Jump to content

4G LTE


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα βγάζει ένα ωραίο Χ στο σήμα, ούτε 2g/3g ούτε 4g/vowifi στην Αλεξανδρούπολη.

 

Ωραιοτατα πραματα...τι κανουν ηθελα ν ξερα...

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • mixtri

    1480

  • georgemv

    732

  • cmvr

    1008

  • georgebad

    1099

Ναι κάτι πάει πολύ στραβά τώρα τελευταία στο δίκτυο τους

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και θα παίξουν και απεριόριστα δεδομένα από μεθαύριο στο what's up, και ποιος ξέρει και τι άλλη προσφορά σε συμβόλαια και καρτοσυμβόλαια. Έχει να γίνει του Κουτρούλη ο γάμος από black out. :lol:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

ίσως να υπάρχει μία πιθανότητα αυτά τα blackout αυτή την εβδομάδα να είναι ουσιαστικά κάποια επιπλέον ενίσχυση του εξοπλισμού τους ώστε να αντέξει και επιπλέον κίνηση των γιορτών και όχι μόνο. όπως και να έχει θα δούμε ποιο θα είναι το αποτέλεσμα

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη μόλις ήρθε το 3g σε κάποια κινητά αλλά τα δεδομένα δεν ανοίγουν σε όλους, σε εμένα μία ανοίγουν μία κλείνουν. 4g ούτε λόγος.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θεσσαλονίκη μόλις ήρθε το 3g σε κάποια κινητά αλλά τα δεδομένα δεν ανοίγουν σε όλους, σε εμένα μία ανοίγουν μία κλείνουν. 4g ούτε λόγος.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ακριβώς το ιδιο και εδω

Για vowifi ουτε λογος

Link to comment
Share on other sites

Στα βόρεια έχει πρόβλημα από Αλεξανδρούπολη έως τέρμα δυτικά από ότι με ενημέρωσαν φίλοι που μένουν εκεί.

 

Δεν πήρε κάνεις την υποστήριξη να ρωτήσει τι παίζει;

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Επικοινώνησε φίλος. Υπάρχει γενικευμένο πρόβλημα και γίνονται ενέργειες αποκατάστασης

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Επικοινώνησε φίλος. Υπάρχει γενικευμένο πρόβλημα και γίνονται ενέργειες αποκατάστασης

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τίποτα συγκεκριμένο δηλαδή. Γενικολογα

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ναι κάτι πάει πολύ στραβά τώρα τελευταία στο δίκτυο τους

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αναβαθμίζουν για υποστήριξη 5g. Λογικό να το κάνουν σαββατοκύριακο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξερω πως συμβαινει αλλα οποτε εχεθ διακοπη το δικτυο στην ελλαδα , εχω και εγω στο εξωτερικο ...ουτε κλησεις ουτε 4g αυτην την φορα για κανα 10λεπτο

 

Roaming λογικό είναι να μην παίζει όταν έχει πρόβλημα το core network.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νεκρά 3G/4G περιοχή Τριανδρία Θεσσαλονίκης.Με το που είδα ότι δεν άνοιγαν τα δεδομένα λέω κάτσε να μπω στο forum να δω τι γίνεται.
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωρίζω την αιτία, αλλά τελευταία το έργο αυτό έχει παιχτεί πολλές φορές.....

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι.. αλλά είναι η Cosmote και επειδή όταν δουλεύει, δουλεύει όπως πρέπει, πολλοί είμαστε πιο ελαστικοί στην κριτική απέναντι της και επειδή έχει υπηρεσίες (ναι οκκκ όταν δουλεύουν χαχαχα) που ο ανταγωνισμός δεν έχει.. οπότε μονόδρομος η Cosmote και ας πέφτει κάπου κάπου..

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Διόδια μαλγαρων τωρα...

https://drive.google.com/file/d/1AHZsXRXc74b17H9zE-QBvlrHzgUHF3vM/view?usp=drivesdk

 

Εκει οπου τις αλλες μερες εχει εξερετικο.σημα ..κλησεις φινονται με δυσκολια ακομα και σε 2g

 

4G / 3G κατω τελειως ακομα , και πολλες φορες ειμαι με ''emergency calls only''

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στο χωριό σου λύθηκε το πρόβλημα με το 4G που υπήρχε το καλοκαίρι;

 

Με το 3G ηταν το προβλημα φετος και ναι λυθηκε μετα απο πολλα τηλεφωνα που προσωπικα πηρα. Οπως τοτε με το 4G που ειχαμε νομιμα Ε.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που μένω σε δύσκολο σημείο το 3G δεν είναι λειτουργικό μερικές φορές και ανοίγω το 4G που σχεδόν πάντα δουλεύει σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που μένω σε δύσκολο σημείο το 3G δεν είναι λειτουργικό μερικές φορές και ανοίγω το 4G που σχεδόν πάντα δουλεύει σωστά.

 

Χωρις τηλεφωνα δεν γινεται τιποτα. Αν δεν κλαψει το μωρο η μανα δεν του δινει να φαει λενε. Αυτη τη στιγμη δεν δουλευουν καθολου δεδομενα. Ουτε με 3G ουτε με 4G.

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου δεδομένα και εδώ στη Μεσσηνία εδώ και καμιά ώρα, σε 2g,3g 4g. κλήσεις κανονικά χωρις πρόβλημα. Μακάρι τουλάχιστον να οφείλεται σε κάτι προγραμματισμένο όπως λέει ο mixtri αλλιώς βλέπω δύσκολες γιορτές
Link to comment
Share on other sites

Και βεροια τα ιδια ....Ελπιζω αύριο πρωι να εχει λυθει το θεμα...
Link to comment
Share on other sites

Στα βόρεια έχει πρόβλημα από Αλεξανδρούπολη έως τέρμα δυτικά από ότι με ενημέρωσαν φίλοι που μένουν εκεί.

 

Δεν πήρε κάνεις την υποστήριξη να ρωτήσει τι παίζει;

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ορεστιάδα νεκρό το δίκτυο για δεδομένα.

Για κλήσεις και μηνύματα μια υπαρχει μια δεν.

 

Προφανώς ούτε λόγος για Volte ή WiFi Calling.

How Soon™ is now?
Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote στη σελίδα της στο Facebook γράφει σε ανακοίνωση ότι υπάρχει αδυναμία σύνδεσης σε μεμονωμένους χρήστες!!!!Όλη η Ελλάδα έχει πρόβλημα αυτοί χαμπάρι δεν παίρνουν;Πανελλαδικό είναι το πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...