Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8.0.10328.78

 

Ζηση οκ ολα αψογος!!!!!!!!χιλια ευχαριστω!!!!!!!!!!!!

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοεις οτι πατας το λινκ για το marketplace (στη wmpoweruser σελιδα) και δεν το βρισκει?? Περιεργο γιατι μολις τωρα το δοκιμασ ακι αμ επαει κανονικα στο marketplace στην εφαρμογη. Σου εχει ερθει το 8.0.10328.78 SW Update για το 925 σου?
Φιλε ουτε εμενα μου την βγαζει την εφαρμογη το market και εχω κανονικα την 8.0.10328.78.

 

Φιλε ουτε εμενα μου την βγαζει την εφαρμογη το market και εχω κανονικα την 8.0.10328.78.
Επανερχομαι σε συνεχεια σχετικα με το προηγουμενο τωρα που το κοιταξα μου την εβγαλε και εμενα την εφαρμογη αυτη.Ολα καλα

 

:)

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μερικές απορίες γιατί ενδαιφέρεται ένας φίλος για το κινητό:

- Από μπαταρία πώς είναι, σε φυσιολογικές συνθήκες? Γιατί το 920 που μας αρέσει διαβάζω ότι μία μέρα μετά βίας βγάζει με 3G και NFC ανοικτά.

- Κάμερα έχει καλύτερη από το 920, ή τον ίδιο αισθητήρα και λογισιμικό?

Ευχαριστώ

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

"Έκλεισα" και εγώ το λευκό σήμερα από expansys με δώρο το κιτ αυτόματης φόρτισης. :)

 

Καλορίζικο! 16άρι?

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μερικές απορίες γιατί ενδαιφέρεται ένας φίλος για το κινητό:

- Από μπαταρία πώς είναι, σε φυσιολογικές συνθήκες? Γιατί το 920 που μας αρέσει διαβάζω ότι μία μέρα μετά βίας βγάζει με 3G και NFC ανοικτά.

- Κάμερα έχει καλύτερη από το 920, ή τον ίδιο αισθητήρα και λογισιμικό?

Ευχαριστώ

 

Υπάρχει κινητό που βγαζει πάνω από μια ημέρα με NFC και 3g? Ρωτάω γιατι πραγματικά δεν ξέρω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε βρε παιδιά, το Lumia 920 που έχω το πήρα απο Αγγλία και ως γνωστόν όλα οκ με τη γλώσσα κλπ. Το 925 το έχει στο Σκρουτζ απο cosmodata και λέει ότι έρχεται μόνο με αγγλικο μενού. Γιατί; Απο Γερμανία ειναι αλλα γιατι δεν έχει όλες τις γλώσσες λόγω Vodafone? Έχει βρει κανεις το 32 gb σε κάνα καλό site? Δε νομίζω ότι μπορώ να περιμένω ότι καλό ανακοινώσουν το φθινόπωρο τελικά.. :-/
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε βρε παιδιά, το Lumia 920 που έχω το πήρα απο Αγγλία και ως γνωστόν όλα οκ με τη γλώσσα κλπ. Το 925 το έχει στο Σκρουτζ απο cosmodata και λέει ότι έρχεται μόνο με αγγλικο μενού. Γιατί; Απο Γερμανία ειναι αλλα γιατι δεν έχει όλες τις γλώσσες λόγω Vodafone? Έχει βρει κανεις το 32 gb σε κάνα καλό site? Δε νομίζω ότι μπορώ να περιμένω ότι καλό ανακοινώσουν το φθινόπωρο τελικά.. :-/

 

αποκλείετε να μην έχει.εγω Γερμανία ειμαι και έχω κανονικά όλες τις γλώσσες και ελληνικά.και το 32 της βόνταφον που τσέκαρα έχει ελληνικά επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε βρε παιδιά, το Lumia 920 που έχω το πήρα απο Αγγλία και ως γνωστόν όλα οκ με τη γλώσσα κλπ. Το 925 το έχει στο Σκρουτζ απο cosmodata και λέει ότι έρχεται μόνο με αγγλικο μενού. Γιατί; Απο Γερμανία ειναι αλλα γιατι δεν έχει όλες τις γλώσσες λόγω Vodafone? Έχει βρει κανεις το 32 gb σε κάνα καλό site? Δε νομίζω ότι μπορώ να περιμένω ότι καλό ανακοινώσουν το φθινόπωρο τελικά.. :-/

 

είσαι σίγουρος πως ειναι γερμανικό κι όχι απο το αμερικα???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος πως ειναι γερμανικό κι όχι απο το αμερικα???

 

Ετσι λενε εκει.Lumia 925 VF DE.Κι απο κατω αναφερουν "ερχεται μονο με αγγλικο μενου".

Πιθανον να μη γνωριζουν καλα. Και σε σχεση με τα 16gb το εχουν σε "καλη" τιμη,30 ευρω διαφορα.

