Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στα crazy sunday του eshop τρεχει καλη προσφορα για φορτιστη(για οσους το εχουν παρει απο εξωτερικο κτλ)

 

αν μπορεις στειλε το link

 

Συμφωνώ, για στείλε να δούμε!

Edited by Antonis78
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορω να πω οτι ειμαι απιστευτα κ....φαρδος!!Ειχα κατι ακουστικα απο το Cube U30GT-H tablet που ειχα παρει και λειτουργουν τελεια!!Η μουσικη ακουγεται απιστευτα (thnx to Xlouder απο το XDA βεβαιως βεβαιως) και στις κλησεις ολα οκ!!Ακουω,με ακουνε,και δουλευει και το mic που εχουν!!Δεν εχει πληκτρο αποδοχης/απορριψης βεβαια αλλα μικρο το κακο!
Link to comment
Share on other sites

Κακό δεν το λες!!

 

Πολύ ωραίο. Για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο κιόλας. Εγώ δεν το έχω κανένα προστατευτικό. Μου αρέσει η αίσθηση που αφήνει στην παλάμη μου και το πως γλυστράει το δάχτυλο στην οθόνη, άμα το προσεχείς και μετά από δύο χρόνια το έχεις σαν καινούργιο.

Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

τα ακουστικα που εχει το iphone τα αναγνωριζει αν οχι υπαρχει καποιο το οποιο να λειτουργει το κουμπι για τις κλισεις οσο και τα κουμπια εντασης(-.+)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μπροστινο screen protector που να καλυπτει ολη την οθονη( full screen) εχει να προτεινει κανεις?Ακομα καλυτερα να ειναι και anti-glare((ματ).Να μην αφηνει κενα, δεξια,αριστερα και κατω. Edited by akis111
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,μπροστινο screen protector που να καλυπτει ολη την οθονη εχει να προτεινει κανεις?Ακομα καλυτερα να ειναι και anti-glare((ματ).

 

Τι εννοείς όλη την οθόνη; Όλα την καλύπτουν εκτός από το σημείο του αισθητήρα πάνω δεξιά και του ακουστικού πάνω στην μέση

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

δεν το βλεπω που8ενα το φορτιστη εκτος και αμα ειμαι τοσο στραβαδι,:p

 

Μαλλον ειναι αυτος!

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Μια που πηρα απο public ενω εγραφε οτι ειναι για το nexus 4, αφηνει ενα κενο απο κατω,αριστερα και δεξια...

 

Τι εννοείς όλη την οθόνη; Όλα την καλύπτουν εκτός από το σημείο του αισθητήρα πάνω δεξιά και του ακουστικού πάνω στην μέση

 

Μια που πηρα απο public ενω εγραφε οτι ειναι για το nexus 4, αφηνει ενα κενο απο κατω,αριστερα και δεξια...

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιοι που πηρατε HANDSFREE ακουστικα και δουλευουν αψογα,με κουμπι τερματισμου κλησης και μικροφωνοφυσικα,γραψτε ποιο ακριβως ειναι να μην χρειαστει καποιος που θελει να ψαξει 150 σελιδες με σχολια...
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι ειμαι απιστευτα κ....φαρδος!!Ειχα κατι ακουστικα απο το Cube U30GT-H tablet που ειχα παρει και λειτουργουν τελεια!!Η μουσικη ακουγεται απιστευτα (thnx to Xlouder απο το XDA βεβαιως βεβαιως) και στις κλησεις ολα οκ!!Ακουω,με ακουνε,και δουλευει και το mic που εχουν!!Δεν εχει πληκτρο αποδοχης/απορριψης βεβαια αλλα μικρο το κακο!

Τα κοίταγα και λέω ... μπαααααααα :confused:

 

παιδια καποιοι που πηρατε HANDSFREE ακουστικα και δουλευουν αψογα,με κουμπι τερματισμου κλησης και μικροφωνοφυσικα,γραψτε ποιο ακριβως ειναι να μην χρειαστει καποιος που θελει να ψαξει 150 σελιδες με σχολια...

 

Κάποιος είχε ποστάρει ότι αυτά του δούλευαν μιά χαρά. Περιμένω να παραλάβω και θα ποστάρω.

Link to comment
Share on other sites

 

καμία...παρε το πιο φτηνο..!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

 

Καμία ουσιαστική. Η συσκευασία μόνο (Bulk).

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, παρελαβα την ringke fusion χθες. Αυτο που με εντυπωσιασε ηταν οτι ξεμπουκωσε τον ηχο στο ηχειο οταν το ακουμπας σε τραπεζι π.χ...αλλα για τα δικα μου γουστα δε μου αρεσε τοσο αισθητικα και ετσι θα ρισκαρω και θα αφησω το κινητο οπως το πηρα. Οποιος ενδιαφερεται για τη θηκη ας μου στειλε p.m. Ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας, παρελαβα την ringke fusion χθες. Αυτο που με εντυπωσιασε ηταν οτι ξεμπουκωσε τον ηχο στο ηχειο οταν το ακουμπας σε τραπεζι π.χ...αλλα για τα δικα μου γουστα δε μου αρεσε τοσο αισθητικα και ετσι θα ρισκαρω και θα αφησω το κινητο οπως το πηρα. Οποιος ενδιαφερεται για τη θηκη ας μου στειλε p.m. Ευχαριστω :)

 

Κρίμα ρε φιλε θα την τσιμπουσα εγω, τωρα την περιμένω από μέρα σε μέρα, για να δούμε πως θα μου φανεί

Link to comment
Share on other sites

με κοροιδευεις ετσι ? :p ειναι αυτος ασυρματος? :D

 

Χαχα! Πραγματικα οχι, αλλα μαλλον καταλαβες λαθος (η εγω) ο blade_ αναφεροταν σε κανονικο φορτιστη για αυτο και εγραψε :

στα crazy sunday του eshop τρεχει καλη προσφορα για φορτιστη(για οσους το εχουν παρει απο εξωτερικο κτλ)

Δηλαδη για αυτους που εχουν Αγγλικο η Αμερικανικο φορτιστη..

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Το επαναφερω:

Καλημερα,μπροστινο screen protector που να καλυπτει ολη την οθονη( full screen) εχει να προτεινει κανεις?Ακομα καλυτερα να ειναι και anti-glare((ματ).Να μην αφηνει κενα, δεξια,αριστερα και κατω.

Link to comment
Share on other sites

Σ εμένα καλύπτεται όλη η οθόνη. Είναι λίγο πιο μεγάλο απ την ζελατίνα που είχε. Έχω της xtreme guard.

 

Υγρη εφαρμογη φανταζομαι

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Για ακουστικά, σήμερα μου ήρθαν αυτά http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006838&sid=1 και δουλεύουν μια χαρά και στις κλήσεις. Ποιότητα ήχου πολύ καλη αλλά σε αυτό παιζει ρολο και ο franko! Να συμπληρωσω οτι τα ίδια υπηρχαν στο sgs2 που είχα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...