Jump to content

Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ηχητικά πως τα πάει;

Δεν εννοώ με ακρόαση από ακουστικά ή από το ενσωματωμένο, αλλά αν το έχετε συνδέσει σε ηχοσύστημα σπιτιού/αυτοκινήτου κλπ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ο ήχος όταν το συνδέσεις με άλλη συσκευή αναπαραγωγής, εξαρτάται περισσότερο απ αυτήν.

Χρησιμοποιώ για μουσική την εφαρμογή poweramp και ο ήχος στο αυτοκίνητο είναι τέλειος.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενθαρρυντικό αυτό, διότι άλλες δύο συσκευές android (κινητά, όχι tablet) που είχα συνδέσει, είχαν απογοητευτική απόδοση.

Με BT έχεις κάνει τη σύνδεση, ή με την έξοδο των ακουστικών;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενθαρρυντικό αυτό, διότι άλλες δύο συσκευές android (κινητά, όχι tablet) που είχα συνδέσει, είχαν απογοητευτική απόδοση.

Με BT έχεις κάνει τη σύνδεση, ή με την έξοδο των ακουστικών;

 

Με ΒΤ. Από την στιγμή που δεν μπορεί να συνδεθεί όπως το iPhone με usb προτιμώ το BT.

Δεν υπαρχουν διακοπές και εφόσον το car stereo έχει καλή απόδοση σε συνάρτηση με το Poweramp, το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!!!

Σας γράφω από το νέο μου tablet που μόλις απέκτησα από το eshop (crazy sundays) από 599€ - - >369€.

Πρώτη εντύπωση εξαιρετική!!!

Αρκετά γρήγορο βέβαια ακόμα είναι άδειο.

Για όσους θέλουν να μάθουν είναι από Ελβετία (AUT).

Αυτά προς το παρόν.

Edited by sofo988
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!!!

Σας γράφω από το νέο μου tablet που μόλις απέκτησα από το eshop (crazy sundays) από 599€ - - >369€.

Πρώτη εντύπωση εξαιρετική!!!

Αρκετά γρήγορο βέβαια ακόμα είναι άδειο.

Για όσους θέλουν να μάθουν είναι Γερμανικής προέλευσης.

Αυτά προς το παρόν.

 

Εξαιρετική επιλογή! 4G και σ αυτή την τιμή, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Καλοδούλευτο :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!!!

Σας γράφω από το νέο μου tablet που μόλις απέκτησα από το eshop (crazy sundays) από 599€ - - >369€.

Πρώτη εντύπωση εξαιρετική!!!

Αρκετά γρήγορο βέβαια ακόμα είναι άδειο.

Για όσους θέλουν να μάθουν είναι Γερμανικής προέλευσης.

Αυτά προς το παρόν.

 

Καλορίζικο.με ποια έκδοση είναι?

Ευχαριστημένος?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους σας!!!

Σας γράφω από το νέο μου tablet που μόλις απέκτησα από το eshop (crazy sundays) από 599€ - - >369€.

Πρώτη εντύπωση εξαιρετική!!!

Αρκετά γρήγορο βέβαια ακόμα είναι άδειο.

Για όσους θέλουν να μάθουν είναι Γερμανικής προέλευσης.

Αυτά προς το παρόν.

 

Καλησπέρα, έχεις επιβεβαιώσει από τη Samsung για την εγγύηση; Γιατί έχω διαβάσει ότι η εγγύηση είναι του e-shop, και όχι της Samsung.Αν μπορείς απάντησε γιατί καίγομαι να παραγγείλω.Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχεις επιβεβαιώσει από τη Samsung για την εγγύηση; Γιατί έχω διαβάσει ότι η εγγύηση είναι του e-shop, και όχι της Samsung.Αν μπορείς απάντησε γιατί καίγομαι να παραγγείλω.Ευχαριστώ.

 

Δεν νομίζω να ισχύει αυτό που λες.

 

Καλορίζικο.με ποια έκδοση είναι?

Ευχαριστημένος?

 

Μέχρι στιγμής απόλυτα ευχαριστιμένος!!! 4.1.2 φοράει.

Edited by sofo988
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής απόλυτα ευχαριστιμένος!!! 4.1.2 φοράει.

 

Τα γερμανικά LTE έχουν πάρει την 4.2.2 :) για κάνε καμιά ενημέρωση λογισμικού

Link to comment
Share on other sites

Τα γερμανικά LTE έχουν πάρει την 4.2.2 :) για κάνε καμιά ενημέρωση λογισμικού

 

Λοιπόν παιδιά έμπλεξα τα μπούτια μου με τόσες συσκευές που ασχολήθηκα απο προχθές. Αυτό που πήρα από το e-shop είναι από Ελβετία (AUT). Οπότε πιθανόν να υπάρχει θέμα και με την εγγύηση απο την samsung.Το γερμανικό έχεις δίκαιο έχει πάρει την αναβάθμιση.

 

Και απ'ότι παρατηρώ στο site τις εταιρίας Ελληνικό δεν έχει βγει έτσι. Στην λίστα με τα firmwares δεν υπάρχει κάτι για Ελλάδα.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

Edited by sofo988
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά έμπλεξα τα μπούτια μου με τόσες συσκευές που ασχολήθηκα απο προχθές. Αυτό που πήρα από το e-shop είναι από Ελβετία (AUT). Οπότε πιθανόν να υπάρχει θέμα και με την εγγύηση απο την samsung.Το γερμανικό έχεις δίκαιο έχει πάρει την αναβάθμιση.

 

Και απ'ότι παρατηρώ στο site τις εταιρίας Ελληνικό δεν έχει βγει έτσι. Στην λίστα με τα firmwares δεν υπάρχει κάτι για Ελλάδα.

