Jump to content

myphone ASK: Μία και μοναδική εφαρμογή - Ποια θα επιλέγατε;


DJDB
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

foursquare - οδηγος πολης, social network και ψιλο-game σε μια εφαρμογη.

 

Θα συμφωνήσω... Η εφαρμογή που χρησιμοποιώ περισσότερο!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 151
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έναν browser αν δεν συμπεριλαμβάνεται ήδη στο λειτουργικό, καθώς με αυτόν μπορείς να κάνεις τα περισσότερα internet stuff... αν συμπεριλαμβάνεται τότε τα εγκαθιστούσα έναν file-manager.

+1

 

χωρίς browser χρειάζεσαι λαπτοπ.

με browser βάζεις έστω web apps ;-)

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι το Viber?

 

Viber και από εμένα, όχι ότι ανακάλυψε τον τροχό αυτή η εφαρμογή γιατί έτσι και αλλιώς και το skype πάνω κάτω την ίδια δουλειά κάνει αλλά κατάφερε να το κάνει απλούστερα χρησιμοποιώντας τον ίδιο σου τον αριθμό.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

iphone notifications απο μένα γιατί και σε αυτό το κομμάτι υστερεί πολύ η google!

 

Μα τι είπε ο ποιητής!

 

Samsung keyboard που γράφει σαν το swype και είναι πιο γρήγορο και από λάπτοπ! Και κάνει και πρόβλεψη λέξεων. Στο S3 το έχει. Δεν ξέρω στα άλλα android τι παίζει...

Link to comment
Share on other sites

Μην γελάσετε σας παρακαλώ. :-) εγώ την πρώτη εφαρμογή που θα κατέβαζα στην συσκευή μου θα ήταν το foreca weather. Κι όμως, το να ξέρεις κάθε ώρα τι καιρό θα κάνει είναι πολύ σημαντικό πιστεύω.
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Skype. Γιατί υπάρχει σε όλα τα λειτουργικά και για αρκετούς μήνες μου εξοικονόμησε ανυπολόγιστα ευρώ, τόσο σε κλήσεις, όσο και σε βιντεοκλήσεις και μηνύματα. :D
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μην γελάσετε σας παρακαλώ. :-) εγώ την πρώτη εφαρμογή που θα κατέβαζα στην συσκευή μου θα ήταν το foreca weather. Κι όμως, το να ξέρεις κάθε ώρα τι καιρό θα κάνει είναι πολύ σημαντικό πιστεύω.

 

Για να μην εχεις κανενα ατυχημα λογο υψηλης θερμοκρασιας?

Μην ξεκολλησει κανενα φτερο δηλαδη..!! :lol::lol:

:p:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα επέλεγα το phone app

Mobiles I had as primery phones: NOKIA 5110, 6130, 6150, 7110, PANASONIC GD 93, NOKIA 6310, 7650, SONYERICSSON P800, P900, QTEK 9090, QTEK 9100 HTC P3300 TOUCH CRUISE SAMSUNG OMNIA, I-PHONE 3GS, 4S, 5S,SAMSUNG GALAXY S7 S9+,Sony Xperia 5 II Mobiles I had as secondary phones: ERICSSON GH 688, NOKIA 8850, 3510i, SONYERICSSON T310, NOKIA 2650, SE K750i,K770i, ZTE mimosa,K770i, LG G4C, Sony Galaxy A41 Tablets: PIPO M9 pro SAMSUNG galaxy a10/17

Link to comment
Share on other sites

ενας player που να παίζει όλα τα videakia για μένα,για να περνάει η ώρα. μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος με τον bsplayer.
Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολλες....αλλα θεωρω οτι πρεπει να ειναι must στο κινητο μου το viber

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Κατα τη γνωμη μου, η επικοινωνια ειναι το βασικο.

 

Viber

 

Στα συν του απεναντι στα αλλα οτι χρησιμοποει τον αριθμο του τηλεφωνου σου και τον τηλεφωνικο καταλογο και δουλευει σαν να κανεις μια απλη κληση, πραγμα που δεν το εχει το WhatsApp (δεν σου επιτρεπει να κανεις κλησεις, αλλα λειτουργει πανω στον τηλεφωνικο σου καταλογο), ουτε το Skype (σου επιτρεπει να κανεις κλησεις φωνης και βιντεο αλλα χρειαζεται Registration και Add Contacts).

 

Στα πλην οτι δεν εχει βιντεοκληση (οπως το Skype) και ειναι κακογραμμενο (σε σχεση με τα αλλα δυο), ομως παιζει πολυ καλα στις διαφορες πλατφορμες, ειτε μονο για messages, ειτε και για calls.

MY ANDROID DEVICES HISTORY

HTC Desire HD > HTC Evo 3D > Samsung Galaxy Nexus > Samsung Galaxy Note II > LG G2 > LG G Flex 2 > Samsung Galaxy Note Edge > Meizu MX4 Pro > LG G4 > Xiaomi Mi 5 > Samsung Galaxy S8+ > Huawei P20 Pro > Huawei Mate 20 Pro > Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι αυτό που βάζω από την αρχή στο κινητό είναι ένα εορτολόγιο

σε ένα samsung (όχι smartphone) που είχα και δεν έβρισκα κάποια σχετική εφαρμογή κάθησα κι έφτιαξα μόνος μου (αυτή που έχω στην υπογραφή μου)

τώρα που έχω περάσει σε android πάλι ένα widget εορτολόγιο ήταν από τα πρώτα πράγματα που έβαλα

για κατόχους κινητού samsung ένα widget εορτολόγιο
Link to comment
Share on other sites

Θεωρώντας ότι το smart-phone έχει ήδη mail-client και browser θα έβαζα navigator.

Αν θεωρούμε ότι το smart-phone είναι εντελώς άδειο τότε mail-client φυσικά

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγα google reader, αλλά επειδή το skynet το καταργεί, θα πω tapatalk :D
Siemens c10, c25, m35i, mc60, Sony ericsson w810i, LG 505 gt, Samsung Nexus S (Stock 4.1.2), Asus Nexus 7 (4.4.4 Stock root), LG Optimus L9 II D605 (4.1.2 Stock), Sony Xperia E4g (4.4.4 Stock), Lenovo A7010 (5.1 Stock).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...