Jump to content

Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)


chrisly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ααααα τωρα θυμηθηκα!κατεβαζεις απο blackmarket?δες λιγο στις εγκ. εφαρμ. σου αν σου εχει εγκατασταθει μια εφαρμογη facebookupdater καπως ετσι..αν ναι σβηστη!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι κατεβαζω απο blackmarket :ninja: Πηγα στις Ρυθμίσεις-> Διαχειριστης εφαμογων -> Ολα , αλλα δεν βρηκα καποια εφαρμογή τετοιου στυλ!!
Link to comment
Share on other sites

ειμαι 99% σιγουρος οτι καποια εφαρμογη κατεβηκε μαζι με καποια αλλη που κατεβασες απο το b.m.στο supersu τι ονομα βγαζει;να το γκουγκαρουμε.
Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει "αίτημα Super user: system_server (1000)"

Αν δεν πατήσω τίποτα η πατήσω απόρριψη το πετάει συνέχεια. Αν πατήσω χορήγηση τότε κανει επανεκκίνηση το ταμπλετ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πρέπει να τα έχει φτύσει η μπαταρία του τάμπλετ γιατί άρχισε σιγά σιγά να διαρκεί όλο και λιγότερο και πλέον δεν φορτίζει καν. Μεταξύ αυτής:

http://www.skroutz.gr/s/9545409/Samsung-SP3379D1H-Galaxy-Tab-3-8-0.html

και αυτής:

http://www.skroutz.gr/s/5133145/Samsung-T4450E-Galaxy-Tab-3-8-0.html

ποιες είναι οι διαφορές? Η μία λέει SP3379D1H και η άλλη T4450E. Κάνουν και οι δύο για το τάμπλετ μας?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Γεια σας. Θα μπορουσε καποιος να μου πει τις ρυθμισεις για σιμ whats up? Τις χειροκινητες ρυθμισεις. Ειχα αλλη εταιρια μεσα. Αν βαλω την αλλη εταιρια θα την κρατησει η καθε φορα που αλλαζω σιμ θα αλλαζω ρυθμισεις? Και οταν προσπαθω να κανω hot spot το ταμπλετ και προσπαθω να μπω απο το note 3,το ταμπλετ ζηταει κωδικο. Τι κωδικος ειναι αυτος? Το note3 το κανω hot spot και μπαινω απο το ταμπλετ δε ζηταει κωδικο. Edited by RAVEN_
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Το ξαναεπιστρέφω σε λίγο σε 4.2.2 όπως το πρωτοπήραμε. Αν βγάλει άλλες 3 μήνες ζωής έχει καλώς. Παιδαριώδες τάμπλετ σε σύγκριση με άλλα του ανταγωνισμού.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
περασαν τα χρόνια..αρα υπάρχει φθορά του hardware..το εχουν οι γονείς μου με bindroid.δουλεύει μια χαρά αλλα δεν ειναι απαιτητικοί χρήστες οπότε δε ξερω περαιτέρω..
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα,

 

σκέφτομαι να βάλω την LineageOS, μιας και διαβάζω καλά λόγια.

 

Ο κύριος λόγος είναι ότι δεν υπάρχει υποστήριξη στην 4.κάτι (νόμιζω KK) σε κάποιες εφαρμογές που θέλω.

Το θέμα είναι ότι θέλω να βάλω και εφαρμογή τράπεζας. Γενικά είναι ασφαλές κάτι τέτοιο, custom rom και εφαρμογή τράπεζας;

 

Ευχαριστώ

Edited by thodoris85
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Καλημέρα,

 

σκέφτομαι να βάλω την LineageOS, μιας και διαβάζω καλά λόγια.

 

Ο κύριος λόγος είναι ότι δεν υπάρχει υποστήριξη στην 4.κάτι (νόμιζω KK) σε κάποιες εφαρμογές που θέλω.

Το θέμα είναι ότι θέλω να βάλω και εφαρμογή τράπεζας. Γενικά είναι ασφαλές κάτι τέτοιο, custom rom και εφαρμογή τράπεζας;

 

Ευχαριστώ

 

 

Τη δοκίμασες αυτή τη ρομ τελικώς;

Αξίζει;;;

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τη δοκίμασες αυτή τη ρομ τελικώς;

Αξίζει;;;

 

Άργησα λίγο να σου απαντήσω. Τη δοκίμασα αλλά δεν την έχω πολυχρησιμοποιήσει για να γράψω αντυπώσεις.

Δεν το πολυχρησιμοποιώ το tablet αλλά πλέον μπορώ να το χρησιμοποιήσω έστω και το λίγο που το θέλω, πριν δε γινόταν με τίποτα (κόλλαγαν/αργούσαν τα πάντα).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Άργησα λίγο να σου απαντήσω. Τη δοκίμασα αλλά δεν την έχω πολυχρησιμοποιήσει για να γράψω αντυπώσεις.

