Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Htc One (M7)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κάτσε, το power button είναι στην κορυφή. Η συσκευή είναι στις 4,7 ίντσες.. Φέιλ λιγάκι αυτό. Όταν είσαι στις 4 άντε 4,3" πες παλεύεται.. Επίσης θα το προτιμούσα με hdmi έξοδο και υποδοχή κάρτας μνήμης αλλά ντάξει. Κατά τα άλλα τουμπανιάρα συσκευή και λογικά θα χει τρομερό ήχο αλλά οι τρυπούλες δεν μου αρέσουν μπροστά. Χαλάει την πρόσοψη και γενικά το σχέδιο φέρνει λίγο από άλλα κινητά, δεν λέμε εταιρίες. :P

Πολλές επιλογές στη μεγάλη κατηγορία και αυτό είναι καλό.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και προγραμματα που ο χρηστης βαζεςι το unlock στα volume keys,οποτε no problem

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δλαδη με τηλεοραση μονο μεσω dlna κανει συνδεση; Παντως η συσκευη αγγιζει την τελειοτητα οπως και το καινουργιο sense. Το θεμα ειναι να δουμε και η καμερα τι λεει γιατι προσωπικα ειναι κατι σημαντικο
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

 

ομορφο κινητο αλλα με φοβιζει να βρεθω σε 5 μηνες με κανενα One+ και να μην μπορω να το πουλησω γιατι θα εχει πεσει η τιμη του πολυ.

Αρα ειναι καλο για αργοτερα.

Βρισκω επισης σε αυτο το μεγεθος και με μεγαλυτερη οθονη αλλα κινητα τα οποια ειναι και πιο ανθεκτικα.

 

Οσον αφορα τις 4.7 ιντσες αυτες δεν συνοδευονται απο μικρο bezel οποτε ειναι δωρο αδωρο μια και σε διαστασεις το κινητο ειναι σχετικα μεγαλο για την οθονη του.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν πληροφοριες για πιθανη κυκλοφορια σε λευκο χρωμα?

 

Η παρουσίαση του κινητού ήταν σε λευκό χρώμα......

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και η Sony εγκατελειψε το "καθαρο" HDMI out στις συσκευες της. Αν δεν κανω λαθος υπαρχει υποστηριξη MHL απο την USB με το αντιστοιχο καλωδιο/ανταπτορα για ενσυρματη συνδεση με τηλεοραση.

 

Δειχνει πολυ ελκυστικη προταση παντως. Ποιοτικη κατασκευη με οτι πιο δυνατο κυκλοφορει σε επεξεργαστη και αρκετη προσοχη σε θεματα multimedia (ηχος/εικονα/καμερα).

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

 

Aυτο το site γιατι τα εχει πανακριβα τα κινητα σε σχεση με skroutz?

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση;

 

υποθετικα αγοραζω το One...και βγαζω καποιες φωτογραφιες...αν τις περασω σε ενα iPad4/Nexus10 μπορω να κανω pich to zoom?

ή βασικα δεν γινεται;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

να κανω μια ερωτηση;

 

υποθετικα αγοραζω το One...και βγαζω καποιες φωτογραφιες...αν τις περασω σε ενα iPad4/Nexus10 μπορω να κανω pich to zoom?

ή βασικα δεν γινεται;

 

Γιατι να μην γινεται φιλε μου;

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή από την HTC και μπροστά από οτιδήποτε άλλο υπάρχει, τουλάχιστον μέχρι την ανακοίνωση του GS4. Από την άλλη πολύ φοβάμαι ότι η τιμή θα βαρέσει ταβάνι το 750 αρι
Link to comment
Share on other sites

Γιατι να μην γινεται φιλε μου;

 

Γιατι εχει αναλυση φωτογραφιας 2688 x 1520 pixels ενω το Nexus10 πχ ειναι στα 2560 x 1600 ....αρα μολις ανοιγεις λιγο την φωτογραφια θα πιξελιαζει....

δεν μου αρεσει σαν ιδεα...

επισης δεν καταλαβα ενα πραγμα...εχεις ολες τις συχνοτητες LTE?

