Jump to content

myphone POLL: Πόσα λεφτά ξοδεύετε για να αγοράσετε apps;


DJDB
 Κοινοποίηση

Κατά μέσο όρο, πόσα λεφτά ξοδεύετε μηνιαίως για αγορές apps;  

760 members have voted

  1. 1. Κατά μέσο όρο, πόσα λεφτά ξοδεύετε μηνιαίως για αγορές apps;

    • Έως 5 ευρώ το πολύ
      270
    • Πάνω από 5 αλλά κάτω από 10 ευρώ
      85
    • Πάνω από 10 αλλά κάτω από 20 ευρώ
      27
    • Πάνω από 20 ευρώ
      19
    • Τίποτα, δεν αγοράζω καθόλου apps
      340
    • Δεν γνωρίζω / δεν απαντώ
      19


Recommended Posts

ρε θα μας τρελάνετε ?

τι σημαίνει σαν εταιρία δεν έχεις επιλογές , αλλά σαν ιδιώτης κλέβεις ?

και το καλύτερο τα windows k to Photoshop είναι ακριβά , οπότε αυτά τα κλέβουμε , αλλά τα αppς είναι φτηνά οπότε ας πληρώσουμε για αυτά , ωραία λογική .

και το pc μου κάνει 1500 ευρο , αυθεντικά windows δεν έχει , so what ?

και τώρα που βγήκαν όλοι η νομοταγείς παγανια , για πείτε ρε μάγκες ,

κατεβασμένες ταινίες δεν βλέπετε εσείς ε ? ούτε τραγouδια ? ούτε PC games ?

 

εμ αυτό λέω τόσην ώρα αλλά αποφεύγουν συνεχώς να απαντήσουν.... είναι η λογική του παρολόγου που την υιοθετούν. επίσης με βάση αυτό http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4499177#post4499177 είσαι και απολίτιστος :p

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 197
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν αγοράζω apps γιατί έχω Symbian!!! :lol:

 

Χαχα :lol::lol: σωστός...κ γω βολεύομα με τις free δεν εχω κ extreme απαιτήσεις άλλωστε...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε και για ποιους, εγω προσωπικα ειμαι νομιμος παντου πλεον (γραφω γιατι ειδα το "αποφεύγουν συνεχώς να απαντήσουν"..)

Λετε για ταινιες, mp3 και παιχνιδια λες και κοστιζουν εκατομμυρια..

Μερικοι πληρωνουμε 4,5 χιλιαρικα μονο για 3ds η maya.. Στο mp3 θα κολλησουμε? η 10-20€ για παιχνιδι?

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ είναι θέμα ακριβού/φθηνού παιδιά! Καταλάβετέ το! Είναι θέμα αν θέλω-μου χρειάζεται κάτι. Τα windows μου είναι απαραίτητα θεωρώ και για αυτό τα αγοράζω.όπως είπα και πριν χαρακτηριστικό παράδειγμα το photoshop, δεν μου χρειάζεται και δεν θα το αγόραζα ποτέ, αλλά το έχω έτσι για την πλάκα στο Pc. Επίσης ταινίες... Όσες θες, κατεβάζω με το τσουβάλι, αλλά αυτές που πραγματικά με ενδιαφέρουν πάω σινεμά και τις βλέπω ( δεν πάει να πει δηλαδή πως ότι κατέβασα στο Pc θα το έβλεπα cinema άρα η παραγωγοί έχασαν λεφτά από εμένα....)

Και εγώ είμαι φανατικός πειρατής αλλά άλλο αυτό και άλλο το τελείως ολοκληρωτικό και αφοριστικό "δεν αγοράζω Apps κι ούτε πρόκειτε."

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε και για ποιους, εγω προσωπικα ειμαι νομιμος παντου πλεον (γραφω γιατι ειδα το "αποφεύγουν συνεχώς να απαντήσουν"..)

Λετε για ταινιες, mp3 και παιχνιδια λες και κοστιζουν εκατομμυρια..

Μερικοι πληρωνουμε 4,5 χιλιαρικα μονο για 3ds η maya.. Στο mp3 θα κολλησουμε? η 10-20€ για παιχνιδι?

