Jump to content

Jiayu G4


akaloith
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω άμα έκανα ακόμα βλακεία ή όχι αλλά παράγγειλα ένα Jiayu G3 προχθές και ένα Jiayu G4 εχθές....

Πριν λίγο όλως τυχαίος βρήκα αυτό το φόρουμ και υπεραγχώθικα !!!!!!!!! Πολύ χαμηλές τιμές, χωρίς reviews τα προϊόντα, τους ρώτησα και με είπαν ότι είναι καινούριο το site. Επίσης πριν από λίγο μίλησα σε live chat και ιδού η συζήτηση:

Online Support said:

Hello,what can i do for you please?

Sara said: (01:53:56)

Hello,what can i do for you please?

You said: (01:54:02)

hello

You said: (01:54:25)

you are the same site as hootablet.com?

Sara said: (01:54:48)

no,we are trustonbuy.com,why you say that

You said: (01:55:22)

too many forums saying about that

You said: (01:55:32)

what is hootablet.com?

Sara said: (01:55:45)

i dont know why they say that,i dont know this site too

Sara said: (01:56:11)

we have done our bussiness form last year/

You said: (01:56:27)

they say you are a scam site :/

Sara said: (01:58:15)

sure not,you can see that we accept payment by paypal.and send packages by tracking,you will get your package in 25 days arround,

Sara said: (01:58:36)

you know that the paypal can submit a dispute in 45 days

You said: (01:58:52)

hmmm also you are the only site that has Jiayu G4

You said: (01:58:56)

how's that?

You said: (01:59:08)

every other site has it preorder only

You said: (01:59:23)

you have the cheaper price and you have it in stock already

You said: (01:59:26)

how?

Sara said: (01:59:27)

only the white color is available now,you can see that many site will have it in this two days

Sara said: (01:59:50)

we just have a little cheaper to get more cusotmers

You said: (02:00:05)

can you link me one site? i have already order it from you

Sara said: (02:00:12)

what is your order numble please?

You said: (02:00:38)

####

Sara said: (02:01:33)

Yes,i see that you havd done two orders,we have send one of your order before,and also will send you the other package in 2 working days,

You said: (02:02:00)

you sended the 1st order in the same day

You said: (02:02:22)

the 2nd order you need 2 days?

Sara said: (02:02:33)

yes,you make the order in the morning,we send the package in the afternoon,we want the customers to get the package soon

You said: (02:02:56)

so today you will send my 2nd onrder

You said: (02:02:59)

order*

Sara said: (02:03:00)

i mean in 2 two days,that means we need to test all the order products before shipping

Sara said: (02:03:14)

today or tommorrow,it need to arrange

You said: (02:03:36)

can you send my 2nd order with Hong Kong post?

You said: (02:03:53)

you sended the 1st with China post

Sara said: (02:04:02)

Yes,sure,i will leave a request to the shipping department,we will send the pacakge on your 2nd order by HKpost

You said: (02:04:07)

can you send the second order with HK post? cause its faster

Sara said: (02:04:11)

yes,we can

You said: (02:04:21)

ok nice write it down plz

You said: (02:04:44)

and well i will go read about how many days paypal can dispute

Sara said: (02:04:53)

in 45 days,you can check with the paypal,

You said: (02:05:03)

cause i read forums and noone have ordered from you xD

You said: (02:05:16)

i think you understand me , im getting worried

You said: (02:05:30)

cause i dont see any revies on products also

You said: (02:05:38)

reviews*

Sara said: (02:05:50)

yes,surely i can understand,we hope you can write reviews for us when you get it

You said: (02:06:21)

can you do me a favor?

Sara said: (02:06:25)

please tell

You said: (02:07:49)

take a screenshot of my package before you send it, the mobile as you check it then in the package with my name or something, just 2 photos

You said: (02:07:54)

is it possible?

