Jump to content

Jiayu G3S


georgePs
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επίσης λέτε να πάρει την έκδοση 4.3?

Οχι.

εγω το παρηγγειλα με τον Τ επεξεργαστη απο το tο2c. minideal δε το ειχε διαθεσιμο . ελπιζω να μη απογοητευτω γιατι παρηγγειλα και 2. ελληνικα εχει??

Νομιζω οτι το Minideal μονο κανει καποια πατεντα και βαζει. Στα υπολοιπα site δεν εχω ακουσει οτι εχει ελληνικα. Το λεει στη περιγραφη?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://oi42.tinypic.com/mm5xy9.jpg

 

Πρωτη αποπειρα να βγαλω πανοραμικη φωτογραφια:p Τα Χανια απο την ταρατσα!

 

γεια σου γειτονααα!Η παρεθενιου κελαιδη ειναι αυτη π αχνοφένεται σωστα?

Link to comment
Share on other sites

γεια σου γειτονααα!Η παρεθενιου κελαιδη ειναι αυτη π αχνοφένεται σωστα?

 

Σωστοτατα:)

Αριθμομηχανή Δωρεάν, Γρήγορη χρησιμοποιώντας πολύ λίγη μνήμη και ΧΩΡΙΣ διαφημισεις.

 

e22dc34ff3.png

Link to comment
Share on other sites

...εφαρμογή/συλλογή από mods/tweaks/fixes για Android 4.2/4.3 κινητά. Στην ουσία συγκεντρώνει διάφορες βελτιστοποιήσεις (π.χ. γρήγορη πρόσβαση σε βασικές λειτουργίες - QuickSettings), διορθώσεις (π.χ. διόρθωση αναγνώρισης καλούντος ή "κλείσιμο τρυπών ασφαλείας") και λειτουργίες (π.χ. εύκολη παραμετροποίηση περιβάλλοντος λειτουργίας) που δεν παρέχονται εύκολα με άλλο τρόπο.
που ειναι αυτα ολα βρε Παιδια?

Εγω κατεβασα ενα gravity box που ειναι μονο κατι κυβοι που κυλανε δεξια αριστερα στην οθονη, τιποτε αλλο. Μου ξεφυγε κατι?:)

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ερώτηση προς κατέχοντες :

Το μήκος του G3s είναι 133 mm ή 147 mm , όπως δείχνει εδώ:http://www.minideal.net/jiayu-g3s-phone-android-4-2-mtk6589t-1-5ghz-quad-core-gps-4-5-ips-gorilla-glass.html

Ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

135mm, οπως λεει στην official σελίδα

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

thanks αλλα..αστο καλυτερα, μη κανω καμμια πατατα..

:)

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-JIAYU-G3-MTK6589-Quad-Core-Android-Phone-Android-4-2-OS-JIAYU-G3S-1G-RAM/1016946048.html

 

padia parreigila apo edw? me hong kong post , ta ekana ola polu grigora giati h8ela na prolabw thn prosfora... isxuei h 8a einai kamia fola?

(sorry gia ta greeklish , pc douleias)

Link to comment
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/item/Upgrade-JIAYU-G3-MTK6589-Quad-Core-Android-Phone-Android-4-2-OS-JIAYU-G3S-1G-RAM/1016946048.html

 

padia parreigila apo edw? me hong kong post , ta ekana ola polu grigora giati h8ela na prolabw thn prosfora... isxuei h 8a einai kamia fola?

(sorry gia ta greeklish , pc douleias)

 

ΔΕΝ έκανες καλά, δεν υπάρχει πιθανότητα να παραλάβεις τηλέφωνο, με $30...

Ρε παιδιά, την λογική να χρησιμοποιούμε....

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο πως δεν θα παραλάβω τίποτα? ήταν προσφορα για σάββατο βραδυ.έχει παραγγείλει κανεις καμια τέτοια παρόμοια προσφορα και να μην του έχει έρθει τίποτα?

επίσης δεν είναι αξιόπιστο κατάστημα αυτό?

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο πως δεν θα παραλάβω τίποτα? ήταν προσφορα για σάββατο βραδυ.έχει παραγγείλει κανεις καμια τέτοια παρόμοια προσφορα και να μην του έχει έρθει τίποτα?

επίσης δεν είναι αξιόπιστο κατάστημα αυτό?

