Jump to content

UMI X2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 346
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σωστότατο, είναι και μία ευκαιρία σε μας τους άσχετους αν χρειαστούμε κάτι σχετικό να ανατρέξουμε εδώ και να ενημερωθούμε.

 

δεν νομιζω να υπηρξε κανενας που να καταλαβε τιποτα απο αυτα που ειπες..εκτος αν ασχολειτε..τελος παντων:cool:

 

Δηλαδη θα ειναι καλη η φωτογραφικη?

Link to comment
Share on other sites

το f:2 που παρουσιασαν ηταν εξαρετικο

το f:2.2 που ειναι τελικα παραμενει πολυ καλο και κορυφαιο για κινητο

η ποιοτητα των οπτικων? το Processing? ο αισθητηρας? η εστιακη αποσταση του φακου?

 

Δηλαδη θα ειναι καλη η φωτογραφικη?

εχει πολυ φωτεινο φακο, τα αλλα θα δειξουν στη πορεια

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μετά από συμβουλές από τον gavel και αφού είδα τι παίζει με το μίνιντηλ με BΛEΠΩ για κινητό τον σεπτέμβρη..

Σοφή επιλογή και θα ακολουθήσω κι εγώ.Ο λόγος είναι οτι κάνοντας μια "γύρα" στα "αξιόλογα" προς αγορά κινητά, παρατήρησα οτι όλοι ανεξαιρέτως οι κινέζοι μας δουλεύουν ψιλό γαζί τόσο με τις εκδόσεις των μοντέλων τα οποία εδώ και κάποιους μήνες αναμένονται από στιγμή σε στιγμή όσο και με τις τιμές που τα βαφτίζουν ανάλογα πάντα με το πόσο μεγάλη ζήτηση έχουν από τα preorders.

Όσοι λοιπόν δεν καίγονται άμεσα για καινούριο κινητό, θα ήταν καλύτερα να περιμένουν να ξεκαθαρίσει τουλάχιστον το τοπίο.

Οι υπόλοιποι (οι ανεβάσταγοι) :lol: ή θα τους σπάσουν τα νεύρα (αν δεν έχει γίνει ήδη αυτό), ή εαν ποτέ ποιάσουν το κινητό που θέλουν στα χέρια τους, ενδέχεται να μην είναι bug free.Ελπίζω να κάνω λάθος.

Πάντως όταν για κινέζικα κινητά φλερτάρουμε με τα 150-250 ευρώ με ουσιαστικά μηδέν τεχνική υποστήριξη ή στην καλύτερη άθλια υποστήριξη, θα πρέπει να το σκεφτούμε δυο και τρεις φορές πριν πάρουμε την τελική απόφαση.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Σωστός,η διαφορά είναι ότι εγώ καίγομαι για ένα κινητό γιατί εχω αυτό τησ φωτογραφίασ..αλλά ΔEN βρίσκω άλλο αντάξιο του ουμι στα ίδια λεφτά και διαθέσιμο...αν βρείτε πείτε TO

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

εξου και εξ αρχης ειπα και μονο η αναφορα του βαθους πεδιου σε θεμα με κινητα τη βρηκα τραβηγμενη

αυτος που δε καταλαβε προφανως δεν τον ενδιαφερει και να καταλαβει - μαθει

αν τον ενδιαφερει θα βρει τροπο να καταλαβει - μαθει

 

προφανως το last post αναφεροταν προς τον dimzan που φανηκε να ξερει κατι απο φωτογραφια και τεχνικη της.

 

χωρις παρεξηγηση αλλα και εγω σαν ασχετη δεν μπορεσα να καταλαβω και πολλα..δεν ειναι ακριβως ετσι οποιος θελει θα βρει τροπο να μαθει γιατι χρησιμοποιεις και καποια ορολογια που για τους ασχετους ακουγονται κινεζικα..τελος παντων βγηκαμε λιγο offtopic..