Sara said: (02:07:56)

yes,we can,please not worry,we will photo it,then send you by mail

Sara said: (02:08:01)

no problems

You said: (02:08:42)

i will be glad to recieve my orders and write on forums that i have succesfully recieved my orders from you

Sara said: (02:08:59)

that will be great thanks for that,

You said: (02:09:17)

you will get insanely too many clients only from greece and after these 2 orders i will make more

Sara said: (02:09:56)

thank you a lot for this,we also hope you can do this,for we are honest sellers,and please write the reviews when you get the packages

You said: (02:10:20)

ofc i will

You said: (02:10:27)

its 08:10 there right?

Sara said: (02:10:31)

yes,it is

You said: (02:10:42)

so probably in some hours i you will have my package ready

You said: (02:10:50)

its 02:10 here

Sara said: (02:11:10)

it need time to arranget,today or tommorrow,we will arrange to send your pacakge,then take photos at the same time

You said: (02:11:29)

you can send or do you work on saturday?

Sara said: (02:11:44)

yes,saturday is work time,

Sara said: (02:12:02)

i only customer service,some other guys will send

You said: (02:12:16)

you know my e-mail right?

Sara said: (02:12:26)

yes,i know,you have it in your order and your account

Sara said: (02:13:22)

OK

You said: (02:13:48)

ok in photos i want something to see thats its for me, my name or my mail, you understand what i mean, i just want to be sure

Sara said: (02:13:54)

no problems,

You said: (02:14:30)

ok thanks a lot mate i'll wait for your news! Take have and have a nice day! :)

Sara said: (02:14:43)

i will ask our guys to do it sonn,you are welcome

You said: (02:15:08)

remember HK post and photos :) Bye

Sara said: (02:15:12)

OK,byebye

 

Aυτααααααααα.... Λοιπόν τι προτείνετε; Να περιμένω photos και tracking number ή να ξεκινήσω διαδικασίες paypal να πάρω τα λεφτά πίσω;

Μία ερώτηση, πόσο καιρό από την πληρώμη μπορώ να κάνω dispute στην paypal;

Πάντως το τόλμησα, να παραγγείλω από το site, με τέτοιες τιμές που να αντισταθώ :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To Iphone 5 εχει f:2.4 φακο που ειναι μετριος !

To Newman N2 εχει f:2.2 φακο που ειναι καλος

Το xiaomi M2 οπως και το Umi x2 εχουν f:2 που ειναι εξαιρετος

Το jiayu g4 μου διαφευγει, οποιος ξερει ευχαριστως να με διαφωτισει

 

domminus εχεις περιθωριο 45 μερες για dispute στο paypal. ασε τη παραγγελια κανα 30ημερο και μετα πραξε (αν δεν εχουν ερθει)

εφοσον το παραδακι εχει ηδη φυγει απο τα χερια σου δε νομιζω να εχει νοημα να κανεις το dispute σε 10 μερες η 30.

αρκει να ειναι εντος 45ημερου.

παντως οπως εχω γραψει περι τις 10 φορες εδω μεσα το τηλεφωνο δεν υπαρχει και οποιος λεει οτι το χει πρεπει να κραταμε μικρο καλαθι. φυσικα αυτο αναμενεται να αλλαξει σε κανα 15ημερο, hopefully :P

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Τώρα έστειλα mail και στο official site της Jiayu και τους ρώτησα άμα το έχουν κυκλοφορήσει εκεί και είπα και τις τιμές και το όνομα της σελίδας που τα παρήγγειλα. Να δούμε και τι photos θα με στείλουν... Άντε να δω τι θα γίνει :mad:
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε και τι photos θα με στείλουν

 

υποθετω φωτος απο τις διακοπες που κανουν με τα λεφτα σου :P

just kidding. εχεις το dispute του paypal οπως και με πιστωτικη υπαρχει καποια διαδικασια που κανεις για να μη πληρωσεις απατεωνες. ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ και οταν δεν ξερω ψωνιζω απο αλλου.

μονο με καταθεση χρηματων απευθειας δε μπορεις να κανεις κατι.

