Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εμενα

Made in: Korea

 

Made for: 6GR

 

Date of manufacture: 09/25/2013

 

Age: 3 months

 

και δεν εχω καποιο θεμα γενικα

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Όχι ήταν εφέ κανονικό. Μικρή σημασία έχει όμως. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξω τι χρώμα του led για τις ειδοποιησεις πέρα των προκαθορισμένων;

Φανταζομαι με καποια εφαρμογη απο το Play Store. Για ψαξε το.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, και εγώ πλέον κάτοχος του g2 μετά από galaxy s, note 2, s4 .Το κινητό φοβερό! Μια ερώτηση, ο φακός της κάμερας έχει προστατευτικό αυτοκόλλητο; φοβάμαι μην το κάνω γρατζουνιά προσπαθώντας να το βγάλω ενώ δεν έχει :-)

Samsung Galaxy S - S3 - S4, Galaxy Note 2 - Note 3- Note 4

LG G2 -G3 -G4 -G5 -G6

Oneplus 5

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, και εγώ πλέον κάτοχος του g2 μετά από galaxy s, note 2, s4 .Το κινητό φοβερό! Μια ερώτηση, ο φακός της κάμερας έχει προστατευτικό αυτοκόλλητο; φοβάμαι μην το κάνω γρατζουνιά προσπαθώντας να το βγάλω ενώ δεν έχει :-)

Ναι ste30001 έχει αυτοκόλλητο και εκεί.

My smartphone history:

Nokia E60 -> Nokia E51 -> Apple Iphone 4 32GB Black -> LG G2 32GB Black -> HomTom HT17 Pro -> Xiaomi Mi Max Prime

Link to comment
Share on other sites

και πως το βγαζουμε ρε παιδια ? Γιατι τωρα παρατηρησα οτι εχει γρατζουνια! και υποτιθεται οτι το ζαφειρι της καμερας δε γρατζουνιεται! Edited by KM24
Link to comment
Share on other sites

και πως το βγαζουμε ρε παιδια ? Γιατι τωρα παρατηρησα οτι εχει γρατζουνια! και υποτιθεται οτι το ζαφειρι της καμερας δε γρατζουνιεται!

 

Καλημερα.Με το χερι σου με λιγη προσοχη.Εγω μολις εβγαλα την συσκευη απο το κουτι το αφαιρεσα αμεσως το αυτοκολλητακι γιατι διαβασα απο τα παιδια εδω οτι με το αυτοκολλητακι πανω ενδεχομενως να βγαζει θολες φωτογραφιες.Μεχρι στιγμης μετα απο 1 μηνα και κατι δεν εχει ουτε μια γρατζουνια ο φακος.

Link to comment
Share on other sites

Δε καταφερα να το αφαιρεσω (εκτος και αν δεν εχει) και φοβαμαι να το πιεσω ιδιαιτερα. Αληθεια το αυτοκολητο με το imei και το s/n το εχετε αφαιρεσει?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Με το χερι σου με λιγη προσοχη.Εγω μολις εβγαλα την συσκευη απο το κουτι το αφαιρεσα αμεσως το αυτοκολλητακι γιατι διαβασα απο τα παιδια εδω οτι με το αυτοκολλητακι πανω ενδεχομενως να βγαζει θολες φωτογραφιες.Μεχρι στιγμης μετα απο 1 μηνα και κατι δεν εχει ουτε μια γρατζουνια ο φακος.

 

Δε καταφερα να το αφαιρεσω (εκτος και αν δεν εχει) και φοβαμαι να το πιεσω ιδιαιτερα. Αληθεια το αυτοκολητο με το imei και το s/n το εχετε αφαιρεσει?

Ναι εγω το αφαιρεσει και αυτο γιατι ειναι αντιαισθητικο.Αλλα το αυτοκολλητακι της camera βγαινει με ευκολια μηπως δεν ειχε καθολου πανω η συσκευη σου η μηπως ειναι μαζι με το αυτοκολλητακι του volume up and down και οταν το ξεκολλησες βγηκαν μαζι;Επειδη δεν θυμαμαι για αυτο.

Λοιπον αυτοκολλητακι πανω στο γυαλι δεν εχει μην το πειραζεις επειδη κραταω τα παντα ειμαι ψειρας ειδα στο δικο μου το ειχα κρατησει στο κουτι.Εχει αυτοκολλητακι η καμερα περιμετρικα γυρω γυρω αλλα οχι πανω στον φακο.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω την αίσθηση ότι η κάμερα έχει αυτοκολλητάκι γιατί μαζεύει δαχτυλιές αλλα δεν μπόρεσα να το αφαιρέσω. Μήπως δεν έχει και απλά έτσι είναι το τζαμάκι?
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχει αυτοκολλητακι ειναι κατι που καρα φαίνεται,ασε που ειναι και μπλε.Εμενα έτσι ηταν και το ίδιο και στο μεντια που είχα δει το κινητο.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έχω την αίσθηση ότι η κάμερα έχει αυτοκολλητάκι γιατί μαζεύει δαχτυλιές αλλα δεν μπόρεσα να το αφαιρέσω. Μήπως δεν έχει και απλά έτσι είναι το τζαμάκι?

