Jump to content

4G LTE


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρα πολλοί κιόλας που αγοράζουν σε τιμές καταλόγου; Είναι η αίσθηση σου αυτή ή έχεις κάποιο στοιχείο και το αναφέρεις; Εγώ θα πόνταρα στο κανένας...

 

Sent from my Galaxy S10e

Εννοώ άτομα που δεν ασχολούνται όπως εμείς και δεν είναι τόσο ενημερωμένοι.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • mixtri

    1480

  • georgemv

    732

  • cmvr

    1008

  • georgebad

    1099

Για να μπορέσεις να κάνεις παζαρια θα πρέπει να εχεις μια ενεργη σύνδεση κάπου ή στην ίδια εταιρεία ειτε να έχεις σταθερό και κινητό στην ίδια εταιρεία ή να είσαι επαγγελματίας. Εγω που εχω καρτοκινητο αν θελω να κανω συμβολαιο χωρις να εχω συνδυαστικο με σταθερό υποχρεωτικά θα παω στις τιμές καταλόγου με τις εκπτώσεις που δινουν τα sites αν κανω καποιο λάθος δωστε τη δικη σας εμπειρία.
Link to comment
Share on other sites

E,αυτό, όλο και κάποια έκπτωση θα έχει όπως το είπες σε κανένα site ή κάποιο κατάστημα που μπορεί να βρεθείς. Μου φαίνεται εξαιρετικά απίθανο να υπάρχει άνθρωπος που θα δει την τιμή καταλόγου και θα πει φέρε μου αυτό, χωρίς να το ψάξει ή να πάρει κάποια προσφορά.

 

Sent from my Galaxy A40

Link to comment
Share on other sites

To unlimited με τα 69 ευρώ η μόνη περίπτωση να το πάρεις φθηνότερα στην cosmote είναι να το έχεις σε cosmoteone για να πάρεις 10% έκπτωση οπότε όσο και να το ψάχνεις δεν έχει νόημα.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει. Το δίνουν πολύ εύκολα στα 55€ περίπου.
Με την unlimited ομιλία όχι.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει. Το δίνουν πολύ εύκολα στα 55€ περίπου.

Όταν λες"πολύ εύκολα", με ποιον τρόπο;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Οι υφιστάμενοι πελάτες μπορούν απλά να ζητήσουν αναβάθμιση.

Οι νέοι μπορούν στο 13888.

Αν είστε νεος (δηλαδή φορητότητα ή νέος αριθμός) θα μετρήσει και το σταθερό ή άλλη σύνδεση κινητού αν έχετε, αλλά δεν είναι απαραίτητο.

 

Στο αντίστοιχο θέμα των συμβολαίων μπορείτε να δείτε όλες τις τιμές που το έδωσαν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ισχύει. Το δίνουν πολύ εύκολα στα 55€ περίπου.

 

Γνωστοί μου που έκαναν με τη μία έξι γραμμές φορητότητα από Wind το πήραν στα 35Ε

/μήνα. Όσοι περισσότεροι τόσο καλύτερο.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γνωστοί μου που έκαναν με τη μία έξι γραμμές φορητότητα από Wind το πήραν στα 35Ε

/μήνα. Όσοι περισσότεροι τόσο καλύτερο.

Εξι έξι κιόλας!

Μπράβο συγχρονισμός!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην COSMOTE είναι ευρέως γνωστό ότι συνήθως ΔΕΝ μειώνεται η τιμή καταλόγου. Όποιος πιστεύει το αντίθετο, τον προκαλώ να καλέσει την εταιρεία για κάποιο πρόγραμμα που τον ενδιαφέρει και να ζητήσει μείωση τιμής.

 

Εξαιρούνται όσα έχουν μειωμένη τιμή με απόφαση της εταιρείας. Ζητώ ευγενικά να πάψουν κάποιοι να παραπληροφούν και να συνεχίσουμε το on topic.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εξι έξι κιόλας!

Μπράβο συγχρονισμός!

 

Είναι εταιρικό.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όπως διαπίστωσες φίλε ilovemetal, η συζήτηση πάντα βγαίνει οφ τοπικ αν ασκηθεί κριτική.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στην COSMOTE είναι ευρέως γνωστό ότι συνήθως ΔΕΝ μειώνεται η τιμή καταλόγου. Όποιος πιστεύει το αντίθετο, τον προκαλώ να καλέσει την εταιρεία για κάποιο πρόγραμμα που τον ενδιαφέρει και να ζητήσει μείωση τιμής.

 

Εξαιρούνται όσα έχουν μειωμένη τιμή με απόφαση της εταιρείας. Ζητώ ευγενικά να πάψουν κάποιοι να παραπληροφούν και να συνεχίσουμε το on topic.