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

Aυτααααααααα.... Λοιπόν τι προτείνετε; Να περιμένω photos και tracking number ή να ξεκινήσω διαδικασίες paypal να πάρω τα λεφτά πίσω;

Μία ερώτηση, πόσο καιρό από την πληρώμη μπορώ να κάνω dispute στην paypal;

Πάντως το τόλμησα, να παραγγείλω από το site, με τέτοιες τιμές που να αντισταθώ :p

 

Περίμενε κάνα μήνα... Ακόμα δεν έχεις καλή δικαιολογία για να κάνεις dispute. (αν και δεν διάβασα την συζήτηση σου μαζί τους :p) Μπορεί να μην πάρεις αυτό που περιμένεις αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άμα έκανα ακόμα βλακεία ή όχι αλλά παράγγειλα ένα Jiayu G3 προχθές και ένα Jiayu G4 εχθές....

Πριν λίγο όλως τυχαίος βρήκα αυτό το φόρουμ και υπεραγχώθικα !!!!!!!!! Πολύ χαμηλές τιμές, χωρίς reviews τα προϊόντα, τους ρώτησα και με είπαν ότι είναι καινούριο το site.

Λοιπόν τι προτείνετε; Να περιμένω photos και tracking number ή να ξεκινήσω διαδικασίες paypal να πάρω τα λεφτά πίσω;

Μία ερώτηση, πόσο καιρό από την πληρώμη μπορώ να κάνω dispute στην paypal;

Πάντως το τόλμησα, να παραγγείλω από το site, με τέτοιες τιμές που να αντισταθώ :p

 

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ..ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΜΑΜΩΤΟ..??? Αλλά newbie, τι περιμενεις?

Να σου πω, κι εγω που ειμαι παλιος σχετικα, οταν ειδα τις τιμες μου βγηκαν τα ματια εξω.. χαχαχα

Λοιπον κοιτα, αν διαβασεις ολο το forum απο το link που παραθετω ( 25 σελιδες) θα δεις οτι περιπου δεκα ατομα εκαναν παραγγελια αλλα τελικα, ευκολα η δυσκολα πηραν ολοι τα λεφτα τους απο το paypal οποτε μην αγχωνεσαι, δεν θα τα χασεις.

Εξ αλλου την υποθεση hootablet την ξερουν στο paypal.

Οπως ειπε και ο akaloith τα λεφτακια σου εχουν φυγει απο σενα, οποτε εχεις 45 μερες να κανεις dispute, αν το κανεις τωρα γρηγορα δεν εχεις αποδειξεις (η καθυστερηση παραλαβης ειναι μια ενδειξη για dispute) και δεν κερδιζεις τιποτα παραπανω.

Περιμενε κανενα μηνα να δεις τι θα γινει. Συμφωνα με το forum θα σου δωσουν trucking number αλλα θα λαβεις τελικα screen protector και οχι κινητο και μαλιστα η διευθυνση σου θα ειναι λαθος, πραγμα που το κανουν επιτηδες για να σε κανουν να περιμενεις και να κερδιζουν χρονο, μηπως δεν κανεις dispute.

Αν παρεις το πακετακι, (φαινεται απο το βαρος αν εχει μεσα screen protector η κινητο αλλα μπορει να εχει και..πετρες) ανοιξε το τραβωντας ολη τη διαδικασια του ανοιγματος σε βιντεο απο την αρχη μεχρι το τελος και να φαινονται τα στοιχεια που αναφερονται πανω στο δεμα, γιατι σε μια μικρη πιθανοτητα ισως να χρειαστει το βιντεο στο paypal, αν τα πραγματα δεν πανε τελειως..ευθεια.

Παντως μην κανεις οποιαδηποτε κινηση βιαστικα, πριν να συμβουλευτεις το forum.

