Jump to content

Sony Xperia Tablet Ζ


cableguy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα παραμένει πάλι με τον chrome...Οπότε μάλλον βλέπω να κατεβάζω τον dolphin όπως και στο κινητό γιατί από την fb εφαρμογή δεν παλεύεται

 

Κατέβασε τον next browser ή τον opera μακράν ότι καλύτερο κυκλοφορεί.

Μπα η τελευταια 4.2 είναι.

Η 4.3 είναι η 10.4.Β.0.569;)

 

Νομίζω πως αυτή έχω τώρα, αλλά δεν είμαι σίγουρος, τώρα είμαι έξω και δεν μπορώ να δω...Όμως μόλις πάω σπίτι θα το κοιτάξω γιατί με έβαλες σε σκέψεις. Αν και νομίζω πως αυτή που αναφέρεις έχω κι εγώ.

Edited by duc

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Θα τους δοκιμάσω τώρα αυτούς που είπες φίλε.

Είδα κάτι θήκες στο ebay με 15-30€.Έχει πάρει κάποιος απ αυτές?Αξίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Θα τους δοκιμάσω τώρα αυτούς που είπες φίλε.

Είδα κάτι θήκες στο ebay με 15-30€.Έχει πάρει κάποιος απ αυτές?Αξίζουν?

 

Αξίζουν με χίλια, εγώ πήρα δύο.Μια σιλικόνης και μια θήκη που μπαίνει μέσα το tablet και κλείνει και από πάνω, προστατεύεται τέλεια.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αξίζουν με χίλια, εγώ πήρα δύο.Μια σιλικόνης και μια θήκη που μπαίνει μέσα το tablet και κλείνει και από πάνω, προστατεύεται τέλεια.

 

Οπότε ας παραγγείλω μια από αυτές! Το πρόβλημα όμως ακόμα και με τον next υπάρχει :mad:

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ας παραγγείλω μια από αυτές! Το πρόβλημα όμως ακόμα και με τον next υπάρχει :mad:

 

Κουφό, παράξενο να μη μπαίνει με κανέναν browser.Μήπως γράφεις λάθος τον κωδικό:lol::lol:

Πολύ παράξενο πάντως.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Κουφό, παράξενο να μη μπαίνει με κανέναν browser.Μήπως γράφεις λάθος τον κωδικό:lol::lol:

Πολύ παράξενο πάντως.

 

Έχω χτυπήσει κάτι ουισκακια αλλά βλέπω ακόμα :p . Έχω ενεργοποιημένη την επιλογή να ειδοποιούμαι όταν μπαίνω από μια άγνωστη συσκευή Facebook.Πατάω αποθήκευση αλλά δεν προχωράει στην αρχική σελίδα όπως και όταν πατάω να μην κάνει αποθήκευση την νέα συσκευή! Τώρα γιατί μου το κάνει ειλικρινά δεν ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Έχω χτυπήσει κάτι ουισκακια αλλά βλέπω ακόμα :p . Έχω ενεργοποιημένη την επιλογή να ειδοποιούμαι όταν μπαίνω από μια άγνωστη συσκευή Facebook.Πατάω αποθήκευση αλλά δεν προχωράει στην αρχική σελίδα όπως και όταν πατάω να μην κάνει αποθήκευση την νέα συσκευή! Τώρα γιατί μου το κάνει ειλικρινά δεν ξέρω!

Με έβαλες σε σκέψεις, οπότε έκανα ένα τεστ και μπήκα και εγώ με όλους τους browser που έχω (αλλά από τηλ όμως, το Xperia Z), όπως το περίμενα κανένα πρόβλημα και με τον next, Firefox, opera, boat,Chrome,Uc. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το πρόβλημα και δεν μπαίνει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και εγώ το Ζ εκείνο λοιπόν μπαίνει κανονικά! Από το tablet όμως δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό! Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό! Μπήκα πριν από το iPad air χωρίς κανένα πρόβλημα! Χμμμ..,
Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω και εγώ το Ζ εκείνο λοιπόν μπαίνει κανονικά! Από το tablet όμως δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό! Πρώτη φορά συμβαίνει αυτό! Μπήκα πριν από το iPad air χωρίς κανένα πρόβλημα! Χμμμ..,

 

Κάνε μια επαναφορά ρυθμίσεων εργοστασιακών, αν δεν έχεις περάσει τίποτα σημαντικό.Αλλιώς προχώρα στην αναβάθμιση που σου έχει έρθει και θα σου στρώσει...Νομίζω δλδ ότι μετά από αυτό δεν θα έχεις πρόβλημα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε αναβάθμιση. Στην 4.3 και λύθηκε το πρόβλημα με το Facebook. Τώρα τι ακριβώς έφταιγε δεν ξέρω.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μου ήρθε αναβάθμιση. Στην 4.3 και λύθηκε το πρόβλημα με το Facebook. Τώρα τι ακριβώς έφταιγε δεν ξέρω.

