Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ειναι και πολυ ontopic αυτο που θα ρωτησω αλλα εχει σχεση με τα σχολια που γινονται για το μεγεθος της rom του xperia m. Η δυνατοτητα μεταφορας των εφαρμογων απο τη rom στην sd card, αφαιρεθηκε στην 4.1 ή στην 4.2; Δηλαδη στο M υπαρχει εστω και μια εφαρμογη που μπορει να μεταφερθει στην sd card; Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μονο με root

 

 

αυτό το update που γίνεται γνωρίζει κανείς τη αλλαγές κάνει η τη πρόσθετα μπήκανε ?

Edited by Sniaf
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα από κοντά το κινητό σε λευκό χρώμα. Να πω την αλήθεια δεν ενθουσιάστηκα από άποψη ποιότητας υλικών αλλά περισσότερο με πείραξε το κενό που υπάρχει στο κάτω μπροστινό μέρος μετά το τελείωμα της οθόνης....δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπεί αφού κουμπιά δεν υπάρχουν. Αυτό το ξέρει καλύτερα ο σχεδιαστής του κινητού :lol:

Πιστεύω ότι σε μαύρο θα είναι καλύτερο γιατί δεν θα φαίνεται τόσο έντονο αυτό το σχεδιαστικό παράδοξο...

Ρώτησα για το μωβ χρώμα και μου είπαν ότι μάλλον δεν θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα σε μωβ, υπάρχει όμως το lime.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα από κοντά το κινητό σε λευκό χρώμα. Να πω την αλήθεια δεν ενθουσιάστηκα από άποψη ποιότητας υλικών αλλά περισσότερο με πείραξε το κενό που υπάρχει στο κάτω μπροστινό μέρος μετά το τελείωμα της οθόνης....δεν καταλαβαίνω σε τι αποσκοπεί αφού κουμπιά δεν υπάρχουν. Αυτό το ξέρει καλύτερα ο σχεδιαστής του κινητού :lol:

Πιστεύω ότι σε μαύρο θα είναι καλύτερο γιατί δεν θα φαίνεται τόσο έντονο αυτό το σχεδιαστικό παράδοξο...

Ρώτησα για το μωβ χρώμα και μου είπαν ότι μάλλον δεν θα κυκλοφορήσει στην Ελλάδα σε μωβ, υπάρχει όμως το lime.

 

 

στα media markt που το πήρα έχω την εντύπωση πως υπάρχει σε μωβ γιατί όταν πήγα να το πάρω με ρώτησε ο πολίτης σε τη χρώμα το θέλω και υπήρξε σε 3 διαθέσιμα χρώματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε μαυρο οντος δε φαινεται τοσο εντονα το μεγαλο bezel...

αλλα υπαρχει ενα αλλο προβληματακι: το μαυρο στο καπακι της μπαταριας ακομα κ ιδρωμενα χερια να εχει καποιος φαινεται πολυ...

Link to comment
Share on other sites

κολαει το μπακ μπατον κολαει το αλμπουμ κολαει το πληκτρολογιο...γενικα εχει αρχισε να τρωει σκαλωματα...εκανα χτες επαναφορα και περιμενω να δω αν εχει βελτιωση..

 

και εμεις σε περιμενουμε :O

Link to comment
Share on other sites

κοπέλια τι παίζει με το dual?γνωρίζουμε πότε θα έρθει Και αν;; αξίζει να τ περιμένω η να πάω για τον κινέζο g4:-P?
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με το δίκαρτο, εγώ ρώτησα γνωστό που δουλεύει στο call center που υποστηρίζει τα sony μου είπε για τέλη Οκτώβρη... ξέρω γω... θα περιμένω... δεν τη παλεύω άλλο με 2 κινητά...

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πολλοι που δεν την παλευουμε με 2 κινητα...

ειχα ρωτησει κ γω κ μου ειχαν πει τελη σεπτεμβρη...

Link to comment
Share on other sites

Πολλοι αναμενουμε το δικαρτο απο οτι βλεπω. Αντε αντε να ρθει να αρχιζει να πεφτει και η τιμη του.
Link to comment
Share on other sites

Πολλοι αναμενουμε το δικαρτο απο οτι βλεπω. Αντε αντε να ρθει να αρχιζει να πεφτει και η τιμη του.

 

το θεμα δεν ειναι ποτε θα ερθει, καποια στιγμη θα ερθει, αν ειναι προβληματικο ομως οπως λενε οι παραπανω τι κανουμε?

This is Sparta!!!:nagger:
Link to comment
Share on other sites

Μόνο τόσο έχει?? Κάπου διάβασα ότι έχει 2.1 gb απλά ήθελα να το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει.

 

ναι είναι 2.1 κοντά αλλά όταν το ανοίγεις 300mb είναι εφαρμογές της sony για βάλε και τα update που θα κανείς από της εφαρμογές μέσα κάπου στα 1.7 είναι εκεί κοντά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και γω και το είδα παίδες προχθές στα public... καλύ ποιότητα οθόνης γενικά αλλά η κάμερα του δεν λεει και πολλά και αυτό το bezel μεγάλο .. για το dual πάντως ούτε και αυτοί ξέραν αν και πότε θα έρθει..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ λίγο είναι για ένα τετοιο κινητό.Το κινητό που σου φαίνεται καλό είναι??

 

για μένα είναι άριστο για την χρήση που το κάνω . έχω καμία 10 εφαρμογές . 3 - 4 παιχνίδια . πάει σφαίρα . το gps που δουλεύω σε συνδυασμό με το dont panic δουλεύει απλά άριστα . γενικά παρά πολύ τίμια συσκευή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για μένα είναι άριστο για την χρήση που το κάνω . έχω καμία 10 εφαρμογές . 3 - 4 παιχνίδια . πάει σφαίρα . το gps που δουλεύω σε συνδυασμό με το dont panic δουλεύει απλά άριστα . γενικά παρά πολύ τίμια συσκευή

Α κατάλαβα.και με όλες τις εφαρμογές και μαζί με το dont panic ποσά ελεύθερα έχεις???

Link to comment
Share on other sites

1.2 gb έχω ελεύθερο

 

Πήγα και γω και το είδα παίδες προχθές στα public... καλύ ποιότητα οθόνης γενικά αλλά η κάμερα του δεν λεει και πολλά και αυτό το bezel μεγάλο .. για το dual πάντως ούτε και αυτοί ξέραν αν και πότε θα έρθει..

 

δεν το καταλαβαίνω αυτό με το bezel που λέτε . δηλαδή δεν θα επερνες ποτέ ένα κινητό για αυτό το λόγο ? θα γούσταρες να είναι όλα σαν τα galaxy ?

Edited by zxr
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση" ή κάνουμε χρήση της "Πολλαπλής παράθεσης"
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.στο μαύρο χρώμα δεν φαίνεται και τόσο το κενό.Πάντως μπορούσε η Sony να βάλει ένα λογότυπό Π.χ. Να βάλει στο κενό το Xperia για να μην είναι τόσο έντονο το κενό.
Link to comment
Share on other sites

Ή να χωρέσει μια πιο μεγάλη οθόνη λέω εγώ... Σαν συνολικό μέγεθος συσκευής είναι ιδανικό.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...