Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τυχαίο είναι ότι τέτοιες συσκευές δεν υπάρχουν ούτε μεταχειρισμένες για πώληση ,καθώς όλοι τις κρατούν για τηλέφωνο για όλες τις συνθήκες και δουλειές ; Edited by Gary Kokkin
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το v3 το είχα παλιά και πιστεύω έιναι το πιο στυλάτο κινιτό ever. ξέρει κανείς αν η motorola θα βγάλει κάτι σαν κι αυτό σύντομα? απλά τα επόμενα της μοντέλα (κάποια) ήταν στη ίδια λογική μόνο πιο ογκώδη. κάτι τόσο μικρό άραγε θα ξεναβγάλει?
Link to comment
Share on other sites

το v3 το είχα παλιά και πιστεύω έιναι το πιο στυλάτο κινιτό ever. ξέρει κανείς αν η motorola θα βγάλει κάτι σαν κι αυτό σύντομα? απλά τα επόμενα της μοντέλα (κάποια) ήταν στη ίδια λογική μόνο πιο ογκώδη. κάτι τόσο μικρό άραγε θα ξεναβγάλει?

 

Αυτό που έχω σαν άβαταρ (αλλά είναι στην Κορέα :( ) και αυτό..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=298982

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

είχα χρόνια να γράψω εδώ.

χαιρετώ όλους τους παλιούς myphonades και welcome στους νέους.

 

μαύρο v3r εδώ ,δουλεύει ακατάπαυστα απο το 06, αγορασμένο επίτηδες τότε για χαμηλότερη τιμή. Βολικό,χωράει παντού,κύριο κινητό,τρελές αντοχές, ακαταμάχητο. Λίγο η μπαταρία έχει πέσει, αλλά ας είναι καλά το ebay.

 

Το μόνο που δε λειτουργεί πια είναι το κύκλωμα του μπλε electric φωτισμού του πληκτρολογίου. Πόσο κοστίζει το μαλλί αν πάει για επισκευή και πού, ξέρει κανείς?

thnx

Edited by alfisti147
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
αξιζει να το αγορασει κανεις τωρα για να το εχει σαν δευτερο για τηλεφωνα και μηνυματα και club ? η τα περιπου 100 που ζητανε οσοι το δινουν ειναι πολλα ?
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Τα μηνύματα που αφορούσαν το V3i μεταφέρθηκαν στο αντίστοιχο thread.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=83057

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Τα μηνύματα που αφορούσαν το V3i μεταφέρθηκαν στο αντίστοιχο thread.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=83057

 

Eλληνες. Εχω διαβασει ολες τις σελιδες για να βαλω ελληνικα στο Motorola v3r αλλα δυστιχως δεν κατεχω πραμα.Πατα ΕΔΩ για να το κατεβασεις πατα εδω για να δεις τον οδηγο Παταω και ή θα μου βγαλει error ή ακαταλαβιστικα πραγματα (για μενα) Δεν υπαρχει κανενας χρηστιανος να μου στειλη την οδηγια για μενα που δεν ξερω και πολα πραγματα.Δεν αξιζει τον κοπο να το στελνω απο χιο στην αθηνα Ειναι πολα τα εξοδα για αυτο το τηλεφωνο πλεον.Ευχαριστω πολη εκ των προτερων Το p2k kai to rsdlith to εχω το αρχειο για την γλωσσα δεν εχω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καμμία μεγαλύτερη μπαταρία

υπάρχει άραγε;

Edited by nikosxeng3

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ρυθμίσεις για σύνδεση στο ΝΕΤ;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

έστω για τα βασικά

 

με opera mini βέβαια

 

τις ρυθμίσεις για Cosmote χρειάζομαι

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

τις έβαλα

προσπαθήστε ξανά

σύνδεση ανεπιτυχώς

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Καλημερα παιδια

Εχω ενα motorola v3 αλλα εχει μονο αγγλικο μενυ το εχω παρει απο το ebay

Πως μπορω να περασω ελληνικο μενυ γιατι εχει ολεσ της γλωσσες εκτως την ελληνικη

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

Εχω ενα motorola v3 αλλα εχει μονο αγγλικο μενυ το εχω παρει απο το ebay

Πως μπορω να περασω ελληνικο μενυ γιατι εχει ολεσ της γλωσσες εκτως την ελληνικη

 

πολύ απλά δεν μπορείς

http://th828.photobucket.com/albums/zz209/junnie23/th_superman-logo-pic.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γράψε μας εσύ την έκδοση του software και θα σου πω εγώ αν μπορείς ή όχι.

Η έκδοση, ανάλογα με το μοντέλο, ξεκινάει με R374 ή R4515 ή κάτι τέτοιο. Φλασάροντας με το RSD Lite το κατάλληλο LP (language pack), συνήθως είναι το LP0031, μπορείς να βάλεις ελληνικά. Απλώς πρέπει να υπάρχει το αντίστοιχο LP για τη συγκεκριμένη έκδοση του software του κινητού σου.

Την έκδοση του software τη βρίσκεις μέσα σε κάποιο υπομενού ή πατώντας *#9999# στην αρχική οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα παιδιά.

Έχω ένα παλιό MOTOROLA V3 αγορασμένο Γερμανία και έχει simlock. Υπάρχει τρόπος να το ξεφορτωθούμε χωρίς να πληρώσω και να του περάσω κι ελληνικά?

Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω,μια βολτα απο 9volto πειραια θα σου λυσει την απορια για το ξεκλειδωμα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα βοήθεια σας. Αν είναι εφικτό με link και οδηγίες ( btw είμαι τεχνικός δικτύων και κυκλωμάτων-motherboards χειρίζομαι workstation-bga station κλπ).

Ο ξάδερφός μου που κατοικεί τους περισσότερους μήνες στην Αγγλία έφερε για την Γιαγιά μας ένα V3 με firmaware R374_G_0E.40.3ER_A με LP0039 (Αγγλική γλώσσα) εμάς δεν μας ενοχλεί μιας και γνώστες τις Αγγλικής (ιδιαίτερα ο ξάδερφος γι’αυτο και δεν ενδιαφέρθηκε για τι γλώσσα) αλλά η Γιαγιά μου με δυσκολία χειρίζεται το κινητό πόσο ένα στα Αγγλικά.

 

Ευχαριστώ εκ το προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Γνωριζει καποιος που θα το βρω?

Ο σκοπος ειναι να περασω ενα χρονομετρο, κ νομιζω πως μονο με εφαρμογη java θα μπορεσω.

Τοτε παλια δεν ειχα ασχοληθει με κατι παρομοιο, εξ'ου και δεν εχω σχετικη παρακαταθηκη σε apps

Αντώνης :)
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος που θα το βρω?

Ο σκοπος ειναι να περασω ενα χρονομετρο, κ νομιζω πως μονο με εφαρμογη java θα μπορεσω.

Τοτε παλια δεν ειχα ασχοληθει με κατι παρομοιο, εξ'ου και δεν εχω σχετικη παρακαταθηκη σε apps

 

 

Δε θυμάμαι τίποτα πια, μόνο το motorola p2k. :p

 

Κάνε μια βόλτα στην ομόνοια, φυσικά και υπάρχει ακόμα και σε πληθώρα! E-bay βλέπω έχει κίνηση.

 

Δες και ελλάδα καινούριο στα 85€ : http://www.mobile-phones.gr/kinita/motorola/motorola-razr-v3-silver-eu-detail.html?ref=bestprice.gr

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...