Link to comment
Share on other sites

Μονο εδω το εχω βρει επιπλεον

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00DC7CD7G/ref=sr_1_6_olp?ie=UTF8&qid=1376225378&sr=8-6&keywords=lumia+925&condition=new

Τωρα επειδη ειναι branded καλο ειναι να ρωτησετε των πωλητη αν υποστηριζεται και ελληνικα η' αλλιως ενα email στη Vodafone θα λυσει το μυστηριο της γλωσσας,εκτος αν καποιος το εχει παρει απο Γερμανια η'Αγγλια απο Vodafone και ξερει με σιγουρια:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω απο σημα 3G πως πατε γιατι εγω με vodafone συνδεση ποτε εχω και ποτε οχι τις ποιο πολλες φορες δεν εχω 3G.Παταω στις ρυθμισεις στο σημειο προσβασης και μου δειχνει κανονικα οτι το δικτυο vodafone ενεργο εννοειται οτι το εχω σε 3G και τα δεδομενα ενεργοποιμενα,μηπως φταιει η καρτα microsim να την αλλαξω.Παντως με htc one x+ που ειχα πριν παρω το νοκια οποτε εβαζα 3G ειχα παντα τωρα το αντιθετο.
Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο γερμανια, το 32αρι μαυρο vodafone, εβαλα καρτουλα sim ελληνικη, διαλεξα γλωσσα ελληνικα και ολα οκ.

 

Μπορεις να μας πεις απο ποιο site?

Ειναι "καθαρη" η συσκευη η εχει εφαρμογες Vodafone εγκατεστημενες, δειχνει το logo της οταν το ενεργοποιεις κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Απο το handyattacke.de δειχνει διαθεσιμοτητα τωρα 4-7 ημερες, στα 481 ευρω συν τα μεταφορικα στα 13 ευρω. Ανοιγει με λογοτυπο Vodafone και τιποτα αλλο (τουλαχιστον απο οσα ξερω).
Link to comment
Share on other sites

Ρε αδερφέ απο οσο ξέρω, σημαινει απο οσο ξέρω απο Windows Phone ( που δεν κατέχω και πολλά λόγω του οτι χρήστης πολλών, μα πολλών Android συσκευών αρα δεν παρακολουθούσα την πορεία των WP ). Αφου γράφω οτι απο εκεί το αγόρασα, τι αναρωτιέσαι, μήπως σε δουλεύω. Οπως τα περισσότερα γερμανικά ιντερνετικά μαγαζιά που εχω ψωνίσει διάφορα πράγματα και τα βρίσκω μέσω του γνωστού idealo.de ( αντιστοιχο του δικού μας Skroutz ), αρκετά αξιόπιστο - με βάση την δική μου εμπειρία- με ενα μόνο αρνητικό, δεν δέχεται πληρωμή απο Ελλάδα μεσω paypal αλλα μόνο με τραπεζικό εμβασμα προπληρωμή. Σπασιμο? Ρίσκο? Φοβος? Αγνωστο... Ετσι λειτουργεί παντως. Εγω το δοκίμασα και οι Γερμανοί, συνεπείς στην συναλλαγή τους. Αυτά....
Link to comment
Share on other sites

Ρε αδερφέ απο οσο ξέρω, σημαινει απο οσο ξέρω απο Windows Phone ( που δεν κατέχω και πολλά λόγω του οτι χρήστης πολλών, μα πολλών Android συσκευών αρα δεν παρακολουθούσα την πορεία των WP ). Αφου γράφω οτι απο εκεί το αγόρασα, τι αναρωτιέσαι, μήπως σε δουλεύω. Οπως τα περισσότερα γερμανικά ιντερνετικά μαγαζιά που εχω ψωνίσει διάφορα πράγματα και τα βρίσκω μέσω του γνωστού idealo.de ( αντιστοιχο του δικού μας Skroutz ), αρκετά αξιόπιστο - με βάση την δική μου εμπειρία- με ενα μόνο αρνητικό, δεν δέχεται πληρωμή απο Ελλάδα μεσω paypal αλλα μόνο με τραπεζικό εμβασμα προπληρωμή. Σπασιμο? Ρίσκο? Φοβος? Αγνωστο... Ετσι λειτουργεί παντως. Εγω το δοκίμασα και οι Γερμανοί, συνεπείς στην συναλλαγή τους. Αυτά....

 

Φιλε κι εγώ μπερδεύτηκα.....

Πάντως σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Έχω και φίλο γερμανο αρα σε περίπτωση που θελήσω να πάρω απο εκεί (το 1020 όταν πέσει) τώρα θα ξέρω τον "δρόμο"....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια μου εσπασε το πορτακι που βαζεις την καρτα σιμ.. που μπορω να βρω καινουργιο ?

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ebay και γερμανικά sites...

Αν μπεις στο idealo.de, που ανέφερε ο φίλος παραπάνω, έχει αν δεν κάνω λάθος.

Πως το κατάφερες?

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις νευρα ολα γινονται.. τελος παντων.. τι ακριβως να γραψω στο ebay για να το βγαλει ? Edited by impreza_sti
Απαγορεύεται η γραφή τύπου sms

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

αμα εχεις νευρα ολα γινονται.. τεσπα.. τι ακριβως να γραψω στο ebay για να το βγαλει ?

 

 

εδώ είσαι φίλε.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω μαν

Γιώργος

 

Το παντελόνι μου στα γόνατα κ τα δικά της γόνατα να ακουμπάν στα χώματα.. δίχως συμπόνια!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...