Jump to content

NETMOD PROB NO2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ti gamimemeno antikimeno .......... enteli to bala seriaka gia na doulepsi kala giati mia anoige tin port mia oxi .....

Tora sindeete kanonika ........ alla opote tou kaulwsi stamatisi na katebazi prepi na bgw kai na ksanampw .........

Kamia idea giati to kani ?

Kai ean balw isdn modem tha sinexisi ??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον +net

 

άν βάλεις ISDN Modem θα βρείς την υγειά σου.

:D

 

 

Ωραια λυση εδωσες...... :p :p :p

 

Κανε οτι σε φωτισει ο θεος....Το νετμοντ κανει οτι του κατεβει οποτε του κατεβει και περισσοτερο με το usb καλωδιο...... NETMOD->>>:wacko: :wacko: :wacko:

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως εμένα τώρα 2.5 χρόνια το USB δε μου έχει παρουσιάσει πρόβλημα (φτου μη με ματιάσω). Μπαίνω με 64 ή 128.

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον t300

 

Πάντως εμένα τώρα 2.5 χρόνια το USB δε μου έχει παρουσιάσει πρόβλημα (φτου μη με ματιάσω). Μπαίνω με 64 ή 128.

 

 

Tυχερεεεεεεε.......

Μηπως εισαι μελος του Ολυμπιακου και σου εστειλε ο Κοκκαλης απο την παρτιδα με τα καλα???? :p :p :p

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prosopika den antimetopizw kanena provlima

oute mou ekane kamia fora diakopes

vevea chekare to site ths Intracom se opoia syxna xronika diasthmata

gia anavatmiseis kai plirofories i neous drivers pou tha kaliterepsoun th leitourgia tou .... Prosexe kai kapos to lexilogio sou otan grafeis gia na min ta parei o moderator kapoia stigmi :)))

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον πλας-νετ.Τέρμα οι έξοδοι για 2-3 βδομάδες,κόψε το κάπνισμα για πάντα,χώρισε το κορίτσι σου,τρώγε μια φορά την μέρα με άλλα λόγια μάζεψε λεφτά για ενα Αι-ες-ντι-εν μόντεμ...Πλάκα κάνω,δώσε 30-40 ευρω και όλα τα προβλήματα σου θα λυθούν.Η ζωη σου θα αποκτησει νέο νόημα,θα ατενίζει με περισσοτερη αισιοδοξία το αύριο,νέοι κοινωνικοι ορίζοντες θα ανοιχτόύν διάπλατα μπροστά σου και ο κόσμος που ζεις θα γίνει καλύτερος
:)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον AGNOSTOS

 

Tυχερεεεεεεε.......

Μηπως εισαι μελος του Ολυμπιακου και σου εστειλε ο Κοκκαλης απο την παρτιδα με τα καλα???? :p :p :p

 

 

Μεταξύ μας... δεν είμαι Ολυμπιακός :p

 

Αρχικό Μήνυμα από τον NeverMind

 

Συμφωνω με τον πλας-νετ.Τέρμα οι έξοδοι για 2-3 βδομάδες,κόψε το κάπνισμα για πάντα,χώρισε το κορίτσι σου,τρώγε μια φορά την μέρα με άλλα λόγια μάζεψε λεφτά για ενα Αι-ες-ντι-εν μόντεμ...Πλάκα κάνω,δώσε 30-40 ευρω και όλα τα προβλήματα σου θα λυθούν.Η ζωη σου θα αποκτησει νέο νόημα,θα ατενίζει με περισσοτερη αισιοδοξία το αύριο,νέοι κοινωνικοι ορίζοντες θα ανοιχτόύν διάπλατα μπροστά σου και ο κόσμος που ζεις θα γίνει καλύτερος

 

 

Αν είναι έτσι, να πάρω κι εγώ ένα! :p

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω και εγώ 128άρα σύνδεση και μπαίνω με netmod. Δεν ειμαι πολύ ευχαριστημένοs απο την ταχύτητα του. Τι προτείνεται? Αν ειναι για κάτι εξωτερικό, θα ήθελα και προταση μάρκαs. Na πάω στο πλαίσιο να το ζητήσω. THANKS.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SupraDiN

 

Tora sindeete kanonika ........ alla opote tou kaulwsi stamatisi na katebazi prepi na bgw kai na ksanampw .........