 

να απαντήσουν αυτοί που υιοθετούν την παραπάνω λογική που είπαμε... όχι οι ΠΛΗΡΩΣ νόμιμοι... κι αν όντως τα κάνεις όλα νόμιμα (ταινίες,παιχνίδια,εφαρμογές κ.λπ) μπράβο σου. απλά αυτό που λέμε δεν πάει για εσένα. πόσο μάλλον από την στιγμή που δεν λες "εγώ είμαι νόμιμος, ενώ εσύ παράνομος, άρα εγώ είμαι "καλύτερος" κι εσύ ψυχασθενής κι ανώμαλος" (όπως ειπώθηκε κιόλας)

Link to comment
Share on other sites

να απαντήσουν αυτοί που υιοθετούν την παραπάνω λογική που είπαμε... όχι οι ΠΛΗΡΩΣ νόμιμοι... κι αν όντως τα κάνεις όλα νόμιμα (ταινίες,παιχνίδια,εφαρμογές κ.λπ) μπράβο σου. απλά αυτό που λέμε δεν πάει για εσένα. πόσο μάλλον από την στιγμή που δεν λες "εγώ είμαι νόμιμος, ενώ εσύ παράνομος, άρα εγώ είμαι "καλύτερος" κι εσύ ψυχασθενής κι ανώμαλος" (όπως ειπώθηκε κιόλας)

 

Ναι οκ, απλα ξεκαθαρισα τη θεση μου γιατι με πηρα η μπαλα :)

Ναι ειμαι πλεον παντου. Φυσικα για ξενες τηλεοπτικες σειρες που παρακολουθω καθε βδομαδα δεν περιμενω 1 χρονο για να αγορασω τα dvd.. Κατεβαζω τα επισοδεια απο το ιντερνετ..

Τωρα τις επιλογες του καθενος, δεν θα τις κρινω εγω. Δεν ειμαι της διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος :p

 

Αντιθετα σε λιγο καιρο θα εχω ετοιμο το online παιχνιδι που ετοιμαζω για pc/ios/android.

Σιγουρα θα υπαρχουν σπασμενα accounts, αλλα δεν εχω σκοπο να τα πολεμησω. Ειναι και αυτο μια διαφημιση.

Ουτως η αλλως, οπως ειπε και ενα παιδι παραπανω, αυτοι που θα ειναι μεσα παρανομα ειναι καποιοι που δεν μπορουνε να πληρωσουν η θα μπουνε σπανια..

Nevermind λοιπον :p

Edited by nikos523
Link to comment
Share on other sites

Η εταιρία δεν θα με είχε πελάτη έτσι κι αλλιώς, δεν θα έπαιρνε λεφτά από εμένα

 

Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα. Μπορεί να μην έχει και μεγάλη σημασία να δώσεις 1,2,5,20ευρώ για εφαρμογές αλλά έχω πχ το office 2003 original που είχε κάτσει τότε προσφορά μαζί με το προηγούμενο λάπτοπ μου. Το πήρα. Αλλά δεν μπορώ να ξαναπληρώσω για να αγοράσω το office2010 professional πχ. 500-600 ευρώ, άλλα τόσα για το adobe creative suite, άλλα 300 ευρώ για το camtasia, άλλα 300 για 5 παιχνίδια στο pc και πάει λέγοντας. Και πολλές φορές να χρησιμοποιώ 1κλειδί για έναν υπολογιστή ενώ έχω περισσότερους. Δεν είναι στις προτεραιότητες μου, οπότε τα επιλέγω όλα σπασμένα και τελείωσε. Την αναβάθμιση των win7 σε win8 που είχε 30ευρώ πχ την πλήρωσα. Δεν είναι μόνο θέμα του τι είναι σωστό ή όχι αλλά και τι ζητάνε και τι μπορείς να δώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται απο πολλους παραγοντες ποσα θα δωσει κανεις για τις εφαρμογες. Ας πουμε,καποια παιχνιδια και εφαρμογες δε σπαζονται με τιποτα ,οποτε αμα τα θες πολυ,θα τα αγορασεις. Και καποιες προσφορες Χριστουγεννων,Ευχαριστιων,Αγιου Βαλεντινου και δε συμμαζευεται ειναι ο,τι πρεπει για να "τσιμπησεις" στα 90 λεπτα παιχνιδια των 7 ευρω.