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική συσκευή από την HTC και μπροστά από οτιδήποτε άλλο υπάρχει, τουλάχιστον μέχρι την ανακοίνωση του GS4. Από την άλλη πολύ φοβάμαι ότι η τιμή θα βαρέσει ταβάνι το 750 αρι

 

Έχω βάλει τιμη απο expansys πιο πάνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα και η Sony εγκατελειψε το "καθαρο" HDMI out στις συσκευες της. Αν δεν κανω λαθος υπαρχει υποστηριξη MHL απο την USB με το αντιστοιχο καλωδιο/ανταπτορα για ενσυρματη συνδεση με τηλεοραση.

 

 

γιατι ομως? βολευε παρα πολυ και ηταν σημαντικο χαρακτιρηστικο

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν τρελαθηκα με το που το ειδα.Καλο αλλα εκεινες οι τρυπες μπροστα δεν μου πολυ αρεσουν.Γιαυτους που λενε για την μπαταρια κ την αυτονομια της.

Το Htc one X+ ,μου βγαζει ανεταααα 1μιση μερα.Μου εχει βγαλει κ 2 μερες ολοκληρες χωρις παιχνιδια κ wifi.Μονο με 3g κ ολες τις κλασικες λειτουργιες(μην,τηλ,camera κτλ). Αρα φανταζομαι οτι με 2300mAh μπαταρια θα βγαζει ανετιλα 2 μερες.

Htc desire

Htc sensation Xe

Htc one X + (64gb) :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατι εχει αναλυση φωτογραφιας 2688 x 1520 pixels ενω το Nexus10 πχ ειναι στα 2560 x 1600 ....αρα μολις ανοιγεις λιγο την φωτογραφια θα πιξελιαζει....

δεν μου αρεσει σαν ιδεα...

επισης δεν καταλαβα ενα πραγμα...εχεις ολες τις συχνοτητες LTE?

 

Σχετικά με την φωτογραφική μηχανή και τα 4 ultrapixels, αυτό που έκαναν στην ουσία είναι ότι σε μία επιφάνεια που κανονικά είναι για 13ΜΡ, αυτοί χώρισαν την επιφάνεια σε 4ΜΡ, που σημαίνει ότι το κάθε στοιχείο που θα καταγράψει την πληροφορία του ενός pixel, έχει 3 φορές πιο μεγάλη επιφάνεια. Αυτό κατ' επέκταση σημαίνει ότι μπορεί να συλάβει πιο εύκολα εικόνες χαμηλού φωτισμού. Για μένα, αυτό είναι μια πολύ καλή κίνηση, καθώς ο αριθμός των MP είχε καταλλήξει να είναι το κύριο συγκριτικό ποιότητας των μηχανών, που στην ουσία δεν παίζει κανένα ρόλο. Εκτός αν ο χρήστης θέλει να τυπώσει σε χαρτί τις φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

http://www.handtec.co.uk/htc-one-32gb-silver.html

Στα 480 με εταιρικό Αφμ.

 

Απίστευτο εαν αυτό αληθεύει...

σε ποιο σημείο δίνεις το ΑΦΜ?....εταιρικο θεωρειται και το ΑΦΜ ενος ελευθ. επαγγελματία?

Link to comment
Share on other sites

Κ εμένα με ενδιαφέρει αυτο αν μπορεί κάποιος να μας απαντήσει...
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να είναι αφμ ενδοκοινοτικων συναλλαγών αλλιώς δεν το δέχεται. Στη πράξη όμως πολλά site δέχονται ακόμη και τα ατομικά. Αν θέλετε δοκιμάστε το. Στο αφμ θα βάλετε EL0ΧΧΧΧΧΧΧΧ. ΠΡΟΣΟΧΉ πάντα το πρώτο ψήφιο να είναι 0 άσχετα αν εσάς ξεκινάει από άλλο νούμερο
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να είναι αφμ ενδοκοινοτικων συναλλαγών αλλιώς δεν το δέχεται. Στη πράξη όμως πολλά site δέχονται ακόμη και τα ατομικά. Αν θέλετε δοκιμάστε το. Στο αφμ θα βάλετε EL0ΧΧΧΧΧΧΧΧ. ΠΡΟΣΟΧΉ πάντα το πρώτο ψήφιο να είναι 0 άσχετα αν εσάς ξεκινάει από άλλο νούμερο

 

Καλησπέρα. Η ερώτηση είναι που βάζουμε το εταιρικό Αφμ. Οχι πως. Θα με ενδιέφερε και εμένα να το ξέρω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...