Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Έχω ένα BlackBerry Q10 από τον ιανουάριο του 2014 και η διάρκεια ζωής της μπαταρίας του έχει πέσει αισθητά σε σχέση με τα πρώτα χρόνια χρήσης του.

 

Αν αλλάξω την μπαταρία με μία καινούρια, η αυτονομία της συσκευής θα είναι όπως το πρώτο διάστημα που την είχα, ή παίζει και τίποτε άλλο ρόλο;

 

Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο κατάστημα στο ίντερνετ, το οποίο να έχει την αυθεντική μπαταρία της BlackBerry για το Q10;

 

κανε ενα καθαρισματακι του κινητού και με την χρηση που εκανες τοτε, αν κανεις ιδια χρήση τώρα δεν υπάρχει λόγος να είναι άλλη η αυτονομία της. ebay παιρνω εγω μπαταριες καινουργιες, αλλα για αλλα μοντέλα.

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ εάν κάνεις μια επαναφορά θα είναι όπως το πήρες στην αρχή. Και μην κάνεις το ίδιο μετά να εγκαθιστάς κάθε χαζό εφαρμογή ειδικά Android.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Γεια σε όλους! Άκουσα ότι από την πρωτοχρονιά 2018, σταματά η υποστήριξη του λειτουργικού BB. Αυτό πρακτικά σημαίνει, ότι το Q10 μου πρέπει να το πετάξω στα σκουπίδια? Με άλλα λόγια, οι βασικές λειτουργείες της συσκευής (τηλεφωνικές κλήσεις, SMS) θα κοπούν μαχαίρι την 1η Ιανουαρίου? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν ισχύει αυτό..! Πήρες παράταση για αλλά δύο χρόνια, με κάποιες όμως υποχωρήσεις.

 

http://blogs.blackberry.com/2017/12/supporting-bb10-and-bbos-customers-and-rewarding-your-loyalty/

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν ισχύει αυτό..! Πήρες παράταση για αλλά δύο χρόνια, με κάποιες όμως υποχωρήσεις.

 

http://blogs.blackberry.com/2017/12/supporting-bb10-and-bbos-customers-and-rewarding-your-loyalty/

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Αν σταματήσει εντελώς η υποστήριξη του λειτουργικού (όποτε κι'αν γίνει αυτό), μπορεί να συμβεί αυτό που λέω? Δηλαδή, εκτός από τις εφαρμογές, υπηρεσίες κτλ, μπορεί η εταιρεία να διακόψει και τις βασικές λειτουργίες μίας συσκευής (τηλεφωνικές κλήσεις και SMS) ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν επηρεάζονται αυτές οι υπηρεσίες.

BB 8900 -> BB 9700 -> BB 9800 -> ΒΒ 9900 -> ΒΒ Ζ10 STL100-2 -> BB Passport -> BB KeyOne

BB PlayBook 32GB

Link to comment
Share on other sites

Το online καταστημα Blackberry World σταματάει 31/12/2019, οι συσκευές θα συνεχίσουν να λειτουργούν κανονικά όσο αντέχουν και τα Blackberry αντέχουν!
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...