Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα

 

Άρα να περιμένω λίγο να αγοράσω το 925 ...

( ετοιμαζόμουν για άμεση αγορά στο 920 αλλά μαλλον θα πρέπει να περιμένω λίγο να πέσει η τιμή του 925 )

 

Ποια είναι η γνώμη σας ??

Κάποιος που είχε το 920 και πήγε στο 925?

 

Ευχαριστώ

 

Καλό μεσημέρι

Όπως θα έχετε δει φαντάζομαι , έχει αρχίσει σημαντική skroutzoβουτιά στο lumia 925. (Ήδη σε 2 καταστήματα πωλείται 367 €....)

 

Οι απορίες που έχω είναι οι εξής :

1) Αξίζει να περιμένω λίγο και να πάρω αυτό ( υποθέτω θα πέσει και άλλο η τιμή του ) Vs του lumia 920??

2) Τα δύο καταστήματα που το έχουν τωρα στην τιμή των 367 € ( mmplanet & mobile phones .gr ) είναι αξιόπιστα όσο αφορά την τιμή και τα τηλέφωνα??

 

Ευχαριστώ

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε πειράζει οτι δεν έχει ενσωματωμένη την ασύρματη φόρτιση και 16GB χώρου, θα 'λεγα να περιμένεις το 925...

Απ' το mmplanet αγόρασε ο κολλητός μου το 920 του και δεν είχε κάποιο θέμα.

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω για να σου πω σε αυτό που ρωτάς, αλλά άρχισε από τα βασικά μιας και για κάποιους είναι dealbreaker: το 925 είναι 16GB ενώ το 920 είναι 32 GB.

 

Ναι μεν υπάρχει 32άρι 925 αλλά όχι στην τιμή που κοιτάς. Και για να την κοιτάς φαντάζομαι πως σε ενδιαφέρει να είναι το "φθηνό".

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σε πειράζει οτι δεν έχει ενσωματωμένη την ασύρματη φόρτιση και 16GB χώρου, θα 'λεγα να περιμένεις το 925...

Απ' το mmplanet αγόρασε ο κολλητός μου το 920 του και δεν είχε κάποιο θέμα.

 

Ευχαριστώ

Δεν με ενδιαφέρει το 16 gb Vs 32 gb , ούτε η ασυρματη φόρτιση

Η camera με ενδιαφέρει κυρίως

 

Ποιο χρώμα να προτιμήσω ?? Είναι βέβαια υποκειμενικό αυτό αλλά θα ήθελα την γνώμη σας

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το άσπρο και το αγαπάω...

Όλοι θα σου πουν το ίδιο για το δικό τους... :lol:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1268644_436672889774588_1876355935_o.jpg

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το άσπρο και το αγαπάω...

Όλοι θα σου πουν το ίδιο για το δικό τους... :lol:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1268644_436672889774588_1876355935_o.jpg

 

thanks

Δεν είναι εύκολο να κάνει γρατζουνιές στην πίσω πλευρά ?? ( Ενοοώ εάν δεν χρησιμοποιείς θήκη)

Επίσης , γνωρίζεις εάν το ασημί στο πλάϊ το έχει μόνο το άσπρο ?

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Ασημί στο πλάι είναι το άσπρο και το γκρι, ενώ το μαύρο το μαύρο.

Γρατσουνιές εμένα δεν έχει παρουσιάσει ακόμα. Την θήκη την έχω γιατι δεν κουβαλάω πορτοφόλι και έχω μαζι δίπλωμα, λεφτά και τέτοια. Το κινητό το αφήνω πάνω σε τραπέζια κλπ κανονικά. Γενικά πάντως προσέχω τις συσκευές μου...

Ενα μείον του λευκού είναι οτι φαίνονται πιο εύκολα οι βρωμιές που μαζεύει. Πάντως το καθαρίζω εύκολα και δεν με ενοχλεί...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Ασημί στο πλάι είναι το άσπρο και το γκρι, ενώ το μαύρο το μαύρο.

Γρατσουνιές εμένα δεν έχει παρουσιάσει ακόμα. Την θήκη την έχω γιατι δεν κουβαλάω πορτοφόλι και έχω μαζι δίπλωμα, λεφτά και τέτοια. Το κινητό το αφήνω πάνω σε τραπέζια κλπ κανονικά. Γενικά πάντως προσέχω τις συσκευές μου...