Καθυστερημένη απάντηση αλλά μόλις χθες ανακάλυψα το site!

 

Εχεις μήπως κάποιο firewall και ειδικά του Norton ; Εμένα μου το κάνει μερικές φορές και απ'ότι ανακάλυψα φταίει το Norton Internet Security. Πάντως το πρόβλημά σου φαίνεται να είναι σχετικό με software κι όχι με hardware.

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το Netmod το έκανε αυτό παλιά. Τελικά το πρόβλημα σταμάτησε ανεξήγητα, χωρίς καμία αλλαγή σε software, firmware ή hardware. Αρχίζω να υποψιάζομαι ότι τρώνε κολλήματα μερικά κέντρα του ΟΤΕ... Ειδικά αν σκεφτούμε ότι το ίδιο πρόβλημα σταμάτησε ταυτόχρονα σε ολόκληρη την περιοχή μου και όχι μόνο σε εμένα...
this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Βρε παιδια να ρωτησω κατι :εχω ISDN 64 και το νετμοντ συνδεμενο στην USB ,αν το PC ειναι ανοιχτο το λαμπακι της USB αναβοσβηνει ανεξαρτητα αν ειμαι στο ιντερνετ ή οχι .Το βιβλιαρακι λεει οτι αν αναβοσβηνει γινεται μεταδοση δεδομενων ,εγω ομως δεν ειμαι στο νετ ,τι λετε εσεις;

Ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

Βρε παιδια να ρωτησω κατι :εχω ISDN 64 και το νετμοντ συνδεμενο στην USB ,αν το PC ειναι ανοιχτο το λαμπακι της USB αναβοσβηνει ανεξαρτητα αν ειμαι στο ιντερνετ ή οχι

Οταν λες "λαμπάκι της USB" τι ακριβώς εννοείς ; Το πορτοκαλί λαμπάκι το οποίο ανάβοσβήνει όταν το netmod κάνει μετάδοση δεδομένων ;

 

Μιχάλης :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον michpan

 

Οταν λες "λαμπάκι της USB" τι ακριβώς εννοείς ; Το πορτοκαλί λαμπάκι το οποίο ανάβοσβήνει όταν το netmod κάνει μετάδοση δεδομένων ;

 

Μιχάλης :alien:

 

Ναι αυτο εννοω(σε εμενα ειναι πρασινο βεβαια) το οποιο αναβοσβηνει αναξαρτητα αν ειμαι ιντερνετ ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 2 σχεδόν χρόνια που το έχω δεν μου έχει παρουσιάσει ποτέ πρόβλημα εκτος απο μια φορά που καήκε :) Φυσικά μου φέρανε καινούργιο αλλά και στο καινούργιο δεν είχα/εχω κανένα πρόβλημα.

Επίσης να αναφέρω οτι δεν είμαι οπαδός του Ολυμπιακού (ούτε κάποιας άλλης ομάδας :p :p ). Λέτε να με γουστάρει ο θείος και να μου δίνει τα "καλά" ή λόγο δουλειάς με προσέχει παραπάνω ο πΟΤΕ?

Να μην αρχήσω να ανησυχώ, απλά θα τυλίξω το netmod με σκόρδα να μην μου το ματιάξει κανείς :) :) :) :)

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον bill33

 

Ναι αυτο εννοω(σε εμενα ειναι πρασινο βεβαια) το οποιο αναβοσβηνει αναξαρτητα αν ειμαι ιντερνετ ή οχι.

 

 

μάλλον έχεις μπερδευτεί λίγο...το λαμπάκι μετάδοσης δεδομένων είναι το πρτοκαλί και μόνο.. το πράσινο που λες ότι αναβοσβήνει με κλειστό το pc είναι φυσιολογικό και οφείλεται στην τελευταία (ή προτελευταία-έχω καιρό να το τσεκάρω) έκδοση του netmod...κοινώς απλά αναβοσβήνει δείχνοντας ότι είναι οκ.. ;)

τώρα αν αναβοσβήνει το πορτοκαλί με κλειστό το pc ...τότε να ανησυχείς.. :rolleyes: :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...