Jump to content

[S4] Διαθεσιμότητα και αγορά


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρήγγειλα το s4 σε μωβ από το ortel.gr και είναι να το φέρουν Δευτέρα - Τρίτη. Το κατάστημα μέχρι την Παρασκευή υπήρχε στο skroutz και τώρα εξαφανίστηκε ! Τι σημαίνει αυτό; Ότι δεν είναι αξιόπιστο; Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει. Το καλό είναι ότι δεν έδωσα λεφτά, καθώς είναι να το παραλάβω με αντικαταβολή την Τετάρτη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παρήγγειλα το s4 σε μωβ από το ortel.gr και είναι να το φέρουν Δευτέρα - Τρίτη. Το κατάστημα μέχρι την Παρασκευή υπήρχε στο skroutz και τώρα εξαφανίστηκε ! Τι σημαίνει αυτό; Ότι δεν είναι αξιόπιστο; Αν γνωρίζει κάποιος ας με ενημερώσει. Το καλό είναι ότι δεν έδωσα λεφτά, καθώς είναι να το παραλάβω με αντικαταβολή την Τετάρτη.

 

Καλά τόσα μαγαζιά εχουμε προτείνει εδω μέσα, εσυ απο κει βρήκες να το πάρεις;;; Δεν το χω ξανακούσει το συγκεκριμένο αλλά το χουν πετάξει και απ το skroutz και απ το bestprice.

Link to comment
Share on other sites

Σε τελικη μην παραλαβεις ....μην εχεις αργοτερα θεματα....εχει ενα σωρο μαγαζια οπως λεει κι ο απο πανω....παρτο απο κει και τελος!

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν με πάρετε από τα μούτρα, να ξέρετε ότι έχει εξαντληθεί γενικά το μωβ και ήταν οι μόνοι που θα το φέρνανε εκτός από το birdphone που το ανέβασε στα 334. Γι αυτό και είπα να το πάρω από εκεί. Edited by tashauna
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες....σκεφτομαι να παραγγειλω το 4αρι....Αυτη τη στιγμη βλεπω οτι βγαινει κοντα στα 315(μαζι με μεταφορικα για επαρχια...). Μια γρηγορη ερωτηση στους πιο εμπειρους? Αξιζει η χρονικη στιγμη για αγορα? Θελω να πω επειδη βλεπω οτι εχει παρει μια σημαντικα καθοδικη ταση που πιστευετε οτι θα κατσει η μπιλια της τιμης και σε ποσο χρονικο διαστημα εχοντας την εμπειρια απο τα προηγουμενα μοντελα? Με αλλα λογια αν ειναι να πεσει κανα 20αρικο μεσα στους επομενους 3 μηνες να το παρω... αλλα ετσι οπως καυεβαινει μηπως πεσει τοσο μεσα σε 2-3 εβδομαδες? Θα ηθελα τη γνωμη σας...και αν αξιζει να περιμενω ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελικά σκέφτομαι να πάρω το S4. Βρήκα αυτή http://www.ebay.com/itm/Sa...item2ecdf41a3d. Ή να προτιμήσω την i9505?

 

Κανείς...?

Link to comment
Share on other sites

Το link σου δεν οδηγεί κάπου, είναι λάθος.

 

Και να οδηγούσε κάπου το Link, το να πάρεις smartphone απο ebay, το θεωρώ το λιγότερο αυτοκτονία! Αμα δεν σου ρθει ποτέ ή λάβεις κανα κλώνο, μην κλαίς μετά, ε;;;

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Θέλω να αγοράσω το S4 i9506. Μπορώ να το βρώ από κάπου? Έχει υποστήριξη Ελλάδα? Γενικά είμαι λίγο μπερδεμένος. Έχω ένα μπάτζετ 350 -400 ευρώ
Link to comment
Share on other sites

Οκ. Θέλω να αγοράσω το S4 i9506. Μπορώ να το βρώ από κάπου? Έχει υποστήριξη Ελλάδα? Γενικά είμαι λίγο μπερδεμένος. Έχω ένα μπάτζετ 350 -400 ευρώ

 

ειναι παρα πολυ καλο κινητο..αυτο μονο απο ebay θα το παρεις!!!κοιτα στο sammobiles αυτο το μοντελο απο οτι βλεπω αργει να παρει λιγο τις αναβαθμισεις!!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες....σκεφτομαι να παραγγειλω το 4αρι....Αυτη τη στιγμη βλεπω οτι βγαινει κοντα στα 315(μαζι με μεταφορικα για επαρχια...). Μια γρηγορη ερωτηση στους πιο εμπειρους? Αξιζει η χρονικη στιγμη για αγορα? Θελω να πω επειδη βλεπω οτι εχει παρει μια σημαντικα καθοδικη ταση που πιστευετε οτι θα κατσει η μπιλια της τιμης και σε ποσο χρονικο διαστημα εχοντας την εμπειρια απο τα προηγουμενα μοντελα? Με αλλα λογια αν ειναι να πεσει κανα 20αρικο μεσα στους επομενους 3 μηνες να το παρω... αλλα ετσι οπως καυεβαινει μηπως πεσει τοσο μεσα σε 2-3 εβδομαδες? Θα ηθελα τη γνωμη σας...και αν αξιζει να περιμενω ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

μπορει να βοηθησει καποιος φιλος?:D

Link to comment
Share on other sites

μπορει να βοηθησει καποιος φιλος?:D

 