Ενα μείον του λευκού είναι οτι φαίνονται πιο εύκολα οι βρωμιές που μαζεύει. Πάντως το καθαρίζω εύκολα και δεν με ενοχλεί...

 

Σε ευχαριστώ

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το μαύρο και το λατρεύω. Η οθόνη γίνεται ένα με το υπόλοιπο σώμα και το αποτέλεσμα είναι υπέροχο. Βέβαια η γνωμη μου δεν είναι αντικειμενική μιας και έχω κόλλημα με το μαύρο Κινητό, αυτοκινητο, ομάδα, όλα μαύρα.

Το καλύτερο βέβαια είναι να τα δεις ο ίδιος απο κοντά.

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση off topic σχολιασμών

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το μαύρο και το λατρεύω. Η οθόνη γίνεται ένα με το υπόλοιπο σώμα και το αποτέλεσμα είναι υπέροχο. Βέβαια η γνωμη μου δεν είναι αντικειμενική μιας και έχω κόλλημα με το μαύρο Κινητό, αυτοκινητο, ομάδα, όλα μαύρα.

Το καλύτερο βέβαια είναι να τα δεις ο ίδιος απο κοντά.

Εισαι ωραιος εισαι πρωτος με το 925 σου ΤΕΛΟΣ :lol::lol::lol: Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το μαύρο και το λατρεύω. Η οθόνη γίνεται ένα με το υπόλοιπο σώμα και το αποτέλεσμα είναι υπέροχο. Βέβαια η γνωμη μου δεν είναι αντικειμενική μιας και έχω κόλλημα με το μαύρο Κινητό, αυτοκινητο, ομάδα, όλα μαύρα.

Το καλύτερο βέβαια είναι να τα δεις ο ίδιος απο κοντά.

 

Thanks Φίλε montoya_42!! Δεν παίζεσαι!!

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και εγω είμαι φανατικός οπαδος του μαύρου (ειδικα στα ρούχα) εκτος απο την ομάδα (Ειναι κοκκινη..!!)

Το καλύτερο είναι να τα δώ απο κοντά.Εχεις δίκιο ,αν και προς το μαύρο με βλέπω και εμένα..

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση off topic σχολιασμών
Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακή βουτιά στην τιμή του, ήδη στα 367 ευρώ. :D Εκεί προς τα Χριστούγεννα να το περιμένουμε άραγε στα 300?

Σκέφτομαι να φύγω από το Android και ψάχνω κάτι με μηδενικό lag, καλή οθόνη, καλή φωτογραφική κάμερα και ωραίο design. Πιστεύω το 925 τα καλύπτει όλα αυτά, σωστά? Στην κατηγορία των 350 ευρώ δεν μπορώ να σκεφτώ κάποιο άλλο μέχρι στιγμής. Και θα περάσει καιρός μέχρι να πέσει το 1020 που θα ήθελα σε τέτοια επίπεδα τιμής, μέχρι 400 ευρώ...

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να φύγω από το Android και ψάχνω κάτι με μηδενικό lag, καλή οθόνη, καλή φωτογραφική κάμερα και ωραίο design. Πιστεύω το 925 τα καλύπτει όλα αυτά, σωστά?

 

Όσο δεν φαντάζεσαι.....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θελω την βοηθεια σας για να μου πειτε πως λειτουργει η εφαρμογή που εφτιαξα σε Lumia 925 μιας που είναι ακομα beta δεν ξερω αν είναι σωστο αυτό που κανω ας με συγχωρεσουν οι διαχειριστες

αρθρο: ΕΟΠΥΥ Beta για windows phone

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτό το κινητό μπορεί να φορτίσει ασύρματα με το όρθιο σταντάκι της νόκια όπως το 920 ή χρειάζεται πρώτα να αγοραστεί και να τοποθετηθεί το wireless καπάκι στο πίσω μέρος. Αν ξέρει κάποιος φίλος ας ενημερώσει. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω αν αυτό το κινητό μπορεί να φορτίσει ασύρματα με το όρθιο σταντάκι της νόκια όπως το 920 ή χρειάζεται πρώτα να αγοραστεί και να τοποθετηθεί το wireless καπάκι στο πίσω μέρος. Αν ξέρει κάποιος φίλος ας ενημερώσει. Ευχαριστώ.

 

Πρέπει να αγοράσεις το καπάκι

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...