Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η τιμή πέφτει πολύ γρήγορα! Από 429 € πλέον...

https://www.skroutz.gr/s/3330184/Nokia-Lumia-925-16GB.html?from=autocomplete&keyphrase=lumia+925

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η τιμή πέφτει πολύ γρήγορα! Από 429 € πλέον...

https://www.skroutz.gr/s/3330184/Nokia-Lumia-925-16GB.html?from=autocomplete&keyphrase=lumia+925

 

Αυτό κοίταγα και εγώ χθες βράδυ, σε σημείο που το σκέφτομαι για να συμπληρώνει το note 2 (& 3 συντομως) στο πιο καθημερινό.

Ήθελα να πάρω το 820 μιας και το 920 που είχα ήταν πολύ heavy για καθημερινό αλλά τώρα βλέπω και το 925 με καλοί μάτι. Λέω να περιμένω βεβαίως λίγο ακόμη μιας και δυστυχώς τα wp μας έχουν συνηθίσει (κακώς) σε ελεύθερη πτώση τιμών μόλις βγει ο διάδοχος.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες να ρωτησω αν το κανει και σε εσας.Οταν ανοιγω το κινητο ενω το εχω κλεισει με την ενταση στο 30 που ειναι το ανωτερο οταν το ανοιγω λοιπον μου ξεκιναει την ενταση απο το 13 γινεται και σε εσας αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό κοίταγα και εγώ χθες βράδυ, σε σημείο που το σκέφτομαι για να συμπληρώνει το note 2 (& 3 συντομως) στο πιο καθημερινό.

Ήθελα να πάρω το 820 μιας και το 920 που είχα ήταν πολύ heavy για καθημερινό αλλά τώρα βλέπω και το 925 με καλοί μάτι. Λέω να περιμένω βεβαίως λίγο ακόμη μιας και δυστυχώς τα wp μας έχουν συνηθίσει (κακώς) σε ελεύθερη πτώση τιμών μόλις βγει ο διάδοχος.

 

Ίσως είναι καλύτερο να περιμένεις λίγο ακομη μιας και ο ερχομός τού 1020 θα ρίξει ακομη περισσότερο την τιμή του. Και βέβαια ΜΟΝΟ 32αρι....

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες να ρωτησω αν το κανει και σε εσας.Οταν ανοιγω το κινητο ενω το εχω κλεισει με την ενταση στο 30 που ειναι το ανωτερο οταν το ανοιγω λοιπον μου ξεκιναει την ενταση απο το 13 γινεται και σε εσας αυτο;

 

Ναι σε ολους μην σε ανησυχει!

Link to comment
Share on other sites

Ναι σε ολους μην σε ανησυχει!
Ok!Σε ευχαριστω γιατι νομιζα οτι κατι συμβαινει με το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδάκια... τα γράμματα! Τα γράμματα δεν μικραίνουν λιγάκι;

Στα Αγγλικά U.K δεν είναι τόσο μεγάλα κυρίως αυτά του θέματος πρώτα-πρώτα!!

3>4
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδάκια... τα γράμματα! Τα γράμματα δεν μικραίνουν λιγάκι;

Στα Αγγλικά U.K δεν είναι τόσο μεγάλα κυρίως αυτά του θέματος πρώτα-πρώτα!!

 

 

 

παιδια καλημερα, μια ερωτηση...εχω εδω και λιγες μερες το 925, ειναι φυσιολογικο που ζεσταινεται λιγακι πισω, κοντα στην καμερα ??

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, μια ερωτηση...εχω εδω και λιγες μερες το 925, ειναι φυσιολογικο που ζεσταινεται λιγακι πισω, κοντα στην καμερα ??

 

Εφοσον κανεις καποια χρηση πχ 3g πλοηγηση η' παιζεις κανα παιχνιδι,η' εχεις ανοιχτο nfs η' χρησιμοποιεις τους χαρτες πχ εγω το βρησκω νορμαλ.

Σε ολα τα συγρονα κινητα πλεον καποια θερμοκρασια θα αναπτυσουν με την χρηση,ειναι και λιγο το καλοκαιρι που συμβαλει να ανεβουν λιγο παραπανω απο οτι πχ φθινοπωρο η' χειμωνα μην το ξεχναμαι.

Και με το 920 η και τωρα με το Xperia που χρησιμοποιω ανεβαινει η θερμοκρασια με τις παραπανω χρησης που ανεφερα,αλλα σε υποφερτα και φυσιολογικα πλαισια.

Δεν συντρεχει λογος ανησυχιας.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση φιλε μου, απλα ανυσηχησα μην τυχον εχει καποιο θεμα για να το επεστρεφα στο μαγαζι στα πλαισια του doa 7
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση φιλε μου, απλα ανυσηχησα μην τυχον εχει καποιο θεμα για να το επεστρεφα στο μαγαζι στα πλαισια του doa 7

 

Αν οπως λες ζεστενεται λιγο δεν υπαρχει θεμα ανησυχιας,αν το νιωθεις οτι ζεματαει κανονικα,ολα τα ενδεχομενα να σκεφτεις ακομα και αντικατασταση συσκευης.

