Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρεπει απλα να ρυθμισεις το apn χειροκινητα και εχει και αυτο το χαζο bug που δεν δειχνει το σηματακι του 4g στη notification bar. Κατα τα αλλα δουλευει κανονικα.

 

Ευχαριστώ!!!

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν στείλει κάποιος το κινητό για επισκευή στην οθόνη ('κιτρινίλα') θα χαθούν τα δεδομένα, εφαρμογές κλπ ???

 

Οχι τιποτα δεν χανεται... Εμενα τουλαχιστον δεν χαθηκε τιποτα. Σε 3 μερες ετοιμο ;)

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω και γω το G2 αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπορώ να διαβάσω όλο το νήμα. Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα μειονεκτήματα της συσκευής που έχετε εντοπίσει ? Επίσης ποιες είναι οι συχνότερες βλάβες που χει από μαμά όταν το αγοράζεις και τέλος αν ξέρετε ποια από τα skroutzομάγαζα υποστηρίζουν DOA ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρω και γω το G2 αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν μπορώ να διαβάσω όλο το νήμα. Μπορείτε να μου πείτε ποια είναι τα μειονεκτήματα της συσκευής που έχετε εντοπίσει ? Επίσης ποιες είναι οι συχνότερες βλάβες που χει από μαμά όταν το αγοράζεις και τέλος αν ξέρετε ποια από τα skroutzομάγαζα υποστηρίζουν DOA ? Ευχαριστώ

 

Φιλε αντωνη πολυ συνοπτικα θα σου πω τα εξης.Στης πρωτες παρτιδες ειχε θεμα με το gps το οποιο τωρα στης τελευταιες κυριως μετα απο 406 και μετα κανενα προβλημα. Καποιες σπανιες περιπτωσεις για κιτρινιλες στην οθομη αλλα πολυ σπανιες... Η μνημη στο 16gb ειναι 10.5 gb περιπου ελευθερα αυτο ειναι ισως το μονο μειονεκτιμα αλλα οχι τοσο σοβαρο γιατι με ενα otg usb stick κανεις την δουλεια σου οπως επισης πλεον μπορεις να παρεις και το κινητο με τα 32gb εχει κανονικα εγγυηση πλεον!! Αλλες βλαβες οσο θυμαμαι δεν εχει αλλα οπως και ναχει το service της lg ειναι πολυ καλο. Προχωρα αφοβα το κινητο ειναι πολυ καλο παρτο!!! Οσο για doa σιγουρα οσο θυμαμαι εχει το birdphone αλλα ειναι ποιο ακριβω.Μπες μεσα στο καθε μαγαζι και ρωτα με τηλ αν δεν γραφει οτι εχει!!Αυτα.. ;) ;)

Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

10 μήνες το έχω και τώρα θυμήθηκε να εμφανίσει μια κιτρινιλα στην οθόνη! Μάλλον θα το αφήσω έτσι καθώς δεν έχω χρόνο για τρεχάματα και η γραμμουλα ίσα που φαίνεται.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πρηξω αλλη μια φορα με τις ερωτησεις μου οσον αφορα το service Procordia .... Ηρθε η Speedex και παρελαβε το κινητο τριτη απογευμα και μεχρι στιγμης δεν εχω καποια ενημερωση οσον αφορα την κατασταση της συσκευης και αν το καλυπτει η εγγυηση ή οχι ..... Επισης μπηκα στο παρακατω link της Procordia http://www.procordia.gr/service/trackit.php ( track it) οπου απο εκει μπορεις να παρακολουθησεις την κατασταση της συσκευης σου με βαση το imei .... Εβαλα το imei κανονικα και αυτο που μου εβγαλε σαν αποτελεσμα ηταν αυτο : Invoiced ( νομιζω σημαινει τιμολογηση αν δεν κανω λαθος ) Να αρχισω να ανησυχω ;;;
Never give up
Link to comment
Share on other sites

Θα σας πρηξω αλλη μια φορα με τις ερωτησεις μου οσον αφορα το service Procordia .... Ηρθε η Speedex και παρελαβε το κινητο τριτη απογευμα και μεχρι στιγμης δεν εχω καποια ενημερωση οσον αφορα την κατασταση της συσκευης και αν το καλυπτει η εγγυηση ή οχι ..... Επισης μπηκα στο παρακατω link της Procordia http://www.procordia.gr/service/trackit.php ( track it) οπου απο εκει μπορεις να παρακολουθησεις την κατασταση της συσκευης σου με βαση το imei .... Εβαλα το imei κανονικα και αυτο που μου εβγαλε σαν αποτελεσμα ηταν αυτο : Invoiced ( νομιζω σημαινει τιμολογηση αν δεν κανω λαθος ) Να αρχισω να ανησυχω ;;;

