Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το 925 δεν παίρνει τα 10άρια επίσημα! Μόνο με κάποιο κόλπο νομίζω!

 

A,ok δεν το γνωριζα.....ειδα κατι βιντεακια στο utube....και νομιζα ότι δεχεται....

 

Σαν κινητο αξιζει...???

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

A,ok δεν το γνωριζα.....ειδα κατι βιντεακια στο utube....και νομιζα ότι δεχεται....

 

Σαν κινητο αξιζει...???

Σαν κινητό ναι αξίζει.

Βρήκα σ' αυτό το thread τον τρόπο που μπορείς να περάσεις τα 10! http://nokiapoweruser.com/hack-to-get-windows-10-mobile-redstone-build-14267-on-any-lumia/

Για δες αν μπορείς να κάνεις κάτι!

Edited by niotheros
Αντικατάσταση συνδέσμου

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

A,ok δεν το γνωριζα.....ειδα κατι βιντεακια στο utube....και νομιζα ότι δεχεται....

 

Σαν κινητο αξιζει...???

 

Είναι πανέμορφο κουκλί αλλά χωρίς 10ρια θεωρώ ότι δεν αξίζει. Το είχα μέχρι πριν λίγους μήνες.

Αν θέλεις να ασχοληθείς και να του περάσεις 10ρια τότε θεωρώ πως θα του δώσεις ζωή. Νομίζω πως στο νήμα του 1020 (στις τελευταίες σελιδες) υπάρχει οδηγός.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα σας ... ζωντανεύω το θέμα...

 

Ήρθε στα χέρια μου ένα 925 (θα το έχω για δεύτερο) ...

Πολύ όμορφο, γρήγορο αλλά έχει θεματάκια ... πιστεύω ότι ΑΝ πάει στα 10ρια θα λυθούν ...

Έχει κάποιος μέχρι σήμερα κάνει αυτή την αναβάθμιση από 8,1 σε 10 ? που να λειτουργεί σωστά ?

...και ποιος είναι ο τρόπος ?

Ευχαριστώ

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας ... ζωντανεύω το θέμα...

 

Ήρθε στα χέρια μου ένα 925 (θα το έχω για δεύτερο) ...

Πολύ όμορφο, γρήγορο αλλά έχει θεματάκια ... πιστεύω ότι ΑΝ πάει στα 10ρια θα λυθούν ...

Έχει κάποιος μέχρι σήμερα κάνει αυτή την αναβάθμιση από 8,1 σε 10 ? που να λειτουργεί σωστά ?

...και ποιος είναι ο τρόπος ?

Ευχαριστώ

 

Θα πρέπει να κατεβάσεις τον σύμβουλο αναβάθμισης για Windows 10 από το Store. Καλή υπομονή με την όλη διαδικασία.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

έκανα αυτή τη διαδικασία φίλε ... αλλά ο "σύμβουλος αναβάθμισης" μου είπε ότι "το τηλέφωνό σας δεν υποστηρίζεται για την αναβάθμιση σε Windows 10" ...

γιαυτό ρωτάω κάποιον που τα έχει περάσει (αν όντως περνάνε) να με συμβουλέψει τι θα πρέπει να κάνω ...

Edited by lefterismega
Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

έκανα αυτή τη διαδικασία φίλε ... αλλά ο "σύμβουλος αναβάθμισης" μου είπε ότι "το τηλέφωνό σας δεν υποστηρίζεται για την αναβάθμιση σε Windows 10" ...

γιαυτό ρωτάω κάποιον που τα έχει περάσει (αν όντως περνάνε) να με συμβουλέψει τι θα πρέπει να κάνω ...

 

Δίκιο έχεις, είχα ξεχάσει ότι δεν υποστηρίζεται επίσημα. Δοκίμασε μέσω Windows Insider, μήπως γίνεται ακόμα.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και με αυτό ... είναι το πρώτο που δοκίμασα ...

Τζίφος ... κρίμα ... απογοήτευση !

 

Σε ευχαριστώ Αλέξη που ασχολήθηκες με το θέμα

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με interop tools να χακάρεις το registry, ώστε το upgrade advisor να νομίζει ότι είναι ένα κινητό που μπορεί να πάρει wm10 (πχ. Lumia 930). To Windows insider δεν δουλεύει πια για mobile... Edited by agrelaphon
http://i3.photobucket.com/albums/y54/agrelaphon/fujikura1_foto_sm.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλό ... αλλά μου φαίνεται βουνό αυτή η διαδικασία :rolleyes:

υπάρχει κάπου κάποιο βιντεάκι για βοήθεια ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Δοκίμασε με interop tools να χακάρεις το registry, ώστε το upgrade advisor να νομίζει ότι είναι ένα κινητό που μπορεί να πάρει wm10 (πχ. Lumia 930). To Windows insider δεν δουλεύει πια για mobile...

Το ιντεροπ στο στορ ειναι κατεβασιμο απο 10. Αλλα αυτο ειναι το θεμα εμεις εχουμε 8.1 και θελουμε να παμε στα 10. Με 8.1 δεν κατεβενει το ιντεροπ. Τομπολα...τι κανουμε παιδες?

Link to comment
Share on other sites

Ιστορικό κινητών: Nokia 3410, 7250i, N97, Lumia 520, Lumia 925, Lumia 1020 64GB, Nokia Lumia 830 - Limited Gold Edition, Lumia 950, N950 Developer kit, Nokia Dali with Simple Dali UI, Nokia Reader - "Pine", Jolla Phone - The First One, Jolla C Limited Edition

Στην άκρη: Nokia 6230i, 8210, N86 8MP, 808 PureView, Nokia "Goldfinger", Nokia "McLaren", Panasonic Lumix DMC-CM1

Σε χρήση: Nokia 9 Pureview, Nokia 808 Pureview

Link to comment
Share on other sites

Το ιντεροπ στο στορ ειναι κατεβασιμο απο 10. Αλλα αυτο ειναι το θεμα εμεις εχουμε 8.1 και θελουμε να παμε στα 10. Με 8.1 δεν κατεβενει το ιντεροπ. Τομπολα...τι κανουμε παιδες?

 

Το ιντεροπ θα το κατεβάσεις για pc. Εδώ είναι ένας οδηγός για 20άρια και 25άρια Lumia από το aawp, το καλύτερο site που υπάρχει αυτή τη στιγμή για Windows phone. http://allaboutwindowsphone.com/features/item/22180_Into_uncharted.php

http://i3.photobucket.com/albums/y54/agrelaphon/fujikura1_foto_sm.jpg
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια που μας δινετε υλικο να ξεστραβωθουμε....τωρα να βρω λιγο χρονο να ασχοληθω ισως αυτο το σ/κ απογευματακι προ εξοδου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...