 

Είναι το G3 και όχι το G3S είναι παλαιότερο μοντέλο. Εμένα αξιόπιστη μου φαίνεται η σελίδα. Γιατί να μην το έχουν σε προσφορά;

Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

εχει αρκετα καλες τιμες θα τους ρωτησω μηπως εχουν καποιο coupon code...
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

χθες εκανα το πρωτο test drive για πλοηγηση,

κατα πρωτον εκανε 3 λεπτα (μπορει και λιγο παραπανω) μεχρι να κλειδωσει δορυφορους

δεν ξερω αν εκανα κατι λαθος, ισως ειναι η πρωτη φορα, ισως την εποιμενη να κανει λιγοτερο....

 

κατα δευτερον οταν κλειδωσε με sygic πηγαινε μπομπα....

επισης το sygic μου φανηκε πολυ βολικο σε σχεση με το MLS που εχω στο PNA....

Link to comment
Share on other sites

πάντως στην περιγραφή λέει G3s , αν και δεν με πολυπειράζει... με 27 ευρώ πιστεύω ίσως είναι μια καλή αγορά που θα τιμήσει την ενότητα buy and sell :P
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας θα ήθελα να με βοηθήσετε έχω παραγγείλει το κινητό από το jiayumobileshop στις 19/08 και εχθές το απόγευμα στο site του Hong Kong Post μου το εμφάνισε στην Ελλάδα Import (Item arrived at country of destination) ATHENS AMU,στο site των Ελτά το track δεν λειτουργεί,απ ότι έχω διαβάσει και σε άλλα θέματα πρέπει να επικοινωνήσω με τα Ελτά να γίνει μετατροπή σε Ελληνικό tracking number?Τι μου προτείνετε να κάνω,σε πόσες μέρες πιστεύεται ότι θα το έχω στα χέρια μου (Αθήνα μένω)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας θα ήθελα να με βοηθήσετε έχω παραγγείλει το κινητό από το jiayumobileshop στις 19/08 και εχθές το απόγευμα στο site του Hong Kong Post μου το εμφάνισε στην Ελλάδα Import (Item arrived at country of destination) ATHENS AMU,στο site των Ελτά το track δεν λειτουργεί,απ ότι έχω διαβάσει και σε άλλα θέματα πρέπει να επικοινωνήσω με τα Ελτά να γίνει μετατροπή σε Ελληνικό tracking number?Τι μου προτείνετε να κάνω,σε πόσες μέρες πιστεύεται ότι θα το έχω στα χέρια μου (Αθήνα μένω)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Πρακτικα δεν ειναι δυνατον να αλλαξει ενα tracking number !! .... ειναι η "ταυτότητα" ενος δεματος, οποτε δεν μπορει να αλλαξει, γιατι θα "χαθουν" τα ιχνη του απο τον πωλητη, το εκει Ταχυδρομείο, το PayPal, το εδω Ταχυδρομείο και τελος απο τον αγοραστη, που δεν θα ξερει πως να το αναζητησει

Απλα περιμεμε να περασει η Δευτερα-Τριτη και θα φανει σε καποιο tracking site, είτε διεθνες, ειτε των ΕΛΤΑ

Κι εγω ειμαι ακριβως σαν κι εσενα, απο Honk-Kong αργα Παρασκευη μου εδειξε (Item arrived at country of destination) και μεχρι τωρα δεν εχει εμφανιστεί στα ΕΛΤΑ (τα ζωα μου αργα, που ελεγε και η γιαγια μου)

 

εχουμε 2 επιλογες:

1) ή να πας αυριο στο τοπικο σου Ταχυδρομείο και με το tracking number να το ζητησεις να σου το δωσουνε επιτοπου,

2) ή να περιμενεις απο Τριτη και μετα μπας και ερθει το χαρτακι απο το Ταχυδρομείο, για να πας την επομενη να το παρεις

 

εγω λεω να κανω τη 1) επιλογη αυριο κιολας ;)

JIAYU G2S και G3 black (το απλό διπύρηνο) και G4 Turbo 1/4 thin black build Official_G4LW-20130822-092045
Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρο πως δεν θα παραλάβω τίποτα? ήταν προσφορα για σάββατο βραδυ.έχει παραγγείλει κανεις καμια τέτοια παρόμοια προσφορα και να μην του έχει έρθει τίποτα?

επίσης δεν είναι αξιόπιστο κατάστημα αυτό?

