Jump to content

Sony Xperia Z Ultra


vezyro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 months later...
Δεν το έχω κοιτάξει αυτό που λες, αλλά το κινητό αναγνωρίζει πως μπαίνει sim και κάνει επανεκκίνηση.

 

Αν παρ'ελπιδα δουλευει ακομα το pc companion δοκιμασε να το συνδεσεις και να κανεις μια επανεγκατασταση λογισμικου.

Ισως μπορεις να το φλασαρεις κ με πλαγιο τροπο αλλα στα sony ειναι λιγο tricky η φαση με τα drm keys..

Εναλλακτικα μπορει αν υπαρχει ακομα πλακετα γιαυτο λογω παλαιοτητας ναχει τιμη χωμα κ να την αλλαξιες με κανα 80αρι ξερω γω..Τετοιο τηλεφωνο δε θα ξαναβγει παρα τα χρονια του..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z Ultra
  • 10 months later...

Καλησπέρα σε ολους μετα απο πολύ καιρο να κανω κάποιες ερωτήσεις για το θηριο εδω και 3 χρονια αλλαξα τηλ. περιέμενα μηπως βγει κατι αντίστοιχο του Z Ultra αλλα μπα!! Και πηρα ενα redmi note 8 pro, πριν κανα χρονο εδωσα το θηριο στο μικρο με ειχε φαει να του παρω ταμπλετ ολα καλα αλλα εχω βαρεθει ανα 2-3 μηνες να κανω συνεχεια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων γιατι γεμίζει η εσωτερική μνημη του εβαλα μια εξωτερικη 64GB αλλα δεν μπορω να μεταφέρω οτι εφαρμογές κατεβάζει στην καρτα SD δεν εχει επιλογή για κατι τέτοιο απο οτι ειδα και ελεγα να το ρουταρω και να περασω πιο καινούριο android απο 10 και πανω γινεται εχετε κατι να προτείνετε ; 

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη και αν βρεις κάποια ρομ πιο καινούρια πάλι δεν θα μπορείς να μεταφέρεις το 100% μιας εφαρμογής στην SD. Μόνο αν υπάρχει σε κάποια ρομ ρουταρισμενη,ειδική μοντα για αυτό αλλά και πάλι η SD δεν κατασκευαστηκε για αντικατάσταση της εσωτερικής μνήμης. Γενικότερα κάνεις υπομονή με ότι σου δίνει ήδη το κινητό μετά από 8 χρόνια που τεχνολογικά είναι σαν να πέρασαν πολύ περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους νά κάνω μια ερώτηση μπορώ να βάλω στο θηρίο Android 12 ή 13  έχει βάλει κάποιος ; Ρώτησα ένα τεχνικό που ασχολείται και μου είπε ότι δεν σηκώνει γιατί δεν έχει πολύ ram  , είναι 2 GB και θά κολλάει ισχύει ; μου πρότεινε να βάλουμε λειτουργικό από Huweui η ελεύθερο για να κατεβάζω παιχνίδια για το μικρό ( το έχει σάν τάμπλετ). Καμιά πρόταση από κάποιον που ξέρει ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...