Jump to content

Κερδίστε δύο HP Slate 7 Tablet προσφορά των myphone.gr και ΓΕΡΜΑΝΟΣ


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Όπως πάντα ελπίζω να τα κερδίσει κάποιος με σοβαρή παρουσία στο myphone και όχι κάποιος με όλα του τα ποστ ναι, όχι, ευχαριστώ, το θέλω κλπ. Συγχαρητήρια στον φίλο που κέρδισε το iPhone.

edit : ποστ 777, μάλλον άλλαξε η τύχη μου. Myphone ετοιμάσου να στείλεις ένα tablet στην Δράμα :)

Edited by nektaria
Link to comment
Share on other sites

Άντε και καλή μας τύχη...
Ericsson GH 688 --> Nokia 7110 --> Siemens SL45 --> Nokia 6510 --> Nokia 6600 --> Motorola MPx 220 --> Mitac MIO A701 --> Motorola RAZR V3 --> HTC Touch --> Motorola V525 --> iPhone 3G --> SE x10 mini --> LG P970 --> SGN i9250 --> i9505 --> iPhone 5s 16 GB --> iPhone 6 64GB --> iPhone 7 plus 256GB ---> iphone SE 128GB ---> iphone SE 2020 256 GB
Link to comment
Share on other sites

Σε ολους τους διαγωνισμους γενικοτερα και δεν αναφερομαι μονο στο myphone,εξαιρουνται φυσικα αυτοι που τον διοργανωνουν και τουλαχιστον οι συγγενεις 1ου βαθμου.Στο myphone εδω και αρκετο καιρο δεν τηρειται κατι τετοιον στους διαγωνισμους,θετοντας σε αμφιβολια την αξιοπιστια τους.Αληθεια,οι κατα καιρους νικητες πως αποδεικνυεται οτι ειναι υπαρκτα προσωπα?

Καλη τυχη σε ολους,και αν το myphone αποφασισει να με κανει ban για αυτο το σχολια,παλι φιλοι θα μαστε,εξαλου εδω και καιρο ειναι απλως ενα site εμμεσης διαφημισεις και ανακοινωσεων,για αυτο και παιρνει δωρα για κληρωσεις,γιατι ειναι καλο και φιλικο με τις εταιρειες.

Προς Θεου,δε ζηταω να πατε κοντρα σε κανενα,ουτε το παιζω επαναστατης του πληκτρολογιου,βαζοντας εσας μπροστα.Απλως λεω το παραπονο μου...

AGP
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...