παρήγγειλα τρία αν παίζει ρολο :D

 

Αν θέλουμε να είμαστε ρεαλιστές, είναι σα να λέμε οτι θα βρούμε προσφορά "φρέσκια" τηλεόραση των 300 ευρώ στην τιμή των 60!!!

Ο πωλητής έχει feedback 95.2% και τα περισσότερα είναι άσχετα...!

Δίνω μια πιθανότητα 2% να λάβεις κανονικό τηλεφωνο!

(^^^ προσωπική άποψη πάντα διατυπώνω!)

 

Πρακτικα δεν ειναι δυνατον να αλλαξει ενα tracking number !! .... ειναι η "ταυτότητα" ενος δεματος, οποτε δεν μπορει να αλλαξει, γιατι θα "χαθουν" τα ιχνη του απο τον πωλητη, το εκει Ταχυδρομείο, το PayPal, το εδω Ταχυδρομείο και τελος απο τον αγοραστη, που δεν θα ξερει πως να το αναζητησει

Απλα περιμεμε να περασει η Δευτερα-Τριτη και θα φανει σε καποιο tracking site, είτε διεθνες, ειτε των ΕΛΤΑ

Κι εγω ειμαι ακριβως σαν κι εσενα, απο Honk-Kong αργα Παρασκευη μου εδειξε (Item arrived at country of destination) και μεχρι τωρα δεν εχει εμφανιστεί στα ΕΛΤΑ (τα ζωα μου αργα, που ελεγε και η γιαγια μου)

εχουμε 2 επιλογες:

1) ή να πας αυριο στο τοπικο σου Ταχυδρομείο και με το tracking number να το ζητησεις να σου το δωσουνε επιτοπου,

2) ή να περιμενεις απο Τριτη και μετα μπας και ερθει το χαρτακι απο το Ταχυδρομείο, για να πας την επομενη να το παρεις

εγω λεω να κανω τη 1) επιλογη αυριο κιολας ;)

 

Η μονη αλλαγή tracking γίνεται σε δέματα της DHL (Συστημένα από Γερμανία), τα οποία στην Ελλάδα αλλάζουν κωδικό (όμως τα Κεντρικά στην Αθήνα έχουν πρόσβαση και στα δυο tracking)

 

Εκτιμώ οτι αργά σημερα το απόγευμα (18.00) ή ξημερώματα Δευτέρας, θα φανεί στο σαιτ των ΕΛΤΑ

Ειδαλλως, πριν ξεκινήσεις: ΕΛΤΑ tracking, τηλ 800.11.82000

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Πρακτικα δεν ειναι δυνατον να αλλαξει ενα tracking number !! .... ειναι η "ταυτότητα" ενος δεματος, οποτε δεν μπορει να αλλαξει, γιατι θα "χαθουν" τα ιχνη του απο τον πωλητη, το εκει Ταχυδρομείο, το PayPal, το εδω Ταχυδρομείο και τελος απο τον αγοραστη, που δεν θα ξερει πως να το αναζητησει

Απλα περιμεμε να περασει η Δευτερα-Τριτη και θα φανει σε καποιο tracking site, είτε διεθνες, ειτε των ΕΛΤΑ

Κι εγω ειμαι ακριβως σαν κι εσενα, απο Honk-Kong αργα Παρασκευη μου εδειξε (Item arrived at country of destination) και μεχρι τωρα δεν εχει εμφανιστεί στα ΕΛΤΑ (τα ζωα μου αργα, που ελεγε και η γιαγια μου)

 

εχουμε 2 επιλογες:

1) ή να πας αυριο στο τοπικο σου Ταχυδρομείο και με το tracking number να το ζητησεις να σου το δωσουνε επιτοπου,

2) ή να περιμενεις απο Τριτη και μετα μπας και ερθει το χαρτακι απο το Ταχυδρομείο, για να πας την επομενη να το παρεις

 

εγω λεω να κανω τη 1) επιλογη αυριο κιολας ;)

 

Ωραίος φίλε και εγώ το πρώτο θα δοκίμαζα αύριο αλλά μετά από τηλεφώνημα στα Ελτα (αν βρω άκρη...).Με το καλό να το παραλάβουμε το κινητό

Υ.Γ Δουλευει το tracking number σε

http://app3.hongkongpost.hk/

σε

 http://www.trackitonline.ru/ 

και

http://www.17track.net/en/index.html

Link to comment
Share on other sites

Δες για το δεμα σου εδω http://212.205.82.71/trackandtrace/

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...