Περιμενε και καποια τριτη γνωμη απο ηδη κατοχο της συγκεκριμενης συσκευης και βλεπεις.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα, μια ερωτηση...εχω εδω και λιγες μερες το 925, ειναι φυσιολογικο που ζεσταινεται λιγακι πισω, κοντα στην καμερα ??
Φιλε και εμενα ζεσταινεται αρκετα θα ελεγα αλλα οταν παιζω ενα παιχνιδι αρκετη ωρα η ειμαι στο ιντερνετ οποτε δεν πιστευω οτι υπαρχει προβλημα για να ανησυχεις.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι καλύτερο να περιμένεις λίγο ακομη μιας και ο ερχομός τού 1020 θα ρίξει ακομη περισσότερο την τιμή του. Και βέβαια ΜΟΝΟ 32αρι....

 

Αν κρατηθω και περιμενω θα παω κατευθειαν στο 1020!!:lol::lol::p

Στο μεταξυ 32αρι απο που?

Στα σκρουτζομαγαζα ολο 16αρια εχει?:confused:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για την αμμεση απαντηση φιλε μου, απλα ανυσηχησα μην τυχον εχει καποιο θεμα για να το επεστρεφα στο μαγαζι στα πλαισια του doa 7

 

Φίλε μου σε σύγκριση με το xperia z πως σου φαίνεται το 925?

:p
Link to comment
Share on other sites

Ok 925 lovers ΠΡΕΠΕΙ να το δειτε! Εγω επαθα πλακα με την ποιοτητα..

Αλλα δειτε το τελος οπωσδηποτε! Κορυφαιο!

:D

 

http://wmpoweruser.com/short-film-shot-entirely-with-the-nokia-lumia-925-pretty-impressive/

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που κατά κύριο λόγο χρησιμοποιεί υπηρεσίες της Google (Gmail, Google Contacts/Calendar, Drive, Hangouts), θα το πρoτείνατε το κινητό? Ή πρέπει να το γυρίσει σε Hotmail/Skype?
Link to comment
Share on other sites

Αν κρατηθω και περιμενω θα παω κατευθειαν στο 1020!!:lol::lol::p

Στο μεταξυ 32αρι απο που?

Στα σκρουτζομαγαζα ολο 16αρια εχει?:confused:

 

Δεν το φέρνουν γιατί απ' όσο γνωρίζω τα 32άρια είναι αποκλειστικότητες της vodafone και ως αποτέλεσμα είναι sim-locked. Δεν ξέρω αν δουλεύουν κανονικά με ελληνική vodafone sim αν το πάρεις από εξωτερικό.

Όχι.
Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς είχε όμως 32άρια το skroutz. Δεν ξέρω αν είναι sim locked ή απλά branded, αλλά και να είναι locked δεν μπορείς να το flashάρεις?
:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που κατά κύριο λόγο χρησιμοποιεί υπηρεσίες της Google (Gmail, Google Contacts/Calendar, Drive, Hangouts), θα το πρoτείνατε το κινητό? Ή πρέπει να το γυρίσει σε Hotmail/Skype?

 

Εγώ προσωπικά όχι. Θα νοιώσει μεγάλη έλλειψη. Σε ότι αφορά το gmail και τα contacts δεν θα έχει πρόβλημα. Αλλά στις άλλες υπηρεσίες της google το κενό είναι μεγάλο.

:p
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά όχι. Θα νοιώσει μεγάλη έλλειψη. Σε ότι αφορά το gmail και τα contacts δεν θα έχει πρόβλημα. Αλλά στις άλλες υπηρεσίες της google το κενό είναι μεγάλο.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Βασικά εδώ που είμαι κάνουν τεράστια προώθηση σε όλα τα Lumia και τρέχουν πολλές προσφορές για αγορά σε τρελή τιμή, ειδικά το 925. Οπότε το σκέφτονται πολλοί συνάδελφοι.

 

Όσο για τις υπηρεσίες της Google, περίπου το ίδιο είχα καταλάβει διαβάζοντας. Πάντως αν ο Gmail client είναι καλός (folders, archive, push) και κάνει και σωστό sync για contacts και calendar, που είναι το πιο σημαντικό, τα υπόλοιπα δεν είναι δύσκολο να ξεπεραστούν.

Link to comment
Share on other sites

Ε που είσαι να μας πάρεις ένα να μας το στείλεις;! :D

 

βαλε δύο....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με το νεο update GDR 2 η ms λεει πως υποστηριζει card DAV kai calDav.

Τωρα για τα υπολοιπα ειναι ακομα ρευστα τα πραγματα πχ δες τι γινεται με το YouTube app.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια!

Εδω και λιγες ημερες εχω ενα Nokia Lumia 32GB

Θελω να σας ρωτησω γιατι οτα ειμαι στο internet ζεσταίνεται αρκετα στο πισω μερος.Να ανυσηχω?:confused:

Link to comment
Share on other sites

γιατι οταν ανοιγω το κινητο στο λογοτυπο τον windows μου γραφει με κοκκινα γραμματα Not for resale ? Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...