Jump to content

Lenovo A660


foreno
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά το παρήγγειλα και εγώ το κινητάκι απο minideal με SP post ...τους έγραψα ότι θέλω να είναι rooted , να έχει ελληνικά και google play, να έχει ευρωπαικό φορτιστή και να μου το κοστολογίσουν φτηνότερα για να μην έχω θέματα με τελωνίο....άντε υπομονή τώρα :O
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Στον σύνδεσμο που είχα παραγγείλει την μπαταρία (ποστ #288) θυμάμαι ότι είχε στον τίτλο τις παρακάτω συσκευές.. for Lenovo A780 A660 A288T A520 A790E A560E A698T BL194

 

Πηγαίνοντας στον αρχικό σύνδεσμο βλέπω αυτό, ενώ περίμενα να δώ αυτό

wtf??

 

Έχεις δίκιο, κι εγώ όταν την είχα παραγγείλει είχε διαφορετικό τίτλο. Προφανώς έχει 2 παρόμοιες μπαταρίες αλλά επειδή δεν δουλεύουν και οι 2 σε διαφορετικά τηλέφωνα έφτιαξε και άλλη αγγελία! Παρόλα αυτά οι μπαταρίες κανονικά θα έπρεπε να ταιριάζουν και στα 2 τηλέφωνα. Αν δείτε την φωτό σε αυτή την αγγελία θα δείτε ότι η μπαταρία γράφει και τους 2 τύπους (BL194-BL179) και η θέση των υποδοχών για τα pin είναι η σωστή. Συνεπώς στείλτε του φωτό με τις διαφορετικές θέσεις των υποδοχών για τα pin και νομίζω οτι δεν θα έχετε πρόβλημα.

Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά το παρήγγειλα και εγώ το κινητάκι απο minideal με SP post ...τους έγραψα ότι θέλω να είναι rooted , να έχει ελληνικά και google play, να έχει ευρωπαικό φορτιστή και να μου το κοστολογίσουν φτηνότερα για να μην έχω θέματα με τελωνίο....άντε υπομονή τώρα :O

 

μπραβο φιλε, καλως να το λαβεις και υπομονη καμια 12καρια μερες

Link to comment
Share on other sites

Το Σαββατο στις 6μμ στο ΚΔ σημερα στις 9 στα χερια μου.

Απλα φοβερο τηλ και αν σκεφτεις την τιμη του ειναι να γελας καθως πολυ ακριβοτερα τηλ δεν βλεπω να προσφερουν κατι περισσοτερο.

Το εχω ξεζουμισει απο το πρωι :p

Η αληθεια ειναι οτι μεγαλη πειρα δεν εχω αλλα τουλαχιστον με ενα Neo V του γιου μου που τα συγκριναμε ηθελε να τα κανουμε αλλαγη :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Επιπλέον να ενημερώσω ότι έχω παραγγείλει και περιμένω να παραλάβω και αυτή τη μπαταρία, θα ενημερώσω και για τη συγκεκριμένη.

Παρέλαβα εχθές τη μπαταρία. Όλα καλά με τη συγκεκριμένη, ταιριάζει κανονικά στο τηλέφωνο. Είναι λίγο πιο βαριά από την μαμά μπαταρία. Το βράδυ φορτίστηκε και από τώρα το πρωί θα δούμε τι ακριβώς γίνεται με τη διάρκειά της...

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα παιδιά χτες..η παραγγελία είχε γίνει την Παρασκευή 5 Ιουλίου από minideal...εντυπώσεις?Απλά απίστευτο για τα λεφτά του...στην Ελλάδα για τέτοιο κινητό πρέπει να σκάσεις στην ξεφτίλα 200 ευρώπουλα. Το βραδάκι θα ξεκινήσω το ξήλωμα τον κινεζοεφαρμογών...ποιο προγραμματάκι πιστεύεται ότι είναι το πιο εύχρηστο για αυτή την δουλειά?Και από αυτές που φαίνονται στις εφαρμογές χρειάζεται καμία για την σταθερότητα του συστήματος ή είναι όλες για ξήλωμα?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια και ευχαριστώ και τα παιδιά που βρήκανε αυτή την απίστευτη προσφορά και την μοιράστηκαν μαζί μας!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποιο χρώμα είναι πιο ωραίο;

