Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο antutu βγάζει σκορ 11750 , ενώ το HTC desire 500 (που το μόνο καλό που έχει είναι 4 πυρήνες, καλύτερη σχεδίαση όμως για μένα αλλά και καλύτερη κάμερα) βγάζει 11614...

 

Ποποο μεγάλη διάφορα όπως επίσης και η διάφορα στις τιμές μεταξύ τους,το htc έχει σχεδόν διπλάσια τιμή του m.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αν αποφασίσεις να το πάρεις γνώμη μου είναι πάρτο από mediamarkt 165 ευρώ . ήμουν κατόχων τον συσκευών μέχρι 200 ευρώ . το Μ είναι αυτό που με κράτησε . λόγο απόδοσης - μπαταρίας , τώρα ο φίλος για το HTC που λέει εκείνο έχει και 80 ευρώ πάνω - και τη 4 πύρινο με Cortex-A5 - Adreno 203 δηλαδή ότι παλαιότητα υπάρχει . στα 250 κοίτα το LG L9 II που είναι έτη φωτός μπροστά στο htc

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5623&idPhone2=5650

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται θα πάω για την αγορά του m γιατί με τραβάει ποιο πολύ από τα αλλά.Στα mediamarkt τόσο το έχουν??

 

τελείωσε η προσφορά τώρα το είδα . 187 το έχει πλέον . πριν λίγες μέρες 165 το είχε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τελείωσε η προσφορά τώρα το είδα . 187 το έχει πλέον . πριν λίγες μέρες 165 το είχε

 

Είναι σίγουρο ότι τελιωσε???Γιατί έχω την εντύπωση ότι τις μέρες που το είχε προσφορά στα 165€,στο σάιτ έλεγε ότι το έχουν 187€

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα και χρονια πολλα

εγινα root με το xperia M dual αλλα οι εφρμογες που παω και σβηνω με το root unistaller λεει οτι δεν διαγραφτηκαν επιτυχως. τι αλλο προγραμμα υπαρχει για να βγαλω μερικα αχρηστα να μην τα βλεπω, οπως το google περιπτερο κατι παιχνιδια και κατι αλλα αχρηστα που δεν τα χρησιμοποιω ποτε για να ελευθερωθει ο εσωτερικος χωρος λιγο να ειναι πχ στο 1 GB γιατι τωρα εχω μονο 700ΜΒ ελευθερο κι εχω και το greenify για να απενεργοποιω μερικες

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα και χρονια πολλα

εγινα root με το xperia M dual αλλα οι εφρμογες που παω και σβηνω με το root unistaller λεει οτι δεν διαγραφτηκαν επιτυχως. τι αλλο προγραμμα υπαρχει για να βγαλω μερικα αχρηστα να μην τα βλεπω, οπως το google περιπτερο κατι παιχνιδια και κατι αλλα αχρηστα που δεν τα χρησιμοποιω ποτε για να ελευθερωθει ο εσωτερικος χωρος λιγο να ειναι πχ στο 1 GB γιατι τωρα εχω μονο 700ΜΒ ελευθερο κι εχω και το greenify για να απενεργοποιω μερικες

 

Καλησπερα. Χρησινοποιησε το titaniun backuo.

Εγινες σιγουρα root ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...πηρα το xperia M πριν απο 3 μερες...γενικα ειναι παρα πολυ καλο και δεν εχω καποιο ιδιαιτερο θεμα εκτος του οτι δεν μπορω να καταλαβω πως οργανωνεται η μουσικη...πηρα μια καρτα μνημης 16gb και περασα περιπου 7gb μουσικη μεσα μεσω usb,με τα αρχεια οργανωμενα σε φακελους....αλλα οταν επιλεγω το walkman αφενος τα βγαζει ανακατεμενα και χωρις του τιτλους σε ορσμενα τραγουδια (ακομα και με αλαμπουρνεζικα καποια αλλα) αφετερου οταν παω και τα βρισκω μεσω της καρτας μνημης,δεν υπαρχει η δυνατοτητα αναπαραγωγης ολων,αλλα μεμονωμενα.....τι πρεπει να κανω????
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι τελιωσε???Γιατί έχω την εντύπωση ότι τις μέρες που το είχε προσφορά στα 165€,στο σάιτ έλεγε ότι το έχουν 187€

 

Στα mediamarkt μόλις τώρα διαφήμισαν το xperia M σε προσφορά... στα 149 ευρώ..πολύ καλή τιμή!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και εγώ.πολύ καλή τιμή!!