Γίνε εκκεντρικός τώρα. Μην περιμένεις να πάρεις σύνταξη για να φορέσεις μοβ χρώμα!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Σωστή,επίσης δεν νομίζω να υπάρχει λόγος για επίδειξη γνώσεων...Ούτε γίνεται-φαίνεται κάποιος πιο έξυπνος έτσι

Φιλικα γιώργος

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα με ενδιαφέρει το τηλεφωνο αλλά θα περιμένω γιατι διαβάζω διάφορα και δε ξερω τι να πιστεψω. οποιος το παρει ας κανει ενα βιντεο να μας δειξει τα βασικά.
Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει πολυ που ολοι βγαζουν την ουρα τους απεξω και λενε ας το παρει καποιος βλακας.......ας μας κανει και ενα review να δουμε τι γινεται και μετα βαζουμε το χερι τσεπη κιαν!!!!Αρε Ελληναρα αθανατε!!!!Ετσι μετα σας φταινε οι κινεζοι.....
Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει πολυ που ολοι βγαζουν την ουρα τους απεξω και λενε ας το παρει καποιος βλακας.......ας μας κανει και ενα review να δουμε τι γινεται και μετα βαζουμε το χερι τσεπη κιαν!!!!Αρε Ελληναρα αθανατε!!!!Ετσι μετα σας φταινε οι κινεζοι.....

Που βρίσκεις δηλαδή το κακό σε αυτή την τακτική; Εγώ προσωπικά οποιεσδήποτε αγορές από κάποιο σεβαστό ποσό και πάνω , πάντα κάνω έρευνα αγοράς και πάντα ψάχνω αυτό που παίρνω να έχει δοκιμαστεί και να έχει δείξει την αξία του πριν το αγοράσω.

Εσύ που είσαι τόσο χουβαρντάς γιατί δεν βάζεις το δικό σου χεράκι στην τσέπη ;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκεις δηλαδή το κακό σε αυτή την τακτική; Εγώ προσωπικά οποιεσδήποτε αγορές από κάποιο σεβαστό ποσό και πάνω , πάντα κάνω έρευνα αγοράς και πάντα ψάχνω αυτό που παίρνω να έχει δοκιμαστεί και να έχει δείξει την αξία του πριν το αγοράσω.

Εσύ που είσαι τόσο χουβαρντάς γιατί δεν βάζεις το δικό σου χεράκι στην τσέπη ;

Διαβασε φιλε μου ολο το θεμα και δες αν εχω βαλει το χερι στην τσεπη και αν ειμαι καθε μερα σε επικοινωνια μαζι τους.....Απλα μου την σπαει το ολο θεμα μιλαω εκ του ασφαλους και κανω και κριτικη......

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε φιλε μου ολο το θεμα και δες αν εχω βαλει το χερι στην τσεπη και αν ειμαι καθε μερα σε επικοινωνια μαζι τους.....Απλα μου την σπαει το ολο θεμα μιλαω εκ του ασφαλους και κανω και κριτικη......

Και πάλι σου ξαναλέω που είναι το κακό να μην πετάει κάποιος τα λεφτά του σε κάτι μη δοκιμασμένο.

Έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτό;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι σου ξαναλέω που είναι το κακό να μην πετάει κάποιος τα λεφτά του σε κάτι μη δοκιμασμένο.

Έχεις να απαντήσεις κάτι σε αυτό;

Οχι και πριν που σου απαντησα δεν θα επρεπε καρυοφυλα εδω μπας και το παρει κανενας και μαθεις πως ειναι καλο να το παρεις κ εσυ....Ετσι πρεπει να κανουν ολοι αλλωστε....Να δουμε στο τελος ποιος τελικα θα το δοκιμασει....

Link to comment
Share on other sites

Οχι και πριν που σου απαντησα δεν θα επρεπε καρυοφυλα εδω μπας και το παρει κανενας και μαθεις πως ειναι καλο να το παρεις κ εσυ....Ετσι πρεπει να κανουν ολοι αλλωστε....Να δουμε στο τελος ποιος τελικα θα το δοκιμασει....

Εχμ ναι...Να σου υπενθυμίσω μόνο οτι τα κινητά αυτά δεν απευθύνονται αποκλειστικά και μόνο στην αγορά της Ελλάδας αλλά παγκόσμια...

Το οτι δεν το έχει πάρει ακόμα στα χέρια του κάποιος ένα συγκεκριμένο κινητό να του κάνει review, σημαίνει συνήθως οτι είτε το κινητό δεν έχει βγει στην αγορά ακόμα (το ποιο πιθανό) , είτε το έχουν πάρει (παγκοσμίως) πολύ λίγοι ώστε να φιλοτιμηθεί ένας από αυτούς να μπει στη διαδικασία να κάνει μόνος του το εν λόγω review.

