Jump to content

Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι από χθες μια ευτυχής κάτοχος του κινητού! Για τα γούστα μου και τις απαιτήσεις μου, είναι τέλειο!

Θα ήθελα μια βοηθεια βέβαια..

1)Το κινητό είναι τσέχικο και δεν με αφήνει να μετακινήσω εφαρμογές στην sd.. Πρέπει να κάνω κάποιο update για να μου επιτραπεί η μετακίνηση;

2)Υπάρχει τρόπος να βλέπω στην μπάρα το ποσοστό της μπαταρίας χωρίς να κατεβάσω έξτρα εφαρμογή;

3)Αν θέλω να καταργήσω εφαρμογές που έχει μέσα η samsung γίνεται; Αν ναι, πώς;

4)Για επικοινωνία pc και κινητού ασύρματα, ποια εφαρμογή προτείνετε;

5)Επίσης δεν μου δουλεύει η No Led :( Καμιά ιδέα γιατί;;

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις..

Και γι αυτές που θα προκύψουν! :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1. Όχι, δεν γίνεται να μεταφέρεις εφαρμογές στην κάρτα.

2. Λογικά είναι στο Ρυθμίσεις> Εμφάνιση> Εμφάνιση ποσοστού μπαταρίας.

3. Πρέπει να γίνεις Root ώστε να έχεις πρόσβαση στο σύστημα του κινητού και να διαγράψεις ό,τι δεν θέλεις.

4. AirDroid αν και για εφαρμογές υπάρχει η ενότητα Android.

5. Κάτι δεν έχεις κάνει σωστά αλλά έτσι δεν μπορούμε να ξέρουμε τι φταίει. Αν έχεις βάλει εφαρμογή για την οθόνη κλειδώματος βγάλε την και βάλε την Default. Επίσης αν έχεις κάποιον Task killer/manager βεβαιώσου ότι έχεις εξαιρέσει την εφαρμογή NoLED. Για περισσότερα στην ενότητα Android.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

1. Όχι, δεν γίνεται να μεταφέρεις εφαρμογές στην κάρτα.

2. Λογικά είναι στο Ρυθμίσεις> Εμφάνιση> Εμφάνιση ποσοστού μπαταρίας.

3. Πρέπει να γίνεις Root ώστε να έχεις πρόσβαση στο σύστημα του κινητού και να διαγράψεις ό,τι δεν θέλεις.

4. AirDroid αν και για εφαρμογές υπάρχει η ενότητα Android.

5. Κάτι δεν έχεις κάνει σωστά αλλά έτσι δεν μπορούμε να ξέρουμε τι φταίει. Αν έχεις βάλει εφαρμογή για την οθόνη κλειδώματος βγάλε την και βάλε την Default. Επίσης αν έχεις κάποιον Task killer/manager βεβαιώσου ότι έχεις εξαιρέσει την εφαρμογή NoLED. Για περισσότερα στην ενότητα Android.

 

Τι εννοεις δεν γινεται να μεταφερει τις εφαρμογες; Μπορεις να το διευκρινισεις γιατι με ενδιαφερει... Ο diοfar πιο πανω μου ειπε οτι γινεται με εξαιρεση τους χαρτες και τη μουσικη νομιζω.. Τοτε την sd τι την παιρνει; Παιζει ρολο η χωρα προελευσης; Πειτε εσεις που το πηρατε;

Επισης ξερετε ποια η διαφορα ελληνικης με ευρωπαικη αντιπροσωπεια που ομως εχει Ελληνικο Μενου;

Edited by fame
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δεν γινεται να μεταφερει τις εφαρμογες; Μπορεις να το διευκρινισεις γιατι με ενδιαφερει... Ο diοfar πιο πανω μου ειπε οτι γινεται με εξαιρεση τους χαρτες και τη μουσικη νομιζω.. Τοτε την sd τι την παιρνει; Παιζει ρολο η χωρα προελευσης; Πειτε εσεις που το πηρατε;

Επισης ξερετε ποια η διαφορα ελληνικης με ευρωπαικη αντιπροσωπεια που ομως εχει Ελληνικο Μενου;

