Jump to content

myphone POLL: Αγορές από αγγελίες ή από καταστήματα;


DJDB
 Κοινοποίηση

myphone POLL: Αγορές από αγγελίες ή από καταστήματα;  

618 members have voted

  1. 1. myphone POLL: Αγορές από αγγελίες ή από καταστήματα;

    • Αγοράζω μόνο από καταστήματα
      234
    • Αγοράζω και από αγγελίες και από καταστήματα
      327
    • Αγοράζω μόνο από αγγελίες
      50
    • Δεν γνωρίζω / δεν απαντώ
      7


Recommended Posts

γιατί δεν έχω πρόσβαση στις αγγελίες του myphone; υπάρχουν λογαριασμοί (όπως ο δικός μου) με περιορισμένες προσβάσεις;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 164
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατί δεν έχω πρόσβαση στις αγγελίες του myphone; υπάρχουν λογαριασμοί (όπως ο δικός μου) με περιορισμένες προσβάσεις;

 

Έχουν πρόσβαση οι χρήστες με ένα ορισμένο αριθμό μηνυμάτων και πάνω.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν έχω πρόσβαση στις αγγελίες του myphone; υπάρχουν λογαριασμοί (όπως ο δικός μου) με περιορισμένες προσβάσεις;

 

Συχνές απορίες για το Buy and Sell

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Αν και ψωνιζω απο το ιντερνετ γενικα (εκτος ρουχα η παπουτσια) φετος αποφασισα και ολα τα ειδη καμπιγκ να τα αγορασω απο σελιδα.Ελληνικη εταιρια απο αθηνα του εδωσα 350 ευρω μεσα στην παραγγελια ειχα και ενα στρωμα διπλο το οποιο ηρθε χωρις την βαλβιδα οπου μπαινει η τρομπα για να φουσκωσει.Το στρωμα εκανε 20 ευρω ....το εστειλα πισω και μετα απο 15 μερες μη εχοντας νεα τηλεφωνησα για να μου πουνε οτι το εχουν στειλει στον προμηθευτη για να δουν τι εχει.Τους ειπα οτι ειναι ολοφανερο δεν εχει βαλβιδα γιατι δεν την βαλανε η βαλατε στην συσκευασια.Ομως βγηκε και ο Αυγουστος και φυσικα εχω αγορασει ηδη στρωμα απο αλλου για το καμπιγκ.

Φυσικα και μπηκε στην Μαυρη λιστα Φυσικα και δεν θα εβγαινα χαμενος αν αγοραζα το στρωμα 10 ευρω ποιο ακριβα απο φυσικο καταστημα εφοσον αναγκαστικα να αγορασω αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ τις συναλλαγές στο ίντερνετ πολύ ασφαλείς αν τηρούνται 2 κριτήρια. Να ψωνίζουμε από σοβαρά σαιτ - μεγάλες επιχειρήσεις ή από καταστήματα με πολλές θετικές ψήφους και 2ον να προσέχουμε πάρα πολύ καλά ΚΑΘΕ βήμα της συναλλαγής και να μην προχωράμε αν δεν είμαστε σίγουροι για το αν είναι όλες οι επιλογές σωστές...
Dj Doublek - Kostas From Nafplio:D
Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο. Εξαρτάται που είναι οι ευκαιρίες :)
People are more violently opposed to fur than leather because it's safer to harass rich women than motorcycle gangs. - Alexei Sayle
Link to comment
Share on other sites

internet ρε παιδια. ειδικα απο κατι amazon, λογω ισοτιμιας. σιγα μην δωσουμε ενα μηνιατικο για την τρελα μας :p

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Αγοραζω μονο απο καταστημα για τον λογο οτι θελω να βλεπω τι αγοραζω με τα ιδια μου τα ματια και απο κοντα ζωντανα δηλαδη.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Και αγγελιες απο φορουμ και καταστηματα

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Αναλογως τι παιζει, που βρισκομαι (σε ποια χωρα κτλπ)

Αγοραζω και δευτερο χερι πολλες φορες απο αγγελιες, αλλα και νεα προιoντα απο καταστηματα κανονικα η online...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
αν αγορασεις μεταχειρισμενο δεν μπορεις να ξερεις τι χρηση του εχει κανει ο αλλος.εχω αγορασει μεταχειρισμενο που λειτουργουσε κανονικα και χαλασε μετα απο δυο χρονια.αλλα παλι μεταχειρισμενα λειτουργουν μεχρι σημερα
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Συνήθως αγοράζω από online καταστήματα. Με τις αγγελίες την είχα πατήσει 2 φορές στο παρελθόν και τις αποφεύγω.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6-128
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...