 

αυτό είναι κάτι που μόνος σου πρέπει να το απαντήσεις....εγώ για παράδειγμα επέλεξα το συγκεκριμένο κινητό που μου έκανε μπαμ απ την αρχή το πορτοκαλί χρώμα μιας και το πορτοκαλί είναι το αγαπημένο μου χρώμα.....σε άλλους μπορεί να μην αρέσει τα έντονα χρώματα στο κινητό ή το πορτοκαλί που μπορεί να θυμίζει και γυναικείο ,πράμα που δεν είναι και άλλωστε για μένα δίνει ωραίο στύλ και έχουν περάσει απ τα χέρια μου πολλά SE walkman κινητά που είχαν πορτοκαλί πινελίες και γιαυτό και τα επέλεγα....το μαύρο πράσινο είναι νομίζω πιο σοβαρό και ίσως ανάλογα και την δουλειά που κάνει ο καθένας μπορεί να επιλέξει εκείνο .....αλλά όπως είπα νομίζω η επιλογή στο χρώμα (όπως και στα αμάξια, μηχανές κτλ ) είναι καθαρά στην κρίση του καθενός.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως άνοιξα Dispute στέλνοντας τις φωτό και ζητώντας αντικατάσταση και περιμένω να δω αντίδραση από τον πωλητή... Θα ενημερώσω...

 

Αντρέα τι έχει γίνει, τι σου απάντησε?

Του έστειλα κ γω μήνυμα χθες, συνεργάσιμος φαίνεται..

Πρέπει να βρω μια κάμερα να του στείλω φώτος, που μου ζήτησε..θα το χα κάνει δλδ αν είχα..

Πάντως εμένα οι υποδοχές πέφτουν σωστά, απλά όπως και σε σένα είναι πιο χοντρά τα 'αυτάκια' και δεν κουμπώνει μέσα στη συσκευή..

 

Στην περιγραφή του κινητού εννοώ, κοιτάζοντας και τα υπόλοιπα μοντέλα της lenovo ψάχνοντας να βρω κάτι ... άλλο, καλύτερο;

 

Στο παραπάνω μήνυμα δε σε πιάνω, αλλά κατάλαβα τι ρωτάς στο πρώτο μνμ, όμως δεν ξέρω την απάντηση χεχε

 

 

 

Παιδιά, το κλιπάκι-αν το λέω σωστά, που αδιαβροχοποιεί την υποδοχή των ακουστικών και του φορτιστή όταν το κουμπώνετε, το νιώθετε να κλείνει ερμητικά? Εγώ πάντως όχι :( , μάλιστα μου κάνει εντύπωση που όταν κουμπώνει, δεν κάνει αυτό το κρακ-κρακ που κάνουν συνήθως τα κλιπς, μπαίνει αθόρυβα και χωρίς να μου δώσει την ανάλογη αίσθηση στο δάχτυλο..εν τω μεταξύ έχει κανα δυο μέρες τώρα που δεν κουμπώνει εντελώς και αν το πιέσω σε μια συγκεκριμένη γωνία, κουνιέται λιγάκι, πανω κάτω..δε θέλω να φανταστώ τι θα κάνει σε μερικούς μήνες..κλαψ λιγμ

Παντασουζα
Link to comment
Share on other sites

Αντρέα τι έχει γίνει, τι σου απάντησε?

Του έστειλα κ γω μήνυμα χθες, συνεργάσιμος φαίνεται..

Πρέπει να βρω μια κάμερα να του στείλω φώτος, που μου ζήτησε..θα το χα κάνει δλδ αν είχα..

