Jump to content

LG T375


zeus007
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω ένα LG T375 και δε παιζει videos απο το youtube (ή οποιοδήποτε ιντερνετ βίντεο). Όταν κάνω κλίκ στο Play κάνει συνδεση και στο τέλος μου λέει: σφάλμα χρόνου αναμονής

 

Έχετε κάποια ιδέα πως μπορώ να το λύσω?

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε zeus007

αν μπεις στο http://www.gsmarena.com/lg_t375_cookie_smart-reviews-4779p2.php θα βρεις τον τροπο να το κανεις.Αν μπορεις στειλε μου μυνημα με εντυπωσεις για το κινητο γιατι και εμενα με ενδιαφερει να το αγορασω.

Σε ευχαριστω πολυ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Αν υποθεσω οτι λυνεται το προβλημα του yοutube, ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Στα θετικα ειναι οτι εχει πολυ απλη λειτουργια αλλα οχι σε βαρος της ποιοτητας και ποσοτητας. ουσιαστικες επιλογες συνδεσιμοτητας και wifi. Καλη παραλληλη λειτουργια των 2 σιμ, ευκολη προσβαση και ξεκαθαρη σε επαφες. Δυνατοι ηχοι κλησης και μουσικης, πολυ καλη ανταποκριση στην touch screen. Στα αρνητικα ειναι καποια αραια κολληματα και γρηγορο αδειασμα μπαταριας σε μακρα χρηση της καμερας (σε υψηλες ρυθμισεις).
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Φιλε zeus007,

πηρα το τηλεφωνο πριν λιγες ημερες και διαπιστωσα οτι προκειται για ενα πολυ καλο τηλεφωνο για τα λεφτα που πληρωνεις,δεν ειναι smartphone αλλα ολα λειτουργουν σωστα και ποιοτικα.Για καποιον που δεν εχει απαιτησεις εξωφρενικες για τηλεφωνο των 75εuρω ειναι μια καλη επιλογη.Το youtube παιζει και βλεπεις βιντεο αφου υποστηριζει βιντεο 3gp.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που εσυ βλεπεις κανονικα. εκανες κατι στις ρυθμισεις ή αλλαξες κατι απο τις αρχικες ρυθμισεις??

 

εμενα εξακολουθει να μη φορτωνει βιντεο απο το ιντερνετ και μου λεει σφάλμα χρόνου αναμονής.

 

χρησιμοποιεις wifi ή ιντερνετ απο το παροχο της τηλεφωνικης εταιρειας (π.χ. 3G) στο Youtube?

 

:!:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε zeus007 χθες χρησιμοποιησα το wifi στο σπιτι και μπορω να δω βιντεο στο youtube ενω στην δουλεια ειναι αδυνατο να φορτωσει το βιντεο
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για το Τ375 Dual Sim το οποιο λογικα θα ναι σχεδον ιδιο.Στην πλοηγηση στο ιντερνετ με τη multitouch οθονη ζουμαρετε και ξεζουμαρετε στις σελιδες ανετα?Φορτωνουν γρηγορα με wifi?Με δεδομενα?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ενδιαφερομαι για το Τ375 Dual Sim το οποιο λογικα θα ναι σχεδον ιδιο.Στην πλοηγηση στο ιντερνετ με τη multitouch οθονη ζουμαρετε και ξεζουμαρετε στις σελιδες ανετα?Φορτωνουν γρηγορα με wifi?Με δεδομενα?

 

Με wifi που εχω δοκιμασει φορτωνει γρηγορα το ζουμ ειναι ικανοποιητικο.Με δεδομενα δεν εχω δοκιμασει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ρε παιδια εμενα μου πεταει αυτο το μυνημα οταν παω να ακουσω καποιο απ'τα mp3 που εχω αποθηκευμενα μεσα στο κινητο μου,το παιζει για δεκα περιπου δευτερολεπτα και μετα μου βγαζει "σφαλμα χρονου,επαναληψη?"Στην αρχη τα επαιζε κανονικα τωρα τελευταια δε μπορω να ακουσω τιποτα..
Link to comment
Share on other sites

Είχε φαει αυτο το κολλημα καιρο τώρα,σημερα εβγαλα και ξανα εβαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια και τωρα ξασκαλωσε,την μπαταρια την ειχα ξαναβγαλει αλλα δεν ειχε φτιαξει.
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Εδω και καιρο εχω προβλημα με την υποδοχη του hands free με αποτελεσμα να μην μπορω να ακουσω μουσικη και να μην μπορω να μιλησω μεσω του καλωδιου ακουω με διακοπες. Την δευτερα θα θα ερθει κουριερ να το παρει για δευτερη φορα για το σερβις.Ειναι πολυ εξυπηρετικοι αλλα αν συνεχισει το προβλημα που εχω δικαιουμαι να ζητησω αλλαγη κινητου?:worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα, αγόρασα ένα lgt375 και θέλω να ρωτήσω

1oν) είναι 3g;

2ον) μπορώ να εγκαταστήσω κάποιες εφαρμογές- παιχνίδια. το viber ή κάποια άλλη εφαρμογή για δωρεάν μηνύματα είναι δυνατόν να υποστηριχθεί από το συγκεκριμένο μοντέλο;;

Ευχαριστώ!

Edited by cekfamily
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...