Jump to content

[Nexus 4] Αξεσουάρ


DoctorM
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.mobilefun.co.uk/rearth-ringke-slim-case-for-google-nexus-4-blue-version-2-p37486.htm

 

 

πηρα αυτην...ελπιζω να ειναι ωραιο το χρωμα και να ταιριαζει.την διαλεξα γιατι λεει οτι ειναι ετσι ωστε αν βαλεις το κινητο αναποδα δεν ακουμπαει πουθενα η οθονη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://www.mobilefun.co.uk/rearth-ringke-slim-case-for-google-nexus-4-blue-version-2-p37486.htm

 

 

πηρα αυτην...ελπιζω να ειναι ωραιο το χρωμα και να ταιριαζει.την διαλεξα γιατι λεει οτι ειναι ετσι ωστε αν βαλεις το κινητο αναποδα δεν ακουμπαει πουθενα η οθονη...

 

 

ωραιος μολις την παραλαβεις ενημερωσε μας σχετικα με τη θηκη!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα. που μπορώ να βρω ανταπτορα hdmi για σύνδεση με tv?

 

Αυτο?

http://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B009UZBLSG

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας πειράζει το ότι αυτές οι "hard" θήκες αφήνουν ακάλυπτο το πάνω και το κάτω μέρος της συσκευής; Σε ένα πέσιμο ή χτύπημα δεν το προστατεύουν. Μόνο για να το ακουμπάς στο τραπέζι κάνουν.

 

Παντως με bumper ο ξαδερφος μου στο iphone 4s το πεταγε κατω οπως ναναι για να μου δειξει οτι δεν παθαινει τπτ.Μονο αν το κινητο πεσει σε κατι μυτερο θα εχει προβλημα.

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω ενα δευτερο καλωδιο φορτισης χωρις ανταπτορα...μονο το καλωδιο.πως λεγεται το βυσμα που μπαινει στο τηλ?δεν ειναι micro usb ε?

 

κανενα ιντερνετικο μαγαζακι εδω στην ελλαδα να παραγγειλω να το εχω αμεσα?ρωταω γιατι ειμαι απο επαρχια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω ενα δευτερο καλωδιο φορτισης χωρις ανταπτορα...μονο το καλωδιο.πως λεγεται το βυσμα που μπαινει στο τηλ?δεν ειναι micro usb ε?

 

κανενα ιντερνετικο μαγαζακι εδω στην ελλαδα να παραγγειλω να το εχω αμεσα?ρωταω γιατι ειμαι απο επαρχια.

 

εδω εισαι φιλε..!!

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.006498

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

bumper original ξερει κανεις απο που βρισκουμε?

ελλαδα παντως μονο public ειδα θηκη τραγικη puro και κατι αλλες ελαχιστες skroutz.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα κανει ε?δεν το βλεπω στα συμβατα.

 

ναι σιγουρα...παρτο αφοβα...!!:)

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Οτιδήποτε micro USB σου κανει. Απλα να ξέρεις οτι αμα το φορτίσεις απο το PC θα τραβάει 500mA σε αντίθεση με τα 1200mA του φορτιστή. Ουσιαστικά 2πλασιαζεις τον χρονο φόρτισης.
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς φορτιστή αυτοκινήτου? Η κάποιο πακέτο που να περιέχει φόρτιση αυτοκινήτου με βάση?
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς φορτιστή αυτοκινήτου? Η κάποιο πακέτο που να περιέχει φόρτιση αυτοκινήτου με βάση?

 

Δεν χρειάζεσαι συγκεκριμένο φορτιστή αυτοκινήτου. Οποιοσδήποτε micro-usb σου κάνει. Αρκεί να βγάζει έξοδο 5V, όπως το 99% των φορτιστών κινητών.

 

Επίσης δεν χρειάζεσαι συγκεκριμένη βάση αυτοκινήτου. Πάρε μία με πλαϊνές "δαγκάνες" που σφίγγουν με ελατήρια. Κάνουν για χιλιάδες συσκευές και είναι ανθεκτικές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι συγκεκριμένο φορτιστή, όμως έχε υπόψη σου ότι

 

α) κάποιοι φορτιστές δεν σφίγγουν αρκετά καλά στον αναπτήρα με αποτέλεσμα να σταματάει η φόρτιση μερικές φορές αν κουνηθούν από τη θέση τους

 

β) μερικοί λένε ότι βγάζουν π.χ. 1Α που δεν ισχύει και καταλήγει να μη φορτίζει ποτέ το κινητό ή να φορτίζεται πολύ αργά κι αυτό είναι πρόβλημα όταν π.χ. χρησιμοποιείς navigation software.

 

Για παράδειγμα ο Belkin που πήρα πριν 2 χρόνια έχει και τα δύο αυτά προβλήματα και ψάχνω άλλον.

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεσαι συγκεκριμένο φορτιστή, όμως έχε υπόψη σου ότι

 

α) κάποιοι φορτιστές δεν σφίγγουν αρκετά καλά στον αναπτήρα με αποτέλεσμα να σταματάει η φόρτιση μερικές φορές αν κουνηθούν από τη θέση τους

 

β) μερικοί λένε ότι βγάζουν π.χ. 1Α που δεν ισχύει και καταλήγει να μη φορτίζει ποτέ το κινητό ή να φορτίζεται πολύ αργά κι αυτό είναι πρόβλημα όταν π.χ. χρησιμοποιείς navigation software.

 

Για παράδειγμα ο Belkin που πήρα πριν 2 χρόνια έχει και τα δύο αυτά προβλήματα και ψάχνω άλλον.

 

Αυτό φοβάμαι φίλε μου και ρωτάω.. Πριν το nexus είχα ένα huawei το οποίο ήθελε συγκεκριμένους φορτιστές αλλιώς πήγαινε μέχρι 33% η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΡΑ μια θηκη απο την αγγλια αλλα θα ειναι διαθεσιμη σε 3 μερες οποτε θα μου ερθει σε καμια 7-8 μερες εδω.

απο το e-shop ξερει κανεις αν εχει καμιαθηκη για τοnexus 4 φτηνη,να κανω την δουλεια μου μεχρι να ερθει η καλη?

Link to comment
Share on other sites

εδινε πριν καμια βδομαδα 2-3 ευρω μια δερματινη pouch για SGS3..αν υπαρχει,σου κανει

 

 

δεν πρεπει να την εχει....καμια αλλη ρε παιδια φτηνη απο ελλαδα για να ερθει γρηγορα...

Link to comment
Share on other sites

Πεταξε και το nexus με bumper να γελασουμε. :lol:

 

Μου το δινε και μου ελεγε πετα το να δεις και συ.Και του λεω τρελος εισαι??:lol:Ειδικα το nexus βγαινει απο την τσεπη με την δεουσα προσοχη!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους! Οπως μας ενημερωσε και ο συν-φορουμιτης πιο πριν η xtreme guard εχει εκπτωση στα προιοντα της 75%. Με επιασε λοιπον η καταναλωτικη μου μανια και παρηγγειλα 2 σετ full body protector με τελικη τιμη 5$ με δωρεαν μεταφορικα!!

Εχει δοκιμασει κανεις την εν λογω εταιρια? Επειδη σκοπευω να βαλω μονο το πισω μερος πειραζει αν το βαλω στεγνο και οχι με σαπουναδες,λαδια,γρασσα κτλ που προτεινεται στα βιντεο?

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο σιτε αλλα δεν βλεπω πουθενα για εκπτωση ???

οκ το βρηκα!!

Edited by stefanos_ma
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Nexus 4] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...