Jump to content

Επίσημα Firmwares / Kies Updates για το Galaxy S4 I9505


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η κιτ κατ εχει μεγαλη διαφορα στη καταναλωση μπαταριας προς το καλυτερο

προς το πολυ καλυτερο

με τη 4.3.2 αν βλεπατε καταναλωση μπαταριας παντα η οθονη ηταν στο 50% της καταναλωσης

τωρα μετα απο 15ωρες χρησης του κινητου η μπαταρια μου ειναι στο 45% με παντα συνδεδεμενο στο wifi οταν ειμαι σπιτι, με αρκετη χρηση δεδομενων και gps και πολλα τηλεφωνα και μηνυματα!!!! και η οθονη εχει καταναλωσει το 30%!!!!!!

παραλληλα το φαινομενο να μη φωτιζει η οθονη στον ηλιο εχει μηδενιστει!!!! απολυτα ικανοποιημενος!!!!

I LOVE MY S4 :D

 

:cool::O

Link to comment
Share on other sites

Επισημα απο σημερα τρεχω σε 4.4.2!Επιτελους...Ειναι η επισημη ελληνικη...Τσεκαρισμενο απο sammobile... Edited by NikosFs
Apple Iphone 8 Plus Red Edition
Link to comment
Share on other sites

Εγω καθε φορα που συνδεω το τηλεφωνο στον υπολογιστη δεν αναγνωριζεται απο τα KIES.

Πρεπει καθε φορα να κανω απεγκατασταση και επανεγκατασταση για να δουν το κινητο.

Την τελευταια μαλιστα φορα δεν ειχα αποτελεσμα ουτε με αυτον τον τροπο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Κατάλαβα αρκετά πράγματα!

 

Όσοι το κάνατε είδατε όντως τις διαφορές που υπόσχεται;;

 

Αντε και λίγα ακόμη να διαβάσω ίσως υποκύψω και περάσω την ΚΙΤ ΚΑΤ..... Θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν έχει προβλήματα νεότητας, μια που όπως έγραψα ξανά και παραδόξως για μερικούς, είμαι πολύ ευχαριστημένος με την 4.2.2 χωρίς προβλήματα και με πολύ καλή αυτονομία.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Κατάλαβα αρκετά πράγματα!

 

Όσοι το κάνατε είδατε όντως τις διαφορές που υπόσχεται;;

 

Αντε και λίγα ακόμη να διαβάσω ίσως υποκύψω και περάσω την ΚΙΤ ΚΑΤ..... Θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν έχει προβλήματα νεότητας, μια που όπως έγραψα ξανά και παραδόξως για μερικούς, είμαι πολύ ευχαριστημένος με την 4.2.2 χωρίς προβλήματα και με πολύ καλή αυτονομία.

 

Η 4.2.2 συγκριτικά με την 4.3 ήταν σχεδόν προβληματική! Με την 4.4 υπάρχουν πλέον χαοτικές διαφορές. Δεν καταλαβαίνω τι κάνεις ακόμα με την 4.2.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Κατάλαβα αρκετά πράγματα!

 

Όσοι το κάνατε είδατε όντως τις διαφορές που υπόσχεται;;

 

Αντε και λίγα ακόμη να διαβάσω ίσως υποκύψω και περάσω την ΚΙΤ ΚΑΤ..... Θέλω να σιγουρευτώ ότι δεν έχει προβλήματα νεότητας, μια που όπως έγραψα ξανά και παραδόξως για μερικούς, είμαι πολύ ευχαριστημένος με την 4.2.2 χωρίς προβλήματα και με πολύ καλή αυτονομία.

 

Η 4.2.2 συγκριτικά με την 4.3 ήταν σχεδόν προβληματική! Με την 4.4 υπάρχουν πλέον χαοτικές διαφορές. Δεν καταλαβαίνω τι κάνεις ακόμα με την 4.2.

 

Νομίζω ότι για τις διαφορές που υπόσχεται εννοεί αυτές του ART. Δεν υπάρχει τέτοιο για το S4 με TW.

 

η κιτ κατ εχει μεγαλη διαφορα στη καταναλωση μπαταριας προς το καλυτερο

προς το πολυ καλυτερο

με τη 4.3.2 αν βλεπατε καταναλωση μπαταριας παντα η οθονη ηταν στο 50% της καταναλωσης

τωρα μετα απο 15ωρες χρησης του κινητου η μπαταρια μου ειναι στο 45% με παντα συνδεδεμενο στο wifi οταν ειμαι σπιτι, με αρκετη χρηση δεδομενων και gps και πολλα τηλεφωνα και μηνυματα!!!! και η οθονη εχει καταναλωσει το 30%!!!!!!