Προσωπικά τα video που κυκλοφορούν στο youtube με τα unboxing, πιστεύω οτι κατά 99% είναι μέσα από τις ίδιες τις εταιρίες που δίνουν μερικά δείγματα στους resellers σαν teaser για εμένα και εσένα δηλαδή για τον τελικό καταναλωτή για να δουν πόσο ζήτηση έχει ένα κινητό πριν καν μπει στη διαδικασία κανονικής παραγωγής.

Αφού λοιπόν το ψάχνεις με τις εταιρίες και έχεις και επικοινωνία μαζί τους , φαντάζομαι θα έχεις ΗΔΗ καταλάβει οτι σε δουλεύουν , όχι μόνο εσένα αλλά όλους μας, όσον αφορά τις ημερομηνίες διάθεσης των διαφόρων μοντέλων που όλως τυχαίως κάθε φορά μετατίθενται προς τα μπροστά.Αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε έχει υποψιάσει για την τακτική των κινέζων όσον αφορά το τι πραγματικά έχουν διαθέσιμο στις αποθήκες τους και τι όχι.

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Εχμ ναι...Να σου υπενθυμίσω μόνο οτι τα κινητά αυτά δεν απευθύνονται αποκλειστικά και μόνο στην αγορά της Ελλάδας αλλά παγκόσμια...

Το οτι δεν το έχει πάρει ακόμα στα χέρια του κάποιος ένα συγκεκριμένο κινητό να του κάνει review, σημαίνει συνήθως οτι είτε το κινητό δεν έχει βγει στην αγορά ακόμα (το ποιο πιθανό) , είτε το έχουν πάρει (παγκοσμίως) πολύ λίγοι ώστε να φιλοτιμηθεί ένας από αυτούς να μπει στη διαδικασία να κάνει μόνος του το εν λόγω review.

Προσωπικά τα video που κυκλοφορούν στο youtube με τα unboxing, πιστεύω οτι κατά 99% είναι μέσα από τις ίδιες τις εταιρίες που δίνουν μερικά δείγματα στους resellers σαν teaser για εμένα και εσένα δηλαδή για τον τελικό καταναλωτή για να δουν πόσο ζήτηση έχει ένα κινητό πριν καν μπει στη διαδικασία κανονικής παραγωγής.

Αφού λοιπόν το ψάχνεις με τις εταιρίες και έχεις και επικοινωνία μαζί τους , φαντάζομαι θα έχεις ΗΔΗ καταλάβει οτι σε δουλεύουν , όχι μόνο εσένα αλλά όλους μας, όσον αφορά τις ημερομηνίες διάθεσης των διαφόρων μοντέλων που όλως τυχαίως κάθε φορά μετατίθενται προς τα μπροστά.Αυτό και μόνο θα έπρεπε να σε έχει υποψιάσει για την τακτική των κινέζων όσον αφορά το τι πραγματικά έχουν διαθέσιμο στις αποθήκες τους και τι όχι.

Καταρχην το συγκεκριμενο κινητο κυκλοφορει εδω και καιρο αλλα οχι με αυτα τα χαρακτηριστηκα λιγο πιο light δηλαδη με τον 1.2 cpu και λιγοτερη ram kai rom αλλα κυκλοφορει και κανονικα με 1.2cpu 2ram kai 32 rom......Λες να μην ξερουν τι ψαρια πιανει ηδη?Η μηπως ειναι καποιο καινουριο εργοστασιο που δεν εχει ξανακυκλοφορησει κανενα κινητο?Τελος παντον δεν θελω να εμβαθυνω αλλο....Αυριο για μενα ειναι μια πολυ κρισιμη μερα για το αν θα εχω tracking number αποστολης η οχι τους εχω δωσει διορια μεχρι την Παρασκευη.....Οταν θα εχω το tracking στο μαιλ μου θα μιλησουμε καλυτερα.....Στην τελικη αν ισχυουν ολα αυτα που λες χαμενος δεν ειναι ο αγοραστης αλλα ο πωλητης θα χασει παρα πολυ στην φημη του ενα μαγαζι σαν το minideals εγω απλα θα κανω το cancel μου και θα μου επιστραφουν τα λευτα κανονικα μεσω paypal....Θα δειξει ομως σε πολυ λιγες μερες το τι πραγματικα γινεται.....

