λύσω το συγκεκριμένο θέμα αλλιως πάω για αλλαγή συσκευής καρφί.

Όρισε μια χρονική περίοδο σε αθόρυβη λειτουργία. Άστο για κα να δύο μέρες και μετά σβήστο αν δεν το θες. Ίσως να στρώσει. Σε μένα έστρωσε που είχε κάτι παρόμοια θέματα με το αθόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Όρισε μια χρονική περίοδο σε αθόρυβη λειτουργία. Άστο για κα να δύο μέρες και μετά σβήστο αν δεν το θες. Ίσως να στρώσει. Σε μένα έστρωσε που είχε κάτι παρόμοια θέματα με το αθόρυβο.

 

Σε παρακαλώ μπορείς να μου πεις πως γίνεται αυτό απο το μενού.Δεν το βρίσκω...

 

Το βρήκα..Για να δούμε τώρα...Ευχαριστώ πάντως

Edited by paloukaros
Το Βρήκα
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να συνηθίσω άμεσα και τον όγκο του και δε θα έχω κανένα απολύτως παράπονο! Δηλώνω σχεδόν ενθουσιασμένος...:)

 

Είχα 3 inch - 3,5 inch - 4 inch & 5,2 inch.......Τώρα θέλω 6 inch ..!!!! Ούτε πουτ@...! να ήμουν....:lol::lol::lol:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, έχω το 32 GB γερμανικό και πριν από δύο περίπου εβδομάδες πήρα και εγώ την αναβάθμιση σε G. Έχω διαβάσει εδώ ότι αρκετοί έχουν πρόβλημα με τη συσκευή ότι μπαίνει μόνη της στο αθόρυβο, ή ότι βάζουν τη συσκευή σε αθόρυβο το βράδυ και το πρωί τη βρίσκουν σε κανονική. Εγώ, μέχρι τώρα τουλάχιστον, κάθε βράδυ την βάζω στο αθόρυβο έχοντας το ξυπνητήρι και το πρωί βρίσκεται πάλι κανονικά σε αθόρυβη κατάσταση. Είναι stock και δεν έχω κάνει root. Θα έλεγα να τσεκάρουμε όσοι έχουν το πρόβλημα αυτό, μήπως έχουν κάνει root, ή είναι κάποιο bug γενικό.
Link to comment
Share on other sites

Πώς βλέπουμε ποιάς χώρας Rom φοράμε; Όταν το πήγα για επισκευή, είχα την 20c Πορτογαλίας και το πήρα με περασμένη 20d, δίχως τα πορτογαλικά bloat, οπότε δεν είμαι σίγουρος. Το θέμα είναι ότι δεν λέει να έρθει αναβάθμιση σε g με τίποτα. Μήπως φταίει το απενεργοποιημένο MLT απ'το κρυφό μενού(αν και έκανα μια γρήγορη δοκιμή να το επαναφέρω και δεν άλλαξε κάτι); Έχω D80220d-268-06
Link to comment
Share on other sites

Όρισε μια χρονική περίοδο σε αθόρυβη λειτουργία. Άστο για κα να δύο μέρες και μετά σβήστο αν δεν το θες. Ίσως να στρώσει. Σε μένα έστρωσε που είχε κάτι παρόμοια θέματα με το αθόρυβο.

 

To έκανα και εγώ που είχα θέμα (το έκανα αθόρυβο και κατά τη διάρκεια της νύχτα γινόταν κανονικός ο ήχος):mad: και βλέπουμε...

 

Γειά σας, έχω το 32 GB γερμανικό και πριν από δύο περίπου εβδομάδες πήρα και εγώ την αναβάθμιση σε G. Έχω διαβάσει εδώ ότι αρκετοί έχουν πρόβλημα με τη συσκευή ότι μπαίνει μόνη της στο αθόρυβο, ή ότι βάζουν τη συσκευή σε αθόρυβο το βράδυ και το πρωί τη βρίσκουν σε κανονική. Εγώ, μέχρι τώρα τουλάχιστον, κάθε βράδυ την βάζω στο αθόρυβο έχοντας το ξυπνητήρι και το πρωί βρίσκεται πάλι κανονικά σε αθόρυβη κατάσταση. Είναι stock και δεν έχω κάνει root. Θα έλεγα να τσεκάρουμε όσοι έχουν το πρόβλημα αυτό, μήπως έχουν κάνει root, ή είναι κάποιο bug γενικό.

 

Εγώ το έχω root φυσικά (χωρίς root καλύτερα να το πετάξω):cool::lol:

Edited by tsiv
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, έχω το 32 GB γερμανικό και πριν από δύο περίπου εβδομάδες πήρα και εγώ την αναβάθμιση σε G. Έχω διαβάσει εδώ ότι αρκετοί έχουν πρόβλημα με τη συσκευή ότι μπαίνει μόνη της στο αθόρυβο, ή ότι βάζουν τη συσκευή σε αθόρυβο το βράδυ και το πρωί τη βρίσκουν σε κανονική. Εγώ, μέχρι τώρα τουλάχιστον, κάθε βράδυ την βάζω στο αθόρυβο έχοντας το ξυπνητήρι και το πρωί βρίσκεται πάλι κανονικά σε αθόρυβη κατάσταση. Είναι stock και δεν έχω κάνει root. Θα έλεγα να τσεκάρουμε όσοι έχουν το πρόβλημα αυτό, μήπως έχουν κάνει root, ή είναι κάποιο bug γενικό.

 

Απο την μερια μου ,κατι παραπλησιο συμβαινει με το wi-fi.Το βραδυ κλεινω το τηλ.το πρωι που το ανοιγω ανοιγει και το wi-fi.....(ελβετικο με 20g)

...

Link to comment
Share on other sites

To έκανα και εγώ που είχα θέμα (το έκανα αθόρυβο και κατά τη διάρκεια της νύχτα γινόταν κανονικός ο ήχος):mad: και βλέπουμε...

 

 

 

Εγώ το έχω root φυσικά (χωρίς root καλύτερα να το πετάξω):cool::lol:

 

Δώσε, οδό, αριθμό, και ώρα, να περάσω κάτω απο το παράθυρο...!!:lol:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

To έκανα και εγώ που είχα θέμα (το έκανα αθόρυβο και κατά τη διάρκεια της νύχτα γινόταν κανονικός ο ήχος):mad: και βλέπουμε...

 

Εννοώ να βάλεις περίοδο λειτουργίας.

Πχ από τις 12 το βράδυ ως τις έξι το πρωί.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έκανα (και λέω πιό πάνω);)

 

Το έβαλα απο 23:00 έως 07:15

 

Για να δούμε το πρωί θα είναι ακόμα αθόρυβο?

 

Η θα το πετάξω και χωρίς να έχω φωνάξει το dj...:lol:

 

Άσε που δεν το πετάω από το παράθυρο , φοβάμαι μη σκοτώσω κανέναν άνθρωπο :rotfl:

 

Έκανα και ρίμα ο άνθρωπας :clap:

Edited by tsiv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...