παραλληλα το φαινομενο να μη φωτιζει η οθονη στον ηλιο εχει μηδενιστει!!!! απολυτα ικανοποιημενος!!!!

I LOVE MY S4 :D

 

:cool::O

 

Αυτό που λες δεν είναι καλύτερη κατανάλωση αλλά ότι εσύ έχεις χρησιμοποιήσει λιγότερο την οθόνη σου. Άρα προφανώς θα έχεις καλύτερη κατανάλωση αφού η μεγάλη κατανάλωση γίνεται από την οθόνη.

Οι ώρες οθόνης ανοιχτής μαζί με αυτές της συνολικής λειτουργίας καθώς και το ποσοστό είναι που δείχνουν αν έχεις καλύτερη ή όχι αυτονομία!

Edited by djkostas20

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει εγκαταστησει καποιος την 4.4.2 στο s4 ας δοκιμασει να δει αν υπαρχει σαν επιλογη η ενεργοποιηση της τεχνολογιας art με βαση το παρακατω βιντεο

 

Οντως δεν υπαρχει επιλογή. Το video αναφερεται σε Nexus

Link to comment
Share on other sites

η kit kat είναι διαθέσιμη να την εγκαταστήσω μέσω του κινητου η του kies?θα πρέπει να κάνω τίποτα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοηθεια γιατι έχω φρικάρει. Δεν μπορω να βαλω 2 γλωσσες για να γραφω (ελληνικά.αγγλικά) δεν μπορώ να κανω υην εναλλαγη μεσω space

 

πού δεν μπορείς να την βάλεις?έχεις κατεβάσει άλλο πληκτρολόγιο η έχεις του κινητου?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Εχω ενα galaxy s4 απο περυσι τον μαιο και μεχρι την XXUEMKF το τηλεφωνο εκανε κανονικα αναβαθμιση μεσω ΟΤΑ η kies. το τηλεφωνο δεν εχει ρουταριστει ποτε και δεν εχει πειραχτει με κανενα τροπο ποτε. το θεμα ειναι οτι την XXUENA4 δεν μου την εδινε ουτε OTA ουτε μεσω kies και ενα μηνα μετα την εκανα μεσω odin. τωρα βλεπω οτι δεν μου δινει ουτε την kit kat ουτε μεσω kies ουτε OTA. ξερει κανεις τι συμβαινει? να πω επισης οτι το τηλ. ειναι ελληνικο με EUR csc kai pda Edited by chrisme
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. Εχω ενα galaxy s4 απο περυσι τον μαιο και μεχρι την XXUEMKF το τηλεφωνο εκανε κανονικα αναβαθμιση μεσω ΟΤΑ η kies. το τηλεφωνο δεν εχει ρουταριστει ποτε και δεν εχει πειραχτει με κανενα τροπο ποτε. το θεμα ειναι οτι την XXUENA4 δεν μου την εδινε ουτε OTA ουτε μεσω kies και ενα μηνα μετα την εκανα μεσω odin. τωρα βλεπω οτι δεν μου δινει ουτε την kit kat ουτε μεσω kies ουτε OTA. ξερει κανεις τι συμβαινει? να πω επισης οτι το τηλ. ειναι ελληνικο με EUR csc kai pda

 

Και εγω περιπου το ιδιο εχω παθει. Οτι update εχω παρει ειναι μεσω ota.

Τελευταια ηταν η XXUEMKF και απο τοτε δεν ξαναπηρα αναβαθμιση... ουτε μεσω οτα ουτε μεσω kies.....

Ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει?

~~~ Νίκος
Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΣΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ

περασα στο galaxy s4 την kit kat 4.4 και το cyanogenmod version 11.0 προσπαθω απεγνωσμενα να βγαλω το cyanogenmod και δεν μπορω τι να κανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..βρισκομαι σε εξελιξη της αναβαθμισης απο 4.3 σε 4.4 kitkat μεσω ΚΙΕS και ενω εδειχνε να κατεβαζει το firmware σωστα οπως και το εκανε ,οταν μπηκε το κινητο μπηκε downloading mode εβγαλε το ανθρωπακι της αντροιντ κ γραφει : DOWNLOADING ...do notturn off target και ειναι ετσι 10 λεπτα χωρις να δειχνει καποια μπαρα να κινειται κ το KIES ειναι στο 0%.. τι κανω??? αν δεν ξεκολησει σε κανα 20 λεπτα να το βγαλω απο το καλωδιο?φοβαμαι μη brickαρει το κινητο....

 

Κανεις??κατι???σκεφτομαι μηπως περναει το firmaware απο το pc στο κινητο και μετα ξεκιναει η εγκατασταση...το αφηνω ακομα μεχρι να νυσταξω και να το διαολοστιλω τραβοντας το καλωδιο....και οτι γινει...ελπιζω καποιος που ξερει να με προλαβει...

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Absof@ckinglutely...ARIS S3.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κ εγώ την κιτ κατ... επανέφερα το samsung launcher για να δω πως είναι κ ανακάλυψα το εξής 1. Δεν βρίσω πως να κρύβεις πλεον τις εφαρμογές 2. Και πιο σημαντικό όποια εφαρμογή είχα κρυμμένη δεν την βρίσκω. Το έχει πάθει κάνεις?
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου ηρθε νεα αναβαθμιση μεσω κις

 

δεν την εχω κανει ακομα την αναβαθμιση . φοραω την PDA:MKF / PHONE:MKF / CSC:MK3 (ETL)

αυτην την στιγμη που σας τα γραφω. που απο οτι βλεπω στις πληροφοριες του τηλεφωνου ειναι η 4.3

 

 

η νεα αναβαθμηση ειναι η PDA:NB9 / PHONE:NB9 / CSC:NB2 (ETL) σε πια εκδοση του android αντιστοιχει΄; να την κανω την αναβαθμιση η θα εχω προβληματα ;

 

ευχαριστω

Huawei p20 pro
Link to comment
Share on other sites

Η 4.2.2 συγκριτικά με την 4.3 ήταν σχεδόν προβληματική! Με την 4.4 υπάρχουν πλέον χαοτικές διαφορές. Δεν καταλαβαίνω τι κάνεις ακόμα με την 4.2.

Έλα ντε!!!:D Δεν μπορώ να πω ότι δεν με έχετε πείσει, απλά φοβάμαι μη τυχόν και δεν κάτσει κάτι καλά και χρειαστεί να στήσω το κινητό από την αρχή, κάτι που δεν θα το αντέξω!! Ίσως δεν έχω δει ζωντανά το καλύτερο που λέτε για να αντιληφθώ τις διαφορές, αλλά πραγματικά ρε παιδιά δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με την 4.2.2 και μάλιστα το λέω ξανά ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Την ΚΙΤ ΚΑΤ την έχω περάσει με την CM11 στο SAMSUNG TABLET 10 5100 που έχω (πριν είχα την προβληματική 4.0.3) και όντως πλέον πετά. Σε σχέση με το S4 όμως και την 4.2.2 δεν με έχει κερδίσει κάτι, στο τάμπλετ τουλάχιστον.

 

Νομίζω ότι για τις διαφορές που υπόσχεται εννοεί αυτές του ART. Δεν υπάρχει τέτοιο για το S4 με TW.

Ναι αυτό εννοώ! Από ότι κατάλαβα ART δεν υπάρχει στην ΚΙΤ ΚΑΤ για τα S4, έτσι δεν είναι;

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έλα ντε!!!:D Δεν μπορώ να πω ότι δεν με έχετε πείσει, απλά φοβάμαι μη τυχόν και δεν κάτσει κάτι καλά και χρειαστεί να στήσω το κινητό από την αρχή, κάτι που δεν θα το αντέξω!! Ίσως δεν έχω δει ζωντανά το καλύτερο που λέτε για να αντιληφθώ τις διαφορές, αλλά πραγματικά ρε παιδιά δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ πρόβλημα με την 4.2.2 και μάλιστα το λέω ξανά ότι είμαι πολύ ευχαριστημένος. Την ΚΙΤ ΚΑΤ την έχω περάσει με την CM11 στο SAMSUNG TABLET 10 5100 που έχω (πριν είχα την προβληματική 4.0.3) και όντως πλέον πετά. Σε σχέση με το S4 όμως και την 4.2.2 δεν με έχει κερδίσει κάτι, στο τάμπλετ τουλάχιστον.

 

 