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Μαρεσει πολυ που ολοι βγαζουν την ουρα τους απεξω και λενε ας το παρει καποιος βλακας.......ας μας κανει και ενα review να δουμε τι γινεται και μετα βαζουμε το χερι τσεπη κιαν!!!!Αρε Ελληναρα αθανατε!!!!Ετσι μετα σας φταινε οι κινεζοι.....

Φιλε μου να πω κι εγω την γνωμη μου.

Το "βλακας" το σκεφτεσαι και το λες εσυ, με τον προσωπικο σου τροπο σκεψης.

Θα ελεγα οτι πρωτα πρωτα, μπροστα, μπαινουν οι "νεοι" στην πιατσα των Κινεζικων Android, που δεν ξερουν την κατασταση και τις παγιδες που μπορει να οδηγησει μια τετοια αγορα.

Επειτα ερχονται οι "ριψοκινδυνοι" που μπορουν και ρισκαρουν ειτε γιατι τα οικονομικα τους ειναι ανθηρα ειτε γιατι για καποιο λογο δεν τους ενδιαφερει αν αποδειχτει μαπα το εργαλειο.

Στη συνεχεια ακολουθει η πιο "ατυχη" κατηγορια, αυτοι που χρειαζονται κινητο (για αγορα απο Κινα μιλαμε παντα) εδω και τωρα γιατι δεν εχουν η το παλιο τους τάφτυσε.

Υπαρχει ακομα μια κατηγορια, οι "υπερ-αισιοδοξοι" που για διαφορους λογους πιστευουν οτι το κινητο που θα αγορασουν πρωτοι, θα βγει χωρις προβληματα.

Πιστευω πως εκτος της πρωτης κατηγοριας που αιτια ειναι η αγνοια, των υπολοιπων κατηγοριων τα ατομα εχουν συγκεκριμενους και συνειδητους λογους που προχωρουν σε τετοια κινηση, αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θεωρω οτι ειναι "βλακες" με καθε εννοια, (αλλα ουτε και κοροιδα), εγω μαλλον "ηρωες" θα τους χαρακτηριζα.

Ζητω συγνωμη για το off topic.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου να πω κι εγω την γνωμη μου.

Το "βλακας" το σκεφτεσαι και το λες εσυ, με τον προσωπικο σου τροπο σκεψης.

Θα ελεγα οτι πρωτα πρωτα, μπροστα, μπαινουν οι "νεοι" στην πιατσα των Κινεζικων Android, που δεν ξερουν την κατασταση και τις παγιδες που μπορει να οδηγησει μια τετοια αγορα.

Επειτα ερχονται οι "ριψοκινδυνοι" που μπορουν και ρισκαρουν ειτε γιατι τα οικονομικα τους ειναι ανθηρα ειτε γιατι για καποιο λογο δεν τους ενδιαφερει αν αποδειχτει μαπα το εργαλειο.

Στη συνεχεια ακολουθει η πιο "ατυχη" κατηγορια, αυτοι που χρειαζονται κινητο (για αγορα απο Κινα μιλαμε παντα) εδω και τωρα γιατι δεν εχουν η το παλιο τους τάφτυσε.

Υπαρχει ακομα μια κατηγορια, οι "υπερ-αισιοδοξοι" που για διαφορους λογους πιστευουν οτι το κινητο που θα αγορασουν πρωτοι, θα βγει χωρις προβληματα.

Πιστευω πως εκτος της πρωτης κατηγοριας που αιτια ειναι η αγνοια, των υπολοιπων κατηγοριων τα ατομα εχουν συγκεκριμενους και συνειδητους λογους που προχωρουν σε τετοια κινηση, αλλα σε καμμια περιπτωση δεν θεωρω οτι ειναι "βλακες" με καθε εννοια, (αλλα ουτε και κοροιδα), εγω μαλλον "ηρωες" θα τους χαρακτηριζα.

Ζητω συγνωμη για το off topic.

