Jump to content

MyCosmos e-mail


SeCtoR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μηπως απο σήμερα η σελίδα δεν λειτουργεί καθόλου; μήπως;!!

 

εμένα δουλεύει αυτή τη στιγμή..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έκανες κανονικά login?

 

ναι και έστειλα και SMS..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

το ένα mycosmos Email με βάζει κανονικά μέσα ενώ το άλλο μου βγάζει μήνυμα όταν περνάω Username , password...

 

"Server Error in '/MyCosmos' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. "

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

το ένα mycosmos Email με βάζει κανονικά μέσα ενώ το άλλο μου βγάζει μήνυμα όταν περνάω Username , password...

 

"Server Error in '/MyCosmos' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. "

 

Και μένα μου το βγαλε αυτό αλλά ήταν από ένα παλιό νούμερο που ενώ είχε λήξει εδώ και καιρό,προφανώς τώρα σταμάτησε να ισχύει και για το mycosmos.Μήπως κάτι αντίστοιχο συμβαίνει και σε σένα;Κατά τ' άλλα η υπηρεσία δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

απο αργά χθές το βράδυ (μάλλον νωρίς σήμερα το πρωί) το φτιάξαν και λειτουργεί κανονικά

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

οι ειδoποιήσεις στο κινητό σας έρχονται κανονικά? είναι κανά δυό μέρες τώρα που δεν..

 

άκυρο.. εντάξει είναι..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
το ένα mycosmos Email με βάζει κανονικά μέσα ενώ το άλλο μου βγάζει μήνυμα όταν περνάω Username , password...

 

"Server Error in '/MyCosmos' Application.

Runtime Error

Description: An application error occurred on the server. The current custom error settings for this application prevent the details of the application error from being viewed remotely (for security reasons). It could, however, be viewed by browsers running on the local server machine. "

 

μου το κανει και εμενα...οταν ομως σβυσω την Browsing history...δηλαδη ολα τα προσωρινα αρχεια και τα cookies το προβλημα διορθωνετε.... :p

 

...α και κατι αλλο ...προχθες εβλεπα στην δορυφορικη το καναλι του καζακσταν.... http://www.caspionet.kz/eng/....και εκει που μιλαγε για επιχειρησεις στο καζακσταν εδειξε σε μια φαση εναν υπαλληλο που δουλευε στο PC του και ειχε ανοιξει το mycosmos mail.....:lol: :lol: :lol: :lol:

 

...μεγαλη επιτυχια το mycosmos....:) :) :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kano log in sto mycosmos 105 fores thn hmera.Ta nevra mou .............

Pios mangas tha mou pei ena tropo na meno login xoris periorismo.

Simioteon oti zhto na sinexeiso na xeisimopoio to mail moy meso tou side tou mycosmos kai oxi na ton sindeso me kapio allo programa.

Sas efxaristo.

Vaggelis

Link to comment
Share on other sites

Mia lush einai na xrhsimopoihseis ena programma plugin san to roboform. Wste na mhn xreiazetai na plhktrologeis kathe fora username kai password. Kati paromoio nomizw exei kai o internet explorer apo monos tou. Apla tha patas to koumpi eisodos. Na meneis sundedemenos alliws... duskolo nomizw.
Link to comment
Share on other sites

Kano log in sto mycosmos 105 fores thn hmera.Ta nevra mou .............

Pios mangas tha mou pei ena tropo na meno login xoris periorismo.

Simioteon oti zhto na sinexeiso na xeisimopoio to mail moy meso tou side tou mycosmos kai oxi na ton sindeso me kapio allo programa.

Sas efxaristo.

Vaggelis

 

Μας χάριζαν ένα γάιδαρο και τον κοιτούσαμε στα δόντια.. :)

Να λέμε και ευχαριστώ που υπάρχει και το mycosmos.Και μένα με ενοχλεί το log in αλλά με ευχαριστεί πολύ που έχω 60sms καθημερινά..

Link to comment
Share on other sites

Μας χάριζαν ένα γάιδαρο και τον κοιτούσαμε στα δόντια.. :)

Να λέμε και ευχαριστώ που υπάρχει και το mycosmos.Και μένα με ενοχλεί το log in αλλά με ευχαριστεί πολύ που έχω 60sms καθημερινά..

 

60? 10 δεν είναι?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

60? 10 δεν είναι?
...

