Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν μπόρεσα να κρατηθώ.... Είχα ένα εκπτωτικό voucher 20%- από expansys οπότε το αγόρασα 120ευρώ φθηνότερα και σε 2 μέρες περιμένουν στοκ.

[sIGPIC][/sIGPIC]...μα πως να μην ξεχάσεις την αυλή σου και την παλιά τη γνώμη καθενός όσους κρυφά περπάτησαν μαζί σου να σημαδεύουν πάλι τη ζωή σου και να 'σαι το πουλί κι ο κυνηγός στις μαύρες λαγκαδιές του παραδείσου...

Μάνος Ελευθερίου Ακούστε το

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ δεν μπόρεσα να κρατηθώ.... Είχα ένα εκπτωτικό voucher 20%- από expansys οπότε το αγόρασα 120ευρώ φθηνότερα και σε 2 μέρες περιμένουν στοκ.

 

Τέλεια...!!! Περιμένουμε πως και πως εντυπώσεις!! Εγώ θα το πάρω κάπου στις 20 Μαίου!

Link to comment
Share on other sites

πωπω ειδα τα 700 που το εχει το expansys και τρελαθηκα.Οπως και να χει αρκετοι θα εχουν παραγγειλει καθως ειναι πραγματικα καλη συσκευη , παρελαβε καποιος.?
Link to comment
Share on other sites

μακαρι να το εχει στα χερια του , αν και το βλεπω δυσκολο , γιατι περιμενε στοκ οπως εγραψε , μακαρι να κανω λαθος και να δουμε κανενα ποστ του με περισσοτερες πληροφοριες για εμας που μας τρεχουν τα σαλια:D
Link to comment
Share on other sites

Έφτασε και στα skroutzομάγαζα εδώ στην Ελλάδα. Μάλιστα σε καλή τιμή καθώς το βρήκα 598 ευρώ.

 

Που το βρήκες 598 euro; Εγώ δεν το βρίσκω! Έχεις link; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Που το βρήκες 598 euro; Εγώ δεν το βρίσκω! Έχεις link; :confused:

 

Το βάζω εδώ. Ελπίζω να επιτρέπεται από τους κανονισμούς του φόρουμ :)

 

http://www.bestprice.gr/item/2153460288/blackberry-q10

Link to comment
Share on other sites

Το βάζω εδώ. Ελπίζω να επιτρέπεται από τους κανονισμούς του φόρουμ :)

 

http://www.bestprice.gr/item/2153460288/blackberry-q10

 

ΑΑ οκ!! Εγώ έψαχνα στο skroutz γι αυτό δεν το έβλεπα!;) Ευχαριστώ! Κάπου στα 550 ευρώ να πέσει και το έχω τσιμπήσει!:D

Link to comment
Share on other sites

και εγω περιμενω να πεσει καπως η τιμη του για να το παρω....παντως αν ηταν iphone ολοι θα το παιρνανε χψρις να κοιτανε τιμη.τωρα γιατι περιμενουμε ολοι να πεσει η τιμη για να το χτυπησουμε....
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υποστηρίζει

USB OTG;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Όχι προς το παρόν! Αλλά θα προστεθεί στο 10,2 update κάπου μέσα στο καλοκαίρι (για Ιούλιο άκουσα)...!

 

Απο ο,τι βλέπω και διαβάζω γύρω απο το bb, είναι το μόνο πλήρες λειτουργικό που δεν θέλει root/jb. Οκ, πληρώνεις πολλές εφαρμογές αλλά όλα έχουν κάποιο αντίτιμο. :)

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό θα έχει FM radio;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

η Rim και το ραδιοφωνο ειναι τσακωμενοι απο πολυ παλια .... Τοσο δυσκολο ειναι να βαλουν σε ενα ραδιοφωνο ???Ετσι για τα ματια του κοσμου να το βαλουν ή για να αποδειξουν οτι ξερουν να το βαλουν ..:mad:
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...