 

ένα κινητό στα 150 πιστεύω που για τα ελληνικά δεδομένα σε αυτή την τιμή δεν έχει αντίπαλο κατά πόσο σε κάτι υπέρ εκτιμημένες συσκευές άλλων εταιριών που δεν χαμηλώνουν την τιμή κόστους τους ούτε στο 1 ευρώ και τα κινητά είναι πολύ κατώτερα από το Μ . οποίος έχει πιάσει συσκευές φετινές σε αυτή την τιμή θα με καταλάβει .

αυτά είχα να πω :) φιλικά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν το βρίσκω στα media στο site αλλά το έχει το Πλαίσιο!!

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/kinita/tilefwna/Sony-Xperia-M-Black-1274-3713.htm

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα...πηρα το xperia M πριν απο 3 μερες...γενικα ειναι παρα πολυ καλο και δεν εχω καποιο ιδιαιτερο θεμα εκτος του οτι δεν μπορω να καταλαβω πως οργανωνεται η μουσικη...πηρα μια καρτα μνημης 16gb και περασα περιπου 7gb μουσικη μεσα μεσω usb,με τα αρχεια οργανωμενα σε φακελους....αλλα οταν επιλεγω το walkman αφενος τα βγαζει ανακατεμενα και χωρις του τιτλους σε ορσμενα τραγουδια (ακομα και με αλαμπουρνεζικα καποια αλλα) αφετερου οταν παω και τα βρισκω μεσω της καρτας μνημης,δεν υπαρχει η δυνατοτητα αναπαραγωγης ολων,αλλα μεμονωμενα.....τι πρεπει να κανω????

 

να βαλεις το winamp και να φτιαξεις λιστες δικες σου.. ετσι εχω κανει εγω. τα αλλαμπουρνεζικα τα δειχνει επειδη ειναι με ελληνικους

χαρακτηρες γραμμενα, μετενομοσετα με λατινικους και ξανα βαλτα στην καρτα μνημης και ναι αν πας με το προγραμμα μουσικης

του τηλεφωνου ακρη δεν βρισκεις γι αυτο βαλε το winαmp

Edited by p3nny
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Χρησινοποιησε το titaniun backuo.

Εγινες σιγουρα root ε?

 

root εγινε γιατι εκτος του οτι εβγαλε το εικονιδιο superuser εβαλα και την εφαρμογη root cheker και το ελεγξα. εννοεις να βαλω το titanium και να βγαλω οτι δεν θελω? εγω ηξερα το titanium οτι παιρνει backup και restore και μερικα αλλα δεν ηξερα οτι μπορεις να διαγραψεις και καποια εφαρμογη. θα το δοκιμασω ευχαριστω

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν το βρίσκω στα media στο site αλλά το έχει το Πλαίσιο!!

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/kinita/tilefwna/Sony-Xperia-M-Black-1274-3713.htm

 

λογικα και εκεί θα είναι μέχρι να πουλήσουν όσα τους έχουν μείνει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

root εγινε γιατι εκτος του οτι εβγαλε το εικονιδιο superuser εβαλα και την εφαρμογη root cheker και το ελεγξα. εννοεις να βαλω το titanium και να βγαλω οτι δεν θελω? εγω ηξερα το titanium οτι παιρνει backup και restore και μερικα αλλα δεν ηξερα οτι μπορεις να διαγραψεις και καποια εφαρμογη. θα το δοκιμασω ευχαριστω

 

Διαγράφει τα πάντα και μάλιστα μπορείς να κάνεις και τις εφαρμογές συστήματος εφαρμογές χρήστη!