 

Γιατί ρωτάς εδώ και δεν τους παίρνεις τηλέφωνο;

 

Σημερα ειναι κλειστα... :p Παρε τους τηλ απο εδω http://www.procordia.gr/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=59 την δευτερα και νομιζω ολες σου οι απορεις θα σου λυθουν ...!!! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε αντωνη πολυ συνοπτικα θα σου πω τα εξης.Στης πρωτες παρτιδες ειχε θεμα με το gps το οποιο τωρα στης τελευταιες κυριως μετα απο 406 και μετα κανενα προβλημα. Καποιες σπανιες περιπτωσεις για κιτρινιλες στην οθομη αλλα πολυ σπανιες... Η μνημη στο 16gb ειναι 10.5 gb περιπου ελευθερα αυτο ειναι ισως το μονο μειονεκτιμα αλλα οχι τοσο σοβαρο γιατι με ενα otg usb stick κανεις την δουλεια σου οπως επισης πλεον μπορεις να παρεις και το κινητο με τα 32gb εχει κανονικα εγγυηση πλεον!! Αλλες βλαβες οσο θυμαμαι δεν εχει αλλα οπως και ναχει το service της lg ειναι πολυ καλο. Προχωρα αφοβα το κινητο ειναι πολυ καλο παρτο!!! Οσο για doa σιγουρα οσο θυμαμαι εχει το birdphone αλλα ειναι ποιο ακριβω.Μπες μεσα στο καθε μαγαζι και ρωτα με τηλ αν δεν γραφει οτι εχει!!Αυτα.. ;) ;)

 

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου. Πέρυσι μπήκα στον κόσμο της LG αγοράζοντας το G pad 8.3 και μου χει αφήσει άριστες εντυπώσεις. Οπότε λέω να πάρω και το αδερφάκι του το G2 μιας που πλέον η τιμή του είναι καλή για αυτά που προσφέρει. Βέβαια, στα ίδια λεφτά περίπου είναι και το galaxy S4 αλλά από ένα μικρό ψάξιμο που χω κάνει , οι συγκρίσεις βγάζουν καλύτερο σε πολλά το g2 με μόνο "σοβαρό" μειονέκτημα την κάμερα του G2 στις βραδινές λήψεις.

Κάτι ακόμα, αν μου εμφανίσει από την αρχή κιτρινίλα , θα μου κάνουν αλλαγή συσκευής η επιδιόρθωση?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε μου για την απάντηση σου. Πέρυσι μπήκα στον κόσμο της LG αγοράζοντας το G pad 8.3 και μου χει αφήσει άριστες εντυπώσεις. Οπότε λέω να πάρω και το αδερφάκι του το G2 μιας που πλέον η τιμή του είναι καλή για αυτά που προσφέρει. Βέβαια, στα ίδια λεφτά περίπου είναι και το galaxy S4 αλλά από ένα μικρό ψάξιμο που χω κάνει , οι συγκρίσεις βγάζουν καλύτερο σε πολλά το g2 με μόνο "σοβαρό" μειονέκτημα την κάμερα του G2 στις βραδινές λήψεις.

Κάτι ακόμα, αν μου εμφανίσει από την αρχή κιτρινίλα , θα μου κάνουν αλλαγή συσκευής η επιδιόρθωση?

 

Κανε ενα κοπο και διαβασε λιγες σελιδες ποιο πριν καποια παιδια μιλανε για της κιτρινιλες και τους το εχουν φτιαξει...Δεν θυμαμαι ακριβως που αλλα το διαβασε χτες κιολας!!Το εδω service της lg ειναι αψογο αλλα αν η συσκευη δεν ειναι ελληνικη και κιτρινιλες να εχει στο doa 7 ημερων δεν θα στο αλλαξουν θα πρεπει να στο αλλαξει το μαγαζι στελνοντας το απο την χωρα εξωτερικου που ειναι η συσκευη.Γενικα ψαξτο λιγο αν και οι κιτρινιλες νομιζω ενα δυο παιδια μονο το εχουν αναφερει και ειμαστε 500.... Μην σε αγχωνει αυτο παντως το κινητο ειναι αψογο παρτο με κλειστα τα ματια !!! Οσο για την καμερα ναι μεν μαμα στης βραδυνες εχει ενα θεμα αλλα αν διαβασεις εδω στης τροποποιησεις http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375710 θα δεις οτι οσοι εχουν βαλει Cloydy g3 2.0 rom (μαζι και εγω) η καμερα του κινητου γινεται πολυ ποιο σουπερ και καλυτερη και απο αυτη το s4 !!! ;) ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

10 μήνες το έχω και τώρα θυμήθηκε να εμφανίσει μια κιτρινιλα στην οθόνη! Μάλλον θα το αφήσω έτσι καθώς δεν έχω χρόνο για τρεχάματα και η γραμμουλα ίσα που φαίνεται.