 

Αγοραζω επισης τα προγραμματα πλοηγησης που χρησιμοποιω,ενα απο συγκεκριμενο developer ,γιατι τα 5 χρονια που ψωνιζω απο αυτον ειμαι ικανοποιημενος και θελω αξιοπιστια οταν κινουμαι στο δρομο. Δυστυχως ( ή ευτυχως) πολλες φορες ειναι πανευκολο να βρεις κρακαρισμενη εφαρμογη και σιγουρα το κανεις πολυ πιο ευκολα απο το σπιτι σου,απο το να κλεψεις το office απο το ραφι μαγαζιου. Ειναι σαν την ερωτηση με το κουμπι,τα λεφτα και τους μανδαρινους.

 

Τελος,ειναι και τα antipiracy μετρα που παιζουν ρολο. Οταν επαιζα xbox 360 τα ειχα ολα σπασμενα,δεν ειχα να δινω συχνα 60αρια για τα παιχνιδια που ηθελα. Οταν η microsoft εκανε το σπασιμο πιο πολυ ταλαιπωρια παρα ευκολια,εγκατελειψα την κονσολα,αγορασα ps3 και αγοραζω μισα μισα τα παιχνιδια με ενα φιλο μου φανατικο συλλεκτη τιτλων ps.

Link to comment
Share on other sites

εγω κανα 20ρικο εχω δωσει μεχρι τωρα και δεν προκειται να δωσω παραπανω.για καμια φθηνη εφαρμογουλα ναι,να δωσω.τα πιο πολλα εδωσα για να κατεβασω το navv για αν εχω χαρτες.τωρα περιμενω το jailbreak για να περασω τις σπασμενες μου εφαρμογες.μακαρι να μου περισσευαν να τις αγοραζα ολες.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι μεγάλη κουβέντα. Μπορεί να μην έχει και μεγάλη σημασία να δώσεις 1,2,5,20ευρώ για εφαρμογές αλλά έχω πχ το office 2003 original που είχε κάτσει τότε προσφορά μαζί με το προηγούμενο λάπτοπ μου. Το πήρα. Αλλά δεν μπορώ να ξαναπληρώσω για να αγοράσω το office2010 professional πχ. 500-600 ευρώ, άλλα τόσα για το adobe creative suite, άλλα 300 ευρώ για το camtasia, άλλα 300 για 5 παιχνίδια στο pc και πάει λέγοντας. Και πολλές φορές να χρησιμοποιώ 1κλειδί για έναν υπολογιστή ενώ έχω περισσότερους. Δεν είναι στις προτεραιότητες μου, οπότε τα επιλέγω όλα σπασμένα και τελείωσε. Την αναβάθμιση των win7 σε win8 που είχε 30ευρώ πχ την πλήρωσα. Δεν είναι μόνο θέμα του τι είναι σωστό ή όχι αλλά και τι ζητάνε και τι μπορείς να δώσεις.

 

Δεν διαφωνούμε καθόλου. Και εγώ σε παρόμοια περίπτωση από τη στιγμή που δεν μπορώ να διαθέσω το ποσό έβαλα open office πχ. Εννοείται σταθμίζω και το αν αξίζει η αγορά του με βάση τα δικά μου δεδομένα (οικονομικά κλπ), και αν δεν αξίζει θα στραφώ στην καλύτερη εναλλακτική. κατά προτίμηση δωρεάν, αλλιώς και εγώ θα στραφώ στην πειρατεία. Δεν το κάνω όμως και σημαία μου!

Αντίστοιχα και εγώ λοιπόν για το Football manager που είμαι φανατικός της σειράς, παρότι πάντα το είχα πειρατικό, πέρσι και φέτος το αγόρασα γιατί είχα και την οικονομική δυνατότητα και θωρούσα ότι άξιζε τα λεφτά που ζήταγε και ήθελα να στηρίξω την εταιρία! Τα ίδια ακριβώς πράγματα για εμένα ισχύουν και στις mobile εφαρμογές, αναγκαστικά θα πάω σε free λόγω και της μη ύπαρξης πιστωτικής, σπάνια σε σπασμένη...

