Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nαι 6FR και BLANC γραφει αν αυτο σημαινει κατι.. :)

 

Το 6FR είναι open France και το Blanc σημαίνει ότι έχεις το άσπρο μοντέλο. Έχουμε ακριβώς το ίδιο κινητό λοιπόν..

Link to comment
Share on other sites

Και Ελβετια SWS τιποτα ακομη..
Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς εάν μπορούμε να αλλάξουμε θέμα καιρού και ρολόι στο παράθυρο της quickwindow πέρα από αυτά που έχει το τηλέφωνο? Βασικά για καιρό ενδιαφέρομαι περισσότερο, δηλαδή να βάλω διαφορετικό από αυτό που έχει.
Link to comment
Share on other sites

Αυτην η αναβαθμιση με το knock code δεν θα μου ερθει ποτε! :worry: Σειρα 403 εδω! :p

 

403 και εγω αλλα την εχω παρει..ελληνικο ομως..6gr!!το δικο σου?

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βελτιώσω την άθλια-ανύπαρκτη δόνηση η οποία σε τέρμα ένταση δεν γίνεται αντιληπτή ούτε στην τσέπη του παντελονιού όταν με καλούν;
Link to comment
Share on other sites

εμένα 404 6ΒΑ πήρε έκδοση 20D κανονικά και το knock code. φοβερές οι πρώτες εντυπώσεις

 

Σε τι συνισταται το φοβερες εντυπωσεις ; Το τηλεφωνο ηταν ετσι κι αλλιως εντυπωσιακο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

μετα απο ερωτηση στην LG Italia ,δεν προβλεπεται η αναβαθμιση του G2 στo UI του G3.

το επιβεβαιωσε ο PR της LG που εκανε στο Μιλανο και το event με την παρουσιαση του G3

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες το εχω 3 βδομαδες περιπου (404 εκδοση) και το εχω κανει μονο ρουτ , και εδω που μενω υπαρχει ενα σημειο χωρις καθολου σημα ( απο καμια εταιρια) απο τις 5 -6 φορες που εχω παει εκει , 2 φορες μου εχει κανει restart .

 

απο το σημα λετε να ειναι ? η υπαρχει προβλημα??

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες το εχω 3 βδομαδες περιπου (404 εκδοση) και το εχω κανει μονο ρουτ , και εδω που μενω υπαρχει ενα σημειο χωρις καθολου σημα ( απο καμια εταιρια) απο τις 5 -6 φορες που εχω παει εκει , 2 φορες μου εχει κανει restart .

 

απο το σημα λετε να ειναι ? η υπαρχει προβλημα??

δοκιμασε να κανεις ενα format..με το σημα τα εχουν τα προβληματακια τα g2!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

μετα απο ερωτηση στην LG Italia ,δεν προβλεπεται η αναβαθμιση του G2 στo UI του G3.

το επιβεβαιωσε ο PR της LG που εκανε στο Μιλανο και το event με την παρουσιαση του G3

 

γιατι ; πανε καλα ; δηλ γιατι να μην εχουμε κι εμεις το πληκτρολογιο ας πουμε που ειναι φοβερο χωρις να κανουμε ρουτ ; δηλ τερμα οι αναβαθμισεις ;

 

ειπε με ποια λογικη δεν προβλεπεται αναβαθμιση ;

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Σαφώς και είναι άσχημο οι εταιρίες να παρατάνε τα προηγούμενα μοντέλα τους όταν κυκλοφορούν τα καινούργια τους! Ανεπίτρεπτο μεν διότι όλοι μας έχουμε πληρώσει ένα σεβαστό ποσό για την απόκτηση τους αλλά δυστηχως δε μπορούμε να αλλάξουμε την απόφαση των εταιρειών κάθε 6 μήνες να βγάζουν νέο μοντέλο ελαφρώς καλύτερο από το προηγούμενο.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

γιατι ; πανε καλα ; δηλ γιατι να μην εχουμε κι εμεις το πληκτρολογιο ας πουμε που ειναι φοβερο χωρις να κανουμε ρουτ ; δηλ τερμα οι αναβαθμισεις ;

 

ειπε με ποια λογικη δεν προβλεπεται αναβαθμιση ;

 

Παιδιά, για ui μιλάμε όχι για έκδοση του android, το ui διαφοροποιεί την εμφάνιση του τηλεφώνου και είναι λογικό να μην θέλει να στο δώσει από την αρχή για να αγοράσουμε νέο τηλέφωνο. Ας μας δώσει αμέσως την καινούργια έκδοση του android και το play store να είναι καλά.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βελτιώσω την άθλια-ανύπαρκτη δόνηση η οποία σε τέρμα ένταση δεν γίνεται αντιληπτή ούτε στην τσέπη του παντελονιού όταν με καλούν;

 

πήγαινε ρυθμίσεις/ήχος/απαλή δόνηση και ξετικαρε το αν ειναι επιλεγμένο.