Ναι τζαμακι ειναι χωρις αυτοκολλητο.

Link to comment
Share on other sites

Made in: Korea

 

Made for: 6GR

 

Date of manufacture: 09/25/2013

 

Age: 3 months

 

Κανενα προβλημα με ακουστικο, κανενα προβλημα με το κενο κατω απο το volume down, νομιζω και κανενα θεμα με το GPS (δεν το εχω λιωσει). Επισης στο θεμα σηματος, εχει τα ψηλο ακυρα drops του αλλα δεν ειχα ποτε θεμα στην πραγματοποιηση κλησης, πολυ πολυ καλυτερο σε αυτον το τομεα απ'οτι με το Neo V που ειχα.

 

ΥΓ: Το περιεργο ειναι πως οταν βαζω το S/N μου βγαζει οτι ειναι 4 μηνες old.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το θεμα που στα καλά του καθουμενου χανω το σημα στο gps, αλλα στην ιδια διαδρομή το έκανε μόνο στο mireo don't panic αγορασμένο και οχι στο Google maps, endomodo και runtastic, gps test. Μιστα το gps test χάνει τους δορυφόρους μονο οταν τρέχει το mireo. Πιστεύω ειναι ασυμβατότητα με συγκεκριμένα apps

 

Δεν ειχα πρόβλημα ούτε με το sygic demo 7ημερων. ενισχυεται η παραπάνω αποψη μου. Επίσης το κινητό δεν ειναι συμβατό ακομα με το destinator.

Link to comment
Share on other sites

Aς δωσει σε ευλογο χρονο το kitkat χωρις προβλήματα και ας παρουσιασει τον Μάιο ότι θέλει... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Aς δωσει σε ευλογο χρονο το kitkat χωρις προβλήματα και ας παρουσιασει τον Μάιο ότι θέλει... :cool:

 

εγώ με το lg ειμαι καλυμμένος πάντως... δεν νομίζω να το δώσω για κανένα λόγο εκτός όταν πέσει η τιμή του g3....

ελπίζω αν βάλουν την μεγαλύτερης οθόνης ανάλυση να σκεφτήκανε την μπαταρία.... αλλά δεν τρελαίνομαι με οχταπύρηνους 64bit επεξεργαστές, αν δεν δω ουσιαστική εφαρμογή τους..... πρακτικά είναι το θέμα όχι στα χαρτιά.... και να λέμε και του στραβού το δίκιο αν το lg δεν είχε την μπαταρία που έχει, δεν θα είχε τις ίδιες πωλήσεις πιστεύω... εγώ προσωπικά θα κρατούσα το s4

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

εγώ με το lg ειμαι καλυμμένος πάντως... δεν νομίζω να το δώσω για κανένα λόγο εκτός όταν πέσει η τιμή του g3....

ελπίζω αν βάλουν την μεγαλύτερης οθόνης ανάλυση να σκεφτήκανε την μπαταρία.... αλλά δεν τρελαίνομαι με οχταπύρηνους 64bit επεξεργαστές, αν δεν δω ουσιαστική εφαρμογή τους..... πρακτικά είναι το θέμα όχι στα χαρτιά.... και να λέμε και του στραβού το δίκιο αν το lg δεν είχε την μπαταρία που έχει, δεν θα είχε τις ίδιες πωλήσεις πιστεύω... εγώ προσωπικά θα κρατούσα το s4

Τα ειπες ολα... και ειναι ετσι ακριβως... οποιος θελει μια συσκευη επαγγελματικη που να τον βγαζει ασπροπρόσωπο και χωρις να τον εκθέτει η μπαταρια της το G2 ειναι μονοδρομος... ολα τα αλλα περι gps καμερας κλπ δεν πολυνοιάζουν τον επαγγελματία ....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εχω μια τεραστια απορια γιατι οι τελευταιες σελιδες αφορουν το gps..Ανοιγετε google maps με gps-data ανοιχτα και χανει το σημα ;;

Εχω κανει καμια 10αρια διαδρομες και ολα αψογα..Δεν δοκιμασα βεβαια navigon sygic κλπ.

Οσοι εχετε προβλημα το google maps σας δουλεύει κανονικά ;;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα μικρό lag σε σχέση με νεξους έτσι;

 

Σωστο.Τσεκαρισμενο με το nexus 5

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Η ρομ του nexus 5 ειναι περιπου 300mb και του G2 περιπου 2 gb οποτε φυσικο να εχει καποια μικρα lags.Παντως ειναι ανεκτα και λιγοτερα απο οτι σε αλλες ναυαρχιδες.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...