Εφαρμογές μπορεί να μεταφέρει κανείς μονο στην εσωτερική SD μνήμη και όχι στην εξωτερική κάρτα microSD , δηλαδή σου δίνει επιλογή μετακίνησης σε κάρτα SD μέσα στο μενού εφαρμογής αλλά εννοεί την εσωτερική μνήμη SD,π@π@ριές της Sammy αυτές,μπορεί σε κάποια επερχόμενη αναβάθμιση να προστεθεί η δυνατότητα αλλά ποιος ξερει πότε.....:confused:

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις δεν γινεται να μεταφερει τις εφαρμογες; Μπορεις να το διευκρινισεις γιατι με ενδιαφερει... Ο diοfar πιο πανω μου ειπε οτι γινεται με εξαιρεση τους χαρτες και τη μουσικη νομιζω.. Τοτε την sd τι την παιρνει; Παιζει ρολο η χωρα προελευσης; Πειτε εσεις που το πηρατε;

Επισης ξερετε ποια η διαφορα ελληνικης με ευρωπαικη αντιπροσωπεια που ομως εχει Ελληνικο Μενου;

 

Εφαρμογές μπορεί να μεταφέρει κανείς μονο στην εσωτερική SD μνήμη και όχι στην εξωτερική κάρτα microSD , δηλαδή σου δίνει επιλογή μετακίνησης σε κάρτα SD μέσα στο μενού εφαρμογής αλλά εννοεί την εσωτερική μνήμη SD,π@π@ριές της Sammy αυτές,μπορεί σε κάποια επερχόμενη αναβάθμιση να προστεθεί η δυνατότητα αλλά ποιος ξερει πότε.....:confused:

 

Έχω ακούσει ότι στην έκδοση 4.3 έχει προστεθεί η δυνατότητα να μετακινούνται οι εφαρμογές στην εξωτερική SDCard.

Αφού το Galaxy S4 Mini είναι πρόσφατη συσκευή θα αναβαθμιστεί κάποια στιγμή στην 4.3 οπότε αν ισχύουν όσα λέγονται θα μπορεί να γίνει μετακίνηση των εφαρμογών στην εξωτερική SDCard.

Μέχρι τότε όμως αυτό δεν γίνεται.

 

Επίσης δεν υπάρχει καμία διαφορά Ελληνικού και Ευρωπαϊκού κινητού. Το μόνο που αλλάζει είναι το Firmware αλλά αφού περιέχει Ελληνικά δεν υπάρχει κανένα θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει ότι στην έκδοση 4.3 έχει προστεθεί η δυνατότητα να μετακινούνται οι εφαρμογές στην εξωτερική SDCard.

Αφού το Galaxy S4 Mini είναι πρόσφατη συσκευή θα αναβαθμιστεί κάποια στιγμή στην 4.3 οπότε αν ισχύουν όσα λέγονται θα μπορεί να γίνει μετακίνηση των εφαρμογών στην εξωτερική SDCard.

Μέχρι τότε όμως αυτό δεν γίνεται.

 

Επίσης δεν υπάρχει καμία διαφορά Ελληνικού και Ευρωπαϊκού κινητού. Το μόνο που αλλάζει είναι το Firmware αλλά αφού περιέχει Ελληνικά δεν υπάρχει κανένα θέμα.

 

Φυσικα και θα γινει η αναβαθμιση σε 4,3, σιγουρα θα παρακολουθησει πιστα το μεγαλο του αδερφο. Και στην επομενη εκδοση θα περασει, οταν ερθει αυτη.

Αν γινει κατι τετοιο θα ειναι καλο, αλλα κυριως για οσους χρησιμοποιουν καρτες καλης κλασης. Μια mcsd αργη ή προβληματικη ειναι πολυ χειροτερη απο την εσωτερικη μνημη, δημιουργει lag και περιεργες καταναλωσεις μπαταριας.