Link to comment
Share on other sites

πήγαινε ρυθμίσεις/ήχος/απαλή δόνηση και ξετικαρε το αν ειναι επιλεγμένο.

 

Ευχαριστώ πολύ. Είναι λίγο καλύτερα τώρα αλλά και πάλι αμφιβάλω αν θα καταλάβω την δόνηση όταν π.χ. περπατάω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, για ui μιλάμε όχι για έκδοση του android, το ui διαφοροποιεί την εμφάνιση του τηλεφώνου και είναι λογικό να μην θέλει να στο δώσει από την αρχή για να αγοράσουμε νέο τηλέφωνο. Ας μας δώσει αμέσως την καινούργια έκδοση του android και το play store να είναι καλά.

 

η htc δεν εδωσε το sense 6 στο htc one m7 ;

αν δεν κανω λαθος , το ιδιο περιμενω και απο την LG !

 

επισης , το G3 δεν θα το αγορασει καποιος για το UI του , ουτε για

ητο νεο φοβερο πληκτρολογιο αλλα για την QHD οθοναρα , την καλυτερη

καμερα , την αποσπωμενη μπαταρια . την υποδοχη micro sd , 3gb ram ,

νεο cpu κλπ κλπ ...

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

η htc δεν εδωσε το sense 6 στο htc one m7 ;

αν δεν κανω λαθος , το ιδιο περιμενω και απο την LG !

 

επισης , το G3 δεν θα το αγορασει καποιος για το UI του , ουτε για

ητο νεο φοβερο πληκτρολογιο αλλα για την QHD οθοναρα , την καλυτερη

καμερα , την αποσπωμενη μπαταρια . την υποδοχη micro sd , 3gb ram ,

νεο cpu κλπ κλπ ...

 

Εγώ μαζί σου, εξήγησε το αυτό στο τμήμα πωλήσεων των εταιρειών (πλην Apple).

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

και htc !!! εγω παντως 1-2 μηνυματα θα τα στειλω στην LG ....

 

να ειναι καλα ο cloudy , εε ; :D:D

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

και htc !!! εγω παντως 1-2 μηνυματα θα τα στειλω στην LG ....

 

να ειναι καλα ο cloudy , εε ; :D:D

 

Ο cloudy και όλοι οι υπόλοιποι όπως αυτός κάνουν μικρές βελτιώσεις στο προϊόν που σου δίνει η εκάστοτε εταιρεία, συνήθως "ελαφραινουν" τη rom.

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει ρυθμιση να ακουω μεσω του ραδιοφονου όταν χτυπάει το κινητο....?

να χαμηλωνει η ενταση του ραδιοφονου πχ...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος κάποια εφαρμογή για την μπαταρία του; για να κλείνει κρυφές εφαρμογές που παραμένουν ανοιχτές;;;

Αν ναι ποιά;;; κ πόσο ευχαριστημένος είναι;;;

 

Υπάρχει άλλος τρόπος να κλείνουν οι κρυφές εφαρμογές;

Link to comment
Share on other sites

Απο τη στιγμή που έχει περάσει το DOA είτε είναι Ελληνικό είτε Γαλλικό δεν έχει καμιά σημασία. Είναι υποχρεωμένοι να στο επισκευάσουν δωρεάν και ΟΧΙ να στο αντικαταστήσουν. Αν τώρα σου λένε οτι δεν υπάρχει το ανταλλακτικό και το περιμένουν κλπ κλπ μπορείς να πιέσεις για να γίνει πιο γρήγορα, δεν μπορείς όμως να πιέσεις για αντικατάσταση. Αν για κάποιο λόγο δε μπορέσουν να βρουν το ανταλλακτικό (ψιλοαπίθανο για καινούργιο κινητό) τότε θα σου πουν πάρε ενα καινούργιο και τελειώσαμε.

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με το παλικάρι! Εδώ και 20+

μερες με έχουν αφήσει με ελαττωματική ανακατασκευασμενη πλακέτα που οι ίδιοι μου έβαλαν και δεν έλενξαν για την ορθή λειτουργία της! Έχω φτάσει στα πρόθυρα :-/... Τους παίρνω συχνά πυκνά τηλέφωνο και μου λένε ότι δεν έχει ανταλλακτικό... Δεν ξέρω τι να κάνω αλλά δεν θέλω να γίνω απολιτιστος ακόμα :)

Γιατί κατά τα άλλα δεν είχα ποτέ παράπονο από αυτούς και ίσως όντως να μην φταίνε αυτοί!

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιεί κάποιος κάποια εφαρμογή για την μπαταρία του; για να κλείνει κρυφές εφαρμογές που παραμένουν ανοιχτές;;;

Αν ναι ποιά;;; κ πόσο ευχαριστημένος είναι;;;

 

Υπάρχει άλλος τρόπος να κλείνουν οι κρυφές εφαρμογές;

 

Κάνε ένα Search για το Greenify.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...