Jump to content

Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)


v@gelis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και όταν θα πας εσύ να αγοράσεις και σου βγάλουν την συσκευή με δαχτυλιές απο τον προηγούμενο κτλ τι θα κάνεις;

θα σκεφτείς ότι ...έτσι λειτουργεί το σύστημά;

 

Προσωπικά δεν θέλω να έχει αγγίξει ΚΑΝΕΙΣ ενδιαφερόμενος την συσκευή που πρόκειται να πάρω... :rolleyes:

 

Εχεις ενα δικιο. Βασικα συμφωνω με το συστημα Αιγυπτου στο μισο. Δηλαδη ανοιγουν συσκευη ελεγχεις για γραντζουνιες και τελος.Τις ζελατινες θα εχει δεν θα αφηνει δαχτυλιες.

Οσο γιατην δοκιμη εχουμε και τα ντεμο.Σε αυτο εχεις δικιο

Edited by tpal
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και όταν θα πας εσύ να αγοράσεις και σου βγάλουν την συσκευή με δαχτυλιές απο τον προηγούμενο κτλ τι θα κάνεις;

θα σκεφτείς ότι ...έτσι λειτουργεί το σύστημά;

 

Προσωπικά δεν θέλω να έχει αγγίξει ΚΑΝΕΙΣ ενδιαφερόμενος την συσκευή που πρόκειται να πάρω... :rolleyes:

 

Κανείς δεν αγοράζει συσκευή με παραβιασμενα αυτοκόλλητα.

Αν δεν την πάρει ο πελάτης σημαίνει οτι έχει πρόβλημα και πηγαίνει πίσω στην αντιπροσωπία. Δεν μπορείς να πεις α δεν μου αρέσει το χρώμα δεν το παίρνω.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν αγοράζει συσκευή με παραβιασμενα αυτοκόλλητα.

Αν δεν την πάρει ο πελάτης σημαίνει οτι έχει πρόβλημα και πηγαίνει πίσω στην αντιπροσωπία. Δεν μπορείς να πεις α δεν μου αρέσει το χρώμα δεν το παίρνω.

 

Δηλαδή άμα το μετανιώσεις τελευταία στιγμή αφού έχει ανοιχτεί, σε δέρνουν ;:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω μια υπεύθυνη άποψη για το θέμα - Ανάλυση οθόνης για διάβασμα pdf.

 

Θέλω άμεσα ένα tablet για διάβασμα + πενάκι για σημειώσεις. έχω το ipad 2 και η ανάλυση είναι τραγική. Περιμένω το νέο νοτε 10.1 αλλά δεν βλέπω να έρχεται πριν τα Χριστούγεννα.

 

Το 8ρι είναι υποφερτό για διάβασμα συνεχόμενο 3-4 ώρες σε pdf χωρίς zoom;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άμα το μετανιώσεις τελευταία στιγμή αφού έχει ανοιχτεί, σε δέρνουν ;:)

 

Ε δεν νομίζω να βάλει κάποιος να το ανοίξουν χωρίς να έχει πάρει απόφαση.

Υπάρχουν τα εκθεσιακά άλλωστε για να το δει οποίος θέλει.

Εκτός αυτού αν δουν κάποιον περίεργο δεν θα το ανοίξουν πριν πληρώσει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, ξέρεις μήπως κανείς αν/πότε θα πάρει το Galaxy Note 8.0 Android 4.3; Ευχαριστώ.

 

Τι να το κάνει ;;;;;;;;;;;:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω μια υπεύθυνη άποψη για το θέμα - Ανάλυση οθόνης για διάβασμα pdf.

 

Θέλω άμεσα ένα tablet για διάβασμα + πενάκι για σημειώσεις. έχω το ipad 2 και η ανάλυση είναι τραγική. Περιμένω το νέο νοτε 10.1 αλλά δεν βλέπω να έρχεται πριν τα Χριστούγεννα.

 

Το 8ρι είναι υποφερτό για διάβασμα συνεχόμενο 3-4 ώρες σε pdf χωρίς zoom;

 

Πήγαινε να το δεις απο κοντά για να σχηματίσεις την δική σου άποψη. Δες τα βιντεο που υπάρχουν στο youtube, διάβασε τα reviews και αποφάσισε. Τελος του μήνα με αρχες του αλλου θα είναι εδω το 10.1 αλλά θα είναι πανακριβο.