Πάντως εμένα οι υποδοχές πέφτουν σωστά, απλά όπως και σε σένα είναι πιο χοντρά τα 'αυτάκια' και δεν κουμπώνει μέσα στη συσκευή

Να σου πω την αλήθεια, έχω μπερδευτεί λίγο. Άνοιξα dispute και ανέφερα ξεκάθαρα γραπτώς ότι δε θέλω επιστροφή χρημάτων (refund) αλλά να σταλεί εκ νέου ο σωστός τύπος μπαταρίας. Σήμερα το πρωί έλαβα email που λέει ότι επήλθε συμφωνία σχετικά με το dispute!!! Τώρα τι είδους συμφωνία είναι αυτή, δε ξέρω. Έστειλα απευθείας μήνυμα στον πωλητή ζητώντας διευκρινίσεις. Θα ενημερώσω μόλις απαντήσει.

 

Επιπλέον να ενημερώσω ότι έχω παραγγείλει και περιμένω να παραλάβω και αυτή τη μπαταρία, θα ενημερώσω και για τη συγκεκριμένη.

Παρέλαβα εχθές τη μπαταρία. Όλα καλά με τη συγκεκριμένη, ταιριάζει κανονικά στο τηλέφωνο. Είναι λίγο πιο βαριά από την μαμά μπαταρία. Το βράδυ φορτίστηκε και από τώρα το πρωί θα δούμε τι ακριβώς γίνεται με τη διάρκειά της...

Σχετικά με την άλλη μπαταρία που παρέλαβα και χρησιμοποιώ, να πω ότι με μία και μόνο φόρτιση που έχω κάνει, ήδη υπάρχει σημαντική βελτίωση στη διάρκεια. Με δεδομένο ότι μετά από 3-4 φορτίσεις θα αποδώσει η μπαταρία τα μέγιστα, υπολογίζω σίγουρα 50% αύξηση στη διάρκεια. Με πλήρη φόρτιση από εχθές το πρωί στις 06:30, συνεχώς ανοιχτό το κινητό (και τη νύχτα) και αρκετή χρήση κυρίως με κλήσεις και μνμτα, είμαι αυτή τη στιγμή στο 50% της μπαταρίας.

Edited by AndreasQTEK
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την άλλη μπαταρία που παρέλαβα και χρησιμοποιώ, να πω ότι με μία και μόνο φόρτιση που έχω κάνει, ήδη υπάρχει σημαντική βελτίωση στη διάρκεια. Με δεδομένο ότι μετά από 3-4 φορτίσεις θα αποδώσει η μπαταρία τα μέγιστα, υπολογίζω σίγουρα 50% αύξηση στη διάρκεια. Με πλήρη φόρτιση από εχθές το πρωί στις 06:30, συνεχώς ανοιχτό το κινητό (και τη νύχτα) και αρκετή χρήση κυρίως με κλήσεις και μνμτα, είμαι αυτή τη στιγμή στο 50% της μπαταρίας.

Απ'οτι βλεπω αυτη η μπαταρια εχει διαφορα μονο 130 mAh (συνολο 1630mAh) σε σχεση με του κινητου (1500mAh) τοση διαφορα σε αποδοση; Αν ειναι ετσι ειναι πολυ καλη οποτε με βλεπω και μενα προς αγορα της.

Link to comment
Share on other sites

Παλληκάρια, έπαθα ένα ατύχημα και έσπασε το gorilla glass! Το κινητό συνεχίζει και δουλεύει απρόσκοπτα αλλά μπορεί να κόψω κανένα δάχτυλο στα συντρίμμια...

 

Καμμιά ιδέα πού θα βρεθεί ανταλλακτικό;

Link to comment
Share on other sites

Παλληκάρια, έπαθα ένα ατύχημα και έσπασε το gorilla glass! Το κινητό συνεχίζει και δουλεύει απρόσκοπτα αλλά μπορεί να κόψω κανένα δάχτυλο στα συντρίμμια...

 

Καμμιά ιδέα πού θα βρεθεί ανταλλακτικό;

 

εμ δεν εισαι μονος το μπου--λο σπαει για πλακα ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΙΟΝ

κανα 20 δολαρο κανει

αλλα θελει και τοποθετηση που δεν ξερω ποσο ευκολη θα ειναι και αν θα ειναι αδιαβροχο μετα (δεν με νοιαζει και πολυ )

Απο που εισαι Bernie?