 

...μαλλον ο Βασιλης εχει σαν και εμενα πολλα νουμερα Cosmo :p :p :p :p

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ε..όχι ακριβώς :p Τα έχω δανειστεί από φίλους μόνο κ μόνο για να κάνω την εγγραφή μιας και οι συγκεκριμένοι δεν χρησιμοποιούν το internet καθόλου.

Ναι 10 είναι τα καθημερινά sms. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ρε μαγκες προσπαθω να μπω στην υπηρεσια μεσω web και "τρωω" πορτα :mad: Βαζω κανονικα ονομα και κωδικο και δεν με βαζει.ενω τα ε-μαιλ και οι ειδοποιησεις ερχονται κανονικα στο τηλεφωνο..τι να συμβαινει αραγε?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα εδώ και 1 ώρα τουλάχιστον.Από τα γνωστά κολλήματα..το πρωί θα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Έχει πρόβλημα εδώ και 1 ώρα τουλάχιστον.Από τα γνωστά κολλήματα..το πρωί θα είναι οκ

Ευχαριστώ για την γρηγορη σου απαντηση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανείς για πόσο καιρό μετά την απενεργοποίηση της σύνδεσης παραμένει ενεργό το mycosmos mail; Πρόκειται να κάνω φορητότητα σε ΤΙΜ λόγω κακής κάλυψης στην περιοχή που μένω, αλλά δεν θέλω να χάσω το email. Τουλάχιστον υπάρχει δυνατότητα να παραμείνει για ένα διάστημα read only, ωστέ να παίρνω τα εισερχόμενα ή να συνδέσω το nickname μου με άλλο αριθμό (π.χ. με καρτοκινητό); Thx
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ακου πως εχουν τα πραγματα...

Ουσιαστικα οι υπευθυνοι του mycosmos δεν κανουν καποια ενεργεια για να επενεργοποιησουν τον λογαριασμο του e-mail οταν απενεργοποιηθει ο αριθμος.Υπαρχουν τωρα οι εξης επιλογες:

-Να μην αλλαξεις τιποτα μιας και θα κανεις φορητοτητα το νουμερο θα ειναι ακομα κατωχυρωμενο, απλα δεν ξερω σε αυτη την περιπτωση τι γινεται με τις ειδοποιησεις μεσω sms.

-Να διαγραψεις το ονομα της διευθυμσης και να το κατωχυρωσεις σε ενα καρτοκινητο cosmote.

Παντως να σου πω οτι χρησιμοποιω ενα account εδω και μια 4ετια αφου εχει απενεργοποιηθει το συγκεκριμενο τηλεφωνο...

Mycosmos rules :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Να διαγραψεις το ονομα της διευθυμσης και να το κατωχυρωσεις σε ενα καρτοκινητο cosmote.
...

 

...αυτο δεν γινεται πλεον...παλιοτερα το ειχα κανει αλλα πριν κανενα 3μηνο που το ξαναδοκιμασα δεν γινοταν....το ονομα μπορει να διαγραφτηκε αλλα τα μαιλ (σπαμ) εξακολουθουσαν να πηγαινουν εκει που ηταν το νουμερο...οταν δε προσπαθησα να την κατωχυρωσα σε αλλο καρτοκινητο μου ελεγε οτι ηταν δεσμευμενη....:wacko:

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως το επιχειρησα επιτυχημενα προσφατα!! Απο το ενα νουμερακι διεγραψα την διευθυνση (δηλαδη το onoma@mycosmos.gr) και το εκανα main σε ενα αλλο νουμερο καρτοκινητο!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/8090sunnlogoheader1.gif
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα πάνε κοντά στα 3 χρόνια που έχει απενεργοποιηθεί το νούμερο και το το mycosmos δουλεύει μια χαρούλα.

Link to comment
Share on other sites

Kano log in sto mycosmos 105 fores thn hmera.Ta nevra mou .............

Pios mangas tha mou pei ena tropo na meno login xoris periorismo.

Simioteon oti zhto na sinexeiso na xeisimopoio to mail moy meso tou side tou mycosmos kai oxi na ton sindeso me kapio allo programa.

Sas efxaristo.

Vaggelis

Χρησιμοποιω τον http://www.opera.com/ και ειμαι πολυ ευχαριστημενος.Εχει μια λειτουργια που λεγεται Wand Passwords και με το πατημα ενος κουμπιου διαλεγεις τα στοιχεια για το login και γινεται πανευκολα.

Στην τελευταια εκδοση προσθεσαν την λειτουργια Speed Dial που κανει τα πραγματα ευκολοτερα &γρηγοροτερα :p

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...