Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Ασημί είναι μια εβδομάδα στα χέρια μου και είναι η πρώτη φορά που κρατάω μια αξιόλογη συσκευή μετά απο Apple, ήχος, οθόνη σε άριστα επίπεδα, το sense αν και είμαι κατά σε shells, πραγματικά κάνει πολύ καλά την δουλειά του.

Όσο για την φωτογραφική με το νέο firmware, εχει βελτιώθει κατά πολύ, ειδικά στο χαμηλό φωτισμό δίνει ρέστα.

Το Σαβ/ριακο θα σας ανεβάσω φωτογραφίες, αν κάποιος θέλει να τραβήξω κάτω απο κάποιες συνθήκες ας μου πει.

Μπαταρία, μια και μισή μερα με όλα ανοικτά και χωρίς power save on. Ερχόμενος απο Note2 η μπαταρία δεν είναι ότι καλύτερο αλλά πολύ καλύτερα απο εποχή Desire HD όπου την μέρα δεν την έβγαζα.

Όσο για την διαθεσιμότητα για το μαύρο και το S4 αυτά είναι τα λόγια από email απο το Β2Β του expansys.

 

Regarding the delivery of the HTC one in black, please notice that the first batch expected in 6 days is restricted to the UK customers only, still a priority of HTC.

 

And the S4 is expected on the 5th of May.

 

But I will change it in your order.

Είχα κάνει προπαραγγελία και ενα S4 αλλά μετα απο μια εβδομάδα με το One το ακύρωσα και παράγγειλα το μαύρο για το έτερο ήμισυ.

 

Μιας και προέρχεσαι απο το νοτελι για δωσε πιο πολλα στοιχεια για την μπαταρία φιλε μου...

Τι εννοεις 1 και μιση μερα(ποια ακριβως η χρηση σου εννοω)??? Αντίστοιχα με την ιδια χρηση στο νοτελι που ήσουν???

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που τυχαινει ο πρωτος που σχολιαζει να ειναι φωτογραφος .να μην δω λοιπον τι λεει και αυτος? και ο αλλος ειναι κατοχος του κινητου και εχει παραπονα?

 

αν με το νεο firmware εχει βελτιωση καλο ειναι να το δουμε

κοιτα τι λεει ο συντακτης

Last month, we tested the best smartphone cameras out there and declared the HTC One's ultrapixel camera the master of all.

με το παλιο λογισμικο και λεει οτι ειναι καλυτερο. καλα.

 

καλα... και εγω ειμαι ο Βασιλιας Αρθουρος!

 

Αν θες τη γνωμη μου αυτο ειναι το πιο αξιοπιστο συγκριτικο για την καμερα:

http://connect.dpreview.com/post/9219904986/shootout-samsunggalaxys4-vs-htcone-vs-iphone5-vs-lumia920?page=4

Link to comment
Share on other sites

Μιας και προέρχεσαι απο το νοτελι για δωσε πιο πολλα στοιχεια για την μπαταρία φιλε μου...

Τι εννοεις 1 και μιση μερα(ποια ακριβως η χρηση σου εννοω)??? Αντίστοιχα με την ιδια χρηση στο νοτελι που ήσουν???

 

Το note έφθανε άνετα τις δυό μέρες, η χρήση είναι μέσον όρο 20 λεπτά ομιλία. 3g, gps, wifi μόνιμα ανοικτά, συγχρονισμός μόνιμα ανοικτός, οπωσδήποτε 20 λεπτά surfing, email, youtube. Ειδοποιήσεις όλες on και δεν κλείνει ποτέ. Αν προσθέσω σε όλα αυτά και 1 ώρα μουσική κάποιες μέρες μέσα στην βδομάδα τότε κατεβαίνει σε 1 μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Το βραδάκι αργά όμως θα έχετε τις πρώτες εντυπώσεις από μένα...

Στις 5 θα το έχω στα χέρια μου!!!

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το βραδάκι αργά όμως θα έχετε τις πρώτες εντυπώσεις από μένα...

Στις 5 θα το έχω στα χέρια μου!!!

 

Καλορίζικο αρχηγέ μου !! Περιμένουμε εντυπώσεις!!

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται το VPN έχει διαθεσιμότητα αλλά η τιμή είναι αλμυρή!

http://www.vnp.gr/htc-one-32gb-el.html

 

Μακριά απλά....πέρα από την τιμή...

Καλορίζικο στους σημερινούς κατόχους του κινητού της χρονιάς...κι εγώ μέσα

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλα... και εγω ειμαι ο Βασιλιας Αρθουρος!

 

Αν θες τη γνωμη μου αυτο ειναι το πιο αξιοπιστο συγκριτικο για την καμερα:

http://connect.dpreview.com/post/9219904986/shootout-samsunggalaxys4-vs-htcone-vs-iphone5-vs-lumia920?page=4

που διαφωνεις σε αυτο που εγραψα? τοπε η οχι ο συντακτης? οτι ειναι καλυτερο και μαλιστα στη προηγουμενη δοκιμη που ειχε προφανως το παλιο λογισμικο?