 

Αυτό ισχύει, όμως δεν παύουν να υπάρχουν προσφορές για εταιρικά συμβόλαια ή πολλά συμβόλαια (οικογενειακά).

Η κοσμοτε δεν κάνει ατομικές προσφορές συνήθως, εκτός αν όπως λες είναι ήδη σε προσφορά κατόπιν σχετικής οδηγίας της εταιρείας.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όπως διαπίστωσες φίλε ilovemetal, η συζήτηση πάντα βγαίνει οφ τοπικ αν ασκηθεί κριτική.

 

Αφού δεν πρόκειται να βάλεις κοσμοτε, δεν καταλαβαίνω γιατί με τόσο ζήλο τους κατηγορείς. Φοβάσαι μη χάσει Η Wind και τους λιγοστούς πελάτες που έχουν απομείνει; Δεν καταλαβαίνω.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν κατηγόρησα κάποιον.

Παρατήρησα ότι το νήμα βγήκε οφ τοπικ, καθώς αναφέρθηκε το roaming άλλης εταιρείας σε θέμα της κοσμοτέ.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aναζητούνται καμμιά 10αρια ακόμη άτομα να κάνουμε μαζική φορητότητα στην cosmote στο giga unlimited ώστε να το πάρουμε και κάτω απο 30€.. πληροφορίες σε pm :lol:
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν κατηγόρησα κάποιον.

Παρατήρησα ότι το νήμα βγήκε οφ τοπικ, καθώς αναφέρθηκε το roaming άλλης εταιρείας σε θέμα της κοσμοτέ.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8051042#post8051042 εδώ εγινε το σχόλιο που λες.. εδω ειμαστε ontopic καθως συζητάμε για τα πιθανά παζαρέματα που μπορει καποιος να κάνει, ώστε να απολαμβάνει σε χαμηλότερη τιμή το δίκτυο της cosmote

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8051042#post8051042 εδώ εγινε το σχόλιο που λες.. εδω ειμαστε ontopic καθως συζητάμε για τα πιθανά παζαρέματα που μπορει καποιος να κάνει, ώστε να απολαμβάνει σε χαμηλότερη τιμή το δίκτυο της cosmote

Ναι, έχεις δίκιο.

Μπερδεύτηκα!

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aναζητούνται καμμιά 10αρια ακόμη άτομα να κάνουμε μαζική φορητότητα στην cosmote στο giga unlimited ώστε να το πάρουμε και κάτω απο 30€.. πληροφορίες σε pm :lol:

 

Χαλαρά αν ήμουν Ελλάδα.

 

https://www.alithianews.gr/topika/news/4602-grigoro-internet-apektise-i-karitsa-dolopon

Να σημειωθεί ότι η wind είχε κάλυψη σε πολλά από τα μέρη που αναφέρονται αλλά ο συντάκτης είναι άσχετος.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στην COSMOTE είναι ευρέως γνωστό ότι συνήθως ΔΕΝ μειώνεται η τιμή καταλόγου. Όποιος πιστεύει το αντίθετο, τον προκαλώ να καλέσει την εταιρεία για κάποιο πρόγραμμα που τον ενδιαφέρει και να ζητήσει μείωση τιμής.

 

Εξαιρούνται όσα έχουν μειωμένη τιμή με απόφαση της εταιρείας. Ζητώ ευγενικά να πάψουν κάποιοι να παραπληροφούν και να συνεχίσουμε το on topic.

 

 

Εγώ με φορητότητα πριν 2 μήνες πήρα το Family M (τώρα έγινε Gigamax Family M) στα 48 ευρώ τελική τιμή (2 γραμμές). Αν θυμάμαι καλα το Family M πάει στα 67,90.

Αν εννοείς σε οσους έχουν ενεργο συμβολαιο το οποίο τελειώνει ναι εκει παίζει να μην κανουν παζάρι.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Cosmote στα συμαχικα νεκροταφεια 500μετρα απο την κεραια 10ms (!)

https://drive.google.com/file/d/167U_KGvGYur33N_UFQQAlCFJoXgb2QYL/view?usp=drivesdk

Link to comment
Share on other sites

Cosmote στα συμαχικα νεκροταφεια 500μετρα απο την κεραια 10ms (!)

https://drive.google.com/file/d/167U_KGvGYur33N_UFQQAlCFJoXgb2QYL/view?usp=drivesdk

 

5G core. Απίστευτο. Πράγματι πάει για StandAlone 5g.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

https://drive.google.com/file/d/16FVm-77nRm_5l0WinR-Q4xJXQyA-hNLK/view?usp=drivesdk

3Ca με 7 10mhz Κοντα στα 200 μου εδωσε τωρα στην δελφων!Αλλο επιπεδο η cosmote στην θεσσαλονικη

https://www.speedtest.net/my-result/a/6302782141

ΔΕΘ νωριτερα σημερα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...