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγοραζω γιατι δεν μπορω να αγορασω. Δεν εχω πιστωτικη καρτα .. Αν υπηρχε αλλος τροπος (οπως της apple ας πουμε που εχει καποιες καρτες των 20 ευρω και αγοραζεις οτι θελεις απο itunes), θα αγοραζα αυτες που χρειαζομαι και χρησιμοποιω πιο πολυ :)
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Δεν αγοραζω γιατι δεν μπορω να αγορασω. Δεν εχω πιστωτικη καρτα .. Αν υπηρχε αλλος τροπος (οπως της apple ας πουμε που εχει καποιες καρτες των 20 ευρω και αγοραζεις οτι θελεις απο itunes), θα αγοραζα αυτες που χρειαζομαι και χρησιμοποιω πιο πολυ :)

 

Δεν είναι τόσο δύσκολο να βγάλεις μια πιστωτική ή αν τη φοβάσαι μπορείς να βγάλεις μια χρεωστική :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δώσει μέχρι στιγμής ούτε ένα ευρό απλά γιατί βολεύομαι με τα ελεύθερα. Αν βρεθεί ένα αππς που θα μου αρέσει ή θα το χρειάζομαι σίγουρα θα τα δώσω τα χρήματα που αξίζει. Παίζει πολύ σημαντικό ρόλο τα σχόλια καλά ή κακά για να γνωρίζει και ο πελάτης αν αξίζει ή όχι το αππ.
Link to comment
Share on other sites

σιγά μην νιώσεις και τύψεις κι από πάνω...φαντάζομαι έχεις αυθεντικά Windows, MS Office, Photoshop κ.λπ. έτσι?

 

Eχω ολες τις εφαρμογές στο Android μου αυθεντικές. Εχω αυθεντικά Windows, αυθεντικό Kaspersky εδω και 7 χρόνια, αυθεντικά Office και αυθεντικό IDM. Oλα τα υπολοιπα που χρησιμοποιώ έχουν είτε free εκδόσεις είτε δεν μου χρειάζονται. Κάποιοι έχετε χάσει το νόημα.

Βλέπω υπολογιστές φίλων μου με την τελευταια έκδοση του Photoshop με όλα τα plugins σπασμένο και το έχουν ανοίξει μόνο για να δούνε αν δούλεξε το *****. Χρειάζεσαι το Photoshop για δουλειά; ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ. Αν θες πρόγραμα να παίζεις με φωτογραφίες απο τις διακοπές πριν τις βάλεις στο Facebook υπάρχουν δεκάδες δωρεάν, δεν θές μια επαγγελματική σουίτα.

 

Το ίδιο ισχύει και στις mobile εφαρμογές. ΦΥΣΙΚΑ και εχω κατεβάσει πειράτικές εφαρμογές. Δεν εχω όμως καμμία εγκατεστημένη στο τηλέφωνό μου. Γιατί προσωπικά το να δώσω τα ξεφτιλισμένα 99 λεπτά που κοστίζει μια εφαρμογή το βλέπω ως επιβράβευση ενός developer που μου προσφέρει μια εφαρμογή που με εξυπηρετεί. Αν είναι έτσι μην πληρώσεις το αεροπλάνο που σε παει στον προορισμό σου. Είναι πιο cool να μπεις κρυφά στον χώρο των αποσκευών...

Crazy? I was crazy once. They locked me in a room. A circular room and told me to find a corner. I lived there. I died there. Died? I died once. They put me in a deep dark whole, with worms. Worms? I hate worms, worms make me crazy. A worm tickled my nose. That drove me crazy. Crazy? I was crazy once...
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο δύσκολο να βγάλεις μια πιστωτική ή αν τη φοβάσαι μπορείς να βγάλεις μια χρεωστική :)

 

Ειμαι σχεδον 19 και μου φαινεται καπως η πιστωτικη :Ρ Με paypal δε γινετε να αγορασεις ετσι;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σχεδον 19 και μου φαινεται καπως η πιστωτικη :Ρ Με paypal δε γινετε να αγορασεις ετσι;

 

Όχι δε γίνεται απ όσο θυμάμαι, αλλά μπορείς να βγάλεις μια χρεωστική όπως ήδη σου είπα που δεν είναι κάτι.