Με προσοχή τι σβήνεις και πάντα να παίρνεις buck up αυτό που σβήνεις..;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφει τα πάντα και μάλιστα μπορείς να κάνεις και τις εφαρμογές συστήματος εφαρμογές χρήστη!

Με προσοχή τι σβήνεις και πάντα να παίρνεις buck up αυτό που σβήνεις..;)

 

thanks οκ προσεχω το εχω κανει πολλες φορες με το root unistaller και στο neo V

 

Διαγράφει τα πάντα και μάλιστα μπορείς να κάνεις και τις εφαρμογές συστήματος εφαρμογές χρήστη!

Με προσοχή τι σβήνεις και πάντα να παίρνεις buck up αυτό που σβήνεις..;)

 

που πας στο titanium και κανεις τις εφαρμογες συστηματος εφαρμογες χρηστη?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

που πας στο titanium και κανεις τις εφαρμογες συστηματος εφαρμογες χρηστη?

 

Πατάς παρατεταμένα την εφαρμογή που θες και σου ανοίγει ένα "παράθυρο" με επιπλέον επιλογές. Κάπου εκεί προς τα κάτω απο,τι θυμάμαι είναι και αυτό που ζητάς.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πατάς παρατεταμένα την εφαρμογή που θες και σου ανοίγει ένα "παράθυρο" με επιπλέον επιλογές. Κάπου εκεί προς τα κάτω απο,τι θυμάμαι είναι και αυτό που ζητάς.:)

 

το βρηκα ομως απαιτει να πληρωσω για να κανω αυτη την διαδικασια, ανν και δεν μενδιαφερει να την κανω μια εφαρμογη συστηματος,εφαρμογη χρηστη, εκτος αν δεν σβηνεται

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα ομως απαιτει να πληρωσω για να κανω αυτη την διαδικασια, ανν και δεν μενδιαφερει να την κανω μια εφαρμογη συστηματος,εφαρμογη χρηστη, εκτος αν δεν σβηνεται

 

Αξιζει τα λεφτά της η εφαρμογη αλλιως υπαρχουν και αλλοι τροποι να την βρεις........και καπου εδω θα πεταχτει ο zxr και θα μας κανει παρατηρηση.. οποτε αν θες στειλε μου πμ να σου πω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει τα λεφτά της η εφαρμογη αλλιως υπαρχουν και αλλοι τροποι να την βρεις........και καπου εδω θα πεταχτει ο zxr και θα μας κανει παρατηρηση.. οποτε αν θες στειλε μου πμ να σου πω.

 

γι αυτο και δεν μιλαω, την εχω την εφαρμογη οπως πρεπει:p

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήγα στα media markt να το τσιμπησω αλλά είχε τελιωσει το μαύρο.Και τη μου λέει η υπάλληλος???Με λέει να πάρω το Xperia go γιατί αξίζει περισσότερο από το m και ότι το m δεν αξίζει καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο πήγα στα media markt να το τσιμπησω αλλά είχε τελιωσει το μαύρο.Και τη μου λέει η υπάλληλος???Με λέει να πάρω το Xperia go γιατί αξίζει περισσότερο από το m και ότι το m δεν αξίζει καθολου.

 

τη περιμένεις . προσπαθούν να πουλήσουν με το κάθε τρόπο - ψέμα . κλασική ελληνική νοοτροπία

πανε σε κανενα πλαισιο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τη περιμένεις . προσπαθούν να πουλήσουν με το κάθε τρόπο - ψέμα . κλασική ελληνική νοοτροπία

πανε σε κανενα πλαισιο

 

Ναι όντως ααα δεν είπα και το καλύτερο.οταν είπα ότι δεν αξίζει το go πήγε και μου έδειξε το s duos που είναι μονοπυρηνο....τι να τους πεις τωρα???

Πήγα και στο πλαίσιο αλλά τελείωσαν και εκεί αλλά με είπε μπορεί να φέρουν αύριο.Μου έδωσαν και κάρτα για να τους πάρω τηλ αύριο να πουν αν έχει έρθει.οπότε υπομονή μέχρι αυριο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...