Ετσι ακριβως να σκεφτεσαι "νεοι και παλιοι" και οχι μονο εσυ αλλα παρα πολλοι αναμεσα μας....Σαν τους καραβαναδες στον στρατο ετσι γιαυτο αυτη η Ελλαδα θα παει μπροστα γιαυτη την πονηρια που την διακατεχει.....Ο πονηρος.....Ο Ελληνας.....

Edited by stef31nos
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως να σκεφτεσαι "νεοι και παλιοι" και οχι μονο εσυ αλλα παρα πολλοι αναμεσα μας....Σαν τους καραβαναδες στον στρατο ετσι γιαυτο αυτη η Ελλαδα θα παει μπροστα γιαυτη την πονηρια που την διακατεχει.....Ο πονηρος.....Ο Ελληνας.....

Μαλλον καπου χανεις κατι..

Εν πασει περιπτωσει, καθε ενας εχει τις αποψεις του και μπορει να σκεφτεται οπως θελει.

Ακομα και εσυ εισαι ελευθερος να νομιζεις για τον εαυτο σου πως επειδη σκεφτεσαι να το αγορασεις πρωτος, οι αλλοι λενε "να ο βλακας" (κατα παραθεση με την Ελληνικη ταινια του αειμνηστου Γιωργου Κωνσταντινου..) :)

Δεν μπορεις ομως να κατηγορεις κανεναν που δεν ενδιαφερεται να παρει ενα καινουριο μοντελο εδω και τωρα πρωτος...

Κι εγω ενδιαφερομαι για κανα δυο καινουρια μοντελα αλλα περιμενω να διαβασω καποιο review, ειτε ελληνικο ειτε ξενο, και πιστεψε με δεν εχει καμμια δοση πονηριας.

Ετσι γινεται και στην Ελλαδα με τους Ελληναραδες, αλλα ακομα περισσοτερο κατα τον ιδιο τροπο και στο εξωτερικο.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον καπου χανεις κατι..

Εν πασει περιπτωσει, καθε ενας εχει τις αποψεις του και μπορει να σκεφτεται οπως θελει.

Ακομα και εσυ εισαι ελευθερος να νομιζεις για τον εαυτο σου πως επειδη σκεφτεσαι να το αγορασεις πρωτος, οι αλλοι λενε "να ο βλακας" (κατα παραθεση με την Ελληνικη ταινια του αειμνηστου Γιωργου Κωνσταντινου..) :)

Δεν μπορεις ομως να κατηγορεις κανεναν που δεν ενδιαφερεται να παρει ενα καινουριο μοντελο εδω και τωρα πρωτος...

Κι εγω ενδιαφερομαι για κανα δυο καινουρια μοντελα αλλα περιμενω να διαβασω καποιο review, ειτε ελληνικο ειτε ξενο, και πιστεψε με δεν εχει καμμια δοση πονηριας.

Ετσι γινεται και στην Ελλαδα με τους Ελληναραδες, αλλα ακομα περισσοτερο κατα τον ιδιο τροπο και στο εξωτερικο.

Δεν χανω τιποτα μας παρουσιασες την πραγματικοτητα το τι συμβαινει σε ενα φορουμ και οχι μονο το τι γινεται στην Ελληνικη πραγματικοτητα ειναι ακριβως οτι σου μαθανε οτι σου πασαρανε απο μικρο παιδι.....Αυτο που με ενοχλησε εμενα κ το ειπα εξαρχης ειναι το οτι ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΚΡΙΝΩ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ......Αφηστε λεει τους νεους να πανε μπροστα κ "εμεις" οι πονηροι παλιοι βλεπουμε....Μπραβο σου παντος που παρουσιασες την πραγματικοτητα σε ενα μονο ποστ.......Τωρα για το ¨"Βλακας" που το επιασες λες και εβαλες πιπιλα εχει πολλες εννοιες προσπαθησε να καταλαβεις ποια απο αυτες αρμοζει και ασε τους Ηρωες για αλλες εποχες......Τελος θεματος εδω για εμενα και πολλα ειπαμε....Οποιος καταλαβε καταλαβε....

