Jump to content

UMI X2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι μπορεί αλλά ποιός περιμένει έως 60 ημέρες και βάλε !!!!

Θα σας ενημερώσω πάντως σαν τιμή αγοράς φαίνεται $25

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 346
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι μπορεί αλλά ποιός περιμένει έως 60 ημέρες και βάλε !!!!

Θα σας ενημερώσω πάντως σαν τιμή αγοράς φαίνεται $25

Θα σου συνιστουσα να το ακυρωσεις αν μπορεις γιατι ουτε συ αλλος δεν ειναι κ το τυρμπο....

MTK6589, Cortex A7 quad core, 1.2GHz

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, δεν μου πέφτει λόγος φίλε μου αλλά γιατι δεν περιμένεις λίγες μέρες ακόμα και με 15€ παραπάνω να επαιρνες το τουρμπο;

Μακάρι να μην σταματήσει τελωνείο , ενημέρωσε μας

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεί αλλά ποιός περιμένει έως 60 ημέρες και βάλε !!!!

Θα σας ενημερώσω πάντως σαν τιμή αγοράς φαίνεται $25

Με Singapore Post έχω παραλάβει 2 φορές, από την ημερομηνία αποστολής μέχρι να φτάσει στα χέρια μου έκανε 15-17 ημέρες.

Η DHL είναι ιδιωτική εταιρεία και κοιτάει να βγάλει χρήμα από τα έξοδα εκτελωνισμου .

 

Τέλος πάντων.... περιμένουμε νέα σου.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα! Ειμαι νεος στο site και απο οτι καταλαβαινω μάλον και ασχετος..

Παρηγγειλαχθες μεσω merimobiles( απο τα πλεον αξιοπιστα sites) και μετα απο 3 μηνες ατελειωτης αναμονης το umi x2. Ατυχως οχι το 2/32 αλλα το 1/16gb. Δυστυχως δεν αντεχα αλλο την αναμονη. Ελπιζω να το εχω συντομα και να ανεβασω φωτο και σχολια...

UMI X2-HONOR 6-S7-MI 8
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο.. Το τούρμπο είναι ή το απλό?

 

Το site ανεγραφε οτι ειναι το 1,5 και οχι το 1,2. Γενικά κανουν λαθη αλλα απο διαβασα σε gogi &gizchina μαλλον το 1,5 εχει διοχετευτει στην αγορα της Κίνας. Αντε να δουμε..

UMI X2-HONOR 6-S7-MI 8
Link to comment
Share on other sites

Την εχω κανε κι εγω την μ@λ@κι@ με την dhl μιλαμε για θανατο κανονικο.Ασε τα 25 που γραφει.Θα σου ζητησουν για τον εκτελωνισμο το χαρτι που πληρωσες-paypal τραπεζα κλπ/
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

δεν μπορεις να το αρνηθεις? να πεις οτι αυτη ειναι η αποδειξη και αν δεν την δεχονται να το στειλουν πισω?

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Την εχω κανε κι εγω την μ@λ@κι@ με την dhl μιλαμε για θανατο κανονικο.Ασε τα 25 που γραφει.Θα σου ζητησουν για τον εκτελωνισμο το χαρτι που πληρωσες-paypal τραπεζα κλπ/
Αυτό είναι σωστό, το επιβεβαιώνω και εγώ, μου έχει συμβεί.

 

δεν μπορεις να το αρνηθεις? να πεις οτι αυτη ειναι η αποδειξη και αν δεν την δεχονται να το στειλουν πισω?
Βεβαίως και γίνεται, αφού πληρώσεις τους φόρους, αφού αποδεδειγμένα το έχεις πληρώσει, αφού το παραλαμβάνεις και έχεις απόδειξη από το paypal ή όπου αλλού πλήρωσες... Γενικώς δεν τους πιάνεις πουθενά, ΑΦΟΥ...
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε θεμα με το gps δειτε αυτο:

http://v.youku.com/v_show/id_XNTczOTcxMDA0.html

Μπράβο σου, που πας και τα "ξετρυπώνεις"...