Ναι αυτό εννοώ! Από ότι κατάλαβα ART δεν υπάρχει στην ΚΙΤ ΚΑΤ για τα S4, έτσι δεν είναι;

 

Όχι το ART δεν δίνεται σαν επιλογή από την Sammy. Μόνο στα GE S4 που φοράνε καθαρό android.

Καταρχάς για μετάβαση από 4.2.2 σε 4.4 έτσι και αλλιώς θα συνιστούσα εντελώς καθαρή εγκατάσταση!!! Εγώ πάντα κάνω καθαρές εγκαταστάσεις με ούτε καν μία ανάκτηση εφαρμογής!

Μόνο ένα backup αρχείου κλήσεων και μηνυμάτων και μόνο των data των παιχνιδιών για να μην χάσω την πρόοδο.

 

100 εφαρμογές θέλει το πολύ μία ώρα για να μου της ξανακατεβάσει το play. (τις κατεβάζει μόνο του με το που βάζεις το email και ολοκληρώνεις τον οδηγό αρχικού σεταρίσματος.

Έτσι πλέον είμαι βέβαιος ότι δεν θα υπάρχουν conflicts που στην δική σου περίπτωση που είσαι ακόμα με 4.2.2 είναι πολύ πιθανόν να υπάρχουν. Αλλά πραγματικά όπως έχω δει τις διαφορές, με την 4.2.2 το τηλέφωνο θα το πουλούσα ακόμα και 100€ για να μην το έχω στα χέρια μου. Ήταν απογοητευτικό και σε όριο να σκέφτομαι ότι έκανα την μεγαλύτερη βλακεία που πήρα S4 αντί για Nexus 5 ή LG G2.

Που ακόμα και τώρα είμαι σε έντονες σκέψεις να φύγω από το S4, αλλά έχει βελτιωθεί η κατάσταση πάρα πολύ.

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όχι το ART δεν δίνεται σαν επιλογή από την Sammy. Μόνο στα GE S4 που φοράνε καθαρό android.

Καταρχάς για μετάβαση από 4.2.2 σε 4.4 έτσι και αλλιώς θα συνιστούσα εντελώς καθαρή εγκατάσταση!!! Εγώ πάντα κάνω καθαρές εγκαταστάσεις με ούτε καν μία ανάκτηση εφαρμογής!

Μόνο ένα backup αρχείου κλήσεων και μηνυμάτων και μόνο των data των παιχνιδιών για να μην χάσω την πρόοδο.

 

100 εφαρμογές θέλει το πολύ μία ώρα για να μου της ξανακατεβάσει το play. (τις κατεβάζει μόνο του με το που βάζεις το email και ολοκληρώνεις τον οδηγό αρχικού σεταρίσματος.

Έτσι πλέον είμαι βέβαιος ότι δεν θα υπάρχουν conflicts που στην δική σου περίπτωση που είσαι ακόμα με 4.2.2 είναι πολύ πιθανόν να υπάρχουν. Αλλά πραγματικά όπως έχω δει τις διαφορές, με την 4.2.2 το τηλέφωνο θα το πουλούσα ακόμα και 100€ για να μην το έχω στα χέρια μου. Ήταν απογοητευτικό και σε όριο να σκέφτομαι ότι έκανα την μεγαλύτερη βλακεία που πήρα S4 αντί για Nexus 5 ή LG G2.

Που ακόμα και τώρα είμαι σε έντονες σκέψεις να φύγω από το S4, αλλά έχει βελτιωθεί η κατάσταση πάρα πολύ.

Αυτά θέλω να αποφύγω!! Έχω βαρεθεί να στήνω συσκευές. Και ναι όντως όταν πήρα το s4 και το έστησα όντως μου κατέβασε αυτόματα όλες τις εφαρμογές που είχα και πραγματικά με γλίτωσε από πολλά, αλλά πάλι θέλει δουλειά για να το στήσω όπως θέλω. Ειδικά αυτές τις επαφές τις οποίες τις έχω σε ομάδες γιατί μου χρειάζεται πολύ, κανένα BACK UP (ούτε του κινητού, ούτε το mybackup pro, αλλά δενέχω δοκιμάσει το helium) δεν μου τις σώζει και πρέπει να τις στήσω από την αρχή και μιλάμε για καμιά 1000 επαφές! Μόνο που το σκέφτομαι....:wacko:

 

Αν δεν είμαι εκτός θέματος, τι προβλήματα είχατε με την 4.2.2 που δεν τα βλέπω εγώ;;

 