Μπας και παρουμε 2

Δεν εχω βρει κανα video πως αλλαζει αλλα τα σκατωσα με το iphone και τον connector της οθονης θα ειμαι πολυ προσεκτικος αυτη την φορα

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Ατυχηματίας κι εσύ φίλε; Μου έσκασε από ψηλά πάνω στο λουκέτο της μοτό, και να το προσπαθούσα δεν θα το πετύχαινα!

Είμαι Αθήνα κι εσύ απ'ότι βλέπω Σαλονίκη. Πού το έχεις βρει το κρύσταλλο;

 

Αυτό εδώ μήπως;

Edited by Bernie
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρελαβα το κινητο απο το buyincoins και μεσα δεν εχει ουτε ελληνικα ουτε Playstore , τι κανω σε αυτη την περιπτωση? Περναω καποια ρομ? αν ναι και πως γιατι δεν βρηκα πληρωοφοριες οσο κι αν εψαξα

Ευχαριστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως μπηκα δειλα στο πειρασμο κ το βουτηξα στην παραλια στις μπιρες μεσα....μια γρηγορη απο την μια και μια γρηγορη απο την αλλη μερια....κ μολις με κραξαν κ μειπαν "εεε κ το δικο μου αμα το κανω ετσι δε θα παθει τιποτα" τοχωσα μισο λεπτο ολοκληρο.....αν εξαιρεσεις οτι μεθυσε απο τις μπιρες :) δεν επαθε τιποτα απολυτως κ πλυθηκε κιολας.....λεω να το χωσω στο πλυντηριο την αλλη φορα.....κορυφαιο κινητακι
Link to comment
Share on other sites

εμ δεν εισαι μονος το μπου--λο σπαει για πλακα ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΙΟΝ

κανα 20 δολαρο κανει

αλλα θελει και τοποθετηση που δεν ξερω ποσο ευκολη θα ειναι και αν θα ειναι αδιαβροχο μετα (δεν με νοιαζει και πολυ )

Απο που εισαι Bernie?

Μπας και παρουμε 2

Δεν εχω βρει κανα video πως αλλαζει αλλα τα σκατωσα με το iphone και τον connector της οθονης θα ειμαι πολυ προσεκτικος αυτη την φορα

 

Ατυχηματίας κι εσύ φίλε; Μου έσκασε από ψηλά πάνω στο λουκέτο της μοτό, και να το προσπαθούσα δεν θα το πετύχαινα!

Είμαι Αθήνα κι εσύ απ'ότι βλέπω Σαλονίκη. Πού το έχεις βρει το κρύσταλλο;

 

Αυτό εδώ μήπως;

 

Καλημέρα παιδιά, κι εμένα μου είχε σπάσει και πήρα ανταλλακτικό για να αλλάξω το touch screen. Παρόλα αυτά επειδή το τηλέφωνο είναι αδιάβροχο το touch screen είναι κολλημένο πάνω στην οθόνη (κάτι που δεν ήξερα δυστυχώς...) οπότε όταν προσπάθησα να το αλλάξω τραβήχτηκε και σκίστηκε η καλωδιοταινία της οθόνης με συνέπεια να δουλεύει το touch αλλά η οθόνη βγήκε off... μετά παράγγειλα και ανταλλακτικό για την οθόνη αλλά μου έστειλαν λάθος οπότε κάπου εκεί παραιτήθηκα. Μπορώ να κάνω ένα βιντεάκι ή να ποστάρω μερικές φωτό βήμα βήμα για το πως να το ανοίξετε χωρίς να κάνετε ζημιά.

Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά! τυχαία διάβασα εδώ που λέτε για το lenovo a660 ΚΑΙ ΛΕΩ να το αγορασω και εγω αφου αξίζει για τα τόσα λίγα χρήματα του σύμφωνα με όσα διάβασα εδώ!