Εγώ έχω Κύπρου χρεωστική, αλλά θα σου πρότεινα την Πειραιώς.

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να υπολογισω τον μηνα. αν αξιζει μια θα την αγορασω. εχω αγορασει 10 εφαρμογες οι οποιες ημουν σιγουρος οτι θα με βολεψουν και θα τις χρησιμοποιω για πολυ καιρο οπως την MLS.

δεν προκειτε να δωσω ποτε ουτε ενα cents για παιχνιδια παντως.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Όχι δε γίνεται απ όσο θυμάμαι, αλλά μπορείς να βγάλεις μια χρεωστική όπως ήδη σου είπα που δεν είναι κάτι.

Εγώ έχω Κύπρου χρεωστική, αλλά θα σου πρότεινα την Πειραιώς.

 

Εγινε θα το ψαξω μετα την εξεταστικη μου. Ευχαριστω :)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

εγω οταν ειχα το iphone πολυ συχνα αγοραζα εφαρμογες,κυριως παιχνιδια και για pdf αρχεια.....εχω πανω απο 150 αγορασμενες εφαρμογες,φυσικα μεσα σε αυτες και το tom tom και navv,αλλα οταν τα πραγματα αρχισανε και ζοριζανε,με περικοπες μισθων κλπ κλπ,τοπτε παρακολουθουσα σχεδον καθημερηνα τις εφαρμογες που ηταν σε προσφορα,η free day app,και με αυτο τον τροπο εφτασα στο νουμερο για IOS apps paid γυρω στις 300-350 εφαρμογες......

στο android ακομνα δεν εχω βαλει καποια καρτα στον λογαριασμο μου στο Market,και δεν το βλεπω να βαζω για πολυ καιρο ακομα....

και μια που το εφερε η κουβεντα,υποαρχει κατι αναλογο κξαι στο market οπως στο app store που βαζουν εφαρμογες paid σε προσφορα η free app day??

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Είναι πιο cool να μπεις κρυφά στον χώρο των αποσκευών...

 

Χαχαχαχαχα :lol:

 

@jimlost, 350 εφαρμογές;;;; :X

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Eχω ολες τις εφαρμογές στο Android μου αυθεντικές. Εχω αυθεντικά Windows, αυθεντικό Kaspersky εδω και 7 χρόνια, αυθεντικά Office και αυθεντικό IDM. Oλα τα υπολοιπα που χρησιμοποιώ έχουν είτε free εκδόσεις είτε δεν μου χρειάζονται. Κάποιοι έχετε χάσει το νόημα.

Βλέπω υπολογιστές φίλων μου με την τελευταια έκδοση του Photoshop με όλα τα plugins σπασμένο και το έχουν ανοίξει μόνο για να δούνε αν δούλεξε το *****. Χρειάζεσαι το Photoshop για δουλειά; ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟ. Αν θες πρόγραμα να παίζεις με φωτογραφίες απο τις διακοπές πριν τις βάλεις στο Facebook υπάρχουν δεκάδες δωρεάν, δεν θές μια επαγγελματική σουίτα.

 

Το ίδιο ισχύει και στις mobile εφαρμογές. ΦΥΣΙΚΑ και εχω κατεβάσει πειράτικές εφαρμογές. Δεν εχω όμως καμμία εγκατεστημένη στο τηλέφωνό μου. Γιατί προσωπικά το να δώσω τα ξεφτιλισμένα 99 λεπτά που κοστίζει μια εφαρμογή το βλέπω ως επιβράβευση ενός developer που μου προσφέρει μια εφαρμογή που με εξυπηρετεί. Αν είναι έτσι μην πληρώσεις το αεροπλάνο που σε παει στον προορισμό σου. Είναι πιο cool να μπεις κρυφά στον χώρο των αποσκευών...

 

+10000!