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματος.

 

Γιατί να υπάρχει πρόβλημα;; Πανευρωπαϊκή εγγύηση προσφέρει η samsung.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να υπάρχει πρόβλημα;; Πανευρωπαϊκή εγγύηση προσφέρει η samsung.

 

Πανευρωπαϊκή εγγύηση προσφέρει αλλά με την Ελβετία τι γίνεται;;; Δεν ανήκει στην ΕΕ όπως η Ελλάδα αλλά έχει άλλου είδους σχέσεις. (Έτσι έχω διαβάσει).

Θα πάρω αύριο ένα τηλέφωνο μόλις μπορέσω να δω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Πανευρωπαϊκή εγγύηση προσφέρει αλλά με την Ελβετία τι γίνεται;;; Δεν ανήκει στην ΕΕ όπως η Ελλάδα αλλά έχει άλλου είδους σχέσεις. (Έτσι έχω διαβάσει).

Θα πάρω αύριο ένα τηλέφωνο μόλις μπορέσω να δω τι παίζει.

 

Παρόλα αυτά είναι ευρωπαϊκή χώρα. Δε θα χεις κανένα πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει το widget για τον καιρο το μεγαλο που ειναι το default. Μπορω να βαλω μονο το μικρό που είναι 3×2. Έχω την 4.2.2 Τι μπορει να συμβαίνει?
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Εχω χασει το widget για τον καιρο το μεγαλο που ειναι το default. Μπορω να βαλω μονο το μικρό που είναι 3×2. Έχω την 4.2.2 Τι μπορει να συμβαίνει?

 

Αυτό εδω εννοείς;; https://www.dropbox.com/s/f98w3zfdoy8noko/2013-11-29%2002.44.58.png μόνο αυτό εχω, δεν εχω μικρότερο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το accuweather μου βγαζει 3 βαθμους διαφορα στην θερμοκρασια την ιδια ωρα σε σχεση με το google weather.εχετε να προτεινετε καμια πιο αξιοπιστη εφαρμογη καιρου;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το accuweather μου βγαζει 3 βαθμους διαφορα στην θερμοκρασια την ιδια ωρα σε σχεση με το google weather.εχετε να προτεινετε καμια πιο αξιοπιστη εφαρμογη καιρου;

 

Υπάρχει google weather; :confused: Εγώ χρησιμοποιώ αυτό στο ταμπλετ

Link to comment
Share on other sites

Αυτό εδω εννοείς;; https://www.dropbox.com/s/f98w3zfdoy8noko/2013-11-29%2002.44.58.png μόνο αυτό εχω, δεν εχω μικρότερο

Αυτό Εμενα πλεον δεν μου το βγάζει άλλα ένα μικρότερο 3×2

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!!!

Μόλις επικοινώνησα με την Samsung για να δω αν όντως καλύπτει με εγγύηση την συσκευή που πουλάει το e-shop (Samsung Galaxy Note 8 GT-N5120 LTE) .

Το imei τις συσκευής δεν υπάρχει στα αρχεία τις samsung hellas, βέβαια δεν υπάρχει και η συσκευή σαν μοντέλο γιατί δεν κυκλοφορεί για την Ελλάδα.

Θα το ψαξει ο άνθρωπος που μου μίλησε (πολύ εξυπηρετικος) και θα με πάρει. Το μόνο που μου είπε είναι ότι εάν η συσκευή προορίζεται για Ευρωπαϊκή χώρα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Περιμένω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου!!!

Μόλις επικοινώνησα με την Samsung για να δω αν όντως καλύπτει με εγγύηση την συσκευή που πουλάει το e-shop (Samsung Galaxy Note 8 GT-N5120 LTE) .

Το imei τις συσκευής δεν υπάρχει στα αρχεία τις samsung hellas, βέβαια δεν υπάρχει και η συσκευή σαν μοντέλο γιατί δεν κυκλοφορεί για την Ελλάδα.

Θα το ψαξει ο άνθρωπος που μου μίλησε (πολύ εξυπηρετικος) και θα με πάρει. Το μόνο που μου είπε είναι ότι εάν η συσκευή προορίζεται για Ευρωπαϊκή χώρα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Περιμένω....

 

Καλησπέρα, υπάρχει νέο για την εγγύηση;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εαν η συσκευή είναι ευρωπαϊκή καλύπτεται κανονικότατα απ την εγγύηση. @xandik καλύτερα να προλάβεις την προσφορά αυτή γιατί δεν θα το ξαναβρείς σε τέτοια τιμή, πάνω κάτω στην ίδια τιμή πήρα εγώ το απλό wifi.
Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα και το παρήγγειλα κι εγώ!

Παιδιά να υποθέσω οτι εξωτερικά δεν υπάρχει απολύτως καμία διαφορά ανάμεσα στο 5120 & τα 5100-5110...;

Επίσης έχει νόημα να βάλει κανείς ζελατίνα οθόνης όπως στο κινητό; Προφανώς & το τάμπλετ θα μπει σε κάποια θήκη...

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα και το παρήγγειλα κι εγώ!

Παιδιά να υποθέσω οτι εξωτερικά δεν υπάρχει απολύτως καμία διαφορά ανάμεσα στο 5120 & τα 5100-5110...;

Επίσης έχει νόημα να βάλει κανείς ζελατίνα οθόνης όπως στο κινητό; Προφανώς & το τάμπλετ θα μπει σε κάποια θήκη...

 

Η μονη διαφορα ειναι οτι το 5110 δεν εχει το ακουστικο :) κατα τα αλλα ειναι ιδια :). Βαλε μια ζελατινα ετσι για το φοβο των ιουδαιων και με μια οριτζιναλ samsung book case εισαι οκ.

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...