Θεωρω πως εφοσον καταφερουν να συμβιβαστουν με το θεμα χωρου κατοιχοι συσκευων οπως τα Nexus, εμεις θα τα καταφερουμε πολυ καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτην ακριβως εχω κι εγω, στα 16 GB. Κανενα προβλημα μεχρι στιγμης.

Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογές μπορεί να μεταφέρει κανείς μονο στην εσωτερική SD μνήμη και όχι στην εξωτερική κάρτα microSD , δηλαδή σου δίνει επιλογή μετακίνησης σε κάρτα SD μέσα στο μενού εφαρμογής αλλά εννοεί την εσωτερική μνήμη SD,π@π@ριές της Sammy αυτές,μπορεί σε κάποια επερχόμενη αναβάθμιση να προστεθεί η δυνατότητα αλλά ποιος ξερει πότε.....:confused:

 

Παιδιά, το S4 mini δεν είναι σαν το S2, που είχε 2 μνήμες. Έχει μόνο μία. Άρα η μετακίνηση στην SD είναι πραγματική μετακίνηση στην micro SD. Μπορείτε πολύ απλά να το δοκιμάσετε. Μετακινήστε μια οποιαδήποτε εφαρμογή (οκ, δεν επιτρέπεται όλες να τις μετακινήσουμε) στην κάρτα SD, μετά αποσυνδέστε την κάρτα από τις ρυθμίσεις, και θα δείτε ότι το εικονίδιο της εφαρμογής είναι γκρι, και δεν μπορείτε να την ανοίξετε!

 

Άρα, δεν έχουμε να περιμένουμε κάτι. Το feature υπάρχει ήδη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το S4 mini δεν είναι σαν το S2, που είχε 2 μνήμες. Έχει μόνο μία. Άρα η μετακίνηση στην SD είναι πραγματική μετακίνηση στην micro SD. Μπορείτε πολύ απλά να το δοκιμάσετε. Μετακινήστε μια οποιαδήποτε εφαρμογή (οκ, δεν επιτρέπεται όλες να τις μετακινήσουμε) στην κάρτα SD, μετά αποσυνδέστε την κάρτα από τις ρυθμίσεις, και θα δείτε ότι το εικονίδιο της εφαρμογής είναι γκρι, και δεν μπορείτε να την ανοίξετε!

 

Άρα, δεν έχουμε να περιμένουμε κάτι. Το feature υπάρχει ήδη!

Αν οι εφαρμογές μπορούν να μεταφερθούν στην microSD τότε στην κάρτα μνήμης θα πρέπει να δημιουργηθεί ένας φάκελος Android με υποφακέλους data και obb, όταν είχα εγώ το S4 Mini προ μηνός δεν είδα τέτοιον φάκελο στην δομή φακέλων της microSD να υφίσταται αφου είχα κάνει μετακίνηση εφαρμογής(συγκεκριμμένα το Sygic μαζί με τον φάκελο Aura μετά την εγκατάσταση) άρα το feature (όπως το λες εσύ) δεν......αν σε σένα υπάρχει φάκελος Android με υποφακέλους data,obb στην κάρτα microSD τότε βάλε screenshot εδώ μέσα.

edit: Παραθέτω screenshots απο το Idol για να δείξω τι εννοώ με δομή φακελων.

Edited by rostropol
screenshots
Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή έγινε στην mg4 πριν λίγο καιρό. Το απλό τεστ που έγραψα δείχνει ότι είναι έτσι. Επίσης δείτε πόσο ελεύθερο χώρο έχει η κάρτα και μετά μετακινήστε μια εφαρμογή πάνω από 10 mb. Μετά δείτε τον ελεύθερο χώρο της κάρτας. 2 απλοί τρόποι που μπορούν να τα κάνουν όλοι.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει φακελος στην micro sd...ουτε στο s4 το μεγαλο δεν υπαρχει..βασικα πρεπει να ειναι κρυφος η κατι τετοιο..

To feature υπαρχει κανονικα....