 

οι απορίες μου /βοήθεια που θέλω απο εσάς:

 

1) http://www.minideal.net/lenovo-lephone-a660-mtk6577-dual-sim-dual-core-waterproof-ip67-5mp-gps-smart-phone.html

 

αυτό εδώ είναι σωστά? λόγω του οτι δε έχω ξαναπάρει κάτι απο εξωτερικό θα μου πείτε τα βήματα(αναλυτικά) ώστε να το παραγγείλω απο το site τους εκεί?

 

(έχω paypal μέσω paypal θα γίνει η πληρωμή κτλπ ε? αν ναι τι τους δίνω αυτούς εκεί στοιχεία μου κτλπ τι ώστε να είναι ολα οκ? )

 

(γενικα τα βηματα συνολικα ωστε να το παραγγειλω δε ξερω και αγγλικα....)

 

2) θα ηθελα παρακαλω επισης να μου γραψετε κειμενο στα αγγλικα ωστε να τους στειλω( και με ποιο τροπο και ποτε χρονικα πως που )ωστε να ειναι rooted να εχει ελληνικο μενου,να μην εχω προβλημα με αναγνωριση imei που ειδα που λετε εδω μερικοι να εχει μεσα και το playstore ,και να εχει φορτιστη ευρωπαικο! να μου σταλει με singpost και σαν "δωρο"

 

3) μπορω να τους ζητησω μεγαλυτερη μπαταρια σε χωρητικοτητα,αντις αυτης που βαζουν στη συσκευασια ....εχουν? αν ναι δωστε μου λινκ,να τη δω. καθως και κειμενο στα αγγλικα να τους το αναφερω αυτο.

 

4) "foreno" και ευχαριστουμε για το post το αρχικο εδω χαρη σε σενα εμαθα για το κινητο αυτο,εβαλες sd class10 16GB που τη βρισκουμε εδω αθηνα? κανενα λινκ.. ποσο εχει?

 

5) αντε και το πηρα και εγω και ερχετε απροβληματιστο και μετα απο μηηηνες , δε αναβει δε ανοιγει να μπει στο αρχικο μενου τα παιζει δηλαδη. τι κανουμε τοτε???

ή κατι χαλαει στο ακουστικο του...το εξαρτημα,που θα το φτιαξουμε?

 

ευχαριστω οσοι απαντησουν και με βοηθησουν να το παραγγειλω και εγω ή να το αποκτησω!!!

 

ΑΘΗΝΑ μενω! (παιζει να το παραγγειλει καποιος για φιλο του τωρα ιουλιο και να προσθεσει αλλη μια συσκευη για μενα να μη εχω αγχος με τη παραγγελια μου.. αν τα κανω σωστα κτλπ... θα το εκτιμουσα πολυ ! και ας με ..χρεωσει "κατι" παραπανω .....για το κοπο του!παραγγελια συντομα δηλαδη και σε 10 -12 μερες απο τωρα που θα ερθει αθηνα βρισκομαστε και μου το δινετε χερι με χερι σφραγισμενο φυσικα- λεπτομερειες κτλπ για συννεοηση pm γιατι εγω δε θα τα καταφερω να το παραγειλω θα εχω και αγχος .. οποιος θελει και μπορει ας μου πει. ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΠΟ ΤΟΥ...)

 

βασικα θελω και ακουστικα hans-free γιατι διαβασα εδω οτι ειναι κακης ποιοτητα αυτα που δινουν με το κινητο.....

 

καλως να ερθω "στο κοσμο" της...lenovo.....να τα λεμε εδω να βοηθα ο ενας τον αλλον!

 

ΖΗΤΩ ΤΟ Α660!!!!!!!!!! (αισιοδοξος...)

 

 

*radio δεν εχει? δεν ειδα να γραφετε κατι σχετικο.....

Edited by papig
Samsung galaxy "Y"-Sony xperia neo v-Samsung Galaxy Ace-Mls IQtalk crystal -samsung galaxy pocket neo duos
Link to comment
Share on other sites

@papig. Η παραγγελια απο το minideal ειναι απλη. Η πληρωμη καλo θα ηταν να γινει με paypal.