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

οσοι εχετε θεμα με το gps δειτε αυτο:

http://v.youku.com/v_show/id_XNTczOTcxMDA0.html

Δηλαδή αν γράψω σε χαρτάκια wifi, gps , το άλλο δεν το κατάλαβα δίπλα στα ηχεία ( τι βρισκεται εκει; )και τα κόλλησω στα σημεία που δείχνει θα έχω καλύτερο σήμα; Χαχαχα

 

συγνώμη βρε παιδια αλλά δεν κατάλαβα τι θέλει να πει το παλικάρι . Φύλλα αλουμινίου ειναι και απλά τα Κόλλασ στα σημεία που δείχνει ;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν γράψω σε χαρτάκια wifi, gps , το άλλο δεν το κατάλαβα δίπλα στα ηχεία ( τι βρισκεται εκει; )και τα κόλλησω στα σημεία που δείχνει θα έχω καλύτερο σήμα; Χαχαχα

 

συγνώμη βρε παιδια αλλά δεν κατάλαβα τι θέλει να πει το παλικάρι . Φύλλα αλουμινίου ειναι και απλά τα Κόλλασ στα σημεία που δείχνει ;

Και μετα αφου φουλαρει σημα το wifi-gps πας για καμια βουτια στην θαλασσα..........:lol:

Πεθανα απο τα γελια λεμε! Τον προτεινω για μια θεση (υψηλη εννοειται) στην Jiayu για να γτιαξει και το G4 - G5:p

 

ps παω αυριο πρωι στον λαμαρινα μου να μου τα φτιαξει ΧΑΧΧΑΑ

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

umi x2 mtk6589t 3G WCDMA Quad Core 2gb 5.0 1920*1080 IPS FHD 13MP 2500mah Free Shipping

το τουρμπατο

http://www.aliexpress.com/item/umi-x2-mtk6589t-3G-WCDMA-MTK6589-Quad-Core-2gb-5-0-1920-1080-IPS-FHD-13MP/1022881414.html

Link to comment
Share on other sites

umi x2 mtk6589t 3G WCDMA Quad Core 2gb 5.0 1920*1080 IPS FHD 13MP 2500mah Free Shipping

το τουρμπατο

http://www.aliexpress.com/item/umi-x2-mtk6589t-3G-WCDMA-MTK6589-Quad-Core-2gb-5-0-1920-1080-IPS-FHD-13MP/1022881414.html

Ρωτα τους πρωτα οπωσδηποτε για την διαθεσιμοτητα του κινητου και μετα κοιτα ποσο ποσοστο ικανοποιησης πελατων εχουν.

"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ,

Ενας φιλος μου παρελαβε πριν 2μερες το umi x2.

 

Δυστυχως δεν ηξερε το θεμα με την DHL και ταλαιπωρηθηκε αλλα και επιβαρυνθηκε λογω του εκτελωνισμου.

Η παραγγελια εγινε απο το aliexpress.

 

περαν αυτου ,και χωρις να εχει εξερευνησει πληρως τις δυνατοτητες του , το τηλεφωνο εχει 2 σημαντικα προβληματα.

 

1. υπαρχει μια μικρη νεκρη ζωνη στο μεσο της οθονης οπου εχει προβλημα η αφη.

δειτε ενα βιντεακι για να καταλαβετε...

 

2. υπαρχει προβλημα με το wifi καθως ανα διαστηματα κοβεται και επανερχεται η συνδεση με το δικτυο

 

εχει αντιμετωπισει αλλο παιδι παρομοια προβληματα ? εχει βρεθει καποια λυση ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε τι επιβαρυνση ειχε ο φιλος σου?

 

μεσω paypal εγινε η δοσοληψια

στην αρχη ειχε συμφωνησει για 60ευρω επιπλεον για να του το φερει η DHL στη Σαντορινη (20-25 + 40 επειδη η Σαντορινη ειναι απομακρυσμενη περιοχη)

 

αφου κολλησε η διαδικασια στο τελωνειο του ειπαν αρχικα οτι χρειαζεται γυρω στους 100 ευρω για τους φορους συν 100 ευρω αν στο εκτελώνισει. Δλδ αλλα 200 ευρω συν τα αρχικα 60.

 

τελικα επικοινωνησε με μια απο την DHL υπευθυνη για εκτελωνισμους και του ειπε οτι θα του κανουνε μια εκπτωση και αντι για 200 θα χρειαστουν 130 ευρω :rolleyes:

 

ετσι και εγινε...

 

τελικα εκανε ενα dispute , και μετα απο κατι παζαρια :lol: πηρε τα 90 ευρω πισω.

 

το θεμα ειναι οτι εχει προβλημα το κινητο...

Link to comment
Share on other sites

στειλε μ προσωπικο μηνυμα με το τι παζαρια :p

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε παιδες ηρθε!!!

Ειναι μαυρο, ειναι ωραιο και εχει και playstore εγκατεστημενο!!

ατυχως δεν ειναι το 1,5 που ελεγε το merimobiles.com άλλα το 1,2. :(

 

Θα τους στείλω μεηλ κραξιματος και θα ζητησω κουπονι εκπτωσης. παντως το εστείλαν γρηγορα. Ηρθε με ems και όλα τελεια!!

Παραθετω φωτοζ!!!

 

Υγ. Το εχω φορτιση. Θα ασχόληθω ενδέλεχως το ΣΚ!!

UMI X2-HONOR 6-S7-MI 8
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...