Link to comment
Share on other sites

Η αλλαγή έγινε στην mg4 πριν λίγο καιρό. Το απλό τεστ που έγραψα δείχνει ότι είναι έτσι. Επίσης δείτε πόσο ελεύθερο χώρο έχει η κάρτα και μετά μετακινήστε μια εφαρμογή πάνω από 10 mb. Μετά δείτε τον ελεύθερο χώρο της κάρτας. 2 απλοί τρόποι που μπορούν να τα κάνουν όλοι.

 

Δοκίμασε το τότε με το Sygic,μετακίνησε την εφαρμογή στην καρτα SD (μετά την εγκατάσταση της) και μετά άνοιξε την,λογικά θα πρέπει να δημιουργήσει τον φάκελο Aura επίσης στην κάρτα SD όπου θα αποθηκεύσει τον χάρτη και τα επιμέρους αρχεία,εγώ όταν είχα τον φάκελο Aura στην micro SD και την εφαρμογή επίσης μετακινήσει σε κάρτα SD(όπως το ονομάζει η Sammy εννοώντας την εσωτερική SD μνήμη) ανοιγε η εφαρμογή αλλά δεν έβλεπε τους χάρτες.....τότε το κατάλαβα αμέσως;):(:confused:

Πάντως αν γίνεται πλέον(που αμφιβάλλω δηλαδή) δεν θα είναι και η αναβαθμισμένη δυνατότητα της χρονιάς....;):lol:...αφού ακόμα και η Alcatel αλλά και η Huawei το έχουν ήδη εδώ και λίγο καιρό κανονικά δίχως προσομοιώσεις εξωτερικής σε εσωτερική μνημη και λοιπά κουλά όπως απόκρυψη του φακέλου Android λες και είναι κανα κρατικό μυστικό......:lol:

Με κάποιες μοντες και λοιπά root,card swap γίνεται κάπως......

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2374834

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το τότε με το Sygic,μετακίνησε την εφαρμογή στην καρτα SD (μετά την εγκατάσταση της) και μετά άνοιξε την,λογικά θα πρέπει να δημιουργήσει τον φάκελο Aura επίσης στην κάρτα SD όπου θα αποθηκεύσει τον χάρτη και τα επιμέρους αρχεία,εγώ όταν είχα τον φάκελο Aura στην micro SD και την εφαρμογή επίσης μετακινήσει σε κάρτα SD(όπως το ονομάζει η Sammy εννοώντας την εσωτερική SD μνήμη) ...QUOTE]

 

1) Στους files managers στο τηλέφωνο δεν φαίνονται τα αρχεία. Δεν ξέρω πώς το κάνει. Πρέπει να βγάλεις την κάρτα και να την βάλεις στο pc για να τους δεις. Δοκίμασέ το.

2) Σε εφαρμογές με έξτρα data, δυστυχώς η μεταφορά στην sd card δεν μεταφέρει και τα δεδομένα. Γιαυτό όταν μετακινώ το Google Translate, δεν μετακινούνται και τα off line λεξικά. Πρέπει να το υποστηρίζει η εκάστοτε εφαρμογη. μήπως το ίδιο ισχύει και για την εφαρμογή που αναφέρεις;

3) Κανείς δεν είπε ότι είναι κανένα φοβερό feature, απλά αναφέρουμε ότι υπάρχει.

 

Πάντως, γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το πιστεύεις. Μόλις ανέφερες ότι δεν γίνεται, πήγα και έκανα όλες τις δοκιμές. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο για screenshoots, αφού γράφω κυρίως από την δουλειά. Όπως ανέφερες, δεν έχεις το τηλέφωνο για να ξαναδοκιμάσεις όσα λέμε.

 

Το θέμα δεν είναι σοβαρό, απλά συζητάμε για να μαθαίνουμε όλοι. Εγώ από τη συζήτησή μας ήδη έμαθα κάποια πράγματα από σένα. Ελπίζω να ήμουν χρήσιμος και για τα άλλα παιδιά εδώ.