 

Όσο το αφήνεις....τόσο θα μεγαλώνει η ''κιτρινίλα'' πιστεύω οτι είναι απο υπερθερμάνσει των pixel...!!!

 

*** Αν μπορούν να γράψουν όσοι είχαν το πρόβλημα της ''κιτρινίλας'' να μας πουν (με συνεχόμενη παράθεση για να μην ψαχνόμαστε) τι παρτίδα είναι η συσκευή, και αν μετά το sdervice σε κάποιους ξανά εμφανίστηκε,....μπας και βγάλουμε άκρη για αυτό το πρόβλημα...!!!

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Όσο το αφήνεις....τόσο θα μεγαλώνει η ''κιτρινίλα'' πιστεύω οτι είναι απο υπερθερμάνσει των pixel...!!!

 

*** Αν μπορούν να γράψουν όσοι είχαν το πρόβλημα της ''κιτρινίλας'' να μας πουν (με συνεχόμενη παράθεση για να μην ψαχνόμαστε) τι παρτίδα είναι η συσκευή, και αν μετά το sdervice σε κάποιους ξανά εμφανίστηκε,....μπας και βγάλουμε άκρη για αυτό το πρόβλημα...!!!

 

Μετα απο 3 μηνες κι εμενα σημερα μου εβγαλε κιτρινιλα αριστερη μερια στη μεση (ιταλικο, παρτιδα 406) Θελω να ρωτησω αν θα μου κανουν τους δυσκολους στο σερβις και επισης αν αλλαζουν μονο οθονη ή και αφη μαζι πακετο, ακομη αν ηταν ποιοτικη η επισκευη και αν παρουσιασε κανα αλλο προβλημα μετα το σερβις.

Link to comment
Share on other sites

310 παρτίδα

αριστερά λίγο πάνω απο την μέση, αλλά ίσα που φαίνεται και μόνο σε λευκό φόντο με αυξημένη φωτεινότητα.

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως ειτανε απο τις πρωτες παρτιδες και το εμφανισε μετα απο 6-7 μηνες λειτουργειας αλλα το πηγα στο service προσφατα λογω καλοκαιριου και μου την αλλαξανε χωρις να ρωτησουν η να πουν κατι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχει καποιος αλλος θεμα με "artifacts"; Πιο συγκεκριμενα, ειτε σε εικονα ειτε σε βιντεο, αν το θεμα εχει καποιου ειδους πλεγμα με πολλα και διαφορετικα χρωματα, τοτε φρικαρει και πεταει ενα σωρο artifacts γεμιζοντας την οθονη. Ειναι, σχετικα, σπανιο αλλα εχω επιβεβαιωσει πως συμβαινει μονο σε αυτες τις περιπτωσεις (και πουθενα αλλου, ουτε σε gaming).

 

ΥΓ: Δεν ειναι θεμα συγκεκριμενης εφαρμογης, γιατι μπορει να συμβει ειτε στο YT, ειτε στο gallery, ειτε στον browser (αρκετα πιο σπανια σε αυτη τη περιπτωση βεβαια, περιεργως). Ακομα και αν βαλω μια τετοια εικονα σε background θα μου το κανει και εκει. Δυστυχως σε screenshot δεν αποτυπωνεται (και μαλλον κατι λεει αυτο) αλλα δεν εχω και καποια 2η καμερα για να σας το δειξω.

 

ΥΓ2: Αφου το παθει αυτο, αν δω κατι αλλο/σκρολαρω πιο κατω κλπ τοτε αυτα εξαφανιζονται.

Edited by z3et
Link to comment
Share on other sites

Όσο το αφήνεις....τόσο θα μεγαλώνει η ''κιτρινίλα'' πιστεύω οτι είναι απο υπερθερμάνσει των pixel...!!!