Αυτα για την ωρα. Μακαρι να σου ερθουν κινητα, να παραγγειλουμε κι εμεις..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα γρήγορες οι εξελίξεις, ο Κινέζος με έκανε refund τις πληρωμές μου :lol:

Οπότε πείρα τα λεφτουδάκια μου πίσω. Τώρα συμβουλέψτε με ένα φτηνό και έμπιστο site να παραγγείλω το Jiayu G4 ή έστω το G3 γιατί θα πάθω κατάθλιψη :p

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαχα γρήγορες οι εξελίξεις, ο Κινέζος με έκανε refund τις πληρωμές μου :lol:

Οπότε πείρα τα λεφτουδάκια μου πίσω. Τώρα συμβουλέψτε με ένα φτηνό και έμπιστο site να παραγγείλω το Jiayu G4 ή έστω το G3 γιατί θα πάθω κατάθλιψη :p

 

Καλα, αφου αυτος ειπε οτι το ενα το εστειλε, εκανε refund? Με τι δικαιολογια?

Αυτος μαλλον..ψαρωσε, ειδε οτι ησουν..διαβασμενος..χαχαχα.

Βεβαια του εστειλα εγω προχθες ενα e-mail..και του τα ειπα χυμα, του ειπα οτι ξερω ποιος ειναι και τι κανει, του ειπα οτι θα τον ξεμπροστιασω σε ολα τα φορουμς, πραγμα που εκανα, και στο xda και σε ενα Ισπανικο που ειδα οτι συζητουσαν για αγορες απο αυτον, οποτε προφανως "μαζευτηκε" σαν το..σαλιγκαρι..

Περιμενε να δεις το refund της paypal και μετα αποφασιζεις, τα κινητα δεν φευγουν, ουτε τα αξιοπιστα sites..

Το G4 δεν εχει κυκλοφορησει ακομα, για το g3 διαβασε στο αντιστοιχο thread, γραφει ποια sites ειναι αξιοπιστα, μην βαρυεσαι..

Το shock που περασες δεν σουβαλε μυαλο?

:lol::lol::lol:

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Preorder από pandawill

 

Ετσι πως του περασε του φιλου μας ξωφαλτσα, σιγα μην κανει preorder..

:lol::lol::lol:

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

και με δεδομενο το φιασκο του g3 , καθως και την αξιοπιστια των κινεζων θα φτασουμε στα λεγομενα μου...

 

μακαρι να βγω ψευτης

 

Tι είχε γίνει με το g3?:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tι είχε γίνει με το g3?:confused:

 

Τιποτα βρε, απλα ολο η εταιρεια ανακοινωνε την κυκλοφορια του αλλα ποτε δεν κυκλοφορουσε..

Ομως το G2S το εβγαλε στην ωρα του, το ιδιο πιστευω θα γινει και με το G4.

Ας περιμενουμε λιγο ακομα οι ενδιαφερομενοι..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

Ενδιαφέρομαι και γω για το εν λόγω τηλέφωνα αλλα δεν μπορώ να βρώ πουθενά το official νουμερο SAR της συσκευής . Εχετε καμία ιδεα τι ειναι το νούμερο αυτό? Συγκριτικά με αντιστοιχες επωνυμες συσκευές του εμποριου οπως Galaxy S 3 κλπ .. πού βρίσκεται ?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

σε ενδιαφερει ο δεικτης sar και παιρνεις τηλεφωνο με dual active πομποδεκτη?

νομιζω οτι αυτα τα 2 ισως να μη συμβαδιζουν. η λογικη τουλαχιστον ετσι λεει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενδιαφέρει η δευτερη sim φίλε. Απλά ειδα το G3 σε ενα φίλο και μου αρεσε , και για τα χαρακτηριστικά του και την τιμή του ειναι μια χαρα. Τώρα αν η δευτερη sim μπορει να απενεργοποιηθει δεν το ξέρω. Επίσης αν υπάρχει και κατι .. ισως και αλλο τηλεφωνο με παρομοια χαρακτηριστικα , τιμη και μια sim ευχαριστως να ακούσω καποια πρόταση. Μεχρι τωρα ειμαι χρηστης Galaxy S , αλλα ειναι ωρα να κινηθώ σε αλλαγή συσκευής . Καθε πρόταση καλοδεχούμενη.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αν ανεχεσαι την εμφανιση - μεγεθος του newman n2 μπορεις ανετα να το χαρακτηρισεις ενα ασχημο galaxy s3 μιας που σε hardware ειναι σχεδον ιδια.