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνει ;;;;;;;;;;;:)

 

Εαν ειναι να το βελτιωσει καλα θα κανει να δωθει.

Εδω περιμενουμε το ελληνικο 4.2.2 ακομα ομως

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Το δεύτερο Note 8 πότε λέτε να βγεί;;

 

Τι να το κάνουμε ;;;;;;;;;;;;:)

 

 

 

Πλάκα πλάκα πρέπει κάτι να ανακοινωθεί όπου ναναι.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνουμε ;;;;;;;;;;;;:)

 

 

 

Πλάκα πλάκα πρέπει κάτι να ανακοινωθεί όπου ναναι.

 

Θέλω να το δω, μην πάρω το τωρινό μοντέλο και σε 1 μηνα σκάσει μύτη το καινούργιο :p

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να το δω, μην πάρω το τωρινό μοντέλο και σε 1 μηνα σκάσει μύτη το καινούργιο :p

 

Το νεο μοντέλο θα ανακοινωθεί στην Βαρκελώνη τον Φεβρουάριο και θα κυκλοφορήσει Μάρτιο Απρίλιο τουλάχιστον 150€ πιο ακριβά απ οτι πωλείται σήμερα το μοντελο του 2013.

Και πέρυσι είχε βγεί πολύ νωρίτερα το 10.1

Βέβαια υπάρχει περιπτωση να αλλάξει γιατί ήταν το πρώτο Note tablet στις 8" και ίσως θελήσουν να τοποθετήσουν την κυκλοφορία του μεταξύ Nexus 7 2013 και iPad mini 2014.

To περσινό πάντως κυκλοφόρησε κοντά στο iPad mini το οποίο θέλει να ανταγωνιστεί.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

βλέπω και το πλαίσιο έχει σε προσφορά ( για μέλη) το WIFI 300 ευρώ. Μάλλον θα θέλει να φέρει ή το καφέ μαύρο 8αρι ή πιο πιθανό το νέο Note 10.1 2014 το οποίο κυκλοφορεί Αμερική στις 10-10-2013 και νομίζω προς το τέλος Οκτωβρίου σε Ευρώπη.
Link to comment
Share on other sites

βλέπω και το πλαίσιο έχει σε προσφορά ( για μέλη) το WIFI 300 ευρώ. Μάλλον θα θέλει να φέρει ή το καφέ μαύρο 8αρι ή πιο πιθανό το νέο Note 10.1 2014 το οποίο κυκλοφορεί Αμερική στις 10-10-2013 και νομίζω προς το τέλος Οκτωβρίου σε Ευρώπη.

 

Προσφορά 299 και το multirama το έχει χωρίς προσφορά 298. Για να μην πούμε για τα skroutzομάγαζα

Link to comment
Share on other sites

Προσφορά 299 και το multirama το έχει χωρίς προσφορά 298. Για να μην πούμε για τα skroutzομάγαζα

 

Το 3g πόσο το έχουν?

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Το νεο μοντέλο θα ανακοινωθεί στην Βαρκελώνη τον Φεβρουάριο και θα κυκλοφορήσει Μάρτιο Απρίλιο τουλάχιστον 150€ πιο ακριβά απ οτι πωλείται σήμερα το μοντελο του 2013.

Και πέρυσι είχε βγεί πολύ νωρίτερα το 10.1

Βέβαια υπάρχει περιπτωση να αλλάξει γιατί ήταν το πρώτο Note tablet στις 8" και ίσως θελήσουν να τοποθετήσουν την κυκλοφορία του μεταξύ Nexus 7 2013 και iPad mini 2014.

To περσινό πάντως κυκλοφόρησε κοντά στο iPad mini το οποίο θέλει να ανταγωνιστεί.

 

Μάλιστα, μάλλον θα πάρω το τωρινό μοντέλο..

