Jump to content

Sony Xperia M and M dual


T-mobile
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μωβ;;; τι γουστα ειναι αυτα ρε σεις;;;; χαχα πλακα κανω!! Εγω ειμαι αναμεσα σε ασπρο ή μαυρο! σε τι χρωματακι ρε σεις να το τσιμπησω;; Ισως επιλεξω ασπρο για να ξεχωριζει απ το μαυρο walkman μου..αυτα ολα με την προυποθεση οτι η σαμσουνγκ δν πεταξει κατι πιο αξιολογο παντα..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

σημερα εκανα παραγγελια το κινητο απο ελληνικο καταστημα στα 235 ευρο και μου ειπανε οτι αρχες αυγουστου θα το εχω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σημερα εκανα παραγγελια το κινητο απο ελληνικο καταστημα στα 235 ευρο και μου ειπανε οτι αρχες αυγουστου θα το εχω.

 

αντε με το καλο!! να μας πεις και τις εντυπωσεις σου!!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλή τιμή στα 260... αλλά δεν βλέπω να έχει έρθει το M Dual ακόμα...

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

γιατι φιλε μου αμφισβητεις πως μια γυναικα μπορει να ξερει οσα κι εσυ ή κατι παραπανω(οπως εγω πχ)?:p

 

Καλύτερα να μην το σχολιάσουμε....ο μεσαιωνας είναι μακρινό παρελθόν! Ας το πάρουμε ως αστεϊσμό και τίποτε παραπάνω.

Το κινητάκι πάντως πρέπει να είναι καλή ευκαιρία στην τιμή που το προσφέρουν. Ας περιμένουμε να βγουν και τα πρώτα bugs και βλεπουμε:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Σε καλά επίπεδα κυμαίνεται το SAR ευτυχώς... η έκδοση Dual τόσο θα έχει έτσι;;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία με το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της Sony προ μηνός και βάλε μου είχαν πει ότι το περιμένουμε (με επιφύλαξη όπως ανέφεραν) προς τέλος Σεπτέμβρη.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν έρθει η δίκαρτη έκδοση θα είναι μεγάλο φάουλ από την SONY ... η αγορά της Ελλάδας διψάει για καλά δίκαρτα! Όλοι κυκλοφορούν με δύο κινητά στην τσέπη αν έχετε προσέξει!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν δεν έρθει η δίκαρτη έκδοση θα είναι μεγάλο φάουλ από την SONY ... η αγορά της Ελλάδας διψάει για καλά δίκαρτα! Όλοι κυκλοφορούν με δύο κινητά στην τσέπη αν έχετε προσέξει!!

 

Λογικά θα έρθει. Όπως και το tipo αλλά και το E. :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από κοντά που το είδα πάντως είναι αρκετά όμορφο, ελαφρύ και κάθεται πολύ καλά στο χέρι. Είπαμε, μοναδικό ουσιαστικό μειονέκτημα είναι τα 4 GB εσωτερικής μνήμης. Ελπίζω πως μελλοντικά θα είναι δυνατή η μετακίνηση των εφαρμογών στην SD χωρίς να είναι απαραίτητο να γίνει root η συσκευή όμως.
Link to comment
Share on other sites

Ωραιο και σβελτο αλλα το bezel του σκοτωνει..το συγκρινα με 4.3 ιντσες και ειναι σχεδον ιδια. αλλα αν ειναι αυτο το μονο του μειονεκτημα τοτε το χτυπαω..
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Από κοντά που το είδα πάντως είναι αρκετά όμορφο, ελαφρύ και κάθεται πολύ καλά στο χέρι. Είπαμε, μοναδικό ουσιαστικό μειονέκτημα είναι τα 4 GB εσωτερικής μνήμης. Ελπίζω πως μελλοντικά θα είναι δυνατή η μετακίνηση των εφαρμογών στην SD χωρίς να είναι απαραίτητο να γίνει root η συσκευή όμως.

 

Δεν υπαρχει κανενας λογος να γινεται το τελευταιο αφου αυξανεται και θα αυξανεται το μεγεθος της rom. Τωρα πλεον για τη μεσαια κατηγορια τα 4GB rom θεωρουνται στανταρ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κανενας λογος να γινεται το τελευταιο αφου αυξανεται και θα αυξανεται το μεγεθος της rom. Τωρα πλεον για τη μεσαια κατηγορια τα 4GB rom θεωρουνται στανταρ.

 

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. Χωρίς root δε μεταφέρονται οι εφαρμογές στην SD και από το σύνολο των 4 GB ζήτημα να είναι τα 2 GB διαθέσιμα για αυτές. Οπότε είναι σοβαρό μειονέκτημα. Αν ήταν τουλάχιστον 8 GB η rom κάτι γίνεται και ουσιαστικά αυτό είναι το σύνηθες σε αυτή τη κατηγορία τιμής.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia M and M dual

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...