Μάντης δεν είναι κανένας, αλλά επειδή το έψαχνα κάθε μέρα πόσο πέφτει από 1η Μαρτίου μπορώ να σου πω ότι από κει που έπεφτε 2 ευρώ σχεδόν την ημέρα, τώρα έχει κάνει κοιλιά. Γι αυτό και εγώ προσωπικά το παρήγγειλα το Σάββατο. Τώρα η επιλογή είναι δική σου καθώς το budget σου το γνωρίζεις μόνο εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα για την απαντηση...το ξερω οτι μαντης δεν ειναι κανενας...πιο πολυ το ρωταω αν καποιος εχει παρομοια εμπειρια με προηγουμενα μοντελα...
Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλα για την απαντηση...το ξερω οτι μαντης δεν ειναι κανενας...πιο πολυ το ρωταω αν καποιος εχει παρομοια εμπειρια με προηγουμενα μοντελα...

 

Το σίγουρο είναι ότι αφού σε 5 μέρες το s4 δεν θα είναι πια ναυαρχίδα, θα συνεχίσει να πέφτει η τιμή της.

Το θέμα είναι πόσο αντέχεις χωρίς αυτό και ειδικά εν όψει Πάσχα !

Αυτό που με προβληματίζει είναι που το Birdphone ανέβηκε κ σταθεροποιήθηκε εδώ κ λίγες μέρες στα 334.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα!

Μπορει καποιος να μου πρωτεινει ενα αξιοπιστο καταστημα να κανω αγορα το s4 σε black mist.

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα!

Μπορει καποιος να μου πρωτεινει ενα αξιοπιστο καταστημα να κανω αγορα το s4 σε black mist.

Ευχαριστω!

 

εχω αγορασει αρκετες φορες απο το birdphone,δεν ειχα ποτε προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το birdphone πλησιάζει σιγά-σιγά τα μεγαλύτερα καταστήματα, με περισσότερο προσωπικό, με περισσότερες υπηρεσίες και απ το καλοκαίρι και μετά έχει την τάση να είναι αρκετά πιο ακριβό απ τα υπόλοιπα..Είδατε πως όταν αυξάνονται τα έξοδα, αυξάνονται και οι τιμές;;; Ετσι πάει, γι αυτό και τα επίσημα που κατηγορείτε είναι πανάκριβα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, τελικά το να σβήνεται ενα μαγαζί προσωρινά από το Σκρουτζ, είναι καθαρά λόγω έλλειψης πιστωτικού. Εγώ επειδή το ΣΚ δεν έβλεπα το ortel.gr κ σας έγραψα εδώ την αγωνία μου, από φόβο ακύρωσα την παραγγελία. Ωστόσο σήμερα ξαναμπήκε το εν λόγω κατάστημα και τους τηλεφώνησα ώστε να ρωτήσω τι συνέβη. Τελικά ηταν ευγενέστατος κ εξυπηρετικος αυτός που απάντησε και μου είπε ότι απλά δεν μπορούσαν να προστεθούν λεφτά στο Σκρουτζ στη διάρκεια του ΣΚ. Και το καλύτερο είναι ότι παρόλο που η συμφωνημενη τιμή ήταν 312, θα το αγοράσω τελικά με 3 ευρώ λιγότερα όπως πουλιέται σήμερα. Χάρηκα πολύ που λύθηκε το μπέρδεμα. Σήμερα παραλαμβάνει από Γερμανία μου είπε, οπότε λογικά Τετάρτη θα είναι στα χέρια μου! Άντε γιατί έχω σκάσει!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει αγορασει κανεις απ το ΚΑΙZER

στην πανεπιστημιου 67

Γιατι θελω να κανω αγορα το s4 αυριο..

Και στο σκρουτζ μου βγαζει 2-3 καταστηματα καιζερ.

Ας μου απαντησει καποιος!!

Ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει αγορασει κανεις απ το ΚΑΙZER

στην πανεπιστημιου 67

Γιατι θελω να κανω αγορα το s4 αυριο..

Και στο σκρουτζ μου βγαζει 2-3 καταστηματα καιζερ.

Ας μου απαντησει καποιος!!

Ευχαριστω πολυ!!

αξοπιστω ειναι φιλε μου προχωρα και καλοριζικο κιολαςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε s4 k note 2 .πειτε ρε παιδια ειναι καλυτερο τελικα η οχι;δεν με πειραζει το μεγεθος του note2 παντως.το σ4 σαφως πιο φρεσκο
Link to comment
Share on other sites

Μάντης δεν είναι κανένας, αλλά επειδή το έψαχνα κάθε μέρα πόσο πέφτει από 1η Μαρτίου μπορώ να σου πω ότι από κει που έπεφτε 2 ευρώ σχεδόν την ημέρα, τώρα έχει κάνει κοιλιά. Γι αυτό και εγώ προσωπικά το παρήγγειλα το Σάββατο. Τώρα η επιλογή είναι δική σου καθώς το budget σου το γνωρίζεις μόνο εσύ.

 

ωραιος φιλε. Και εγω παραγγειλα δυο S4 (το ενα για τον αδεφο μου). Η τιμη επεφτε συνεχεια, αλλα ειναι καμια εβδομαδα πλεον που πεφτει πολυ σιγα... οποτε τωρα χτυπησα κ εγω! Αντε να κανουμε Πασχα νωρις!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο παιδια παρτε ολοι s4 να γινόμαστε περισσοτεροι,να τα βλεπουν οι εχθροι μας και να βγαζουν αφρους με την κινηταρα!

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S4] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...