 

Απο κολλήματα δεν έχουμε κάτι έτσι;;; Απροβλημάτιστο;;;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλετάκι πετάει και θα σε βολέψει πολύ! Δεν έχει κάποιο ζήτημα να ενοχλεί.
Link to comment
Share on other sites

Το ταμπλετάκι πετάει και θα σε βολέψει πολύ! Δεν έχει κάποιο ζήτημα να ενοχλεί.

 

Ωραία. Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι στην λίγο παλαιότητά του επεξεργαστή. Αλλα αφού το note 2 είναι ταχύτατο θα είναι και αυτό.

Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ωραία. Ο μόνος ενδοιασμός μου είναι στην λίγο παλαιότητά του επεξεργαστή. Αλλα αφού το note 2 είναι ταχύτατο θα είναι και αυτό.

 

Η διαφορά καλύπτεται από το ότι η οθόνη δεν είναι FHD. Μια χαρά θα τρέχει. Μόλις το πάρω θα κάνω συγκριτικό σε ταχύτητα με το S4 μου.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, μάλλον θα πάρω το τωρινό μοντέλο..

 

Απο κολλήματα δεν έχουμε κάτι έτσι;;; Απροβλημάτιστο;;;

 

Πετάει λέμε.

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.909321&sid=1

Το 3g πόσο το έχουν?

 

 

Α ξέχασα, όσοι έχετε wi fi μοντέλο, δείτε μήπως έχετε αναβάθμιση σε 4.2.2. Γιατί χάζευα ένα Νοτε 8 Wi-Fi σε μαγαζί και είδα ότι του είχε έρθει αναβάθμιση.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Ακουστε παιδια τι κολλημα εχω φάει,εχω καταλήξει στο note 8 αλλά εχω κολλησει στο χρωμα.

Καλό το ασπρο αλλα απο τις φωτογραφιες νομιζω οτι το καφε ειναι πιο ομορφο.

Γυρισα εν κυριολεξία ολο το λονδινο πηγα στην samsung δεν το φερνουν αγγλια σε καφε,μόνο λευκό

Η τιμη απο οτι βλέπω στην ελλαδα 267 λευκό στην ελλάδα ειναι παρα πολυ καλη πιο καλη με διαφορα απο αγγλία και γερμανια

Το μοναδικό που κολλάω ειναι το χρωμα το καφε το εχει το γερμανικο το αμαζον και βγαινει με μεταφορικα γυρω στα 310 ειναι 40 ευρ διαφορα,μια καρτα και μια θηκη που λένε.Τι μου συνβουλέυεται να κάνω να ακούσω αποψεις θέλω μπας και ξεμπλοκαρω και παρω μια απόφαση

IPhone 3GS,Samsung S III,IPhone 5s,IPad mini retina
Link to comment
Share on other sites

Ακουστε παιδια τι κολλημα εχω φάει,εχω καταλήξει στο note 8 αλλά εχω κολλησει στο χρωμα.

Καλό το ασπρο αλλα απο τις φωτογραφιες νομιζω οτι το καφε ειναι πιο ομορφο.

Γυρισα εν κυριολεξία ολο το λονδινο πηγα στην samsung δεν το φερνουν αγγλια σε καφε,μόνο λευκό

Η τιμη απο οτι βλέπω στην ελλαδα 267 λευκό στην ελλάδα ειναι παρα πολυ καλη πιο καλη με διαφορα απο αγγλία και γερμανια

Το μοναδικό που κολλάω ειναι το χρωμα το καφε το εχει το γερμανικο το αμαζον και βγαινει με μεταφορικα γυρω στα 310 ειναι 40 ευρ διαφορα,μια καρτα και μια θηκη που λένε.Τι μου συνβουλέυεται να κάνω να ακούσω αποψεις θέλω μπας και ξεμπλοκαρω και παρω μια απόφαση

 

 

Εγώ το πήρα από Ελλάδα το black brown και είναι και γερμανικό. Από το eshop όπως έχω ξαναπεί.

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.909319

Edited by nnik_1969

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

εισαι απο θεσσαλονικη να το δω απο κοντα?:)

ειναι πιο ωραιο απο το ασπρο?

Το πήρες 344?

 

Από Πάτρα και πήρα το 3g μοντέλο .

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Galaxy Note 8 (N5100 / N5110)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...