Αν και το target group της Adobe δεν είναι αυτός που έχει το Photoshop και δεν ξέρει την τύφλα του, ούτε της Microsoft αυτός που δεν ξέρει να βάλει μια φόρμουλα να βρίσκει μέσο όρο Excel.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα... Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μήνες όπου δεν αγοράζω τίποτα, υπάρχουν κι άλλοι μήνες που αγοράζω εξαρτάτε από το τι μου προσφέρει μια εφαρμογή... Μέσο όρο πάντως γύρω στα 5 ευρώ τον μήνα..

Όσοι πάντως λέτε ότι κάνει κακό στους developers να κατεβάζει κάποιος σπασμένη εφαρμογή καμια φορά σε οδηγούν οι developers εκεί με την απαράδεκτη υποστήριξη που έχουν.. Έδωσα πριν 1,5 χρόνο 40 ευρω για σύστημα πλοήγησης στο κινητό το οποίο σταμάτησε να δουλεύει μετά το Update σε jeally Bean 4.2.1..Τους έστειλα mail μου απάντησαν οτι σε μια εβδομάδα θα βγάλουν Update και από τότε έχουν περάσει 3 μήνες και δεν έγινε τίποτα...Τους έχω στείλει 3 Mails από τότε και δεν μου απάντησε κανένας.. Γιατί να ξαναδώσω τόσα λεφτά για εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

Έχω linux σε 3 pcs στο σπίτι και στη δουλεια μου. Σταμάτησα να ασχολουμαι με το windows και office "activation" πριν 6 χρόνια. Απο τοτε απολαμβανω τα ωραία της GPL.

 

Σε android και symbian που χρησιμοποιώ στις φορητές συσκευές μου, δεν υφίσταται GPL.

Σέβομαι και πληρώνω τον πνευματικό κόπο του αλλου, διότι και στη δουλεια μου πληρωνομαι για πνευματική εργασία.

 

Επίσης έχω κανει donate σε xda και σε symbian developers.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα :lol:

 

@jimlost, 350 εφαρμογές;;;; :X

 

ισως και παραπανω.....χαχαχαχα

ειναι αυτο που σου ειπα.....απο την στιγμη που εβρισκα σςχεδον καθε μερα paid apps και την προσφερανε σε free μορφη και μου αρεσε,την κατεβαζα,και πιστεψε με ειναι πολυ ευκολο να μαζεψεις πολλες εφαρμογες.....και να ξερεις οτι αυτες πολες φορες τις χρησιμοποιουσα.....αλλες πολυ,αλλες μια δυο φορες,αλλα απο την στιγμη που τις περναγα στο itunes η στο κινητο μετα της κραταγα,και μαζευτηκαν αρκετες......

τωρα φυσικα που δεν εχω το iphone καταλαβαινεις οτι αυτη την στιγμη μου ειναι καπως 'αχρηστες'.....παντος οποτε ευρισκα εφαρμογη που με ενδιεφερε ποτε δεν λυπηθηκα τα 0.79 eyro η ακομα και παραπανω για να την παρω....

απλα οπως ειπα,οταν σφιξαν τα οικονομικα,περιορισα τις αγορες.....

και επειδη παντα ειχα το iphone jb,παντα αγοραζα εφαρμογες....δεν μου αρεσε να τις κατεβαζω σπασμενες.....μονο το navigon ειχα κατεβασει σπασμενο και το συγκρινα με το tom tom και αποφασισα να αγορασω το tom tom και το navigon το απεγκατεστησα....

κατι αντιστοιχο στο Market υπαρχει????δηλ paid apps σε προσφορα η free για περιορισμενο χρονικο διαστημα????

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Πάνω στο χρόνο ξόδεψα γύρω στα 5€ σε εφαρμογές που έκρινα ότι μου είναι χρήσιμες όπως το torque το οποίο με γλύτωσε 2-3 φορές από συνεργείο, το smart tools το οποίο το χρησιμοποιώ στη δουλειά.

Κάτι χθες αγόρασα την snap camera, απίστευτη εφαρμογή κάμερας, απίστευτα γρήγορη!

Δύσκολα όμως θα τα αγόραζα αν πρώτα δεν είχα δοκιμάσει την «πειρατική» έκδοση τους.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Motorola Moto G 4g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...