δοκιμασμενο 4πυρηνο setup. φυσικα μονοκαρτο μιας που δε σε νοιαζει η 2η sim. sar δε ξερω και δε με πολυνοιαζει ουτε εμπιστευομαι τους κινεζους στις μετρησεις τους.

εναλλακτικα το κουκλι jiayu g4 αν μπορεις να περιμενεις και βαλτου μια sim

 

αν θες top συσκευη σε ανεκτη τιμη παρε nexus 4 απο wind στα 469 με δωρο ασυρματο φορτιστη.

αν θες top συσκευη σε μη ανεκτη τιμη παρε sony xperia z :P

 

ας μην επεκταθουμε περισοτερο γιατι ειμαστε εκτος θεματος

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

αν ανεχεσαι την εμφανιση - μεγεθος του newman n2 μπορεις ανετα να το χαρακτηρισεις ενα ασχημο galaxy s3 μιας που σε hardware ειναι σχεδον ιδια.

δοκιμασμενο 4πυρηνο setup. φυσικα μονοκαρτο μιας που δε σε νοιαζει η 2η sim. sar δε ξερω και δε με πολυνοιαζει ουτε εμπιστευομαι τους κινεζους στις μετρησεις τους.

εναλλακτικα το κουκλι jiayu g4 αν μπορεις να περιμενεις και βαλτου μια sim

 

αν θες top συσκευη σε ανεκτη τιμη παρε nexus 4 απο wind στα 469 με δωρο ασυρματο φορτιστη.

αν θες top συσκευη σε μη ανεκτη τιμη παρε sony xperia z :P

 

ας μην επεκταθουμε περισοτερο γιατι ειμαστε εκτος θεματος

 

Συμφωνώ σε όλα...

Στο μόνο που διαφωνώ είναι στην πρόταση για το Nexus...Από Wind δεν αξίζει με την καμία...Δεν είναι δυνατόν το Play Store να το έχει 299 $ και η Wind να το δίνει 469 ευρώ... :)

Το κακό είναι ότι απ'όσο είδα δε στέλνει Ελλάδα το Play Store,αλλά αν έχεις κάποιον γνωστό έξω νομίζω λύνεται το πρόβλημα... ;)

By the way μιας και το έφερε η κουβέντα αν μιλάμε για 50$ παραπάνω σε σχέση με το Jiayu G4,προσωπικά πιστεύω αξίζει καλύτερα το Nexus για διάφορους λόγους...Αλλά anyway είμαστε όντως εκτός θέματος... :p

Link to comment
Share on other sites

300$ κανει το 8αρι, το 16αρι κανει 400$ στο playstore

Σταματηστε να πιπιλατε τη καραμελα οτι το nexus 4 κανει 300$. τετοια επεξεργαστικη ισχυς με <8gb αποθηκευση = θανατος. ουτε παιχνιδια, ουτε βιντεο. Ασε που το 95% δεν μπορουν να το παρουν σε αυτη τη τιμη γιατι δεν εχουν προσβαση στο playstore

 

nexus 4 16gb + wireless charger

playstore: 470$ (με γνωστο και λοιπες φαντασιωσεις)

γερμανια κοινο μαγαζι: 470€ (με αποστολη απο γερμανια)

ελλαδα wind: 470€

δε μπορειτε να συγκρινετε: τιμη playstore συσκευης 8gb αμερικης με τιμη wind 16gb ελλαδας με ασυρματο φορτιστη ωστε να φαινεται χαοτικη η διαφορα

 

για περισοτερα για το nexus 4 υπαρχει το αναλογο τοπικ οπως και για το newman n2 και για το sony xperia z.