το τεστ θα το δω.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και απο μενα σε αυτους που το εχουν στα χερια τους! Οπως σας εχω πει το εχω σε παραγγελια απο Expancys.gr σε μαυρο εδω και τρεις εβδομαδες.Μολις τους πηρα τηλ. και μου ειπαν σε μια εβδομαδα θα το εχω στα χερια μου.Το ειδα και εγω το πρωι οτι ειναι το εχει στο vnp.gr. σε ασημι. Δεν ξερω τι να κανω!! Να περιμενω για το μαυρο η να παρω το ασημι και να το εχω αυριο......μου αρεσουν και τα δυο χρωματα αλλα λιγο παραπανω το μαυρο! Απο το πρωι μονο αυτο σκεφτομαι μολις ειδα οτι ειναι διαθεσιμο στν Ελλαδα! Μαλλον θα περιμενω γιατι ποτε δεν ειχα αλλο χρωμα εκτος απο μαυρο σε κινητο...και παλι καλοριζικο σε αυτους που το εχουν σημερα! Σκεφτηκα την λυση! Αν μπορουσα θα επαιρνα και τα δυο χρωματα και τελειωνει εκει το θεμα! :) Edited by gianntsllos
Link to comment
Share on other sites

Το βραδάκι αργά όμως θα έχετε τις πρώτες εντυπώσεις από μένα...

Στις 5 θα το έχω στα χέρια μου!!!

 

Νικολα θελω εντυπωσεις. Εγω την εχω σχηματισει την αποψη μου εδω και καιρο για το κινητο.

Ακουμε... ;)

ΥΓ Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

Νικολα θελω εντυπωσεις. Εγω την εχω σχηματισει την αποψη μου εδω και καιρο για το κινητο.

Ακουμε... ;)

ΥΓ Καλοριζικο!

 

Τώρα τον περιμένω να το δω κι εγώ από κοντά, μαζί με Αργύρη!! Ένα πράγμα πάντως μου είπε στο τηλέφωνο μόλις τώρα, "φίλε τέλος, δεν παίζει για σένα το S4, τούτο δω είναι απλά αλλού!!" :D

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τον περιμένω να το δω κι εγώ από κοντά, μαζί με Αργύρη!! Ένα πράγμα πάντως μου είπε στο τηλέφωνο μόλις τώρα, "φίλε τέλος, δεν παίζει για σένα το S4, τούτο δω είναι απλά αλλού!!" :D

 

Χαχαχα, να πεις οτι δεν τα φωναζω 1,5 μηνα τωρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα, να πεις οτι δεν τα φωναζω 1,5 μηνα τωρα... ;)

 

Σε λίγο θα θέλουμε άδεια να γράψουμε "δίπλα" αγαπητέ.. Να μην κράζουμε δηλαδή, οκ!! Περιμένω πως και πως να έρθει πάντως lol! Εσύ καλά τα λες, αντε να το δούμε κι από κοντά! Να προλάβουμε και ήλιο να βγει φώτο δίπλα σε s3 και note2 :D

Link to comment
Share on other sites

Thank you for your email. Please be advised that we are currently awaiting a confirmed date for the arrival of the next batch of HTC ONE silver, we are hoping to receive it at some point next week if not during next month however as advised we are still awaiting a confirmed date from HTC distribution for their arrival. Once we have any further information regarding your order we will contact you, thank you for your co-operation and patience with this product release. Kind Regards. Handtec customer care.

HTC Touch Pro , HTC Touch Pro 2 , HTC Desire HD , HTC ONE X , HTC M7 , HTC M8

Samsung Galaxy Note II , Samsung Galaxy S6 Edge

iPhone 3Gs ,iPad mini

Oneplus 2 , Oneplus X

Meizu MX5 :clap:

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο θα θέλουμε άδεια να γράψουμε "δίπλα" αγαπητέ.. Να μην κράζουμε δηλαδή, οκ!! Περιμένω πως και πως να έρθει πάντως lol! Εσύ καλά τα λες, αντε να το δούμε κι από κοντά! Να προλάβουμε και ήλιο να βγει φώτο δίπλα σε s3 και note2 :D

 

Ευθυμη, απλα δεν ανηκω στους κολλημενους. Μετα απο τοσα χρονια με αυτο το hobby, απλα δεν κολλαω με κανενα brand, για κανενα λογο.

Φετος (μετα απο πολλα χρονια, απο το HD2, για την ακριβεια) η HTC εκανε υπερπροσπαθεια και εχει την καλυτερη συσκευη. Οσο και να κελαηδανε καποιοι αυτο δεν αλλαζει.

Αυτη την ανοιξη αυτη ειναι η κορυφη.

Για μετα βλεπουμε...

Link to comment
Share on other sites

που διαφωνεις σε αυτο που εγραψα? τοπε η οχι ο συντακτης? οτι ειναι καλυτερο και μαλιστα στη προηγουμενη δοκιμη που ειχε προφανως το παλιο λογισμικο?