 

Δεν το πολυχρησιμοποιώ το tablet αλλά πλέον μπορώ να το χρησιμοποιήσω έστω και το λίγο που το θέλω, πριν δε γινόταν με τίποτα (κόλλαγαν/αργούσαν τα πάντα).

Την πέρασα και εγώ

Για βασική χρήση αρκεί.

Έδωσα και 12€ για νέα μπαταρία και θα βγάλει 1-2 έτη ακόμα

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Προχθές στη δουλειά μου ήρθε απο την εταιρία της vodafone να μας αλλάξει ολο το τηλεφωνικό κέντρο και είδα που ειχε το πρόγραμμα του στο ταμπλετακι μας.Σκυλί μαύρο πολύ άξια αγορά.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Περάστε την τελευταία custom RΟΜ που βγηκε ......προχθές

Θα εκπλαγείτε ευχάριστα....

 

Πέρασα την εφαρμογή LBOOST από PlayStore με ROOT PRIVILEGE και σε "performance mode",

to σχεδόν 6ετιας ταμπλετακι πάει αρκουντως καλουτσικα σε YouTube και Social -Facebook lite

Πραγματικά έμεινα έκπληκτος

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ξαφνικά το τάμπλετ μου εμφάνισε αυτή την οθόνη:

 

IMG-20190816-150620.jpg

 

Το γκούγκλαρα και βρήκα κάποιες λύσεις που προτείνονται πχ να πατήσω ταυτόχρονα το vol down + power + home button και διάφορους τέτοιους συνδυασμούς αλλά δεν κατάφερα κάτι πέρα από το να κάνει reboot και να εμφανίσει ξανά την παραπάνω οθόνη. Άνοιξα ακόμα και το καπάκι από πίσω και αφαίρεσα τη μπαταρία, την επανατοποθέτησα και μόλις το άνοιξα έβγαλε πάλι αυτή την οθόνη. Έχει κανείς ιδέα τι είιναι αυτό και αν υπάρχει κάποια λύση για να σώσω το τάμπλετ?

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά το τάμπλετ μου εμφάνισε αυτή την οθόνη:

 

 

 

IMG-20190816-150620.jpg

 

 

 

Το γκούγκλαρα και βρήκα κάποιες λύσεις που προτείνονται πχ να πατήσω ταυτόχρονα το vol down + power + home button και διάφορους τέτοιους συνδυασμούς αλλά δεν κατάφερα; κάτι πέρα από το να κάνει reboot και να εμφανίσει ξανά την παραπάνω οθόνη. Άνοιξα ακόμα και το καπάκι απόπίσω και αφαίρεσα τη μπαταρία, την επανατοποθέτησα και μόλις το άνοιξα έβγαλε πάλι αυτή την οθόνη. Έχει κανείς ιδέα τι είιναι αυτό και αν υπάρχει κάποια λύση για να σώσω το τάμπλετ?

Βάλτου custom rom

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Βάλτου custom rom

Με μια ματιά που έριξα στο xda χρειάζεται twrp για να μπει άλλη ρομ. Πως όμως να περάσω twrp αφού το μηχάνημα έχει κολλήσει στην παραπάνω οθόνη? Δεν μπορώ να κάνω κάτι μέσω pc όπως γίνεται στα κινητά με το burning tool?

Link to comment
Share on other sites

Με μια ματιά που έριξα στο xda χρειάζεται twrp για να μπει άλλη ρομ. Πως όμως να περάσω twrp αφού το μηχάνημα έχει κολλήσει στην παραπάνω οθόνη? Δεν μπορώ να κάνω κάτι μέσω pc όπως γίνεται στα κινητά με το burning tool?
Fast boot μπαίνει;

Αν ναι, ξεκινάς από εκεί

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

Fast boot μπαίνει;

Αν ναι, ξεκινάς από εκεί

 

Στάλθηκε από το JSN-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι, ούτε fast boot μπαίνει. Είτε είναι τελείως νεκρό είτε -όταν ανάβει- εμφανίζει την οθόνη (factory mode) που πόσταρα πριν.
Link to comment
Share on other sites

Εχετε βρει καποια rom που να μην κολαει. Εχω τωρα την lineage 13 android 6 και κολλαει το συμπαν. Η μπαταρια φευγει νερο. Σκεφτομαι παλι να γυρισω σε 4.4.2 stock. Γενικα τα εφαγε τα ψωμια του το ταμπλετακι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (T-310 , T-311 , T-315)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...