Jump to content

Συνάντηση μελών του myphone.gr στην Αθήνα [14/7/2013, Θησείο] - [update]


DJDB
 Κοινοποίηση

Θα παρευρεθείτε στο event μας στην Αθήνα;  

84 members have voted

  1. 1. Θα παρευρεθείτε στο event μας στην Αθήνα;

    • Θα έρθω σίγουρα
      28
    • Μάλλον ναι
      30
    • Όχι, δεν θα μπορέσω
      26


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν δεν έχουμε απεργίες, εκλογές , φυσικές καταστροφές, πορείες, πλημμύρες και άλλους αστάθμητους παράγοντες τότε αν όλα πάνε καλά θα έρθω.
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απροοπτου (εχει νοημα για μενα,λογω του πολυ ατακτου εργασιακου μου ωραριου) μεσα και γω.ελπιζω να μπορω να σας βρω μιας και θα σας δω πρωτη φορα.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Η λίστα του αρχικού μηνύματος ενημερώθηκε, 21 άτομα μέχρι και αυτήν τη στιγμή.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4766123#post4766123

 

Φυσικά, επειδή κάποιοι δεν είναι εύκολο να ξέρετε από τώρα αλλά δηλώνετε πως θα προσπαθήσετε να έρθετε, βάζω κανονικά το όνομα σας στη λίστα και αν τελικά μάθετε πως δεν θα μπορέσετε να έρθετε σε καμία περίπτωση ενημερώνετε με σχόλιο σας.

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε όλους, να τα πούμε, να ανταλλάξουμε απόψεις και γενικά να περάσουμε ένα όμορφο απόγευμα. Φυσικά, θα είμαι και εγώ εκεί. ;)
Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ παιδιά, αλλά θα ερθω με φιλαράκι που δεν είναι μέλος

δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα? Έτσι για να γνωρίσω και τα παιδια που μας προσφερουν απλόχερα οτι βοηθεια χρειαστουμε:D

Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

θα κανω κι εγω την προσπαθεια αν και λογω εργασιας δεν ξερω ποτε και αν θα ειμαι εγκλωβισμενος!

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ παιδιά, αλλά θα ερθω με φιλαράκι που δεν είναι μέλος

δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα? Έτσι για να γνωρίσω και τα παιδια που μας προσφερουν απλόχερα οτι βοηθεια χρειαστουμε:D

 

Ας γραφτεί μέλος να έχει username να τον βάλουμε και στη λίστα ;).

Link to comment
Share on other sites

Αν και αυτό το σχόλιο περίμενα να το κάνει ο Mythozz λόγω στενότερης σχέσης με την Πάτρα, συμφωνώ να οργανωθούμε και εδώ στην 3η πόλη της Ελλάδας. Μάλιστα προτείνω ας πούμε αρχηγό σε αυτή την προσπάθεια τον administrator συμπολίτη μας Mythozz όπου με pm αν θέλει να μας οργανώσει μια και μπορεί να έχει καλύτερη εικόνα για το ποιοι είναι από Πάτρα (χωρίς παρεξήγηση).

Ο Mythozz δεν μπορει να οργανωσει κατι τετοιο, βγαζει βολτες το σκυλο του στο χωραφι :lol::lol::X πιστευω μην με λουσεις με ban :cry:

Αν κανονιστει τιποτα εδω στην περιοχη ειμαι μεσα και εγω :)

Στην αθηνα δεν θα μπορεσω να ερθω :)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση: Το κατάστημα MEGASTORE ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του Κωτσόβολου μας προσφέρει τρεις συσκευές για να τις δουν και να τις γνωρίσουν από κοντά όσοι έρθουν στο meeting μας στην Αθήνα! Τα smartphones αυτά είναι τα Samsung Galaxy S4, HTC One και Blackberry Z10 και θα βρίσκονται εκεί προς δειγματισμό.
Link to comment
Share on other sites

count me in guys :)

άντε γιατί οι Θεσσαλονικείς μας έχουν φάει λάχανο :p

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να κάνουμε και έναν διαγωνισμό για τους παρευρισκομένους, και να χαρίσουμε τα κινητά! Ε, φανταστικοί moderators και MEGASTORE ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ του Κωτσόβολου;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...