το τεστ θα το δω.

 

Το βασιλιας αρθουρος πηγαινε στο οτι δεν παιρνω στα σοβαρα τα σχολια των αναγνωστων οπου ο καθενας λεει ανωνυμα οτι του κατεβει.

και επισης για να τελειωνουμε, γιατι το κουρασαμε, δεν εχω πει ποτε και ουτε και πιστευω οτι η μια καμερα ειναι καλυτερη απο την αλλη, ειναι εξισου καλες και οι δυο με διαφορετικα πλεονεκτηματα η καθε μια. Σου εδειξα και πιο ειναι το πιο αξιοπιστο συγκριτικο κατα τη γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Το βασιλιας αρθουρος πηγαινε στο οτι δεν παιρνω στα σοβαρα τα σχολια των αναγνωστων οπου ο καθενας λεει ανωνυμα οτι του κατεβει.

και επισης για να τελειωνουμε, γιατι το κουρασαμε, δεν εχω πει ποτε και ουτε και πιστευω οτι η μια καμερα ειναι καλυτερη απο την αλλη, ειναι εξισου καλες και οι δυο με διαφορετικα πλεονεκτηματα η καθε μια. Σου εδειξα και πιο ειναι το πιο αξιοπιστο συγκριτικο κατα τη γνωμη μου.

δεν ειπα τιποτα για το "βασιλιας αρθουρος" το καταλαβα που πηγαινε.

οπως εγραψα και στο αλλο νημα εγω αφου πιασω και τα δυο στα χερια μου θα αποφασισω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το πήρα κ εγώ. Το κινητό είναι αλλού πραγματικά. Οτι καλύτερο υπάρχει. Επιτέλους καλά υλικά, απίστευτο ηχεία κ οθόνη που κανείς ακριβώς αυτό που πρέπει..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή επιασα το ενα απο τα δυο στα χέρια μου σήμερα,οφείλω να πω οτι είναι εντυπωσιακό.Μένει να δω και τον έτερο καπαδοκη

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Είμαι κι εγώ δίπλα στον Αργύρη λοιπόν και το πιάνουμε με βάρδιες το κόσμημα :D

Οθόνη εκπληκτική, η μπαταρία δείχνει να τα πηγαίνει αρκετά καλά, ποιότητα και αισθητική σε άλλο επίπεδο, ταχύτατο.. Στον ηλιο η οθόνη του είναι πάρα πολύ καλή, βλέπεις άνετα κάτω από τον ήλιο (ενω με S3 απλά δεν..), τα χρώματα πάρα πολύ ελκυστικά.. Η κάμερα πήρε και το update και όλα καλά! Θα μας κάνει ο Νίκος καλή δουλειά τις προσεχείς μέρες με review σε βάθος και σε όλα τα επίπεδα!!

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδες δωστε και κανενα προσωπικο ¨καλο¨ review ολο περιμενω περιμενω και τελικα... το μονο που διαβαζω συνεχεια ειναι μολις το πηρα εξαιρετικη οθονη και φοβερη ποιοτητα!!! τα ξερουμε αυταααααααααααα χαχαχαχαχαχα

καντε καμια δοκιμη και δωστε τα φωτα σας

 

τοσο πολυ εχετε κολλησει η βαριεστε να γραψετε!!!

 

Ταξιδιωτης που εισαι????

 

(φιλικα προς ολους εννοειτε εεεε? μην παρεξηγησετε το υφος μου)

Link to comment
Share on other sites

Γράψτε για τον απίστευτο ήχο που επιτέλους ακούμε απο ένα κινητό επιτέλους.

Α, ναι δίκιο!! Βάλαμε ακουστικά και έπαιξε ραδιόφωνο στην μέγιστη ένταση χωρίς να μπουκώνει με πολύ καθαρή απόδοση. Επίσης και στα ακουστικά έπαιζε δυνατά και καθαρά.. Γενικά πολύ καλά τα πράγματα κι εδώ!!

Link to comment
Share on other sites

αντε ρε παιδες δωστε και κανενα προσωπικο ¨καλο¨ review ολο περιμενω περιμενω και τελικα... το μονο που διαβαζω συνεχεια ειναι μολις το πηρα εξαιρετικη οθονη και φοβερη ποιοτητα!!! τα ξερουμε αυταααααααααααα χαχαχαχαχαχα

καντε καμια δοκιμη και δωστε τα φωτα σας

 

τοσο πολυ εχετε κολλησει η βαριεστε να γραψετε!!!

 

Ταξιδιωτης που εισαι????

 

(φιλικα προς ολους εννοειτε εεεε? μην παρεξηγησετε το υφος μου)

 

Φιλε μου λιγα πραγματα μπορω να δω.Σε καφετέρια είμαστε,να δω τα φιλαρακια μου κατ αρχήν :)

Πρωτες εντυπώσεις θετικές.

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...