 

Σου το είχα πει ότι όλα καλά θα πήγαιναν....εν αναμονή της 4.4 λοιπόν.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και την επόμενη εβδομάδα έρχεται 2ο update για την 4.3 το οποίο προφανώς θα διορθώνει τα όποια bugs
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπομονή και την επόμενη εβδομάδα έρχεται 2ο update για την 4.3 το οποίο προφανώς θα διορθώνει τα όποια bugs

 

Γεια σου Μάκη φιλαράκι μου...Καλό δούλευτο.......:lol::lol:

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μάκη φιλαράκι μου...Καλό δούλευτο.......:lol::lol:

 

Γειά σου Κώστα με τα ωραία σου τα χακί :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζουμε και λίγο...

According to the changelog, the update brings an enhanced user experience, an improved battery life and software performance improvements. This includes better Bluetooth connectivity and YouTube app improvements.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω πως αν το είχα διαβάσει δεν θα την έκανα την ερώτηση. Οπότε ?....

 

Την Δευτέρα μου έκανε κάτι περίεργα η οθόνη αλλά δεν έδωσα σημασία. Πριν μου έκανε ακριβώς το ίδιο και το τράβηξα σε βίντεο. Συνέβη μόνο ενώ έχω ανοιχτό τον Chrome. Αν γυρίσω στην αρχική δεν μου το έκανε πριν,όταν ξαναμπηκα στον Chrome το έκανε μέχρι που έκλεισα την εφαρμογή και την άνοιξα. Αυτό που μου έκανε είναι ότι ενώ έκανα scroll πάνω -κάτω άσπρισε όλη η οθόνη και έβγαζε μαύρα γράμματα, πράσινα σαν σχέδια και κάτι τέτοια. Συνέβη σε κανέναν απ εσάς ? Το πήρα το Σάββατο και λέω αύριο να το πάω στο Media Markt να τους δείξω και το βίντεο

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είναι πρόβλημα του Chrome.

Ψάξε στο ίντερνετ για παρόμοια προβλήματα

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό δεν έχω δει κάτι παρόμοιο. Αν όντως είναι του Chrome τότε μικρό το κακό. Θα googlάρω να δω αν βρω κάτι. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά είμαι σε συγκεκριμένη έκδοση android , έχεις ίδια έκδοση στο tablet και στο τηλέφωνο ?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Στο ταμπλετ την 569 και στο κινητό την 101. Στο κινητό λόγο Vodafone. De δεν πήρα ποτέ την 569.Με αναβάθμισε αμέσως στην 101

Άσχετο με το πρόβλημα μου. 75% σε 23 ώρες με 6ωρες οθόνη.

6 ώρες wifi και 7 ώρες lte. 10 ώρες όλα απενεργοποιημενα ήταν. Φωτεινότητα λίγο πιο κάτω απ την μέση.πάω τώρα για την 4η φόρτιση. Είμαι σε καλά επίπεδα ?

 

https://productforums.google.com/forum/#!topic/chrome/D34433Gz1dY οντως ειναι προβλημα του chrome.

Edited by giorgos_dinamik
Link to comment
Share on other sites

Updatechecker Xperia Devices

 

http://abload.de/img/pic1h6j6i.png

 

Supported devices:

 

C2104 (Xperia L)

C2105 (Xperia L)

C5302 (Xperia SP)

C5303 (Xperia SP)

C5502 (Xperia ZR)

C6502 (Xperia ZL)

C6503 (Xperia ZL)

C6506 (Xperia ZL)

C6602 (Xperia Z)

C6603 (Xperia Z)

C6902 (Xperia Z1)

C6903 (Xperia Z1)

LT25 (Xperia V)

LT26 (Xperia S)

LT29i (Xperia TX)

LT30p (Xperia T)

SPDxxx (Xperia Tablet Z)

Edited by gkal
Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος προβλημα με bluetooth tethering?? Προσπαθω να συνδεθω με ηχεια αλλα τιποτα. Διαβασα οτι και αλλοι εχουν παρομοιο προβλημα. Καμμια ιδεα??
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • The title was changed to Sony Xperia Tablet Ζ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...