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω φίλε το πρόβλημα σου..είναι ΔIKAIΩMΑ του καθενός μας να πάρει αυτό που θελει...όπως το θελει και οπότε το θελει και αν το θελει...δεν νομίζω να σου έβαλε κανένας το πιστόλι στον κρόταφο και να σου είπε πάρε το τζι4 ή σε σκοτώνω...ο καθένας μας Μπορεί να περιμένει όσο θελει ...τα παιδιά κάλυψαν ολεσ τισ πτυχές του θέματος...και αν θες εχω να προσθέσω και άλλη μια...αυτουνού που χρειάζεται άμεσα το τηλέφωνο αλλά είναι επιφυλακτικός...όπως εγώ...18χρονος με χαμηλό εισόδημα που θα προσέξει που θα δώσει τα λεφτά του:) αν είχα τα λεφτά θα είχα κάνει πρισεηλ HΔH σε αυτό και σε αλλά 3...ειδικά τη στιγμή που όπως με πρόλαβαν και Είπαν BΛEΠEIΣ πωσ μας κοροϊδεύουν...γιατί να τους πληρώσεις από τώρα...και MONO που το συζητάμε τόσο καλό τους κάνει....

 

 

Αν έχεισ πρόβλημα ακύρωσε την παραγγελία σου...και πήγαινε και πάρε κινητό από αλλού...ή παρτο και μην μας προσάπτεισ κατηγορίες

 

 

 

Φιλικα γιώργος

nokia 3310 ,w710i,w750i,w995,zylo, zopo c2 platinum , lenovo a806

 

 

You can't sink a Rainbow

Link to comment
Share on other sites

Το minideal ξαναεβαλε stock αλλά μόνο το 1gb RAM

http://www.minideal.net/umi-x2-smartphone-5-0-inch-1080p-fhd-screen-gorilla-glass-1g-16g-2g-32g-mtk6589t-quad-core-android-4-2-grey.html

 

Για να δουμε αύριο θα στείλει τα δικά μας η θα πάμε για cancel ομαδικό...

Link to comment
Share on other sites

Το minideal ξαναεβαλε stock αλλά μόνο το 1gb RAM

http://www.minideal.net/umi-x2-smartphone-5-0-inch-1080p-fhd-screen-gorilla-glass-1g-16g-2g-32g-mtk6589t-quad-core-android-4-2-grey.html

 

Για να δουμε αύριο θα στείλει τα δικά μας η θα πάμε για cancel ομαδικό...

Προφανως η UMI τους βεβαιωσε οτι θα εχει το 1/16 σε τρεις μερες, για να δουμε..

Παντως η τιμη ειναι πολυ καλη σε σχεση με αλλα, ονοματα δε λεμε..;)

Αν δεν με ενοχλουσαν τα μεγαλα κινητα, σιγουρα θα το χτυπουσα κι εγω.

Ψηλη αναλυση, 1,5Ghz, περιορισμενες διαστασεις για την κατηγορια του, καλη μπαταρια..

 

 

Υ.Γ. Παιδια εσεις που το εχετε ψαξει, οι διαστασεις ειναι οπως αναφερεται? 134 x 66 x 8.9mm ?

Αν ειναι ετσι, πολυ καλες για 5ιντσο..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αννν το στείλουν και έρθει έχω μεγάλη περιεργια αν είναι τόσο καλό όσο δείχνει.σίγουρα παιδικές ασθενιες θα έχει μπολικες,αλλά το πρώτο είναι που έχει....
Link to comment
Share on other sites

χωρις παρεξηγηση αλλα και εγω σαν ασχετη δεν μπορεσα να καταλαβω και πολλα..δεν ειναι ακριβως ετσι οποιος θελει θα βρει τροπο να μαθει γιατι χρησιμοποιεις και καποια ορολογια που για τους ασχετους ακουγονται κινεζικα..τελος παντων βγηκαμε λιγο offtopic..

 

επειδη ειναι offtopic δε μπορω να αναφερθω περισοτερο. σε ενα τοπικ φωτογραφιας εχω ολη τη καλη διαθεση να βοηθησω - μεταδωσω γνωσεις φωτογραφικες. εδω ειμαστε εντελως oftopic οποτε δυστυχως και προφανως δε μπορω μεσα σε 5 γραμμες να εξηγησω τη τεχνικη της φωτογραφιας. google is your friend, ανεφερα καποιους ορους οποιος ενδιαφερεται τους googlarei και βρισκει ολοκληρα αρθρα για να μελετησει. εδω το μονο που μπορω να κανω ειναι να τους αναφερω και να γραψω και μια γραμμη για το τι κανουν

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...