 

Θέλω πάλι να αναφέρω εδώ ότι η μνήμη του S4 mini είναι ασφυκτικά μικρή, ειδικά για όσους δεν τους αρέσει η μετακίνηση εφαρμογών στην SD, όπως εμένα :-(

 

Με την ευκαιρία, εγκατέστησα το SwiftKey, και έχω πλέον δόνηση στο πληκτρολόγιο, και ένα υπέροχο πληκτρολόγιο. Βεβαίως, αν η Samsung επαναφέρει τη δόνηση στο δικό της, θα ενεργοποιήσω το δικό της.

 

Καλό ΣΚ σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το τότε με το Sygic,μετακίνησε την εφαρμογή στην καρτα SD (μετά την εγκατάσταση της) και μετά άνοιξε την,λογικά θα πρέπει να δημιουργήσει τον φάκελο Aura επίσης στην κάρτα SD όπου θα αποθηκεύσει τον χάρτη και τα επιμέρους αρχεία,εγώ όταν είχα τον φάκελο Aura στην micro SD και την εφαρμογή επίσης μετακινήσει σε κάρτα SD(όπως το ονομάζει η Sammy εννοώντας την εσωτερική SD μνήμη) ...QUOTE]

 

1) Στους files managers στο τηλέφωνο δεν φαίνονται τα αρχεία. Δεν ξέρω πώς το κάνει. Πρέπει να βγάλεις την κάρτα και να την βάλεις στο pc για να τους δεις. Δοκίμασέ το.

2) Σε εφαρμογές με έξτρα data, δυστυχώς η μεταφορά στην sd card δεν μεταφέρει και τα δεδομένα. Γιαυτό όταν μετακινώ το Google Translate, δεν μετακινούνται και τα off line λεξικά. Πρέπει να το υποστηρίζει η εκάστοτε εφαρμογη. μήπως το ίδιο ισχύει και για την εφαρμογή που αναφέρεις;

3) Κανείς δεν είπε ότι είναι κανένα φοβερό feature, απλά αναφέρουμε ότι υπάρχει.

 

Πάντως, γενικά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν το πιστεύεις. Μόλις ανέφερες ότι δεν γίνεται, πήγα και έκανα όλες τις δοκιμές. Δυστυχώς δεν έχω χρόνο για screenshoots, αφού γράφω κυρίως από την δουλειά. Όπως ανέφερες, δεν έχεις το τηλέφωνο για να ξαναδοκιμάσεις όσα λέμε.

 

Το θέμα δεν είναι σοβαρό, απλά συζητάμε για να μαθαίνουμε όλοι. Εγώ από τη συζήτησή μας ήδη έμαθα κάποια πράγματα από σένα. Ελπίζω να ήμουν χρήσιμος και για τα άλλα παιδιά εδώ.

 

Θέλω πάλι να αναφέρω εδώ ότι η μνήμη του S4 mini είναι ασφυκτικά μικρή, ειδικά για όσους δεν τους αρέσει η μετακίνηση εφαρμογών στην SD, όπως εμένα :-(

 

Με την ευκαιρία, εγκατέστησα το SwiftKey, και έχω πλέον δόνηση στο πληκτρολόγιο, και ένα υπέροχο πληκτρολόγιο. Βεβαίως, αν η Samsung επαναφέρει τη δόνηση στο δικό της, θα ενεργοποιήσω το δικό της.

 

Καλό ΣΚ σε όλους!

Δεν είχα σκοπό για αντιπαράθεση,συμφωνώ πως κάτι παίρνουμε από την συζήτηση αυτή-πάντως όταν είχα το S4 Mini μπορούσα να δω με τον ES file explorer τα κρυφά αρχεία και φάκελο Android>data,obb δεν είχε τότε αν όμως τώρα πλεον βγάζοντας την κάρτα από το κινητό και βάζοντας την με card reader στο PC εσυ βλέπεις τον φάκελο Android>data,obb τότε όλα ΟΚ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα σκοπό για αντιπαράθεση,συμφωνώ πως κάτι παίρνουμε από την συζήτηση αυτή-πάντως όταν είχα το S4 Mini μπορούσα να δω με τον ES file explorer τα κρυφά αρχεία και φάκελο Android>data,obb δεν είχε τότε αν όμως τώρα πλεον βγάζοντας την κάρτα από το κινητό και βάζοντας την με card reader στο PC εσυ βλέπεις τον φάκελο Android>data,obb τότε όλα ΟΚ.