*** Αν μπορούν να γράψουν όσοι είχαν το πρόβλημα της ''κιτρινίλας'' να μας πουν (με συνεχόμενη παράθεση για να μην ψαχνόμαστε) τι παρτίδα είναι η συσκευή, και αν μετά το sdervice σε κάποιους ξανά εμφανίστηκε,....μπας και βγάλουμε άκρη για αυτό το πρόβλημα...!!!

lcd+digitizer πανε μαζι...εχουν ενημερωθει ηδη για το θεμα αυτο

310 παρτίδα

αριστερά λίγο πάνω απο την μέση, αλλά ίσα που φαίνεται και μόνο σε λευκό φόντο με αυξημένη φωτεινότητα.

εμενα παντως ειτανε απο τις πρωτες παρτιδες και το εμφανισε μετα απο 6-7 μηνες λειτουργειας αλλα το πηγα στο service προσφατα λογω καλοκαιριου και μου την αλλαξανε χωρις να ρωτησουν η να πουν κατι.

309 παρτιδα. Κιτρινιλα πολυ εντονη πανω αριστερα που πλεον εχει γινει μπλε-μοβ στο κεντρο.

Τωρα αρχιζει και στο κεντρο αριστερα της οθονης μια καθετη κιτρινιλα. Αυτες τις μερες θα το παω στο service κι ας ελπισουμε να μου το δεχτουν το 32αρι.

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

παληκαρια δε μου συγχρονιζει λογαριασμο email outlοok, πηγαινω νεο λογαριασμο - microsoft exchange και κανω καταχωρηση εκει, πατω συγχρονισμο και μου εμφανισε μονο 1 αδιαβστο email , τα διαβασμενα οχι, επισης ειδοποιηση δεν μου ερχετε, στο gmail δουλευουν ολα σωστα, τι μπορει να συμβαινει?επισης εχετε να προτεινετε κατι για πληκτρολογιο Τ9 για ολες τις εφαρμογες?
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά με τις κιτρινίλες τόσες πολλές είναι??? Τι παίζει με αυτό γιατί συμβαίνει?? Συμβαίνει και σε άλλες συσκεύες? Γιατί πρώτη φορά το ακούω σαν πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε παιδιά με τις κιτρινίλες τόσες πολλές είναι??? Τι παίζει με αυτό γιατί συμβαίνει?? Συμβαίνει και σε άλλες συσκεύες? Γιατί πρώτη φορά το ακούω σαν πρόβλημα...

Kι εγω πρωτη φορα το ειδα/ακουσα οταν μου συνεβει. Μετα απο λιγο ψαξιμο ακουσα και αλλες δυο περιπτωσεις απο δυο συμφορουμήτες σε galaxy s*.

Πρεπει να φταιει η υψηλη θερμοκρασια σε συνδιασμο με την ατυχια να εχεις ευπαθη οθονη.

Δυο-τρεις φορες εφτασα σε 46 οC. Αυτο ομως δεν πρεπει να ειναι δικαιολογια. Στο προηγουμενο κινητο δεν ειδα το παραμικρο κι ας το πιεζα.

Πιστευω οτι οφειλεται στο συνδιασμο βαριων παιχνιδιων και ταυτοχρονη φορτιση. Η θερμοκρασια εκτοξευεται και διαλυεις και τη ζωη της μπαταριας.

Αυτη η μικρη κακομεταχειρηση ομως (2-3 φορες) δεν ειναι λογος να σου χαλασει η οθονη. Επρεπε να το σκεφτουν.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμένα..........

 

λοιπόν εδώ και 6 μηνες ευχαριστημένος χρήστης του G2

 

Να σας πω για ενα περίεργο προβλημα που εχω παρατηρησει....

 

Η οθονη σε 4 σημεια εμφανιζει κατι σαν σταμπες - θαμπαδες.... οι οποιες φαινονται περισότερο οταν εχουν δαχτυλιες πανω τους.

Οταν με ενα πανι το καθαριζω εξαφανιζονται ........... μετα απο λιγο και με την χρηση παλι εκει ............ το περιεργο ειναι αν περασω ενα βγρεγμενο βαμβακι (ελαφρα) φαινεται σαν να ειναι υπολοιμα κολλας....και το νιωθεις στο χερια σαν ψιλο αγριαδα σαν μικρη σταμπα....με το που το σκουπισεις χανεται και η οθονη γινεται λεια παλι..... τι στο καλο ειναι αυτο ? Αποκλειω να ειναι θεμα χρησης γιατι το προσεχω πολυ......