Αφου δεν γνωριζεις καλα αγγλικα, ζητα την βοηθεια καποιου φιλου σου που να γνωριζει εστω και λιγα. Οπως ειπα και πριν ειναι πολυ απλη η διαδικασια της παραγγελιας.

Εγω εκανα την παραγγελια χωρις να ζητησω κατι και μου ηρθε ρουταρισμενο, με playstore, με ελληνικα και με ανταπτορα ευρωπαικο για τον φορτιστη.

Επισης μου το στειλανε as a gift.

 

Σε περιπτωση που παθει καποια βλαβη το κινητο, να ξερεις οτι δεν υπαρχει καποια εγγυηση και ακρη με τους κινεζους στο minideal δεν προκειται να βρεις. Ειναι εξυπηρετικοι και απαντανε σε καθε σου ερωτηση μεχρι να κανουν την πωληση. Αμεσως μετα γινονται κινεζοι:lol:

Αλλα και απο ελληνικη αντιπροσωπεια να ειναι το τηλεφωνο, αν το κανεις root, χανεις την εγγυηση.

 

Για εμενα παρτο χωρις δευτερη σκεψη. Το κινητο αξιζει πολυ παραπανω απο τα 90 περιπου ευρω που ζηταει. Το μονο μειον η μικρη διαρκεια της μπαταριας του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρελαβα το κινητο απο το buyincoins και μεσα δεν εχει ουτε ελληνικα ουτε Playstore , τι κανω σε αυτη την περιπτωση? Περναω καποια ρομ? αν ναι και πως γιατι δεν βρηκα πληρωοφοριες οσο κι αν εψαξα

Ευχαριστω

 

any ideas?

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παρελαβα το κινητο απο το buyincoins και μεσα δεν εχει ουτε ελληνικα ουτε Playstore , τι κανω σε αυτη την περιπτωση? Περναω καποια ρομ? αν ναι και πως γιατι δεν βρηκα πληρωοφοριες οσο κι αν εψαξα

Ευχαριστω

 

Καλησπέρα, η πιο εύκολη λύση για Ελληνικά είναι το application More Locale 2 το οποίο όμως κάνει μερική μετάφραση. Απλά το κάνεις εγκατάσταση και επιλέγεις Ελληνικά. Τώρα για root και Google Play δες το link που έχω στην υπογραφή μου ;-)

Tutorial για rooting και Google Play σε Lenovo A520, A660, A789, A800 http://androidphoneguides.blogspot.gr/ - τα link που δεν δούλευαν διορθώθηκαν
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω ένα βιντεάκι ή να ποστάρω μερικές φωτό βήμα βήμα για το πως να το ανοίξετε χωρίς να κάνετε ζημιά.

 

:up:

 

Παράγγειλα ήδη το touch screen. Αν μπορείς να ποστάρεις οδηγίες, φυσικά ευπρόσδεκτες! Να είσαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα :) Παρέλαβα κι εγώ από μινιντιλ και το κινητό δεν έχει μέσα το navigation! Είναι πρόβλημα αυτό? Που μπορώ να το κατεβάσω όπως και χάρτες για να δουλέψω το gps του? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια βοήθεια. Έχω κάνει παραγγελία από 8/7, στις 12/7 μου έδειξε ότι έφυγε για Ελλάδα και σήμερα μου λέει ότι έφυγε για Ελλάδα (πάλι; )... Στο 4px αυτά, γιατί στο singpost μου δείχνει κανονικά ότι έφυγε στις 11 (μάλλον είναι μία μέρα πίσω αυτοί). Στα ΕΛΤΑ (και elta-courier.gr και trackandtrace) δεν μου βρίσκει τίποτα.. οπότε δε ξέρω τι ισχύει. Εάν κάποιος ξέρει ας μου πει και μένα τι παίζει.. Έφυγε τελικά στις 12 ή σήμερα;; Ευχαριστώ.

https://www.dropbox.com/sh/3k1amavtf2x9h6y/wwTpfMLaU9 (η 1η από 4px, οι άλλες 2 από singpost)

Edited by zografosb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...