 

Παιδιά αν εννοείτε αυτό εδώ εμένα μου τα εμφανίζει κανονικά με τον es explorer όπως και να κάνω μετακίνηση εφαρμογές στην εξωτερική sd του κινητού

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Δεν είχα σκοπό για αντιπαράθεση,συμφωνώ πως κάτι παίρνουμε από την συζήτηση αυτή-πάντως όταν είχα το S4 Mini μπορούσα να δω με τον ES file explorer τα κρυφά αρχεία και φάκελο Android>data,obb δεν είχε τότε αν όμως τώρα πλεον βγάζοντας την κάρτα από το κινητό και βάζοντας την με card reader στο PC εσυ βλέπεις τον φάκελο Android>data,obb τότε όλα ΟΚ.

 

Όλα οκ φίλε. Εγώ με τον File Manager (HD για tablets) βλέπω Android-Data, αλλά όχι το installation των εφαρμογών (που κρύβεται με κάποιον τρόπο), αλλά τα data των εφαρμογών. Αν βρω χρόνο, θα δοκιμάσω τον ES, αλλά νομίζω πως πάλι δεν θα τα δω. Στο PC εμφανίζεται όλη η δομή. Πιθανόν μέσα στο ΣΚ να ανεβάσω κάποιο screenshot. Πάντως η δυνατότητα υπάρχει (ευτυχώς!), αλλιώς με τα 5GB... δύσκολα!

 

Παιδιά αν εννοείτε αυτό εδώ εμένα μου τα εμφανίζει κανονικά με τον es explorer όπως και να κάνω μετακίνηση εφαρμογές στην εξωτερική sd του κινητού

 

Πρέπει να διαλέξεις την ExtSdCard. Αυτή είναι η microsd.

 

Ξέρει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή χωρίς root, που να ενεργοποιεί το haptic feedback (vibration) στα SoftKeys της Samsung;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν εννοείτε αυτό εδώ εμένα μου τα εμφανίζει κανονικά με τον es explorer όπως και να κάνω μετακίνηση εφαρμογές στην εξωτερική sd του κινητού

Αυτή που δείχνεις είναι η internal.

Θα δω το βράδυ το mini της γυναίκας μου και θα σας πω και εγώ.

Δε με είχε απασχολήσει το θέμα με αυτό καθώς καθώς αυτά που ήθελε (δηλαδή FB k Opera) χωράνε ευτυχώς κανονικά στην εσωτερική χαχα.

Γυναίκες άλλες απαιτήσεις! :lol: :p

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αυτή που δείχνεις είναι η internal.

Θα δω το βράδυ το mini της γυναίκας μου και θα σας πω και εγώ.

Δε με είχε απασχολήσει το θέμα με αυτό καθώς καθώς αυτά που ήθελε (δηλαδή FB k Opera) χωράνε ευτυχώς κανονικά στην εσωτερική χαχα.

Γυναίκες άλλες απαιτήσεις! :lol: :p

 

Ναι όντως, στην εξωτερική δεν υπάρχει φάκελος Android!

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως, στην εξωτερική δεν υπάρχει φάκελος Android!

 

Πήγαινε μέσω es explorer και τικαρε να σου εμφανίσει και τα κρυφά αρχεία και δες.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια παιδια. Επειδη θελω κινητο για δωρο και ειμαι αναμεσα σε αυτο και το lg g για το μινι εδω ποιο μαγαζι προτεινετε; Αξιοπιστο απο skroutz; Το θελω μεχρι τεταρτη. Για να μην γινει διαφημιση στειλτε μου σε πμ. Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε μέσω es explorer και τικαρε να σου εμφανίσει και τα κρυφά αρχεία και δες.

 

Ναι το είδα τώρα, αλλά δεν βλέπω τις εφαρμογές που μετακίνησα στην sd. Όχι ότι με χαλάει βέβαια!

Samsung Galaxy S4 (GT-i9506)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 Mini (I9190 / I9195)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...