Link to comment
Share on other sites

για Θεσσαλονίκη το παίζει κανα τοπικό service ή το στέλνω Αθήνα;

Aν το στείλεις με acs στην procordia είναι δωρεάν τα έξοδα μεταφοράς.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμένα..........

 

λοιπόν εδώ και 6 μηνες ευχαριστημένος χρήστης του G2

 

Να σας πω για ενα περίεργο προβλημα που εχω παρατηρησει....

 

Η οθονη σε 4 σημεια εμφανιζει κατι σαν σταμπες - θαμπαδες.... οι οποιες φαινονται περισότερο οταν εχουν δαχτυλιες πανω τους.

Οταν με ενα πανι το καθαριζω εξαφανιζονται ........... μετα απο λιγο και με την χρηση παλι εκει ............ το περιεργο ειναι αν περασω ενα βγρεγμενο βαμβακι (ελαφρα) φαινεται σαν να ειναι υπολοιμα κολλας....και το νιωθεις στο χερια σαν ψιλο αγριαδα σαν μικρη σταμπα....με το που το σκουπισεις χανεται και η οθονη γινεται λεια παλι..... τι στο καλο ειναι αυτο ? Αποκλειω να ειναι θεμα χρησης γιατι το προσεχω πολυ......

 

Αν έχεις βάλει την original θήκη της lg τότε σου έχει γδαρει την οθόνη :(

Άμα είναι αυτό δεν θα σου φύγουν ποτέ τα σημάδια και όσο χρησιμοποιείς την θήκη θα γίνονται πολύ πιο εμφανή!

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω αντιμετωπιζω το εξης προβλημα με το G2.

λοιπον ολα αρχισαν απο τη 2η εβδομαδα που αγορασα το τηλεφωνο...

ενα απογευμα ψαχουλευα τη συσκευη κ κατεβαζα διαφορα app απο playstore, σε μια στιγμη αφηνω το κινητο κατω για κανενα 10λεπτο περιπου χωρις να το πειραξω. Οταν μετα το ξαναπερνω στα χερια μου διαπιστωσα πως δεν αναβει με τιποτα... το περνω απο εκει που το ειχα αγορασει κ μου λενε θα παει στο service... ok κανενα προβλημα... μετα απο 4 μερες το εχω ξανα στο χερια μου... η απαντηση απο το service ητανε πως πειραχτηκε το λογισμικο του κινητου (σε download mode εδειχνε rooted) κ η ιδια η lg το μπλοκαρει... κ το κανανε flash...

λοιπον απογευμα το εχω στα χερια μου, κ κανω ξανα τα ιδια update σε λογισμικο κ app, κ σε μια ωρα παλι τα ιδια... νεκρο απο μονο του και δεν αναβει ξανα... την επομενη μερα ξανα τα ιδια... παλι πισω κ παλι για service... αυτη τη φορα ερχεται με τη δικαιολογια (επειδη για μενα σα δικαιολογια ακουγεται) οτι η μπαταρια δεν ηταν φορτισμενη...

για 2 βδομαδες το κινητο λειτουργουσε κανονικα, μεχρι ενα πρωινο που ξυπνω παω να δω την ωρα κ αντιλαμβανομαι πως ειναι νεκρο κ παλι...αυτη τη φορα μιλησα προσωπικα με τον υπευθηνο για τα κινητα κ μου ειπε πως θα στειλει email στην lg για να δει τι γινεται (********)... κ μου ριχνει κ το κορυφεο πως για να φτιαχτει η συσκευη χρειαζεται να αλλαξει η πλακετα του κινητου κ θα μου κοστισει 200 ευρω ακουσον ακουσον...

οταν εχω τη συσκευη στα χερια μου ξανα, εψαξα λιγο στα forum κ βρηκα πως να την flashαρω κ αυτο εκανα... περασα ξανα την original ρομ κ ολα κυλουσαν κανονικα... μου εδειχνε στο download mode unroot... το κινητο δουλευε κανονικοτατα μεχρι πριν 4 μερες που εσβησε ξανα... αυτη τη φορα 3-4 φορες την ιδια μερα...

κ παλι τα ιδια ξανα στο service...

εχω τις εξης αποριες:

1.ετυχε σε κανενα παρομοιο πραγμα?

2.η εγγυση ισχυει αφου εδειχνε rooted?

3.τωρα που θελω να γινει αλλαγη του κινητου τι συμβαινει? επειδη μου εχει μεινει φοβος μη τυχον το ξαναπαθει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...