Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 625


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχα.....που σημαίνει??

 

Που σημαίνει ότι ακόμα τεστάρουν, άρα, θέλουν ποοοολύ ξύλο εκεί στην WIND:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομιζω οτι επιτελους ηρθε το update αυτη την φορά... κανει μεγαλη εγκατάσταση, για να δουμε!

 

Έκανα έλεγχο, τίποτα:(

Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι στο βημα 3 απο 6 κ περιμενω να τελειωσει... με το που ξεκλειδωσα την οθονη μ εγραψε μονο του οτι υπαρχει αναβάθμιση δεν προλαβα καν να τσεκαρο μονος μ.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα ειναι στο βημα 3 απο 6 κ περιμενω να τελειωσει... με το που ξεκλειδωσα την οθονη μ εγραψε μονο του οτι υπαρχει αναβάθμιση δεν προλαβα καν να τσεκαρο μονος μ.

 

ΟΚ, θα δοκιμάσω και αύριο και θα δούμε τί θα γίνει. Ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Share on other sites

Χμ...τελειωσε η αναβάθμιση κ μ εγραψε ειστε σχεδόν έτοιμοι να υποδεχθείτε την 8.1 έκδοση τον windows, τσεκάρεται για αναβάθμιση απο της ρυθμίσεις, το εκανα μ βρήκε αλλη αναβάθμιση κ τωρα μαλλον μ κατεβάζει την 8.1 επιτελους.
Link to comment
Share on other sites

Χμ...τελειωσε η αναβάθμιση κ μ εγραψε ειστε σχεδόν έτοιμοι να υποδεχθείτε την 8.1 έκδοση τον windows, τσεκάρεται για αναβάθμιση απο της ρυθμίσεις, το εκανα μ βρήκε αλλη αναβάθμιση κ τωρα μαλλον μ κατεβάζει την 8.1 επιτελους.

 

Και είναι Wind It Branded? Δεν μου βγάζει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Οταν το ανοιγω μ βγαζει το σήμα της Tim για λιγο στην αρχη, το ιδιο δεν εχουμε?

 

Νομίζω TIM με Wind είναι σχεδόν το ίδιο, εμένα μου βγάζει το σήμα της Wind.

Link to comment
Share on other sites

Απο Ιταλια δεν προέρχεται η συσκευή σου?

 

Ναι, ίσως η ΤΙΜ είναι θυγατρική της Wind ή αντίστροφα.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Περιεργο που δεν ηρθε ταυτοχρονα

 

Πράγματι, κάνω κάθε 10 λεπτά έλεγχο, τίποτα. Και στη σελίδα της ΝΟΚΙΑ λέει uder testing και για την ΤΙΜ και για την Wind.

 

Κανένας άλλος κάτοχος Nokia Lumia 625 WIND IT/TIM IT Branded έκανε την αναβάθμιση;

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Κάνουμε χρήση της τροποποίησης μηνύματος όταν θέλουμε να προσθέσουμε κάτι στο ποστ που έχουμε κάνει
Link to comment
Share on other sites

Τεράστια αναβάθμιση, ακομα δεν εχει τελειώσει.

 

Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά:)

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μου πηρε παρα πολυ ωρα αλλα τελικα εγινε και ολα καλα, εχει μερικα νεα πραγματακια στης ρυθμίσεις, και μπορεις να βαλεις ακομα περισσότερα εικονιδια στην οθονη ωστε να την πιανουν ολη στο πλατος, εβαλα και μια φωτο απο πισω να φαινεται, ολα καλα, μετα θα το ψαχουλεψω ποιο πολυ.

 

Για κοιταξτε και σημερα μηπως γινει τιποτα καθος ειναι παράλογο να εκανε μονο σε εμενα.

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τη γραφή SMS και να γράφεις ολόκληρες λέξεις. Η πρακτική αυτής της γραφής καταργήθηκε από τη 1η Σεπτεμβρίου 2009 μαζί με τα greeklish. Δες εδώ και την αντίστοιχη ανακοίνωση.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μ πηρε παρα πολυ ωρα αλλα τελικα εγινε κ ολα καλα, εχει μερικα νεα πραγματακια στης ρυθμίσεις, κ μπορεις να βαλεις ακομα περισσότερα εικονιδια στην οθονη ωστε να την πιανουν ολη στο πλατος, εβαλα κ μια φωτο απο πισω να φαινεται, ολα καλα, μετα θα το ψαχουλεψω ποιο πολυ.

 

Για κοιταξτε κ σημερα μηπως γινει τπτ καθος ειναι παράλογο να εκανε μονο σε εμενα.

 

Τίποτα, κάνω κάθε 10 λεπτά έλεγχο και μου λέει ότι είναι ενημερωμένο. Κοίτα εκείνο το feature, Dynmic Wallpapers λέγεται, δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που φαινεται εικονα της επιλογης σου μεσα απο τα εικονιδια δεν λες? ναι μια χαρα δουλευει κ ειναι πολυ ωραιο
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που φαινεται εικονα της επιλογης σου μεσα απο τα εικονιδια δεν λες? ναι μια χαρα δουλευει κ ειναι πολυ ωραιο

 

Όχι, εννοώ τις κινούμενες εικόνες στην οθόνη κλειδώματος νομίζω. Κάποιος που ξέρει καλύτερα ας μας απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, εννοώ τις κινούμενες εικόνες στην οθόνη κλειδώματος νομίζω. Κάποιος που ξέρει καλύτερα ας μας απαντήσει.

 

 

 

Αυτό την επόμενη εβδομάδα θα βγει αλλά απ' όσο ξέρω πρώτα για συσκευές με 1gb ram και αργότερα για τις υπόλοιπες

Link to comment
Share on other sites

Ναι ξερω τι λες, αυτο διαβασα οτι δεν θα υπαρχει στα lumia που εχουν 512 μνημη προς το παρον, κ εγω το εψαχνα Edited by Raiden5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...