Επίσης στο S4 οταν έβαλα την εξωτερική κάρτα μνήμης έπρεπε να την κάνω διαμόρφωση μέσω του κινητού για να την διαβάζει, με αποτέλεσμα αν την βγάλω από το κινητό και την βάλω στον υπολογιστή να μη μπορεί να την διαβάσει. Την διαβάζει δηλαδή μόνο μέσω του κινητού. Από την άλλη το s4 mini της γυναίκας μου δεν το κάνει αυτό (δηλαδή δεν ζήτησε διαμόρφωση της κάρτας) και η κάρτα διαβάζεται και από υπολογιστή μεμονομένα και από το κινητό. Με την 4.4.2 φαντάζομαι ότι δεν αλλάζει κάτι σε αυτό το οποίο είναι ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Αυτά θέλω να αποφύγω!! Έχω βαρεθεί να στήνω συσκευές. Και ναι όντως όταν πήρα το s4 και το έστησα όντως μου κατέβασε αυτόματα όλες τις εφαρμογές που είχα και πραγματικά με γλίτωσε από πολλά, αλλά πάλι θέλει δουλειά για να το στήσω όπως θέλω. Ειδικά αυτές τις επαφές τις οποίες τις έχω σε ομάδες γιατί μου χρειάζεται πολύ, κανένα BACK UP (ούτε του κινητού, ούτε το mybackup pro, αλλά δενέχω δοκιμάσει το helium) δεν μου τις σώζει και πρέπει να τις στήσω από την αρχή και μιλάμε για καμιά 1000 επαφές! Μόνο που το σκέφτομαι....:wacko:

 

Αν δεν είμαι εκτός θέματος, τι προβλήματα είχατε με την 4.2.2 που δεν τα βλέπω εγώ;;

 

Επίσης στο S4 οταν έβαλα την εξωτερική κάρτα μνήμης έπρεπε να την κάνω διαμόρφωση μέσω του κινητού για να την διαβάζει, με αποτέλεσμα αν την βγάλω από το κινητό και την βάλω στον υπολογιστή να μη μπορεί να την διαβάσει. Την διαβάζει δηλαδή μόνο μέσω του κινητού. Από την άλλη το s4 mini της γυναίκας μου δεν το κάνει αυτό (δηλαδή δεν ζήτησε διαμόρφωση της κάρτας) και η κάρτα διαβάζεται και από υπολογιστή μεμονομένα και από το κινητό. Με την 4.4.2 φαντάζομαι ότι δεν αλλάζει κάτι σε αυτό το οποίο είναι ΑΚΡΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!

 

Εγώ δεν είχα τέτοια θέματα όσο αναφορά την κάρτα μνήμης. Και το format το έκανα στο PC μου με πρόγραμμα!

Η 4.2.2 το κυριότερο είναι το απίστευτο lag που έιχε. Αυτό όσο πάει μειώνεται!!! Και φυσικά έχω δει καλύτερη αυτονομία, περισσότερες ώρες οθόνης!

 

Καλά τις επαφές δεν τις έχεις στο Gmail? Υπάρχει άνθρωπος με smartphone που έχει τις επαφές του έτσι χύμα στο τηλέφωνο? Φιλικά τελείώς αλλά είσαι απαράδεκτος αν δεν τις έχεις στο gmail. Που έτσι στις συχρονιίζει κάθε φορά και με τις ομάδες και με όλα

Google Pixel 6 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα τέτοια θέματα όσο αναφορά την κάρτα μνήμης. Και το format το έκανα στο PC μου με πρόγραμμα!

Η 4.2.2 το κυριότερο είναι το απίστευτο lag που έιχε. Αυτό όσο πάει μειώνεται!!! Και φυσικά έχω δει καλύτερη αυτονομία, περισσότερες ώρες οθόνης!

 

Καλά τις επαφές δεν τις έχεις στο Gmail? Υπάρχει άνθρωπος με smartphone που έχει τις επαφές του έτσι χύμα στο τηλέφωνο? Φιλικά τελείώς αλλά είσαι απαράδεκτος αν δεν τις έχεις στο gmail. Που έτσι στις συχρονιίζει κάθε φορά και με τις ομάδες και με όλα

 

Δηλαδή αν βγάλεις την κάρτα μνήμης και την βάλεις σε ένα card reader ενός υπολογιστή θα την διαβάσει;; Εμένα μου ζητά διαμόρφωση και δεν την διαβάζει. Πως είναι δυνατόν;;;

 

Όσο για το GMAIL το είχα κάνει στο s2 που είχα και μου τα είχε κάνει μαντάρα από όσο θυμάμαι. Τι να πω; Θα κάνω μια δοκιμή με το ταμπλετ που δεν με ενδιαφέρει τόσο για να δω.;)

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κ εγώ την κιτ κατ... επανέφερα το samsung launcher για να δω πως είναι κ ανακάλυψα το εξής 1. Δεν βρίσω πως να κρύβεις πλεον τις εφαρμογές 2. Και πιο σημαντικό όποια εφαρμογή είχα κρυμμένη δεν την βρίσκω. Το έχει πάθει κάνεις?

 

Μίλησα με Samsung... στην αρχή πήγε να μου πει κάτι μ*@ες και αερολογίες αλλά την ζόρισα και θα με πάρουν κ θα κάνουν απομακρυσμένο έλεγχο στο κινητό μου... Είναι γελοίο ότι χάθηκαν εφαρμογές πάντως... στο app manager υπάρχουν...

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...