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

300$ κανει το 8αρι, το 16αρι κανει 400$ στο playstore

Σταματηστε να πιπιλατε τη καραμελα οτι το nexus 4 κανει 300$. τετοια επεξεργαστικη ισχυς με <8gb αποθηκευση = θανατος. ουτε παιχνιδια, ουτε βιντεο. Ασε που το 95% δεν μπορουν να το παρουν σε αυτη τη τιμη γιατι δεν εχουν προσβαση στο playstore

 

nexus 4 16gb + wireless charger

playstore: 470$ (με γνωστο και λοιπες φαντασιωσεις)

γερμανια κοινο μαγαζι: 470€ (με αποστολη απο γερμανια)

ελλαδα wind: 470€

δε μπορειτε να συγκρινετε: τιμη playstore συσκευης 8gb αμερικης με τιμη wind 16gb ελλαδας με ασυρματο φορτιστη ωστε να φαινεται χαοτικη η διαφορα

 

για περισοτερα για το nexus 4 υπαρχει το αναλογο τοπικ οπως και για το newman n2 και για το sony xperia z.

 

Nαι οκ,απλά δεν είναι έτσι ακριβώς όπως τα λες τα πράγματα...Δεν ξέρω τι τιμές έχουν τα Γερμανικά μαγαζιά,ούτε με αφορά πόσο το δίνει το Playstore μαζί με το φορτιστή,γιατί πολύ απλά δε με ενδιαφέρει ο φορτιστής όταν χρησιμοποιείται ως δικαιολογία για να ανέβει η τιμή του...Αν θέλω θα τον αγοράσω μόνος μου,δε μου χρειάζονται "δωράκια" από τη Wind τα οποία πληρώνω με το αζημίωτο...

Τέλος για να κλείνω το θέμα (δεν είχα διάθεση να απαντήσω γιατί είμαστε εκτός θέματος),απλά για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα,Αγγλία από Play Store 239 λίρες το 8gb και 279 το 16gb...Όποιος λοιπόν έχει κάποιο γνωστό εκεί είναι προφανές ό,τι αξίζει να γλιτώσει τα ~149 ευρώ καπέλο της Wind...

Kαλό Σ/Κ σε όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

προφανως κατι δεν εχεις καταλαβει. μιλας θεωρητικα μιλαω πρακτικα

ειπα ποτε οτι ΑΝ εχεις προσβαση στο google store εγω θα σε αναγκασω να το παρεις απο τη wind?

για το 99% των ανθρωπων ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ

τα 470 της wind για 16αρι με ασυρματο φορτιστη παραμενουν καλη τιμη παντα σε συγκριση με ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΑΥΑΡΧΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ.

ΑΝ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ προφανως θα προτιμησεις ΤΟ PLAYSTORE

απλα η διαφορα δεν ειναι αυτη που πρωτοειπες 299$ vs 470ευρω ΓΙΑΤΙ ΣΥΓΡΙΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Εγω ομως που δεν εχω ΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΙΚΑΓΟ ΚΑΙ ΠΑΠΟΥ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ αν ειχα 470 για κινητο δε θα βρισκα καλυτερο απο το nexus 4, συνδιασμος hardware & software υποστηριξη

ΔΕΝ ειπα ποτε οτι δε θα προτιμουσα το Playstore αν ανηκα στο 1% που εχουν προσβαση σε αυτο

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

το μεγεθος της οθονης δε με πειραζει ισα ισα

αρκει το μεγεθος της συσκευης να παραμενει διαχειρισιμο

πχ

jiayu g3 4.5'' 133x65x10

jiayu g4 4.7'' 133x65x 8-10

και ας μεγαλωσε η οθονη η συσκευη εμεινε ιδια

 

sony xperia s 4.3'' 128 x 64 x 10.6 mm

jiayu g4 4.7'' 133x65x10 mm

o συνολικος ογκος τους ειναι ακριβως ο ιδιος. και ας εχουν ΜΕΓΑΛΗ διαφορα στο μεγεθος οθονης

 

ναι το jiayu g4 ειναι στο sweet point κατα τη γνωμη μου, μεγεθους συσκευης - οθονης

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

μια ωραια συγκριση με τα τερατα που ερχονται (Jiayu G4, Umi X2, Sheng X7)

http://img825.imageshack.us/img825/4492/clipen.jpg

 

Ίδια κάμερα έχουν όλα (όχι μόνο τα megapixel);

Επίσης ρε παιδιά για το SAR του ξέρουμε πόσο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...