Jump to content

Xiaomi Mi 2S


cableguy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γεια σας παιδια μετα από πολλή αναζήτηση αποφασισα να παρω το Xiaomi Mi2S.μαλλον απο ibuygou.com.τι επιλογη να βάλω στη αγορα για να ερθει πιο γρηγορα αλλα χωρις να πληρωσω τελωνειο?η πληρωμη θα γινει με paypal.Ευχαριστώ.

EMS

It takes around 9-25 days to get the parcel after the order is shipped out.

EU€23.40

........................................................................................

Registered Airmail

It takes around 15-30 business days to get the parcel( With tracking number )

EU€12.48

.............................................................................................

Airmail

It takes around 20-40 business days to get the parcel(No tracking number),High valued items is not suggested for free shipping!!

EU€0.00

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια μετα από πολλή αναζήτηση αποφασισα να παρω το Xiaomi Mi2S.μαλλον απο ibuygou.com.τι επιλογη να βάλω στη αγορα για να ερθει πιο γρηγορα αλλα χωρις να πληρωσω τελωνειο?η πληρωμη θα γινει με paypal.Ευχαριστώ.

EMS

It takes around 9-25 days to get the parcel after the order is shipped out.

EU€23.40

........................................................................................

Registered Airmail

It takes around 15-30 business days to get the parcel( With tracking number )

EU€12.48

.............................................................................................

Airmail

It takes around 20-40 business days to get the parcel(No tracking number),High valued items is not suggested for free shipping!!

EU€0.00

 

Ems και singapore post δεν έχουνε τόσο τεράστια διαφορά σε παράδοση.Βάλε registered airmail k σε κανα 2 εβδομάδες θα το έχεις περίπου ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

στα 400 το 32αρι ειναι μια χαρα, αλλα το 16αρι το τσιμπησανε τον τελευταιο καιρο

πριν ενα μηνα το παρηγγειλα απο merimobiles στα 350 -5% κουπονι = $332,5 ;)

 

αν δεν τα βιαζεστε υπομονη και θα πεσουν κι αλλο

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις ένα μικρό ρίσκο (πούλησε 12 τις τελευταίες μέρες...)

Στα αρνητικά feedback, ενας λεει οτι τηλεφωνο (δεν φαίνεται το μοντέλο) δεν δούλευε Ευρώπη...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

είναι και top rated seller..

Την ίδια τιμή πάντως βρήκα κι εδώ που το αγόρασε από alibaba αυτός Post 13 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2274565&page=2

360$ το 32ρι είναι καλή τιμή, αλλά πιστεύω όταν κυκλοφορήσει το Mi3 θα πέσουν κι άλλο οι τιμές, υπομονή..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ποτε θα κυκλοφορησει το mi3? τελος οκτωμβρη και μεxρι να παει στα καταστηματα και μεχρι να ερθει δω καλα χριστουγεννα :(
Link to comment
Share on other sites

Το καλό το πράγμα αργεί λέει η παροιμία.

Κι εγώ το ζαχαρώνω το Mi2s αλλά περιμένω όταν θα πάει 300$...:)τ

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει λόγος να μη το πάρει κανείς από ebay όπως π.χ.: ebaylink

 

Είναι περίπου 50 ευρώ φθηνότερα από το ibuygou.

Link to comment
Share on other sites

εχω παρει ταμπλετ απο εκει,ζηταει πολλα ταχυδρομικα νομιζω,ριξε μια ματια

 

Το στέλνει σε 3-5 εργάσιμες με 14,39€ αλλά κάπου είδα ότι το στέλνει και freeshiping

Edited by zaxarop

Samsung Galaxy S

CyanogenMod 10.2 Stable

Kernel.......: Stock

Modem......: XXJVT

Link to comment
Share on other sites

Το στέλνει σε 3-5 εργάσιμες με 14,39€ αλλά κάπου είδα ότι το στέλνει και freeshiping

 

περιμενε να βγει το Μι3 θα πεσουν κι αλλο

Link to comment
Share on other sites

περιμενε να βγει το Μι3 θα πεσουν κι αλλο

 

Το έχεις πάρει το τηλέφωνο;

Samsung Galaxy S

CyanogenMod 10.2 Stable

Kernel.......: Stock

Modem......: XXJVT

Link to comment
Share on other sites

το κοιταω,μ αρεσει,ειναι ακριβο για μενα αυτη την στιγμη,θα πεσει,ολα πεφτουν

 

Είμαι μεταξύ του Xiaomi Μi2S (32GB), του Zopo ZP980+ και του Lenovo K860i. Δεν ξέρω. Έχω μπερδευτεί. Εσύ τα έχεις δει;

Samsung Galaxy S

CyanogenMod 10.2 Stable

Kernel.......: Stock

Modem......: XXJVT

Link to comment
Share on other sites

Είμαι μεταξύ του Xiaomi Μi2S (32GB), του Zopo ZP980+ και του Lenovo K860i. Δεν ξέρω. Έχω μπερδευτεί. Εσύ τα έχεις δει;

 

το xiaomi δεν συγκρινεται με κανενα αλλο,ειδικα το μι3 αυτο αξιζει αν δεν θες 5 ιντσες τοτε το mi2s ειναι το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

το xiaomi δεν συγκρινεται με κανενα αλλο,ειδικα το μι3 αυτο αξιζει αν δεν θες 5 ιντσες τοτε το mi2s ειναι το καλυτερο

 

προβληματίστηκα γιατί κάποιοι είπαν ότι το xiaomi δεν έχει καλή κάμερα και φλάς. Μάλλον όμως θα σε ακούσω.

Samsung Galaxy S

CyanogenMod 10.2 Stable

Kernel.......: Stock

Modem......: XXJVT

Link to comment
Share on other sites

προβληματίστηκα γιατί κάποιοι είπαν ότι το xiaomi δεν έχει καλή κάμερα και φλάς. Μάλλον όμως θα σε ακούσω.

 

κανενα κινεζικο δεν εχει καλη καμερα,ειδικα το βραδυ ολες ειναι χαλια

Link to comment
Share on other sites

κανενα κινεζικο δεν εχει καλη καμερα

μην εισαι και τοσο σιγουρος ;)

 

γνωμη για οσους ψαχνουν για αγορα Mi2S:

αυτη τη στιγμη μονο δυο καταστηματα πουλανε 100% original Xiaomi, αυτα ειναι το ibuygou και το merimobiles

ολα τα αλλα εμπεριεχουν ρισκο και ειδικα πωλητες απο aliexpress ειναι στην καλυτερη 50/50

προτιμιστε να δωσετε λιγα € παραπανω για να μην κλαιτε οταν ερθει το κινητο στα χερια σας

Link to comment
Share on other sites

μην εισαι και τοσο σιγουρος ;)

 

γνωμη για οσους ψαχνουν για αγορα Mi2S:

αυτη τη στιγμη μονο δυο καταστηματα πουλανε 100% original Xiaomi, αυτα ειναι το ibuygou και το merimobiles

ολα τα αλλα εμπεριεχουν ρισκο και ειδικα πωλητες απο aliexpress ειναι στην καλυτερη 50/50

προτιμιστε να δωσετε λιγα € παραπανω για να μην κλαιτε οταν ερθει το κινητο στα χερια σας

 

εγραψα εγω κατι για καταστηματα?Για τις καμερες αναφερθηκα,σε τι να μην ειμαι τοσο σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...